Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Night club 'Red rose'
Апартаментът на Бенджамин Къртис - Page 3 EmptyНед Мар 03, 2013 5:23 pm by Angelica Daren Thompson

» Hey, little bitch!
Апартаментът на Бенджамин Къртис - Page 3 EmptyСъб Мар 02, 2013 9:37 pm by Angelica Daren Thompson

» make me remember you|angie's
Апартаментът на Бенджамин Къртис - Page 3 EmptyСъб Мар 02, 2013 9:31 pm by Angelica Daren Thompson

» Free flood.
Апартаментът на Бенджамин Къртис - Page 3 EmptyЧет Яну 03, 2013 12:22 pm by Аналей Рокфелер

» Кой беше последният филм, който гледахте?
Апартаментът на Бенджамин Къртис - Page 3 EmptyВто Яну 01, 2013 11:00 pm by Noah Clary

» Коя е последната книга, която прочетохте?
Апартаментът на Бенджамин Къртис - Page 3 EmptyСъб Дек 29, 2012 8:38 pm by Noah Clary

» Кой е филма,който ви е накарал да се замислите?
Апартаментът на Бенджамин Къртис - Page 3 EmptyСъб Дек 29, 2012 8:19 pm by Noah Clary

» It's Annaleigh, leave a message...
Апартаментът на Бенджамин Къртис - Page 3 EmptyСъб Дек 29, 2012 8:19 pm by Anthony Evans

» Кой сериал гледахте последно?
Апартаментът на Бенджамин Къртис - Page 3 EmptyСъб Дек 29, 2012 7:48 pm by Hunter Cayne

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 28, на Нед Апр 08, 2012 1:31 pm
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар


Апартаментът на Бенджамин Къртис

2 posters

 :: Brooklyn :: Brooklyn :: Apartments

Страница 3 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Апартаментът на Бенджамин Къртис - Page 3 Empty Re: Апартаментът на Бенджамин Къртис

Писане by Charlotte Beatris Montes Нед Юли 08, 2012 2:13 pm

Докосваше ме, целуваше врата ми.Възбуждаше ме.Ноктите ми се забиваха в гърба му.Телата ни се сливаха в едно, а от устните ми се откъсваха стонове от наслада.
Приятна топлина се разля по-тялото ми, а след секунди имах чувство, че цялата стая гори.
- Прекрасна си Шели... - прошепна в ухото ми и засмука врата ми.- Невероятна!
Забърза темпото, а ноктите ми оставяха драскотини по целият му гръб.
Знаех, че сексът с него ще е невероятен.Знаех го още като го видях сутринта да тренира.
Сменихме позата и аз бях върху него.Отначало се движех бавно, след това малко по-бързо и пак бавно.
Наведох се и захапах долната му устна.
- Няколко дни няма да те пусна да излезеш от апартамента.-засмях се и отново го целунах.
Charlotte Beatris Montes
Charlotte Beatris Montes
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 110
Рожден ден : 16.04.1995
Дата на регистрация : 08.04.2012

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Бенджамин Къртис - Page 3 Empty Re: Апартаментът на Бенджамин Къртис

Писане by Benjamin Curtis Нед Юли 08, 2012 3:50 pm

Шели размени местата ни й сега тя беше върху мен. Обичах да усещам ноктите й върху гърба си, а така нямаше как да стане, но не се оплаквах. В тази поза усещанията ми бяха по изострени и когато усетих внимателното и задвижване простенах тих от удовалствие. От устните ми излезнаха леки вибраций и се сляха с нейните. Ръката ми отново се преплете в косата й и притиснах устни към нейните докато езиците ни идраеха доста бурна игра в уста й. Имаше невероятен вкус и наистина ми харесваше да я усещам по този начин и нямах нищо против думите й.

- Няма да те пусна седмици ако зависи от мен... но все пак утре ще трябва да отскоча до Напа... Ще дойдеш с мен, нали? - Отново я придърпах за да я целуна, като започнах да се повдигам леко нагоре, за да й помагам с движенията в долната част на телата ни.
Benjamin Curtis
Benjamin Curtis
Brooklyn
Brooklyn

Брой мнения : 86
Рожден ден : 16.11.1988
Дата на регистрация : 20.06.2012
Местожителство : Бруклин

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Бенджамин Къртис - Page 3 Empty Re: Апартаментът на Бенджамин Къртис

Писане by Charlotte Beatris Montes Нед Юли 08, 2012 4:15 pm

Като се замисля направо не знам как успявахме и да говорим.
- Няма да те пусна седмици ако зависи от мен... но все пак утре ще трябва да отскоча до Напа... Ще дойдеш с мен, нали?
- Мхммммм.-изстенах и казах.- Само ако там е позволено да се прави секс.
Двамата се засмяхме на думите ми.
Отдавахме се изцяло един на друг.. давах му всичко от себе си.Напълно се бях разкрила пред него.
Целунах го изпепеляващо, а целувката заглуши един стон надигащ се в мен.
Едната му ръка беше в косата ми, а другата му ръка се спусна по гърба ми.
Той също се движеше, и двамата се движехме и то в пълен синхрон.
- Божествен си!-казах задъхано.
Погледите ни се срещнаха и аз му се умихнах.Винаги се усмихвах, когато срещах сините му очи и погледа му пълен с топлина.
Charlotte Beatris Montes
Charlotte Beatris Montes
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 110
Рожден ден : 16.04.1995
Дата на регистрация : 08.04.2012

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Бенджамин Къртис - Page 3 Empty Re: Апартаментът на Бенджамин Къртис

Писане by Benjamin Curtis Нед Юли 08, 2012 4:36 pm

Да, беше позволено, аз бях шефа, можех да правя каквото си искам... Надигнаха се до седнало положение като оствих само тя да се движи, а аз спуснах устните си по врата й. Обожавах аромата на кожата й, пък и тихите стонове излизащи от устата й ме караха да я желая по всеки възможен и невъзможен начин. В тази поза, тя беше по висока от мен, а моите устни се падаха точно на нивото на гърдите й.

- Можем да правим секс навякъде... в лозята... в машинното... в мазето между бъчвите... между стилажите с отлежаващото вино... - При всяка пайза слизах все по надолу, докато не стигнах дърдите й. Погледнах към очите й и прошепнах. - Или в едно от огромните легла в къщата...

Засмуках отново зърната и, а Шели изви дръбчето си, така че да ми е по удобно. Ръцете ми се спуснаха отзад по тялото й и хванаха кръсчето й от двете страни, като и помагаха с нежните чувствени движения...
Benjamin Curtis
Benjamin Curtis
Brooklyn
Brooklyn

Брой мнения : 86
Рожден ден : 16.11.1988
Дата на регистрация : 20.06.2012
Местожителство : Бруклин

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Бенджамин Къртис - Page 3 Empty Re: Апартаментът на Бенджамин Къртис

Писане by Charlotte Beatris Montes Пон Юли 09, 2012 9:01 am

- Можем да правим секс навякъде... в лозята... в машинното... в мазето между бъчвите... между стилажите с отлежаващото вино...
Целунах го.Бяхме в седнало положение и той започна нежно да смуче гърдите ми.Извих гърба си за да му е по-лесно да ме целува.
Цялото ми тяло потрепери сякаш лек ток мина по тялото.Пръстите ми се забиха в гърба му, а от утните ми се откъснаха тихи стенания.Усетих как края наближава, когато приятна топлина се разля по тялото ми.
Наведох се към него и захапах долната му устна.
-О, Бен...-целунах го по врата и се свлякох в ръцете му.
Легнахме задъхани, а той все още ме беше прегърнал.
Нямах думи с които да опиша случилото се между нас.Погледнах го и му се усмихнах.Изчаках дишането ми да се нормализира преди да кажа нещо ,а и в този момент думите бяха излишни.Опрях глава на рамото му.
Беше невероятно!-казах на милиметри от устните му.
Charlotte Beatris Montes
Charlotte Beatris Montes
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 110
Рожден ден : 16.04.1995
Дата на регистрация : 08.04.2012

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Бенджамин Къртис - Page 3 Empty Re: Апартаментът на Бенджамин Къртис

Писане by Benjamin Curtis Пон Юли 09, 2012 12:25 pm

Шели беше невероятна, не тялото й или лицето й, или нежните стонове, или харектера... беше невероятна заради всичко това слято в едно. Тялото и потрепери няколко пъти и тя се отдаде на оргазма си последван от моя собствен, заради гледката и чувството. Двамата легнахме назад, леко задъхани от случилто се.

-Не Шели... ти го направи невероятно. - Усмихнах се и я целунах. Не беше тръдно да бъда себе си, когато съм с нея, защото и тя беше естествена. Харесвах това момиче много повече отколкото исках да си призная...
Benjamin Curtis
Benjamin Curtis
Brooklyn
Brooklyn

Брой мнения : 86
Рожден ден : 16.11.1988
Дата на регистрация : 20.06.2012
Местожителство : Бруклин

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Бенджамин Къртис - Page 3 Empty Re: Апартаментът на Бенджамин Къртис

Писане by Charlotte Beatris Montes Пон Юли 09, 2012 12:57 pm

-Не Шели... ти го направи невероятно.
-Tи много ми помогна-засмях се и го целунах.
Беше странно и хубаво.Беше някакво ново чувство.
Дръпнах завивката и покрих голите ни тела.Не беше типично за мен. Попринцип ставах, обличах се, палех цигара и не се връщах повече в леглото при момчето.
Сега не само не ми се ставаше, дори исках да остана още малко време така.
Исках да лежа до него.Дори тишината не беше дразнеща.Беше приятна.
-Не трябва повече да го правим.-казах със сериозен глас, а той ме погледна объркано.
-Шегувам се, но наистина ако го повторим има голяма вероятност да се пристрастя.-обясних му и го целунах.
-Казвала ли съм ти, че имаш страхотни очи?-казах докато го гледах и се наслаждавах на това което виждах...
Charlotte Beatris Montes
Charlotte Beatris Montes
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 110
Рожден ден : 16.04.1995
Дата на регистрация : 08.04.2012

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Бенджамин Къртис - Page 3 Empty Re: Апартаментът на Бенджамин Къртис

Писане by Benjamin Curtis Пон Юли 09, 2012 2:39 pm

Усмихнах се леко, аз вече бях пристрастен, но не към секса, а към Шели. Аромата на кожата ми действаше по начин, по които нищо до сега не е успявало да ми подейства.

- А аз казвал ли съм ти, че си невероятно красива? - Попитах, като леко се смутих от думите си. Не беше проско комплимент, с които "връщаш топката", а го казах изкренно и наистина го мислех. - Харесвам те Шели.

Започнах отново да я целувам, устните врата. Обсипвах кожата й с нежни ласки, вдушвайки аромата й. Просто вече бях влюбен в този неземен аромат.
Benjamin Curtis
Benjamin Curtis
Brooklyn
Brooklyn

Брой мнения : 86
Рожден ден : 16.11.1988
Дата на регистрация : 20.06.2012
Местожителство : Бруклин

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Бенджамин Къртис - Page 3 Empty Re: Апартаментът на Бенджамин Къртис

Писане by Charlotte Beatris Montes Пон Юли 09, 2012 11:30 pm

- А аз казвал ли съм ти, че си невероятно красива?
- Мм чакай да си помисля..-направих се на замислена.-Мисля, че не си.-целунах го.
Той каза нещо, което ми беше казвал, но всеки път ме караше да се усмихна като го чуех.
- Харесвам те Шели.
Умихнах се.
- И аз теб, скъпи.-целунах го нежно.
Ами ако не го го харесвах.. ами ако беше нещо повече?Нее, сега не беше време за такива мисли..
- Кога е полета за Напа?-попитах.
Вярно смених темата, но ако бяхме продължили цял ден нямаше да ми стигне да му кажа какво харесвах в него.
Charlotte Beatris Montes
Charlotte Beatris Montes
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 110
Рожден ден : 16.04.1995
Дата на регистрация : 08.04.2012

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Бенджамин Къртис - Page 3 Empty Re: Апартаментът на Бенджамин Къртис

Писане by Benjamin Curtis Вто Юли 10, 2012 1:02 am

Замислих се за момент. Какво правех всъщност това не беше правилно. Да, харесвах Шели но тя беше непълнолетна. Не ми пукаше много, много за капризите на леля й, но ако изведнъж реши че съм твърде стар за нея и реши да ме напусне, а аз съм лудо влюбен в нея. Нямаше да мога да преживея всичко това отново. Поизправих се малко и целунах челото й. Сега нямаше значение, нали беше с мен.

- Утре в 11 сутринта. - Отговорих на въпроса й. - Нямаше ли да ходим в мола?

Попитах информативно. Много повече щеше да ми хареса идеята да си останем в леглото, но аз и бях обещал да идем. Станах от леглото и влезнах в банята, където изхвърлих вече използвания презерватив и минах от дръгата врата отивайки в кухнята взех цигарите ни и пепелник и се върнах при нея в леглото. Легнах отново и попитах като вадех една цигара от кутията си.

- Позволяваш ли да се пуши в стаята ти или да го оставя за по ктсно?
Benjamin Curtis
Benjamin Curtis
Brooklyn
Brooklyn

Брой мнения : 86
Рожден ден : 16.11.1988
Дата на регистрация : 20.06.2012
Местожителство : Бруклин

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Бенджамин Къртис - Page 3 Empty Re: Апартаментът на Бенджамин Къртис

Писане by Charlotte Beatris Montes Вто Юли 10, 2012 10:58 pm

-Разбира се че може да пушиш тук, а ако искаш може да ми предложиш една и на мен, няма да откажа.-засмях се сладко.
Той ми подаде една цигара и аз я запалих дръпвайки от нея и наслаждавайки и се. Цигара след секс ? Любимото ми нещо. Успокояваше ме и ме караше да се радвам че съм си свършила добре работата.
-Много мило от твоя страна да ми предложиш шопинг, но бих предпочела да останем още малко тук.-доближих се целувайки го и появявайки се доволна усмивка на лицето ми. След като направих и последната друпка от цигарата си я изгасих кокетно в пепелника, които беше до мен и се изправих.
-Отивам да си взема студен душ, след минути идвам.
Отидох в банята и свалих халата си оставяйки се на студените капчици да падат по тялото ми. Спокойствие и увереност обляха тялото ми. След 10 минутния душ излязох и реших да облека нещо предизвикателно, нещо което да показва изваяното ми тяло. Обух си бели бекини и бял потник които ясно прозираше, тъй като косата ми беше все още мокра и капеха капки по потничето.Влязох в стаята усмихвайки се и правейки една от онези пози на моделите с сложена ръка на кръста.
-И какво ще правим ? - попитах го и се засмях.
Charlotte Beatris Montes
Charlotte Beatris Montes
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 110
Рожден ден : 16.04.1995
Дата на регистрация : 08.04.2012

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Бенджамин Къртис - Page 3 Empty Re: Апартаментът на Бенджамин Къртис

Писане by Benjamin Curtis Вто Юли 10, 2012 11:09 pm

Когато с Шели си изпушихме цигарите, тя реши да се изкъпе и ме остави сам в лрглото си. През мозъка ми започнаха да минават мисли какво ли ще стане ако се промъкна при нея в банята и се изкъпем двамта или дори можехме да пропуснем къпането. Но все пак не исках да я прекъсвам. Всеки се нуждаеше от малко уединение. Изчакх я без да мърдам много, просто се излегнах и започнах да осмислям всичко което се беше случило от снощи до сега. Може би не беше правилно, но аз не бях от тези които си падат по правилата... Шели се върна в стаята по бельо, а сърцето ми прескочи един удър. Беше дяволски секси.

- Ами какво ще кажеш да ти приготвя някаква закуска? - Станх от леглото и обух шортите си. - А после можем да си догледаме филма или да ти приготвим багажа за утре... а защо да не излезнем на разходка някъде из града...

Не исках да я стряскам толкова скоро и да я запознавам с баба, но знаейки тя как ще се зарадва ми се искаше да й представя Шели, стига да премълчим годините й. Баба ми беше малко консервативна жена и за нея това беше един вид табу.
Benjamin Curtis
Benjamin Curtis
Brooklyn
Brooklyn

Брой мнения : 86
Рожден ден : 16.11.1988
Дата на регистрация : 20.06.2012
Местожителство : Бруклин

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Бенджамин Къртис - Page 3 Empty Re: Апартаментът на Бенджамин Къртис

Писане by Charlotte Beatris Montes Сря Юли 11, 2012 12:48 am

- Мм закуска, нека започнем от нея.- усмихнах се сладко и направих знак да тръгваме към кухнята. Настаних се на едно от столчетата и се засмях.Толкова мило и сладко от негова страна да ми направи закуска, наистина почвах много да се привързвам към него.
-Нека бъдат палачинки, с мнооого шоколад.- засмях се и застанах до него.
Започнахме да се закачаме и уж да правим закуска.Гонехме се, гъделичкахме се, точно като по филмите, би ми било много интересно как изглеждаме отстрани. След като вече приключихме с уж готвенето приличахме на деца играли си в калта.
-Явно пак ще си взимам душ, или този път взимаме.-доближих се до Бен и го целунах страстно.
Charlotte Beatris Montes
Charlotte Beatris Montes
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 110
Рожден ден : 16.04.1995
Дата на регистрация : 08.04.2012

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Бенджамин Къртис - Page 3 Empty Re: Апартаментът на Бенджамин Къртис

Писане by Benjamin Curtis Сря Юли 11, 2012 1:20 am

По нас имаше повече брашно и смес за палачинки отколкото в готовите палачинки на плота. Усмихнах и се за коментара за новия душ, но после сякаш прочела мислите ми промени решението си. След страстната целувка тя се отдръпна, но вече беше късно за това, определено ме беше навила. Целунах я отново, а ръцете ми се плъзнаха по тялото й, стигайки до бедрата й. Повдигнах я нагоре, като и помогнах да увие краката си около кръста ми. Оставих я да седне на плото и с нежелание отделих устни от нейните за да попитам.

- Баня или закуска първо? - Спуснах устни по вталето й, по което имаше от сместа и правеше всичко още по сладко, а какво ли щеше ако вместо не готови палачинки цялата беше намазана в шоколад и аз трябаше да обижа всяка част от нея. - Или може преди банята да използваме шоколада за палчинките не точно по предназначение...
Benjamin Curtis
Benjamin Curtis
Brooklyn
Brooklyn

Брой мнения : 86
Рожден ден : 16.11.1988
Дата на регистрация : 20.06.2012
Местожителство : Бруклин

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Бенджамин Къртис - Page 3 Empty Re: Апартаментът на Бенджамин Къртис

Писане by Charlotte Beatris Montes Сря Юли 11, 2012 2:14 am

Облизах се, за да усетя вкуса на устните на Бен, които се бе запечатъл на моите.Изправих се, стиснала здраво бедра около него и някак се добрах до шоколада които беше на един от скафовете.Отворих го и буквално целите бяхме в шоколад.Всичко беше от сладко по-сладко. Заиграх се с тялото му, всяка част, всяка една от плочките му на корема обсипах с целувки. Той не спираше да ме целува по шията, което буквално ме накара да стисна още повече бедрата си от възбуда.Всяко мускулче в мен изгаряше от наслада.
Charlotte Beatris Montes
Charlotte Beatris Montes
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 110
Рожден ден : 16.04.1995
Дата на регистрация : 08.04.2012

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Бенджамин Къртис - Page 3 Empty Re: Апартаментът на Бенджамин Къртис

Писане by Benjamin Curtis Сря Юли 11, 2012 3:30 pm

Целите бяхме в шоколад, какво по сладко от това. Езикът ми започна да се спуска по кожата й, гокато ръцте й размазваха шоколад и по моята. Допира й до кожата ми ме караше да настръхвам и да я жела още повече, но сега исках да направя друго исках да не оставя местенце по което да има шоколад.

- Ще бъде страхотно Шели, отново ще бъде невероятно... - Свалих бялото и потниче и продължих да я целувам страстно.
Benjamin Curtis
Benjamin Curtis
Brooklyn
Brooklyn

Брой мнения : 86
Рожден ден : 16.11.1988
Дата на регистрация : 20.06.2012
Местожителство : Бруклин

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Бенджамин Къртис - Page 3 Empty Re: Апартаментът на Бенджамин Къртис

Писане by Charlotte Beatris Montes Сря Юли 11, 2012 6:30 pm

- Ще бъде страхотно Шели, отново ще бъде невероятно...
- Знам .. - измърках и впих устни във врата му. - Колкото и пъти да го направим винаги ще бъде...
Целунах го и добавих.
- Защото е с теб, скъпи..-прокарах ръка по гърдите му, а езика ми се заигра с неговия.
Взех малко шоколад и намацах устните му, а след това се заех да го чистя като го целувах и облизвах устните му.
Обвих крака около кръста му, но когато се отпуснах назад, ударих главата си в един шкаф.
Беше ясно, че плота не беше удобен за секс. Затова Бен ме вдигна и ме отнесе на масата.
- Нямаш идея колко много те желая.-прошепнах между целувките ни.
Charlotte Beatris Montes
Charlotte Beatris Montes
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 110
Рожден ден : 16.04.1995
Дата на регистрация : 08.04.2012

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Бенджамин Къртис - Page 3 Empty Re: Апартаментът на Бенджамин Къртис

Писане by Benjamin Curtis Сря Юли 11, 2012 11:29 pm

Имах идея и не само идея, защото желанието в мен беше също толкова голямо, ако не и повече. Придърпах шоколада и последвах примера й, но вместо устните й намазах вратлето, а езичето ми се плъзна по линията на шоколада.
- Имаш ли някаква минимална представа колко си красива така... Когато си в ръцете ми. - Целунах я отново, като вложих малко повече страст от обикновенно. Вече бях започнал да се отпускам повече. Захапах съвсем леко долната й устна кото я дръпнах, така че да не й причини болка. - Никога няма да те пусна... дори и да избягаш, аз ще те открия.
Беше минал около положин час от случката в леглто и аз бях отново готов да я имам, но първо тряваше отнова да вземем някакви предпазни мерки
Benjamin Curtis
Benjamin Curtis
Brooklyn
Brooklyn

Брой мнения : 86
Рожден ден : 16.11.1988
Дата на регистрация : 20.06.2012
Местожителство : Бруклин

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Бенджамин Къртис - Page 3 Empty Re: Апартаментът на Бенджамин Къртис

Писане by Charlotte Beatris Montes Чет Юли 12, 2012 12:19 pm

Устните ми не се отделяха от неговите и когато той се отдръпна от мен, измрънках недоволно. Бен тръгна към моята стая, а аз останах на масата. Той се върна с два презерватива в ръка.
- Защо се забави толкова много?- попитах и се засмях, защото не бяха минали и две минути.
Слязох от масата, започнах да целувам врата му и да слизам надолу ...
- Това е изцяло за теб..-коленичих пред него, погледнах го и свалих шортите му.
Хванах го с ръце и го доближих до устните си. Беше ми нервно, защото го правех за първи път.
Други момчета също ме бяха молили за това, но все нещо ме спираше и отблъскваше. Сега обаче сама пожелах да го направя. Исках да му доставя това удоволствие.
Поех го в устата си и езика ми палаво се завъртя. Стон на наслада от негова страна ми подейства много окуражаващо и продължих заниманието си доста по-уверено.
Charlotte Beatris Montes
Charlotte Beatris Montes
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 110
Рожден ден : 16.04.1995
Дата на регистрация : 08.04.2012

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Бенджамин Къртис - Page 3 Empty Re: Апартаментът на Бенджамин Къртис

Писане by Benjamin Curtis Пет Юли 13, 2012 12:33 am

Оставих Шели за минутка. Не исках да го правя но се налагаше, защото не се бях сетил да сложа презервативи и в кухненските щакове. Когато се върнах Шели слезе от масата и коленичи пред мен. Не бих я молил за такова нещо, но тя все пак беше решила да го направи/ Облегнах се на масата и простенах дълбоко. Чувстеото беше невероятно, сякаш се беше учила с години какво точно да прави.
- Не спирай Шели... - Да харесваше ми и нямаше защо да го крия, но не след дълго исках аз да съм този който и доставя удоволствие. Хванха ръцете и като я "принудих" да се изправи. Отново я повдихнах така че да седне на масата и разтворих нежно кт=рачета й.
- Позволи на мен Шари... - Прокарах език по най - нежната част от тялото и като леко се заиграх там долу. Исках да и доставя удоволствие каквото и тя беше доставила на мен...
Benjamin Curtis
Benjamin Curtis
Brooklyn
Brooklyn

Брой мнения : 86
Рожден ден : 16.11.1988
Дата на регистрация : 20.06.2012
Местожителство : Бруклин

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Бенджамин Къртис - Page 3 Empty Re: Апартаментът на Бенджамин Къртис

Писане by Charlotte Beatris Montes Пет Юли 13, 2012 1:30 am

Възбуждаше ме само като виждах колко много му харесваше.
Не след дълго обаче той ме накара да се изправя и отново ме сложи да седна на масата. Посегнах да взема единия презерватив, но той ме спря.
- Позволи на мен Шели... -свали последната останала по мен дреха, дантелените ми бикини. Раствори краката ми, а аз не се съпротивлявах. Легнах назад и се хванах за двата края на масата с ръце. Имах чувство, че малко ми оставаше да издълбая дървото с нокти.Когато устих езика му, цялата потреперих. Прехапах силно долната си устна за да спра виковете от наслада.
Бен движеше бавно езика си ,а моето тяло вече се гърчеше и мяташе, възбудено до краен предел...
Дадох му знак да спре. Изправих се до седнало положение и нетерпеливо разкъсах опаковката на презерватива..
Charlotte Beatris Montes
Charlotte Beatris Montes
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 110
Рожден ден : 16.04.1995
Дата на регистрация : 08.04.2012

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Бенджамин Къртис - Page 3 Empty Re: Апартаментът на Бенджамин Къртис

Писане by Benjamin Curtis Пет Юли 13, 2012 2:38 pm

Обожавах да усещам вкуса й в устата си, вече бях пристрастен, към аромата й. Не исках да спирам, но тя беше нетърпелива да минем към съществената част. Ако продължавахме така, нямаше да закусваме, докато не стане време за вечеря. Не че имах нещо против. Шели освободи презерватива от опаковката, а аз го взех от ръцете й, като си го сложих. Целунах я както предишните няколко пъти с целувка преливаща от страст.
- Защо те желая толкова много Шели? Магия ли ми направи? - Прошепнах с устни върху нейните. Внимателно се наместих между крачетата й и проникнах нежно в нея, като простенах от удоволствие близо до ушето й. - Обожавам те!
Benjamin Curtis
Benjamin Curtis
Brooklyn
Brooklyn

Брой мнения : 86
Рожден ден : 16.11.1988
Дата на регистрация : 20.06.2012
Местожителство : Бруклин

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Бенджамин Къртис - Page 3 Empty Re: Апартаментът на Бенджамин Къртис

Писане by Charlotte Beatris Montes Пет Юли 13, 2012 4:20 pm

- Защо те желая толкова много Шели? Магия ли ми направи?
Думите му ми се сториха далечни и не отговорих.Щом усетих как проникна в мен, един дълго потискан спомен изникна пред очите ми.
''..Беше преди около две години.Тъкмо се бях преместила при Джена. Тя работеше като медицинска сестра и точно тази вечер беше нощна смяна, Ерик, синът й също не беше вкъщи.Бях станала да пия вода и да се успокоя след поредния кошмар.Бях преживяла катастрофата отново в съня си.Бях уплашена и ръцете ми трепереха докато държах чашата с вода.Усетих, че някой ме наблюдава, а след това видях сянката на непознатия мъж, който вървеше към мен.После светлината от уличните лампи освети лицето му.Беше Ерик и беше пиян..много пиян, усетих вкуса на уиски и цигари, когато грубо ме целуна насила.
- Какво правиш по дяволите!-извиках безпомощно.
- Млъквай!-каза той и ме удари силно, залитнах и ударих кръста си в ръба на кухненската маса и паднах на земята.
Той грубо ме вдигна и остави синини по китките ми.Подпря се на масата, не можеше да си стои на краката и ме затисна с тежкото си тяло.
Започна да дърпа нощницата докато тя не стана на парчета в ръцете му.Стиснах здраво краката си, но това не му попречи да впие пръсти в плътта ми, а след това и други части от тялото си..След като приключи с мръсното си деяние, аз се свлякох от масата.Тялото ми беше в синини и белези от зъбите и грубите му пръсти.По устните ми имаше засъхнала кръв, когато няколко пъти захапа устната ми и я разрани, а близо до окото ми имаше синина от първоначалният удар.
-Ставай!-каза грубо той и ме хвана малко над лакътя като ме накара да се изправя и предизвика нова синина на ръката ми.
Заведе ме до стаята ми и ме заплаши да си държа езика зад зъбите и да не казвам нито дума за ''малкото ни забавление'' както той се изрази, пред Джена......''
Този спомен беше предизвикан може би от това че се намирах на масата.
- Обожавам те!- тези две думи ме откъснаха от капана на миналото.
Не усетих кога горчивите ми сълзи намокриха рамото му, нямаше и да разбера, ако той не ме беше попитал дали съм добре.
- Занеси ме на дивана-помолих го с разтреперан глас.
Той веднага изпълни молбата ми.Тялото ми потъна в меката мебел.Беше върху мен и ме гледаше объркано.Обвих силно ръце около врата му, бях като удавник вкопчил се с последни сили в спасителен пояс.
Погледнах го в очите и осъзнах нещо, бях влюбена в тези сини очи, бях влюбена в него.
- Обичам те!Обещай ми, че никога няма да ме оставиш, никога... моля те.-всяка дума ставаше все по-тиха.Устните ми потърсиха неговите и го целунах така всеотдайно.Исках да му покажа, колко ми е нужен.
Телата ни отново се сляха след тези признания...За първи път се чувствах цяла, някак си напълно .. завършена.
Charlotte Beatris Montes
Charlotte Beatris Montes
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 110
Рожден ден : 16.04.1995
Дата на регистрация : 08.04.2012

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Бенджамин Къртис - Page 3 Empty Re: Апартаментът на Бенджамин Къртис

Писане by Benjamin Curtis Пет Юли 13, 2012 5:51 pm

Не разбирах какво точно се случва, тя като че ли просто замръзна. Усетих сълзите и о кожата си. Това беше, нали? Бях направил нещо което да я нари, нещо от което да се почувства зле. Знаех, че не биваше да я забърквам с мен. Знаех го, но въпреки това се поддадох на чувствата си. Спрях движенията си в нея и я погледнах, отдръпнах се достатъчно, че да и дам свобода да избяга ако реши. Попитах я дали е добре. Не знаех какво точно да направя. До сега в минималния ми опит с момичета не ми се е случвало нещо подобно. Гледах я притеснени чудейки се с какво точно я бях наранил. Дали не беше решила, че не съм човека за нея. Тя ме помоли просто да я занеса на дивана, затова си помислих че сигурно се е ударила някъде или нещо друго се е случило. Естествено когато се надвесих над нея онова чувство, че аз съм виновен за сълзите й отново ме заля, без да ми дава право на избор. Да, знаех че не бях най доброто за нея и въпреки това я исках. Исках я защото чувствата които беше пробудила Шели в мен бяха различни от всички, които съм изпитвал до сега. Знаех, че се привързвам лесно, и че избързваме много, но се бях поддал твърде бързо. Гледахме се в очите, като се стараех да разгадая какво се крие в душата и взирайки се в тези прекрасни очи, но преди да разбера тя проговори. Каза неща които мен ме беше страх да призная до този момент.
Отново си позволих да проникна нежно в нея и се отдадох на целувката и за да й покажа, че съм до нея, че ме е грижа. Тя беше толкова крехка и невинна... можех да я нараня само като я погаля. Беше ме страх да не я счупя само от допира на кожите ни.
- И аз те обичам Шели... - Казах след като се отдръпнах от нея. - Никога няма да те оставя... обещавам...
Казах това което ме беше помолила, но не заради това, че тя ми беше казала, а защото наистина го мислех. Нямаше да я изоставя, особено в труден момент.
- Ако искаш можем да спрем и да ми кажеш какво точно се е случило... искам да знам... трябва да знам... ако ми имаш доверие... - Не, не исках да и поставям ултиматуми, но исках да науча повече за нея и най - вече защо се разплака. Наведох се и я целунах с цялата нежност, която таях и криех в себе си. - Ще те пусна само ако ме помолиш... до тогава можеш да разчиташ за всичко на мен. Обичам те!
Benjamin Curtis
Benjamin Curtis
Brooklyn
Brooklyn

Брой мнения : 86
Рожден ден : 16.11.1988
Дата на регистрация : 20.06.2012
Местожителство : Бруклин

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Бенджамин Къртис - Page 3 Empty Re: Апартаментът на Бенджамин Къртис

Писане by Charlotte Beatris Montes Пет Юли 13, 2012 11:29 pm

- И аз те обичам Шели. Никога няма да те оставя... обещавам...
Думите му ме накараха да се усмихна.Целунах го нежно и оставих телата ни да се движат в бавното темпо.
- Ако искаш можем да спрем и да ми кажеш какво точно се е случило... искам да знам... трябва да знам... ако ми имаш доверие...
- Нека не спираме сега..-казах като бях на крачка от кулминацията си..
Целувах го сякаш за последно.Страхувах се че като разбете всичко за мен няма да иска да си има работа с момиче с толкова проблеми.
Свършихме и се излегнахме на дивана с въздишка.
Знаех че му дължа обяснение за все още не изсъхналите сълзи по лицето ми.
- Скъпи това което ще чуеш е ужасно.
Настръхнах при мисълта да му разкажа за вичко което бях преживяла, но все пак го направих.Разказах му всичко, което си бях спомнила преди минути.
Разказах му как онзи негодник Ерик се възползва от мен и как тялото ми беше в синини няколко дни.
- Това е..-казах, а докато разказвах очите ми пак се бяха напълнили със сълзи.
Charlotte Beatris Montes
Charlotte Beatris Montes
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 110
Рожден ден : 16.04.1995
Дата на регистрация : 08.04.2012

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Бенджамин Къртис - Page 3 Empty Re: Апартаментът на Бенджамин Къртис

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 :: Brooklyn :: Brooklyn :: Apartments

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите