Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Night club 'Red rose'
Апартаментът на сем.Питърсън - Page 4 EmptyНед Мар 03, 2013 5:23 pm by Angelica Daren Thompson

» Hey, little bitch!
Апартаментът на сем.Питърсън - Page 4 EmptyСъб Мар 02, 2013 9:37 pm by Angelica Daren Thompson

» make me remember you|angie's
Апартаментът на сем.Питърсън - Page 4 EmptyСъб Мар 02, 2013 9:31 pm by Angelica Daren Thompson

» Free flood.
Апартаментът на сем.Питърсън - Page 4 EmptyЧет Яну 03, 2013 12:22 pm by Аналей Рокфелер

» Кой беше последният филм, който гледахте?
Апартаментът на сем.Питърсън - Page 4 EmptyВто Яну 01, 2013 11:00 pm by Noah Clary

» Коя е последната книга, която прочетохте?
Апартаментът на сем.Питърсън - Page 4 EmptyСъб Дек 29, 2012 8:38 pm by Noah Clary

» Кой е филма,който ви е накарал да се замислите?
Апартаментът на сем.Питърсън - Page 4 EmptyСъб Дек 29, 2012 8:19 pm by Noah Clary

» It's Annaleigh, leave a message...
Апартаментът на сем.Питърсън - Page 4 EmptyСъб Дек 29, 2012 8:19 pm by Anthony Evans

» Кой сериал гледахте последно?
Апартаментът на сем.Питърсън - Page 4 EmptyСъб Дек 29, 2012 7:48 pm by Hunter Cayne

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 28, на Нед Апр 08, 2012 1:31 pm
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар


Апартаментът на сем.Питърсън

5 posters

Страница 4 от 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Апартаментът на сем.Питърсън - Page 4 Empty Re: Апартаментът на сем.Питърсън

Писане by Стивън Питърсън Пон Апр 16, 2012 11:48 am

След борбата се отпуснах на фотьойла.Гледах как сестра ми и Куин си бъбрят, без да ги слушам.Малко се поизморих от ритането на Анджи.
Станах и отидох до хладилника, защото видях, че колата е на свършване.Взех още едно шише и налях в чашите.
На коментара на Куин, колко сме страхотни отговорих:
-Знам, знам.-След като сипах кола в нейната чаша, разроших косата й.-Тай като се възхищаваш толкова много на сестра ми, ето, сега приличаш досущ на нея.-засмях се и си седнах на мястото.
Изведнъж вниманието ми бе отнето от позната мелодия.По MTV даваха любимата ми песен, която събуждаше спомени.
Стивън Питърсън
Стивън Питърсън
Upper West Side
Upper West Side

Брой мнения : 104
Рожден ден : 12.03.1991
Дата на регистрация : 09.04.2012
Местожителство : Upper West Side

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на сем.Питърсън - Page 4 Empty Re: Апартаментът на сем.Питърсън

Писане by Крис О'Браян Питърсън Пон Апр 16, 2012 1:01 pm

Не се бях забавлявал така с брат си и сестра си от много време.Бях забравил колко е забавно да се живее с тях,но до кога ли щеше да продължи забавата ...
- Куин,съжалявам,че стана свидетелка на една от нашите разправии,но при нас те са доста честички.
Тримката продължаваха да си пият кола,а аз си бях на водичка,тъй като не бях вскусвал кола от поне две години.Ако исках да запазя тялото си,трябваше да се лишавам от някои неща.
- Бихте ли ме извинили за малко,трябва да си взема душ.А относно вас двамата,скъпи ми братко и сестра,надявам се да не уплашите Куин,докато ме няма! - накарах им се едно хубаво,целунах Куин и тръгнах мудно към стаята ми,за да си взема душ.
Крис О'Браян Питърсън
Крис О'Браян Питърсън
Upper West Side
Upper West Side

Брой мнения : 101
Рожден ден : 12.03.1991
Дата на регистрация : 09.04.2012
Местожителство : Ню Йорк

Character sheet
Квартал: Upper West Side
Най-важното за героя:
Тайна:

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на сем.Питърсън - Page 4 Empty Re: Апартаментът на сем.Питърсън

Писане by Quinn. Пон Апр 16, 2012 3:13 pm

Почувствах се леко странно.Все пак не очаквах да реагират така на коментара ми,очаквах да се разсърдят или нещо такова,но все пак те реагираха доста добре,което беше хубаво.
Отпих от колата си,оправйки косата си.
Загледах се в телевизора. Момента беше съвършен. Крис се изправи и каза,че отива да си вземе душ,а аз го проследих с поглед. Беше много сладък. Усмихнах се и се замислих.
Дали щеше да е много нахално от моя страна да тръгна след него?
По - добре да си отана тук и да си пия колата.
Обърнах се към Анджела. Тя също се беше загледала в телевизора. Въздъхнах и се облегнах назад, втренчена в телевизора.
avatar
Quinn.
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 65
Дата на регистрация : 08.04.2012

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на сем.Питърсън - Page 4 Empty Re: Апартаментът на сем.Питърсън

Писане by Анджела Питърсън Пон Апр 16, 2012 7:02 pm

След като Крис ни заряза с извинението,че отива да се къпе, аз унесено загледах телевизия,забравяйки за хората около мен. Отне ми пет минути да си осъзная,че не съм сама и стреснато погледнах към Стивън и Куин,които също зяпаха телевизия. Трябваше да измисля нещо за да ги занимая, иначе рискувах да заспят. Станах и тръгнах към шкафа близо до плазмата. Поразрових се въпре и извадих голям дебел албум със снимки,на който пишеше Крис с едно сърчице. Майка ни събираше всички спомени в албуми, не минаваше ден в който да не ни снимаше поне веднъж.
- Искате ми да поразгледаме малко снимки на Криси, има доста излагащи. - усмихнах се злобно и се настаних между двамата. Нищо не подозиращия господин Питърсън се къпеше пре-спокойно,докато разлиствахме страничките на албума.
-Вижте !
Spoiler:
изсмях се при вида на брат си. - Тук баща ни даваше торта послучай рождения ден и господина нямаше търпение да опита

-Ето още една интересна
Spoiler:
- имаше хиляди смешни бебешки снимки, странни физиономии, голи,направени когато го къпеха.... само ако знаеше какво правехме.... мисля,че пак щях да си изпрося боя

Анджела Питърсън
Анджела Питърсън
Upper West Side
Upper West Side

Брой мнения : 58
Рожден ден : 12.03.1991
Дата на регистрация : 09.04.2012
Местожителство : Ню Йорк

Character sheet
Квартал: Upper West Side
Най-важното за героя:
Тайна:

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на сем.Питърсън - Page 4 Empty Re: Апартаментът на сем.Питърсън

Писане by Стивън Питърсън Пон Апр 16, 2012 7:20 pm

Изпаднах в див ужас от вида на бебе Криси.Тримата не можехме да си поемем дъх от смях.Бършейки сълзите си, отидох до отсрещния край на масата, където бе оставено дистанционното, превключих на VH1 Classic и усилих музиката.
-Хайде раздвижете се малко, не ви ли писна да стоите само, не ви ли заболя от стоене.-викнах и започнах да пристъпвам в ритъма на някаква песен от осемдесетте.
-О, за бога!-възкликнах като видях, че никое от момичетата не стана.Хванах ги за ръцете и ги издърпах от дивана.
-Само да ви кажа, че не ме бива в танците, за това трябва някой да ме научи.Иначе нямаше да ви безпокоя.
Стивън Питърсън
Стивън Питърсън
Upper West Side
Upper West Side

Брой мнения : 104
Рожден ден : 12.03.1991
Дата на регистрация : 09.04.2012
Местожителство : Upper West Side

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на сем.Питърсън - Page 4 Empty Re: Апартаментът на сем.Питърсън

Писане by Крис О'Браян Питърсън Пон Апр 16, 2012 7:35 pm

Докато крачех нагоре по стълбите,все още усещах аромата от парфюма на Куин,който ухаеше на лилии.
Още преди да влезна в стаята си,бях започнал да свалям дрехите от тялото си.Това ми беше може би най-лошият навик,който имах.Особено,както не живея вече сам.Рискувах сестра ми или брат ми да ме видят гол.Най-после стигнах до банята и свалих и останалите дрехи по тялото ми.Пуснах топлата вода и затворих кабинката.Чувството беше невероятно!Не се бях къпал от цял един ден и имах чувството,че бях много мръсен,а сега се почувствах като прероден.
След като се изкъпах изцяло,почувствах нуждата от игри.Излязох от кабинката и взех телефона си,като изпратих СМС на Куин.
'Качвай се бързо,докато водата все още е топла!Измисли нещо за пред брат ми и сестра ми и идвай!Чакам те! - натиснах 'Изпрати' и отново се върнах в кабинката.
Крис О'Браян Питърсън
Крис О'Браян Питърсън
Upper West Side
Upper West Side

Брой мнения : 101
Рожден ден : 12.03.1991
Дата на регистрация : 09.04.2012
Местожителство : Ню Йорк

Character sheet
Квартал: Upper West Side
Най-важното за героя:
Тайна:

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на сем.Питърсън - Page 4 Empty Re: Апартаментът на сем.Питърсън

Писане by Quinn. Пон Апр 16, 2012 8:25 pm

Още като малък Крис е бил много сладък. Беше толкова готино малко бебенце. Разглеждах снимките му с интерес,като се надявах да не се разсърди от това. На мен ми беше приятно,но снимките бързо свършиха.
Въздъхнах и отпих от колата си. Стивън пусна някаква друга музикална програма и подкани мен и Анджела да танцуваме. Аз отказах,Анджела също. Стивън не спираше да ни кани,затова двете се спогледахме.
Накрая се съгласихме и станахме. Мина една песен,когато телефона ми изввъня. По мелодията на Кейти Пери разбрах,че това е СМС. Помислих си,че може би е един от онези СМС-и,които пращаха различните мобилни оператори,но все пак бях твърде любопитна затова хвърлих един поглед.
Божичко,беше от Крис. Изчервих се. Прибрах джоба си в телефона и се обърнах към Анджела и Стивън,които гледаха към мен.
- Поредния рекламен СМС. - казах и се усмихнах.
Изправих се.
- Отивам до тоалетната. - усмихнах се мило,а след това тръгнах нанякъде.
Не познавах къщата. Започнах да се разхождам из стаите,докато накрая не намерих и стата на Крис. Отворих бавно вратата.
Дрехите му бяха по пода. Бавно се приближих,започвайки бавно да свалям дрехите си. След малко вече бях чисто гола. Беше ми леко неудобно,затова влязох бързо в банята. Тя беше меко казано невероятна.
Имаше пара навсякъде. Едвам различих фигурата на Крис.
Бавно се приближих като отворих кабинката. Влязох вътре. Беше доста топло. Усмихнах се доволно,като взех една гъба. Сложих малко шампоан като започнах бавно да масажирам гърба на Крис.
Беше доста приятно. Усещах как той настръхва. Слизах бавно надолу,като сапунисвах задните му части с бавни и въртеливи движение. После се отдадох и на краката му по отделно. Обърнах го към себе си,сливайки устните ни.
Започнах да го целувам по врата,после бавно започнах да слизам надолу. Целувах добре оформените му гърди,а след това и корема му,който бе покрит от плочки. След малко улових мъжеството му и започнах да си играя с него. Знаех,че на Крс това му харесва.
avatar
Quinn.
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 65
Дата на регистрация : 08.04.2012

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на сем.Питърсън - Page 4 Empty Re: Апартаментът на сем.Питърсън

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 4 Previous  1, 2, 3, 4

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите