Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Night club 'Red rose'
Апартаментът на Бенджамин Къртис EmptyНед Мар 03, 2013 5:23 pm by Angelica Daren Thompson

» Hey, little bitch!
Апартаментът на Бенджамин Къртис EmptyСъб Мар 02, 2013 9:37 pm by Angelica Daren Thompson

» make me remember you|angie's
Апартаментът на Бенджамин Къртис EmptyСъб Мар 02, 2013 9:31 pm by Angelica Daren Thompson

» Free flood.
Апартаментът на Бенджамин Къртис EmptyЧет Яну 03, 2013 12:22 pm by Аналей Рокфелер

» Кой беше последният филм, който гледахте?
Апартаментът на Бенджамин Къртис EmptyВто Яну 01, 2013 11:00 pm by Noah Clary

» Коя е последната книга, която прочетохте?
Апартаментът на Бенджамин Къртис EmptyСъб Дек 29, 2012 8:38 pm by Noah Clary

» Кой е филма,който ви е накарал да се замислите?
Апартаментът на Бенджамин Къртис EmptyСъб Дек 29, 2012 8:19 pm by Noah Clary

» It's Annaleigh, leave a message...
Апартаментът на Бенджамин Къртис EmptyСъб Дек 29, 2012 8:19 pm by Anthony Evans

» Кой сериал гледахте последно?
Апартаментът на Бенджамин Къртис EmptyСъб Дек 29, 2012 7:48 pm by Hunter Cayne

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 28, на Нед Апр 08, 2012 1:31 pm
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар


Апартаментът на Бенджамин Къртис

2 posters

 :: Brooklyn :: Brooklyn :: Apartments

Страница 1 от 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Апартаментът на Бенджамин Къртис Empty Апартаментът на Бенджамин Къртис

Писане by Benjamin Curtis Нед Юни 24, 2012 6:18 pm

Апартаментът на Бенджамин Къртис Photo_67_640_t
Benjamin Curtis
Benjamin Curtis
Brooklyn
Brooklyn

Брой мнения : 86
Рожден ден : 16.11.1988
Дата на регистрация : 20.06.2012
Местожителство : Бруклин

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Бенджамин Къртис Empty Re: Апартаментът на Бенджамин Къртис

Писане by Benjamin Curtis Пон Юни 25, 2012 10:24 pm

Шели явно си падаше по многото дрехи... Май щеше да е добре да съм с колата, за да можем да ги поберем.

- Може да дойдем за другото утре... - Казах на Шели и излезнахме от имението на леля й. Закрепихме някак си къфара за мотора и тръгнах към апартамента си. Не беше много голям, даже беше малък, но като за един човек стигаше, а аз не знаех, че ще си имам компания, но така щеше да е по забавно.

Паркирах мотора в гаража и взех къфара, за да го нося аз, не можех да я оставя да го мъкне сама. Качихме се в асансьора и след минута вече бяхме на 16 етаж където беше апартамента. Отключих вратата и поканих Шели вътре.

- Настанявай се, и си избери горния или долния етаж, само да спомена че имаме само една баня. - Казах на един дъх и оставих куфара до жрата като влезнах навътре и отидох до хладилника.

- Искаш ли нещо за пиене?
Benjamin Curtis
Benjamin Curtis
Brooklyn
Brooklyn

Брой мнения : 86
Рожден ден : 16.11.1988
Дата на регистрация : 20.06.2012
Местожителство : Бруклин

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Бенджамин Къртис Empty Re: Апартаментът на Бенджамин Къртис

Писане by Charlotte Beatris Montes Пон Юни 25, 2012 10:52 pm

Апартамента се намираше в Бруклин.Никога не бях ходила там.Не беше много голям, но беше хубаво обзаведен.
- Настанявай се, и си избери горния или долния етаж, само да спомена че имаме само една баня.
- Няма значение.Където има свободна стая.-усмихнах се.- Ти на кой етаж си?
Попита ме дали икам нещо за пиене.
- Една чаша студена вода.
Разглеждах мястото и се чудех дали ще успея да свикна.Наитина ми харесваше.
Седнах на дивана в хола и го изчаках да се върне от кухнята.
- Тук е страхотно!-казах, когато ми подаде чашата.
Нямах търпение да видя новата си стая.
Charlotte Beatris Montes
Charlotte Beatris Montes
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 110
Рожден ден : 16.04.1995
Дата на регистрация : 08.04.2012

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Бенджамин Къртис Empty Re: Апартаментът на Бенджамин Къртис

Писане by Benjamin Curtis Пон Юни 25, 2012 11:15 pm

Подадох и чашата вода, която беше пожелала и седнах до нея.

- Отстъпвам то горния етаж. Разполагаш с диван, спалня и плазмен телевизор, а да и банята ти е точно до спалнята. Така че ще се налага да те притеснявам понякога...

Усмихнах се леко, за мен оставаше долната спалня. Това обаче не ме притесняваше, най хубавото за момичето.

- Зад гърба ти се намира имртовизирания ми фитнес, надявам се да не ти пречи това че тренирам само по къси панталони. - Засмях се малко по силно отколкото беше необходино, но се притеснявах от факта, че може да и се види странно, че го споменавам.
Benjamin Curtis
Benjamin Curtis
Brooklyn
Brooklyn

Брой мнения : 86
Рожден ден : 16.11.1988
Дата на регистрация : 20.06.2012
Местожителство : Бруклин

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Бенджамин Къртис Empty Re: Апартаментът на Бенджамин Къртис

Писане by Charlotte Beatris Montes Пон Юни 25, 2012 11:36 pm

- Не е нужно да се местиш заради мен.
Отпих от водата и се обърнах да видя импровизираният фитнес.
Каза, че тренирал само по къси гащи.
- Мм това трябва да се види.-засмях е леко.
Имах предчувствие, че от това ще излезе нещо хубаво.
- Нямам търпение да видя стаята.Ще спя на първият етаж не искам да те гоня от стаята ти,-умихнах му се и помъкнах куфара към стаята.
Влязох и отанах много доволна.Имаше голямо меко легло и огромен гардероб.Супер, имаше и тераса.
Излегнах се на мекото легло.
-Няма да ми е трудно да свикна с това.-усмихнах му се и му направих знак да дойде при мен, защото стоеше на врата и само ме наблюдаваше.
Charlotte Beatris Montes
Charlotte Beatris Montes
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 110
Рожден ден : 16.04.1995
Дата на регистрация : 08.04.2012

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Бенджамин Къртис Empty Re: Апартаментът на Бенджамин Къртис

Писане by Benjamin Curtis Вто Юни 26, 2012 12:36 am

- Ами тренирам всяка сутрин така, че ще ти се наложи да ме гледаш ако си тук... - Усмихнах се и влезнах в стаята след като ме беше поканила вътре.

- Сигурна ли си, че искаш тази стая? - Попитах, но селд това замълчах, защото можеше да си помисли, че насатоявам да вземе другата, а аз просто исках да и е удобно и да се чувства добре.

Отидох до леглото и седнах на ръба докато тя разглеждаше стаята и си подреждаше дрехите в гардероба.

- Ако си гладна, може да сготвя нещо... Не съм добър в готвенето, така че може и да си поръчаме даставка... - Усмихнах се мило и продължих да си седя на ръба на леглото й.
Benjamin Curtis
Benjamin Curtis
Brooklyn
Brooklyn

Брой мнения : 86
Рожден ден : 16.11.1988
Дата на регистрация : 20.06.2012
Местожителство : Бруклин

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Бенджамин Къртис Empty Re: Апартаментът на Бенджамин Къртис

Писане by Charlotte Beatris Montes Вто Юни 26, 2012 4:06 pm

Беше към 3 през нощта.Започна много да ми се спи, предполагах че и той беше уморен.
-Ако си гладна, може да сготвя нещо... Не съм добър в готвенето, така че може и да си поръчаме даставка...
-Не съм.-казах и го прегърнах.
-Икаш ли да си лягаме, а утре да прекараме целиият ден заедно?-попитах и го погледнах мило.
Исках да си говорим цяла нощ, но очите ми се затваряха, а и нали имахме целият утрешен ден.
Charlotte Beatris Montes
Charlotte Beatris Montes
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 110
Рожден ден : 16.04.1995
Дата на регистрация : 08.04.2012

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Бенджамин Къртис Empty Re: Апартаментът на Бенджамин Къртис

Писане by Benjamin Curtis Сря Юни 27, 2012 3:06 am

Шели беше уморена, чак сега го забелязах, толкова ли съм бил сляп?

- Добре, права си нека да си лягаме... - Не бях сигурен, дали искаше да изпълним това в различните стаи или в това легло. Бях наясно само, че беше твърде рано да спим в едно легло.

Въпреки всичко се излегнах на нейното и казах:

- Ще остана докато заспиш, след това ще се преместя. - щеше да ехубаво да си говорим, докато заспим, но аз не иках да я приреснявам повече. - Целият утрешен ден е наш...

Засмях се леко и й освободих място до себе си, за да легне до мен. Промуших руката си под врата й и се загледах в очите й. Бяха невероятни, също като нея...
Benjamin Curtis
Benjamin Curtis
Brooklyn
Brooklyn

Брой мнения : 86
Рожден ден : 16.11.1988
Дата на регистрация : 20.06.2012
Местожителство : Бруклин

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Бенджамин Къртис Empty Re: Апартаментът на Бенджамин Къртис

Писане by Charlotte Beatris Montes Сря Юни 27, 2012 11:31 am

Оправих набързо леглото.Измъкнах една нощница и го помолих да се обърне докато се преоблека.
Той се излегна на леглото и ми направи място до него.
- Ще остана докато заспиш, след това ще се преместя. - каза и ме прегърна, когато легнах до него.
- Целият утрешен ден е наш...
- Така е.-целунах го неьно и казах.
- Ако ти е удобно така не се мести.Нямам нищо против да се събудя до теб.-умихнах се и се гушнах в него.
Charlotte Beatris Montes
Charlotte Beatris Montes
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 110
Рожден ден : 16.04.1995
Дата на регистрация : 08.04.2012

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Бенджамин Къртис Empty Re: Апартаментът на Бенджамин Къртис

Писане by Benjamin Curtis Сря Юни 27, 2012 1:59 pm

Двамата се сгушихме един в друг и когато тя заспа аз просто лежах и се взирах в нея. Беше някак странно да съм с нея, но може би тези мисли идваха от факта, че беше незаконно...

Даже не разбрах кога точно съм заспал, но сутринта, когато се събудих Шели още спеше. Измъкнах се и направих кафе, а след това се облякох като за тренировка и си пуснах радиото. Музиката ме нахъсваше.

Днес ми се падаше бокс, затова си закачих боксовата круша на куката и загрях предварително, а след това вече бях готов за бой, с неудушевен предмет...
Benjamin Curtis
Benjamin Curtis
Brooklyn
Brooklyn

Брой мнения : 86
Рожден ден : 16.11.1988
Дата на регистрация : 20.06.2012
Местожителство : Бруклин

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Бенджамин Къртис Empty Re: Апартаментът на Бенджамин Къртис

Писане by Charlotte Beatris Montes Сря Юни 27, 2012 2:20 pm

Събудих се от някаква музика.Отворих очи, но бързо ги затворих, защото слънцето блестеше в очите ми.Сетих се за снощи и се усмихнах при спомена.След като се разсъних го потърих, но не спеше до мен.Имаше два варианта или беше станал, или се беше преместил и спеше в неговата стая.
Станах взех си четката за зъби и една хавлия и тръгнах към хола и още с влизането го видях.Беше само по къси гащи и удряше една боксова круша.
Като го видях си представих как ли изглеждам, сънена с несреана коса и без грим...Мослех да мина незебелязано и да се кача на втория етаж, където беше банята, но той се обърна и ме видя.
- Добро утро.-поздрави ме и нямаше как да се измъкна.
- Добро утро.-усмихнах се и се опитах да среша с пръсти косата си.

Charlotte Beatris Montes
Charlotte Beatris Montes
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 110
Рожден ден : 16.04.1995
Дата на регистрация : 08.04.2012

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Бенджамин Къртис Empty Re: Апартаментът на Бенджамин Къртис

Писане by Benjamin Curtis Сря Юни 27, 2012 3:26 pm

Обърнах се, защото видях с периферното си зрение как нещо се раздвижи. Шели изглеждаше притеснена и всячески се опитваше да приглади косата си и аз се засмях тихо. Оставих боксовата круша за малко сама и се приближих до нея. Бях потен от цялото блускане и капчици пот бяха избили по челото ми. Самия аз не бях многа за гледане.

- Красива си... - Казах като я погалих по главата и се наведох като я целунах за кратко. - Към банята ли ще ходиш?

Задох глупав въпрос имаики предвид, че носеше хавлия в ръка. Усмихнах се все още стоящ на крачка от нея.

- Направих кафе, може да изпием по едно след като се изкъпеш, а аз си свърша тренировката и направя същото.
Benjamin Curtis
Benjamin Curtis
Brooklyn
Brooklyn

Брой мнения : 86
Рожден ден : 16.11.1988
Дата на регистрация : 20.06.2012
Местожителство : Бруклин

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Бенджамин Къртис Empty Re: Апартаментът на Бенджамин Къртис

Писане by Charlotte Beatris Montes Сря Юни 27, 2012 4:09 pm

Беше секси.Бях на крачка да му предложа заедно да си вземем душ, но като се замисля беше по-добре да я караме бавно.А и той беше първото търпеливо момче, което бях срещала и наистина го оценявах.
- Красива си...
Толкова искрено го каза, че за малко щях да повярвам.
- Косата ми сигорно стърчи на всички страни.-казах и направих тъжна гримаса, а той ме целуна.
-Към банята ли ще ходиш?Направих кафе, може да изпием по едно след като се изкъпеш, а аз си свърша тренировката и направя същото.
- Супер.
Тръгнах към банята, а усмивка се появи на лицето ми.Той очевидно не съжаляваше за взетите решения през нощта, а от това се страхувах най много.Беше ме страх, че ще съжали или ще се изплаши, защото това си беше доста голяма стръпка.
Влязох в банята и докато се къпех, мислех за миналото.Е ,явно имаше нещо вярно в поговорката, че след всяка буря, изгрява слънце.Бяха ми се случили толкова лоши неща и дори не помня, кога за последно се случи нещо хубаво като това.
Бях свикнала да изхабявам всичката топла вода, но сега се сетих и оставих да има вода и за него.
Измих си зъбите и оставих четката си до неговата.Загърнах се с хавлията и се върнах в хола.
- Приключи ли с тренировката за днес?-попитах и му се усмихнах.
Charlotte Beatris Montes
Charlotte Beatris Montes
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 110
Рожден ден : 16.04.1995
Дата на регистрация : 08.04.2012

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Бенджамин Къртис Empty Re: Апартаментът на Бенджамин Къртис

Писане by Benjamin Curtis Чет Юни 28, 2012 2:50 am

Чух я, че излиза от банята и спрях да налагам крушата, за да й обърна внимание.

- Да, току що... - Усмихнах се и минах покрай нея, като се спрях, за да я целуна, по пътя към стаята, за да си взема хавлия и аз да се напъхам в банята. - Ако искаш налей кафе и ме изчакай на терасата. Времето е страхотно за това.

Някой момичета си падаха по това да гледат потните тела на момчета, но аз се чувствах неприятно, а и не знаех дали тя е от тях, затова реших да се намъкна в банята по най - бързия начин. Взех си бърз душ и излезнах като увих хавлията около кръста си така, че да си седи на мястото без да ми се налага да я държа. Отидох да се облека, защото не беше прилично да се разхождам така пред нея. Минах покрай терасата и видях, че е вън. Облегнах се на врата и й се усмихнах.

- Какво ще кажеш за мястото? - Попитах, като забравих, че бях тръгнал да се обличам.
Benjamin Curtis
Benjamin Curtis
Brooklyn
Brooklyn

Брой мнения : 86
Рожден ден : 16.11.1988
Дата на регистрация : 20.06.2012
Местожителство : Бруклин

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Бенджамин Къртис Empty Re: Апартаментът на Бенджамин Къртис

Писане by Charlotte Beatris Montes Чет Юни 28, 2012 12:24 pm

Докато той се къпеше, аз се облякох.Намерих едни къси дънкови панталонки и един бял потник.Изтърках косата си с кърпа и я остажих пусната да изсъхне сама.Върнах се и налях кафе в две чаши и излязох на терасата където имаше диван и масичка.Разположих се на дивана и тогава той се появи..само по хавлия.Не откъсвах поглед от тялото му.
- Какво ще кажеш за мястото?- попита той.
- Много ми харева.- умихнах се.
Апартамента не беше много голям, но за сметка на това беше хубав и добре обзаведен.
- Не мога да те гледам така!-казах и той ме погледна въпросително.
Преди да е разбрал погрешно думите ми и да се е обидил, допълних.
- Изкушаваш ме... Толкова си секси така само по хавлия.-казах и отпих от кафето.
Charlotte Beatris Montes
Charlotte Beatris Montes
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 110
Рожден ден : 16.04.1995
Дата на регистрация : 08.04.2012

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Бенджамин Къртис Empty Re: Апартаментът на Бенджамин Къртис

Писане by Benjamin Curtis Чет Юни 28, 2012 9:50 pm

Почувствах се някак гадно, когато ми каза че не може да ме гледа така, но после се изясни. Притесних се малко то тази директност. Все пак не исках да я изкушавам все още... или исках?

- Сажелявам, не се съобразих... - И въпреки всичко ми харесваше това, че това което виждаше й харесваше. Караше ме да се чувствам горд, за всичките часове прекакрани в тренировки.

- Отивам да се облека, още ни е рано да се изкушаваме... - Обърнах се за да влезна навътре, но се сетих друго. - Да не забравяме че и ти ме изкушаваше, когато излезе от банята. Добе отивам да се обличам наистина.

Засмях се и влезнах вътре за да си намеря накакви дрехи.
Benjamin Curtis
Benjamin Curtis
Brooklyn
Brooklyn

Брой мнения : 86
Рожден ден : 16.11.1988
Дата на регистрация : 20.06.2012
Местожителство : Бруклин

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Бенджамин Къртис Empty Re: Апартаментът на Бенджамин Къртис

Писане by Charlotte Beatris Montes Пет Юни 29, 2012 3:39 pm

- Отивам да се облека, още ни е рано да се изкушаваме... Да не забравяме че и ти ме изкушаваше, когато излезе от банята. Добе отивам да се обличам наистина.
- Хм не знаех, че съм те изкушила с халията.-казах и се засмях.


Той отиде все пак да се преоблече, а аз го чаках на терасата.Когато се върна, седна до мен, а аз му подадох чашата кафе и се гушнах в него.


- Снощи не можахме много да си поговорим.Разкажи ми нещо за теб.-казах и отпих от кафето.

Charlotte Beatris Montes
Charlotte Beatris Montes
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 110
Рожден ден : 16.04.1995
Дата на регистрация : 08.04.2012

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Бенджамин Къртис Empty Re: Апартаментът на Бенджамин Къртис

Писане by Benjamin Curtis Съб Юни 30, 2012 2:40 am

Сложих си набързо боксерки, шорти и тениска. Първите, които ми се изпречиха пред погледа и се върнах при нея, без да ме интересува дали цветовете си съвпадат. Шели ми подаде кафе и отново се сгушихме един в друг, като дългогодишна двойка. Аз също отпих от кафето си и тъй като ме беше попитала нещо започнах да разказвам в най - общи линий.

- Роден съм в Напа, там и израснах. Родителите ми бяха... не знам не ги ознавах добре, знаех просто че ги има. Те не се интересуваха от мен. Баба ми идваше да ме наглежда от време на време. Май само нея я беше грижа. Завърших начално училище в Напа в гимназията тренирах борба, колкото да има с какво да се занимавам. Майка ми избяга с градинаря и тогава вече започнах онези изблици... За пръв път спах в районното на 15, не успели да открият баща ми, за да ме прибере. След тази случка ми се налагаше доста често да спя там, но поне полицайте ме опознаха. Не съм бил лош, просто ме хващаха в неподходящо време на неподходящо място... Преместих се, за да уча в университета в Ню Йорк след гиманзията. Баща ми се самоуби няколко месеца след това, оставяйки ме сам да се спрявам с винарската му фирма и многобройните декри лозя. Всеки уикенд летя до Напа, за да следя работата. Може да дойдеш с мен някой път ако искаш... - Смених темата. Не бях казвал толкова много за себе си на никои друг до сега. Някак си и имах вяра. - А ти ще ми кацеш ли още нещо за откачената си леля, преди да сме отишли да отмъкнем и останалия ти бабаж от там?

Нямах нищо против и да не говори за леля си, но просто и тя да ми каже нещо повече за себе си. Каквото и да е...
Benjamin Curtis
Benjamin Curtis
Brooklyn
Brooklyn

Брой мнения : 86
Рожден ден : 16.11.1988
Дата на регистрация : 20.06.2012
Местожителство : Бруклин

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Бенджамин Къртис Empty Re: Апартаментът на Бенджамин Къртис

Писане by Charlotte Beatris Montes Съб Юни 30, 2012 3:28 pm

- А ти ще ми кажеш ли още нещо за откачената си леля, преди да сме отишли да отмъкнем и останалия ти бабаж от там?
- Никога не ме е искала в къщата си, а и аз не съм умирала от желание да живея при нея, но ми се наложи.Родителите ми починаха, когато бях на 13.Живях във Франция при най-добрата приятелка на майка ми, но тръгнах по лош път, защото се влюбих в сина й, който общо взето само ме използваше.Когато му омръзнах тръгна с друго момиче и на мен ми беше много трудно да живея под един покрив с него и за това дойдох при леля.Това е като цяло.
За първи път разказвах цялата си история на някой.
- Иначе нямам нищо против за една разходка до Напа.-усмихнах се и се завъртях да го целуна.
Charlotte Beatris Montes
Charlotte Beatris Montes
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 110
Рожден ден : 16.04.1995
Дата на регистрация : 08.04.2012

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Бенджамин Къртис Empty Re: Апартаментът на Бенджамин Къртис

Писане by Benjamin Curtis Съб Юни 30, 2012 4:17 pm

Очевидно животите, които водехме, и на двамата не бяха леки. Тя поне е имала родители, които ги е било грижа, но живота е гаден и ти отнема най - скъпото.

- Добре, този уикенд ще дойдеш с мен. - Сега аз щях да се грижа за нея. Целунах я без да й се натрапвам и продължих. - В Напа е красиво. Особенно ако си падаш по тихите и спокойни места, ще ти хареса.

Отпих от кафето си и запалих цигара. Вдишах така нужния ми никотин и отново се обърнах към нея.

- Искаш ли да излезнем и да ти купим нови дрехи, за да не се налага да се връщаш в имението на леля ти?
Benjamin Curtis
Benjamin Curtis
Brooklyn
Brooklyn

Брой мнения : 86
Рожден ден : 16.11.1988
Дата на регистрация : 20.06.2012
Местожителство : Бруклин

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Бенджамин Къртис Empty Re: Апартаментът на Бенджамин Къртис

Писане by Charlotte Beatris Montes Съб Юни 30, 2012 5:04 pm

- Искаш ли да излезнем и да ти купим нови дрехи, за да не се налага да се връщаш в имението на леля ти?
Ама той наитина ли искаше да дойде с мен на шопинг?Останах много изненадана.Попринцип знаех, че момчетата не обичат да ходят по магазините... За кой ли път е убеждавах, че Бен е просто момче мечта.
- Иска ли питане?-засмях се.-Не знам обаче дали ще успееш да ме изтърпиш..
Имах навика да пробвам много дрехи и да избирам с часове.
- Нека отидем по-късно?Искам да остана още малко тук, с теб.-надявах се да няма нищо против.
- Ако имаш работа кажи ми.-не исках да пренебрегва работата си заради мен.
Аз можех цял ден да стоя така както бяхме сега.
Charlotte Beatris Montes
Charlotte Beatris Montes
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 110
Рожден ден : 16.04.1995
Дата на регистрация : 08.04.2012

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Бенджамин Къртис Empty Re: Апартаментът на Бенджамин Къртис

Писане by Benjamin Curtis Съб Юни 30, 2012 11:44 pm

Работата ми беше само в Напа, а днес нямах лекций так че бях свободен напълно и изцяло. Колкото до обиколките по магазините нямаше начин да не я изтърпя. Аз самия се мотках доста преди да си къпя нещо, но истината беше, че момичетата много си падат по това да обикалят мололете. От магазин в магазин, от магазин в магазим. Не беше от наи забавните неща, но знаех, че на нея ще й е забано, което правеше и мен щастлив.

- Добре, нека останем тук. Ще седим колкото ппоискаш. - Дръпнах от цигара си и отпих от кафето. - Колкото до Напа, ще те разходя из винарната, дтига да си падаш по тожа да рзглеждаш бъчи и да обикаляш около машините с които се прави вино.
Benjamin Curtis
Benjamin Curtis
Brooklyn
Brooklyn

Брой мнения : 86
Рожден ден : 16.11.1988
Дата на регистрация : 20.06.2012
Местожителство : Бруклин

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Бенджамин Къртис Empty Re: Апартаментът на Бенджамин Къртис

Писане by Charlotte Beatris Montes Нед Юли 01, 2012 7:42 am

Умихнах му се и изпих последната глътка кафе, отанала в чашата ми.
Загледах се в една сграда и се замислих.Бях ли способна да имам сериозна връзка.Истината беше, че умирах от страх, но не исках да се отказвам, защото се чувствах щастлива.
- Имал ли си сериозна връзка преди?-полюбопитствах.
Исках да ми разкаже.Аз му бях разказала за единтвената връзка, която съм имала някога.
Чудех се какжо да правим сега.Сетих се, че може да гледаме някой филм.
-Икаш ли да гледаме филм?-попитах и го целунах.
Той всеки път отговаряше на целувките ми, но като че ли беше малко сдържан и не се отпускаше да ме целуне дълго и страстно.
Charlotte Beatris Montes
Charlotte Beatris Montes
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 110
Рожден ден : 16.04.1995
Дата на регистрация : 08.04.2012

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Бенджамин Къртис Empty Re: Апартаментът на Бенджамин Къртис

Писане by Benjamin Curtis Пон Юли 02, 2012 2:05 am

Шели ме попита дали съм имал сериозна връзка до сега, но преди да и кажа, че съм имал една единстжена продължила две години, а след това момичето ме заряза, защото се влюби в друго момиче, тя вече беше сменила темата.

- Разбира се,че искам имам малка колекция от филми, но предполагам ще успеем да си харесаме някой. - Отидохме в хола, чувствах се гузен заради всички тези целувки. Искаше ми се да се отпусна най - накрая, но тъпата разлика в годините ни все още ме притесняваше. Седем години не бяха голям проблем ако беше пълнолетна. Всъщност си търсех оправдание, защото само като я погледнех в главата ми изникваха доста неприлчни мисли и ако задълбочим целувката си, не се знаеше до къде можем да стигнем, имайки предвид че тя живееше в апартамента ми. - Намират ми се: "Мащаба на аграсията", "Едно пропуснато обаждане", "Окръг Медисън", "Хижа в гората", "Възпроизвеждане", "Натрапници", "Кошмарите на Елм стрийт", "13 призръка" и "Човешка стоножка"... Това са, избери си.

Осъзнах, че нямам един нормален филм за гледане и я погледнах виновно, като и се извиних и я целунах.
Benjamin Curtis
Benjamin Curtis
Brooklyn
Brooklyn

Брой мнения : 86
Рожден ден : 16.11.1988
Дата на регистрация : 20.06.2012
Местожителство : Бруклин

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Бенджамин Къртис Empty Re: Апартаментът на Бенджамин Къртис

Писане by Charlotte Beatris Montes Пон Юли 02, 2012 8:51 am

Oтидохме в хола и той започна да вади филми.Всичките изглеждаха ужаси.Някой от тях ги бях гледала .Обичах такъв жанр филми.
-Намират ми се: "Мащаба на аграсията", "Едно пропуснато обаждане", "Окръг Медисън", "Хижа в гората", "Възпроизвеждане", "Натрапници", "Кошмарите на Елм стрийт", "13 призръка" и "Човешка стоножка"... Това са, избери си.
-Ами ''Едно пропуснато обаждане'' -усмихнах се и отидох в кухнята за да направя пуканки и взех две чаши и шише кола.
Занесох ги в хола и казах.
- Това удоволствие ще ми коства много часове във фитнеса.
Оставих купата с пуканки и се излегнах в него.
През цялото време ме мъчеше въпроса на който не ми беше отговорил.
- Скъпи, -не знаех как ще реагира на това обръщение.- не ми отговори дали си имал сериозна връзка, но ако не ти се говори не и длъжен да ми отговаряш.
Charlotte Beatris Montes
Charlotte Beatris Montes
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 110
Рожден ден : 16.04.1995
Дата на регистрация : 08.04.2012

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Бенджамин Къртис Empty Re: Апартаментът на Бенджамин Къртис

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 4 1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 :: Brooklyn :: Brooklyn :: Apartments

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите