Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Night club 'Red rose'
Апартаментът на Бенджамин Къртис - Page 2 EmptyНед Мар 03, 2013 5:23 pm by Angelica Daren Thompson

» Hey, little bitch!
Апартаментът на Бенджамин Къртис - Page 2 EmptyСъб Мар 02, 2013 9:37 pm by Angelica Daren Thompson

» make me remember you|angie's
Апартаментът на Бенджамин Къртис - Page 2 EmptyСъб Мар 02, 2013 9:31 pm by Angelica Daren Thompson

» Free flood.
Апартаментът на Бенджамин Къртис - Page 2 EmptyЧет Яну 03, 2013 12:22 pm by Аналей Рокфелер

» Кой беше последният филм, който гледахте?
Апартаментът на Бенджамин Къртис - Page 2 EmptyВто Яну 01, 2013 11:00 pm by Noah Clary

» Коя е последната книга, която прочетохте?
Апартаментът на Бенджамин Къртис - Page 2 EmptyСъб Дек 29, 2012 8:38 pm by Noah Clary

» Кой е филма,който ви е накарал да се замислите?
Апартаментът на Бенджамин Къртис - Page 2 EmptyСъб Дек 29, 2012 8:19 pm by Noah Clary

» It's Annaleigh, leave a message...
Апартаментът на Бенджамин Къртис - Page 2 EmptyСъб Дек 29, 2012 8:19 pm by Anthony Evans

» Кой сериал гледахте последно?
Апартаментът на Бенджамин Къртис - Page 2 EmptyСъб Дек 29, 2012 7:48 pm by Hunter Cayne

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 28, на Нед Апр 08, 2012 1:31 pm
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар


Апартаментът на Бенджамин Къртис

2 posters

 :: Brooklyn :: Brooklyn :: Apartments

Страница 2 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Апартаментът на Бенджамин Къртис - Page 2 Empty Re: Апартаментът на Бенджамин Къртис

Писане by Benjamin Curtis Вто Юли 03, 2012 3:04 am

"Едно пропуснато обаждане"? Така и не ми беше оставало време да го гледам или поне не целия. Шели отиде до кухнята и се върна спуканки и кола и се настани до мен, като почти се излегна на тялото ми, но на мен ми хресваше да седи по този нчин, а аз вече бях пуснал филлма и натиснах "play", като започнаха трейлърите на другите филми, а тя отново ми зададе въпроса си от преди малко, разрешавайки ми да използвам правото си да запазя мълчание. Думата "скъпи" ме накара да изтръпна, но не с онази гадна вледеняваща тръпка, а с другата, приятна и затопляща.

- Ами, имаше едно момиче, казваше се Амбър. Обичах я много силно, може би защото тя беше единствената ми опора. Бяхме заедно две години, когато на един къпон тя най - неочаквано ми съобщи, че е влюбена в най... в най - добрата си приятелка.

Филма вече беше започнал, а аз млъкнах и се загледах във филма, като прегърнах Шели с една ръка, а с другата придърпах купата с пуканаки. Оставих я от другата ми страна и взимах пуканки за себе си, както и за Шели, като ги поставях в устичката й.
Benjamin Curtis
Benjamin Curtis
Brooklyn
Brooklyn

Брой мнения : 86
Рожден ден : 16.11.1988
Дата на регистрация : 20.06.2012
Местожителство : Бруклин

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Бенджамин Къртис - Page 2 Empty Re: Апартаментът на Бенджамин Къртис

Писане by Charlotte Beatris Montes Вто Юли 03, 2012 8:48 am

- Ами, имаше едно момиче, казваше се Амбър. Обичах я много силно, може би защото тя беше единствената ми опора. Бяхме заедно две години, когато на един къпон тя най - неочаквано ми съобщи, че е влюбена в най... в най - добрата си приятелка.
- Сажалявам.-надигнах се и го целунах, нежно и съвсем кратко.
Две години... това си беше много време.Не можех да си представя такава връзка, но ми се искаше да опитам, макар че ме беше страх.Най-много се страхувах да не се привържа и влюбя и да бъда наранена, когато всичко свърши.
Загледах се във филма, но настъпи много страшен момент и аз закрих лицето си с ръце и се сгуших още повече в него.
- Мина ли страшният момент?-попитах като още си криех очите.
Charlotte Beatris Montes
Charlotte Beatris Montes
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 110
Рожден ден : 16.04.1995
Дата на регистрация : 08.04.2012

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Бенджамин Къртис - Page 2 Empty Re: Апартаментът на Бенджамин Къртис

Писане by Benjamin Curtis Вто Юли 03, 2012 7:14 pm

Шели се притисна повече в мен, при един от по страшните моменти във филма и закри очите си с ръце. Беше сладко това, че когато се страхуваше намираше в мен някаква сигурност. Усмихнах се несъзнателно и я придърпах още, ако това беше възможно и когато поредния герой беше злочесто убит и махнаха картината отговорин на въпроса й.

- Вече да. - Наведох глава и се загледах в лицето й така, сякаш за пръв път я виждам. Бавно се приблицих и я целунах и ако бяхме герой от филм вероятно около нас всичко щеше да заблести. Харесвах я и се радвах, че не е притеснена от този факт, но някак си не ми се щеше да бързаме. Исках да изчакам момента в който ще е готова да задълбочим връзката си.
Benjamin Curtis
Benjamin Curtis
Brooklyn
Brooklyn

Брой мнения : 86
Рожден ден : 16.11.1988
Дата на регистрация : 20.06.2012
Местожителство : Бруклин

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Бенджамин Къртис - Page 2 Empty Re: Апартаментът на Бенджамин Къртис

Писане by Charlotte Beatris Montes Вто Юли 03, 2012 10:15 pm

Наведе се и ме погледна..Очите ни се срещнаха.Не можех да мигна, бях като хипнотизирана от сините му очи.Най-прекрасните сини очи.Синият цвят е студен, но очите му излъчваха нежност и топлина.Сякаш се виждахме за първи път, а може би за първи път го виждах истински.Още в бара ми грабна окото, но сега като го погледнах, открих много повече от едно симпатично и привлекателно момче.
- Харесвам те..-не знам как ми се изплъзна.
Нежно впих устни в неговите и обвих ръка около врата му.Това може би беше най-дългата целувка до сега.
Исках още просто се страхувах да направя първата крачка, а и може би не трябваше да избързваме.
Реших да гледам филма, защото той се беше загледал и точно когато се обърнах към телевизора изпищях.
Не исках да го правя, но сцената беше страшна и се изплаших.
-Извинявай.-извиних се за пищенето.
Когато гледах филми в компания винаги ме бъзикаха, че много пищя.Тогава беше забавно, но сега се почувствах идиотски, защото бях изпищяла пред него, не исках да става свидетел на това.
Charlotte Beatris Montes
Charlotte Beatris Montes
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 110
Рожден ден : 16.04.1995
Дата на регистрация : 08.04.2012

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Бенджамин Къртис - Page 2 Empty Re: Апартаментът на Бенджамин Къртис

Писане by Benjamin Curtis Сря Юли 04, 2012 5:40 pm

Леко се засмях, не заради това че се беше стреснала а затова че се извини. Нямаше нужда да го прави, всеки можеше да се стресне, дори и аз, който се водех за безстрашен.

- Спокойно, никой няма да ти направи нищо, аз съм тук за да те пазя, нали? - Пошегувах се леко със ситуацията, защото ако някой я подгонеше с нож, наистина бих застанал между тях, без изобщо да се замислям за последствията. Замислих се над думите й, втренчвайки се в мърдащите се картинки върху телевизора. Беше казала че ме харесва, точно преди да се целунем, това не беше ли от онези вълшебни моменти в приказките.

- Аз също те харесвам Шели. - Признах си накрая и устните ми се изкривиха в усмивка, като я погледнах. - Харесвам те наистина много, но няма за какво да се притесняваш, защото няма да ти сторя нищо, което не желаеш...
Benjamin Curtis
Benjamin Curtis
Brooklyn
Brooklyn

Брой мнения : 86
Рожден ден : 16.11.1988
Дата на регистрация : 20.06.2012
Местожителство : Бруклин

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Бенджамин Къртис - Page 2 Empty Re: Апартаментът на Бенджамин Къртис

Писане by Charlotte Beatris Montes Чет Юли 05, 2012 9:26 am

-Харесвам те наистина много, но няма за какво да се притесняваш, защото няма да ти сторя нищо, което не желаеш...
Усмихнах се.Беше толкова мило това което ми каза.
Надигнах се и отново го целунах.Доста често го целувах и май трябваше да спра.
Той също ме целуна, но пак усетих онази сдържаност в целувките му.
-Скъпи?-погледнах го в очите.-Притеснява ли те нещо?Ако е така можеш да ми кажеш вичко.-докоснах лицето му с ръка.
Наистина исках да разбера каква е причината.Само дано не ми се разсърдеше за този въпрос.Не исках да разваля всичко.
Charlotte Beatris Montes
Charlotte Beatris Montes
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 110
Рожден ден : 16.04.1995
Дата на регистрация : 08.04.2012

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Бенджамин Къртис - Page 2 Empty Re: Апартаментът на Бенджамин Къртис

Писане by Benjamin Curtis Пет Юли 06, 2012 1:41 pm

Вгледах се в очите й, просто не знаех как да и го кажа. Знаех, че ще прозвучи ужасно и откачено, а аз не исках да ме мисли за такъв. Въздъхнах малко по дълбоко и отклонох поглед за момент. Въпреки всичко, тя заслужаваше да знае.

- Всичко е защото си красива Шели... Ако се отпусна, не знам какво може да стане... Притеснявам се, че мога да те нараня.

Отново я погледнах в очите, бях леко неспокоен от това как ще приеме отговора ми. Не знаех как да й го кажа по друг начин, затова просто бях изрекал мислите си гласно.

- Не искам да се притесняваш от мен... - Може и да не исках, но аз бях момче което е със седем години по голямо от нея беше нормално да е леко стресирана от думите ми.
Benjamin Curtis
Benjamin Curtis
Brooklyn
Brooklyn

Брой мнения : 86
Рожден ден : 16.11.1988
Дата на регистрация : 20.06.2012
Местожителство : Бруклин

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Бенджамин Къртис - Page 2 Empty Re: Апартаментът на Бенджамин Къртис

Писане by Charlotte Beatris Montes Пет Юли 06, 2012 4:43 pm

- Всичко е защото си красива Шели... Ако се отпусна, не знам какво може да стане... Притеснявам се, че мога да те нараня.
Засмях се.Знам.. не трябваше да го правя...
- Ако се отпуснеш могат да станат само хубави неща.-казах и му намигнах, но след това отново станах сериозна.-Няма да ме нарниш, сигорна съм.-усмихнах му се.-Имам ти доверие.
- Не искам да се притесняваш от мен...
- Не се притеснявам от теб.Ако се притеснявах нямаше да се съглася да дойда да живея при теб.
Целунах го.Имах чувство, че знам кое го тревожи най-много.
- Притеснява те и разликата в годините ни, нали?
Мен не ме притесняваше това.Седем години не бяха малко, но не бяха и чак толкова много.
Charlotte Beatris Montes
Charlotte Beatris Montes
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 110
Рожден ден : 16.04.1995
Дата на регистрация : 08.04.2012

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Бенджамин Къртис - Page 2 Empty Re: Апартаментът на Бенджамин Къртис

Писане by Benjamin Curtis Пет Юли 06, 2012 8:21 pm

Тя можеше и да ми има доверие, но аз самия си нямах... Ами ако не можех да спра? Желаех я и годините изобшто не ми пречеха или поне докато не се сетех на точно колко годиние е. Тогава осъзнавах, че засега ще е добре да си останем на етап целувки... но когато усещах меките й нежни устни върху моите ми се приискваше и нещо повече. А не биваше, тя все още беше малка за тези неща.

- Ами малко... да... притеснявам се, защото всеки път когато устните ти докоснат моите не искам да спираме да се целуваме. - Въздъхнах и наведох леко глава кто я поглеждах отдолу, надявайки се да не забележи. - И не само да се целуваме Шели, главата ми е пълна с неприлични мисли, за които си все още малка...
Benjamin Curtis
Benjamin Curtis
Brooklyn
Brooklyn

Брой мнения : 86
Рожден ден : 16.11.1988
Дата на регистрация : 20.06.2012
Местожителство : Бруклин

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Бенджамин Къртис - Page 2 Empty Re: Апартаментът на Бенджамин Къртис

Писане by Charlotte Beatris Montes Пет Юли 06, 2012 9:30 pm

- Ами малко... да... притеснявам се, защото всеки път когато устните ти докоснат моите не искам да спираме да се целуваме. И не само да се целуваме Шели, главата ми е пълна с неприлични мисли, за които си все още малка...
- Не съм малка.-нацупих сладко устни.
- Аз също имам неприлични мисли, особено когато се появи по хвалия.
Само ме изкушаваше, а след това се дърпаше.
- Позволи ми да ти покажа, че не съм толкова малка.-прошепнах в ухото му прокарах език по врата му, но след секунди спрях.
Исках той да поиска да продължим и да направи нещо... Може би като за начало да се отпусне...
Charlotte Beatris Montes
Charlotte Beatris Montes
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 110
Рожден ден : 16.04.1995
Дата на регистрация : 08.04.2012

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Бенджамин Къртис - Page 2 Empty Re: Апартаментът на Бенджамин Къртис

Писане by Benjamin Curtis Съб Юли 07, 2012 11:25 am

Може би беше права. Момичетата съзряваха за тези неща по рано отколкото момчетата, нали? Аз бях на 24 в момента, но кога започнаха да ми идват такива мисли... а кога започнах да ги изпълнявам... да кажем че не бях много по голям от нея, но все пак някак ми беше нередно да го правя.

Когато усетих езичето й, което остави влажна следа по врата ми, вече бях готов да я завъртя по гръб на дивана, но се стърпях. Вместо това хванах лицето й в ръце и я целунах така като желаех. Отдадено и страстно. Езикът ми се преплиташе с нейния, не позволявайки и на двама ни да си поемем въздух.

- Желая те Шели... - Прошепнах задъхано след като най накрая я освободих. - Виждаш ли как ми действаш?
Benjamin Curtis
Benjamin Curtis
Brooklyn
Brooklyn

Брой мнения : 86
Рожден ден : 16.11.1988
Дата на регистрация : 20.06.2012
Местожителство : Бруклин

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Бенджамин Къртис - Page 2 Empty Re: Апартаментът на Бенджамин Къртис

Писане by Charlotte Beatris Montes Съб Юли 07, 2012 12:13 pm

Вече никой от нас не гледаше филма.Бях седнала в него и бях с гръб към телевизора.В момента чувах само как някой пищи, сигорно пак имаше кървава сцена.
Той ме целуна и за първи път целувката беше страстна и оставяща ме без дъх.
Усмихнах се и го целунах.
- Желая те Шели... - Прошепна той задъхано след като целувките. - Виждаш ли как ми действаш?
Радвах се, че му действам така.По едно време когато ме целуваше кратко и сдържано бях започнала да си мисля, че като цяло не му действам по никакъв начин
- Колко време щеше да издържиш да съм в къщата ти и да ме гледаш отдалече, ако не бях повдигнала темата.-замях се и се приближих към него.
- Аз нямаше да издържа дълго.-признах шепнешком и отново го целунах по врата.
Charlotte Beatris Montes
Charlotte Beatris Montes
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 110
Рожден ден : 16.04.1995
Дата на регистрация : 08.04.2012

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Бенджамин Къртис - Page 2 Empty Re: Апартаментът на Бенджамин Къртис

Писане by Benjamin Curtis Съб Юли 07, 2012 12:42 pm

Не бях сигурен, няколко дена, месец, може би два. После задръжките ми щяха да паднат напълно, но някак си просто ако продължаваше в същи дъх нямаше да мога да ги задърза и за минута. Да не говорим, че устните и по врата ми ми действаха по възбуждащо и от среднощните кодирани канали.

Ръцете ми обвиха малкото й кръстче и се плъзнаха нагоре към гръбчето й. Усещах нежната й кожа под дрехите. Едната ми ръка хвана брадичката й и я повдигна нагоре, за да можем отново да слеем устни, в изпепеляваща от желание целувка.

- Вероятно по малко време и от теб... - Отговорих на въпроса й най накрая. Протегнах се и изключих филма. А след това отново я целунах. - Но въпреки чистото ми желание към теб и към цялото ти тяло... все още мисля че си малка.

Спрях да говоря за да мога птново да я целуна, но този път я превъртях, за да легне върху дивана, а аз да съм над нея.

- Но вече просто не ми пука...
Benjamin Curtis
Benjamin Curtis
Brooklyn
Brooklyn

Брой мнения : 86
Рожден ден : 16.11.1988
Дата на регистрация : 20.06.2012
Местожителство : Бруклин

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Бенджамин Къртис - Page 2 Empty Re: Апартаментът на Бенджамин Къртис

Писане by Charlotte Beatris Montes Съб Юли 07, 2012 12:54 pm

- Вероятно по малко време и от теб... Но въпреки чистото ми желание към теб и към цялото ти тяло... все още мисля че си малка.
Целуна ме отново и ме превъртя да легна на дивана, а след това се надвеси над мен и започна да ме целува.
- Но вече просто не ми пука..
Обвих крака около кръста му и прокарах ръце по гърба му и надигнах фанелката му, а после я свалих напълно.
- Искам те..-казах задъхано.
Отново го устните ми направиха пътека от целувки по врата.Бях забелязала колко му харесва това.
- Всъщност ако искаш може да го оставим за друг път?-погледнах го и се опитах да бъда сериозна, макар че щях да избухна в смях, защото в момента блъфирах и дори и да е съгласеше, точно в този момент не знаех как да спра и да е отделя от него.
Charlotte Beatris Montes
Charlotte Beatris Montes
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 110
Рожден ден : 16.04.1995
Дата на регистрация : 08.04.2012

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Бенджамин Къртис - Page 2 Empty Re: Апартаментът на Бенджамин Къртис

Писане by Benjamin Curtis Съб Юли 07, 2012 1:11 pm

Тя ме искаше, но аз я исках още повече. Имах чувството че това ще моментът, който нищо и никой няма да е в състояние да прекъсне и никога няма да свърши, но тогава чух и останалата част.

Тя се шегуваше нали? Как очакваше от мен точно сега да спра? Точно, когато се бях навил... Заставих си да се отдръпна малко от нея и я загледах. По дяволите, беше толкова красива... направо болеше. Ако искаше щяхме да го отложим, но исках само още една целувка, след целувката щях да спра. Това ми беше нещо като цел. Устните ми отново намериха нейните, а езичето ми се напъха в устичката й като за последно. Ръцете ми се плъзнаха под блузката и изкачвайки се нагоре по тялото й. Дори не можех да отделя устни от нейните да я сваля, защото си бях обещал, че тази целувка ще е последна. И точно по тази причина нямаше да я прекъсна скоро.
Benjamin Curtis
Benjamin Curtis
Brooklyn
Brooklyn

Брой мнения : 86
Рожден ден : 16.11.1988
Дата на регистрация : 20.06.2012
Местожителство : Бруклин

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Бенджамин Къртис - Page 2 Empty Re: Апартаментът на Бенджамин Къртис

Писане by Charlotte Beatris Montes Съб Юли 07, 2012 1:31 pm

Погледна ме озадачено и ако не беше зает да ме целува, сигорно щеше да ме попита дали се шегувам.
Езика ми се завъртя палаво около неговия и обвих краката си още повече към тялото му.
- Ммм.-прошепнах и затворих очи, наслаждавайки се на момента.
Усетих ръката му под потника ми.С пръсти изучавах всеки мускол по гърба му.
Вече и да исках просто нямаше да мога да спра.Мислех, че ще мога да устоя на това привличане и възбуждащите целувки, но не можех.
Чух още един писък.Чак сега се сетих, че филма още върви, но имах по приятно занимание от това да гледам как някакъв откачен убива хора наред.
Charlotte Beatris Montes
Charlotte Beatris Montes
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 110
Рожден ден : 16.04.1995
Дата на регистрация : 08.04.2012

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Бенджамин Къртис - Page 2 Empty Re: Апартаментът на Бенджамин Къртис

Писане by Benjamin Curtis Съб Юли 07, 2012 1:50 pm

Усетих вибрациите по устните си от този лек стон и това ме накара да я желая още повече. Бях възбуден до крайност, а това че увиваше крачетата си около кръста ми и затягаше хватката си ме караше, не ми помагаше на самоконтрола. Вдигнах потиччето й и макар и с нежелание прекъснах за малко целувката ни.

Пуснах го долу до дивана, а ръцете ми започнаха да се плъзгат по мека кожа на тялото й. Беше толкова крехна и нежна...

- Харесвам те Шели, много те харесвам... - Прошепнах с устни върху нейните. - Сигурна ли си че искаш това, защото сега ще ми е изключително трудно да спра, а след няколко секунди, непосилно...
Benjamin Curtis
Benjamin Curtis
Brooklyn
Brooklyn

Брой мнения : 86
Рожден ден : 16.11.1988
Дата на регистрация : 20.06.2012
Местожителство : Бруклин

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Бенджамин Къртис - Page 2 Empty Re: Апартаментът на Бенджамин Къртис

Писане by Charlotte Beatris Montes Съб Юли 07, 2012 2:29 pm

- Харесвам те Шели, много те харесвам... Сигурна ли си че искаш това, защото сега ще ми е изключително трудно да спра, а след няколко секунди, непосилно..
Поклатих глава и казах:
- На мен ли точно го казваш..знам колко е трудно да спреш..-прокарах ръка по мусколестото му тяло.
- Вече е невъзможно.-целунах му и целувката беше достатъчна за да разбере колко много го жалаех без да го казвам на глас.
- Нека се преместим някъде, където леглото ще е по-удобно..-целунах го отново- В моята стая.
Станах и тръгнах към моята стая.
Докато вървях към моята стая махнах потника си и се обърнах за да видя как той ме гледа като хипнотизиран.
Разкопчах дънковите панталонки и ги оставих да се свлекат по краката ми и ги отавих на земята ..
Влязах в стаята и очаквах след секунди да се появи...
Charlotte Beatris Montes
Charlotte Beatris Montes
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 110
Рожден ден : 16.04.1995
Дата на регистрация : 08.04.2012

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Бенджамин Къртис - Page 2 Empty Re: Апартаментът на Бенджамин Къртис

Писане by Benjamin Curtis Съб Юли 07, 2012 7:06 pm

Мислех си че спирането ще е сложна задача и се оказа такава. Шели се измъкна изпод ръцете ми и тръгна към стаята си, а аз я следвах като хипнотизиран с поглед. Когато се изгуби от погледа ми просто изключих телевизора несъзнателно и тръгнах след нея. Влезнах в стаята, а тя вече беше легнала на леглото по бельо. Преглътнах веднъж, костваше ми много да не и се нахвърля на момента.

Приближих се бавно до леглото като коленичих на него и се опрях на дланите си, като долазих и застанах над нея, като хищник над жертвата си. Целунах я нежно и спуснах устни по врата й, след което използвах и езика си. Оставих няколко влажни следи по врата й, а след това го засмуках, а след устните ми се появяваха лилави кръгчета. Нарочно не бях свалил шортите си, защото бях без бельо и не исках да я плаша като се появя пред нея гол.
Benjamin Curtis
Benjamin Curtis
Brooklyn
Brooklyn

Брой мнения : 86
Рожден ден : 16.11.1988
Дата на регистрация : 20.06.2012
Местожителство : Бруклин

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Бенджамин Къртис - Page 2 Empty Re: Апартаментът на Бенджамин Къртис

Писане by Charlotte Beatris Montes Съб Юли 07, 2012 9:26 pm

Качих се на леглото и му хвърлих доста мрънишки поглед, когато влезе в стаята.
Приближи се бавно и се покатери на леглото ми.Започнах да се движа назад сякаш се опитвам да му избягам, а той идваше към мен.Когато нямаше как повече да отида назад, се озовах в капан, между силното му тяло и мекото легло.
Целуна ме нежно и след това започна да ме целува по врата като леко го засмукваше, а това ме възбуждаше адски много.Аз също го целувах, но дойде момент в който се излегнах на пухените възглавници и се оставих на ласките му.
Имах усещене, че няма да има нищо против да притежава пълен контрол над тялото ми...
Charlotte Beatris Montes
Charlotte Beatris Montes
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 110
Рожден ден : 16.04.1995
Дата на регистрация : 08.04.2012

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Бенджамин Къртис - Page 2 Empty Re: Апартаментът на Бенджамин Къртис

Писане by Benjamin Curtis Нед Юли 08, 2012 1:07 am

Целувах я така сякаш тя беше въздуха, от който имах нужда. Не бях от големите специалисти в леглото, защото, не бях от момчетата, които бяха от типа женкари и в живота си преди няколко дена бях спал с едно единствено момиче, а сега вероятно щях да го направя със втора, а имайки предвид чувствата които бях започнал да изпитвам към Шели вероятно щеше да е не само втора, но и последна. Падах си по любовната игра, ако можех така да нарека действията, които се въртяха в главата ми.

Устните ми заслизаха надолу, а ръката ми се плъзна под тялото й разкопчавайки сутиена й. Оттървах се от него малко по тръдно, отколкото онези мъжкари по филмите, както споменах не съм специалист. Устните ми обвиха зърното й и леко го засмукаха, а езика ми се заигра с него за няколко минути. Повторих направеното и с другото й зърно, отделяйки достатъчно време и на него. Не се задържах още дълго там, защото устните ми се спуснаха още по надолу обсипвайки коремчето й с целувките ми. Ръцете ми хванаха нежно ластика на бикините й и ги смъквах леко надолу, когато спусках устните си. Ако тя беше толкова възбудена, колко мен всичко щеше да е много по - лесно, но не бях сигурен точно как й действам. Езикът ми остави влажна следа от коремчето й до, най - нежната част от тялото й и вдигнах погледа си, за да срещана нейния. Разрворих леко крачетата й с ръце, а езикът ми отново се плъзна по най - възбудената част от тялото й. Очите ми не се отделяха от нейните, когато повторих нежното движение, както и когато го потретих и продължих в същия дух.
Benjamin Curtis
Benjamin Curtis
Brooklyn
Brooklyn

Брой мнения : 86
Рожден ден : 16.11.1988
Дата на регистрация : 20.06.2012
Местожителство : Бруклин

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Бенджамин Къртис - Page 2 Empty Re: Апартаментът на Бенджамин Къртис

Писане by Charlotte Beatris Montes Нед Юли 08, 2012 1:57 am

Усетих устните му по цялото си тяло.Изстенах от удоволствие.Правеше всичко толкова правилно и толкова хубаво.Имаше нещо различно.Зачудих се той ли правеше нещо различно или просто аз се чувствах различно.
Когато ме погледна, в очите му видях отговорът.
Той беше различен.. да знам колко банално звучи, но той не беше като другите момчета..
Те не харесваха мен самата, привличаше ги тялото ми, играеха си с него, използваха го в мръсните си игрички, а когато приключеха го захвърляха като стара, използвана и ненужна играчка..Не им пукаше за моите чувства, интересуваха се само как да задоволят желанието си..
Аз сама бях виновна.Бях такава глупачка да им позволявам това.Бях глупачка да мисля, че мога да получа малко нежност и спокойствие в замяна на тялото си..Бях глупачка като се заблуждавах, че мога да избягам, да се скрия от самотата за няколко часа..защото тя се бе превърнала в моя сянка..
В очите му видях нещо което не бях виждала в очите на другите.Гледаше ме по начин по който никой не ме беше гледал преди.
- Искам те, Бен..-казах и го дръпнах към мен за да го целуна , а през това време свалих шортите му.
Знам, че не му казвах това за първи път, но го исках толкова много, че можех да го кажа още стотици пъти.
За първи път нямах чувството, че правя грешка и за първи път от доста време се чувствах наистина щастлива.
Charlotte Beatris Montes
Charlotte Beatris Montes
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 110
Рожден ден : 16.04.1995
Дата на регистрация : 08.04.2012

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Бенджамин Къртис - Page 2 Empty Re: Апартаментът на Бенджамин Къртис

Писане by Benjamin Curtis Нед Юли 08, 2012 12:13 pm

Опитвах се да я предразположа, но след това осъзнах че няма смисъл от това, защото е възбудена, почти колкото мен. Отвърнах на целувката й, усещайки как шортите ми се смъкват все по надолу. Накрая си свалих напълно и допирайки тялото си в това на Шели я принудих отново да легне. Но тогава в ума ми изникна нещо дръго. Аз бях достатъчно голям, за да мога да бъда баща, но тя беше твърде малка за да е майка. Нямаше да се получи никак хубаво ако това се слчеше затова трябвахе да я предпазя. Ндигнах се леко и се протегнах до шкавчето до леглото й. Винаги слагах презервативи в скавчетата до всички легла, макар да не ги ползвах, защото нямаше с кой, винаги трябваше да бъда подготвен, като за такъв момент например. Взех един презерватив и й го показах, а мозъкът ми беше прорязан от следващата мисъл. Да тя беше на седемнадесет, всичко беше възможно затова преглутнах срамежливостта си и й зададох тъпия си въпрос.

- Шели... ти девствена ли си? - Щеше да е добре да го знам, защото аз попринцип бях внимателен, но ако беше, трябваше да бъда още по внимателен...
Benjamin Curtis
Benjamin Curtis
Brooklyn
Brooklyn

Брой мнения : 86
Рожден ден : 16.11.1988
Дата на регистрация : 20.06.2012
Местожителство : Бруклин

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Бенджамин Къртис - Page 2 Empty Re: Апартаментът на Бенджамин Къртис

Писане by Charlotte Beatris Montes Нед Юли 08, 2012 12:51 pm

Toй извади един презерватив от щкафчето.Супер, грижеше е за безопасността и на двама ни.
- Шели... ти девствена ли си? -беше толкова сладък, когато срамежливо ме попита.
- Не.-как исках да му кажа ''да'', как иках с него да беше първият ми път.
Всъщност не исках да си спомням за него.
- Дай на мен.-взех презерватива и разкъсах пакетчето и го постажих нежно и внимателно.
Гледах го докато лягах назад.Той беше над мен.Усещах силното му тяло.Разтворих крака за да се настани удобно между бедрата ми.
Ръцете ми се увиха около врата му, а когато проникна в мен, впих жадно устни в неговите.
Той вплете пръсти в косата ми.Беше внимателен и нежен, много нежен... и наитина имах чувство, че започвах да си падам сериозно по него, може би дори повече, ако продължаваше така имаше опастност да се влюбя в него...
Charlotte Beatris Montes
Charlotte Beatris Montes
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 110
Рожден ден : 16.04.1995
Дата на регистрация : 08.04.2012

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Бенджамин Къртис - Page 2 Empty Re: Апартаментът на Бенджамин Къртис

Писане by Benjamin Curtis Нед Юли 08, 2012 1:06 pm

Отпуснах се малко като разбрах че няма да съм и първия, защото за това се изискваше много опит, които аз лично нямах. Не, че щях да се откажа ако не беше спала с мъж, просто щях да съм под много голямо напрежение и щеше да ме е страх да не я нараня. Когато Шели се отпусна в ръцете ми, внимателно проникнах в нея, все пак беше нежно, крехко момиченце което харесвах, не можех да си представя, че ще мога да бъда груб с нея.

Целувах устните й, а след това се преместих на нежната кожа на вратлето й, докато нежните ми движения в долната част на телата ни леко се забързваха.

- Прекрасна си Шели... - Прошепнах тихо близо до ушето й. - Невероятна!
Benjamin Curtis
Benjamin Curtis
Brooklyn
Brooklyn

Брой мнения : 86
Рожден ден : 16.11.1988
Дата на регистрация : 20.06.2012
Местожителство : Бруклин

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Бенджамин Къртис - Page 2 Empty Re: Апартаментът на Бенджамин Къртис

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 :: Brooklyn :: Brooklyn :: Apartments

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите