Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Night club 'Red rose'
Апартаментът на сем.Питърсън - Page 3 EmptyНед Мар 03, 2013 5:23 pm by Angelica Daren Thompson

» Hey, little bitch!
Апартаментът на сем.Питърсън - Page 3 EmptyСъб Мар 02, 2013 9:37 pm by Angelica Daren Thompson

» make me remember you|angie's
Апартаментът на сем.Питърсън - Page 3 EmptyСъб Мар 02, 2013 9:31 pm by Angelica Daren Thompson

» Free flood.
Апартаментът на сем.Питърсън - Page 3 EmptyЧет Яну 03, 2013 12:22 pm by Аналей Рокфелер

» Кой беше последният филм, който гледахте?
Апартаментът на сем.Питърсън - Page 3 EmptyВто Яну 01, 2013 11:00 pm by Noah Clary

» Коя е последната книга, която прочетохте?
Апартаментът на сем.Питърсън - Page 3 EmptyСъб Дек 29, 2012 8:38 pm by Noah Clary

» Кой е филма,който ви е накарал да се замислите?
Апартаментът на сем.Питърсън - Page 3 EmptyСъб Дек 29, 2012 8:19 pm by Noah Clary

» It's Annaleigh, leave a message...
Апартаментът на сем.Питърсън - Page 3 EmptyСъб Дек 29, 2012 8:19 pm by Anthony Evans

» Кой сериал гледахте последно?
Апартаментът на сем.Питърсън - Page 3 EmptyСъб Дек 29, 2012 7:48 pm by Hunter Cayne

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 28, на Нед Апр 08, 2012 1:31 pm
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар


Апартаментът на сем.Питърсън

5 posters

Страница 3 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Апартаментът на сем.Питърсън - Page 3 Empty Re: Апартаментът на сем.Питърсън

Писане by Анджела Питърсън Нед Апр 15, 2012 12:58 pm

-Благодаря, Стив - взех чашата с горещо кафе от брат си и се поместих на дясно за да може да седне и той.
Очите ми се затваряха,но нямаше да спя, само щях да си разваля настроението. Отпих голяма глътка от черната течност, за да подейства по-бързо.
Станах от дивана и тръгнах към кухнята,в която Себастиан все още шеташе,макар брат ми да го бе освободил от длъжност. Нямаше да взимам нищо за ядене,просто тръгнах за да се поразтъпча от еднообразната поза в която седях почти три часа.
Стивън се изтегна удобно на дивана и отпи от чашата си.
-Между другото, не се притеснявай за Кристофър, той не си пада домошар,затова постоянно го няма - успокоих брат си като взех моята чаша и изпих кафето на една глътка.
Анджела Питърсън
Анджела Питърсън
Upper West Side
Upper West Side

Брой мнения : 58
Рожден ден : 12.03.1991
Дата на регистрация : 09.04.2012
Местожителство : Ню Йорк

Character sheet
Квартал: Upper West Side
Най-важното за героя:
Тайна:

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на сем.Питърсън - Page 3 Empty Re: Апартаментът на сем.Питърсън

Писане by Стивън Питърсън Нед Апр 15, 2012 1:06 pm

-Въобще не се притеснявам за него, но все пак.Дори не отговори на съобщението ми.Както и да е, все някога трябва да се прибере.
Бавно допих кафето си и се изправих отново в седнало положение.Не трябваше да се отпускам, защото като нищо съм заспал, дори след кат съм пил кафе.Странното беше, че не ми действа много, но продължавах да го пия.
Станах, отидох до кухнята и оставих празната си чаша в мивката.На връщане минах покрай Анджи и й казах:
-Отивам да си взема душ.Надявам се да ме разбуди малко повече.
Отправих се към банята си и бързичко се мушнах в душ-кабината.
Стивън Питърсън
Стивън Питърсън
Upper West Side
Upper West Side

Брой мнения : 104
Рожден ден : 12.03.1991
Дата на регистрация : 09.04.2012
Местожителство : Upper West Side

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на сем.Питърсън - Page 3 Empty Re: Апартаментът на сем.Питърсън

Писане by Крис О'Браян Питърсън Нед Апр 15, 2012 5:26 pm

Слънцето бе започнало да се показва иззад всички огромни сгради,които сърчаха наоколо.Двамата с Куин почти бяхме достигнали хотела,в който живеех заедно с брат ми и сестра ми,влезнахме вътре и се запътихме към асансьора.Честно казано,когато влезнах в асансьора,останах с отворена уста.До сега не се бях качвал в него,тъй като обичах да изкачвам стълби.Вътре всичко беше в огледала.Изглеждаше превъзходно.Веднага щом вратите се затвориха,натиснах копчето,на което пишеше 4 етаж.Тъй като там се намираше апартаментите на семейството ми.
Крис О'Браян Питърсън
Крис О'Браян Питърсън
Upper West Side
Upper West Side

Брой мнения : 101
Рожден ден : 12.03.1991
Дата на регистрация : 09.04.2012
Местожителство : Ню Йорк

Character sheet
Квартал: Upper West Side
Най-важното за героя:
Тайна:

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на сем.Питърсън - Page 3 Empty Re: Апартаментът на сем.Питърсън

Писане by Quinn. Нед Апр 15, 2012 6:57 pm

Куин и Крис вървяха по улиците. Куин се чувстваше доста добре. Нямаше търпение да се срещне със семейството на Крис. Толкова много се радваше. Искаше да знае какво ще стане нататък. Тя бавно започваше да се влюбва в Крис.
Никога до сега не бе изпитвала толкова силни чувства към някого. Беше невероятно. Искаше да е винаги с него. Двамата влязоха в някакъв хотел и се качиха в асансюра.
След малко Крис натисна копчето за четвъртия етаж. Двамата стояха така в тишина,когато Куин се замисли.
"Дали ще иска малко задачки в асансюра" - помисли си тя,прехапвайки устни. Тя се приближи към него и беше готова да го обърне към себе си,но вече почти бяха стигнали.
Вратите се отвориха и двамата се озоваха в нещо като дворец. Беше доста изискано и си личеше,че е вложено доста труд в него.
- Невероятно е Крис. - каза Куин,като се надигна за да го целуне
avatar
Quinn.
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 65
Дата на регистрация : 08.04.2012

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на сем.Питърсън - Page 3 Empty Re: Апартаментът на сем.Питърсън

Писане by Анджела Питърсън Нед Апр 15, 2012 7:50 pm

Стивън се запъти към банята ,а на мен не ми оставаше нищо друго освен да се изтегна удобно на дивана,докато не е дошъл да развали идилията ми. Тези дванадесет часа бяхме изкарали в детски закачки и доста се бях уморила....честно да си кажа,когато се карахме времето минаваше по-бързо. Пуснах отново MTV и го увеличих ,за да не заспя, взех една възглавница от декоративните и я прегърнах като коте. Въртеше се предаването за тийнейджърските къщурки, а ми се искаше да послушам музика,обаче...Затворих очи с мисълта,че само ще си почина,но заспах. Не знам колко време прекарах в сън,но тропането на входната врата ме събуди. Понадигнах се и пред очите ми се яви Кристофър... и момиче. Направих доста странна физиономия,но като видях притесненото лице на събеседницата на брат ми,веднага се усмихнах
- Здравейте, Крис и ... приятелката на Крис - станах от дивана и оправих възглавничките,които бяха паднали на земята,явно от търкалянето ми.
Анджела Питърсън
Анджела Питърсън
Upper West Side
Upper West Side

Брой мнения : 58
Рожден ден : 12.03.1991
Дата на регистрация : 09.04.2012
Местожителство : Ню Йорк

Character sheet
Квартал: Upper West Side
Най-важното за героя:
Тайна:

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на сем.Питърсън - Page 3 Empty Re: Апартаментът на сем.Питърсън

Писане by Стивън Питърсън Нед Апр 15, 2012 8:05 pm

Това беше ободряващо.Идеята да си взема душ все пак не беше лоша.Съвсем забравих, че бях уморен и че ми се спеше.Бях свеж като краставичка.
Бързичко си облякох дрехи за вкъщи и тръгнах към хола да се уверя, че сестра ми не е заспала.Тъкмо подсушавах косата си, когато закрачих из хола.
-Хей, Анджи...-запрях се на едно място.Не един, не два ,а три погледа се приковаха в мен.Сигурно съм изглеждал като изгубен в собствения си дом.Поех си дълбоко дъх и търкайки с кърпата косата си седнах до сестра ми.
-Ъъъ...-започнах.Не знаех какво да кажа.-Крис, добре дошъл вкъщи.-заговорих саркастично.-Аз съм Стивън, между другото.-подадох ръка на младата госпожица до брат ми и се усмихнах.-А ти си?
"Браво, Кристофър!Благоволи да се прибереш, че и приятелка си водиш."-разсъждавах си наум.
Стивън Питърсън
Стивън Питърсън
Upper West Side
Upper West Side

Брой мнения : 104
Рожден ден : 12.03.1991
Дата на регистрация : 09.04.2012
Местожителство : Upper West Side

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на сем.Питърсън - Page 3 Empty Re: Апартаментът на сем.Питърсън

Писане by Крис О'Браян Питърсън Нед Апр 15, 2012 8:14 pm

Веднага щом влязохме в апартамента,забелязах задрямалата си сестра,която тъкмо се събуди от сън.
- Браво,Анджи!Веднъж да доведа момиче и ти да я изплашиш със своето хъркане ... - не се бях спречквал със сестра ми и брат ми от цял ден,може би...Това щеше да ми се отрази доста зле.А ето,че и Стивън след секунди довтаса мокър в главата като куче.
- Хей,Стив!Приличаш на мокро куче! - засмях се още толква.Обожавах да се гавря на Анджи и Стив.
- Та,искам да Ви представя Куин.Моя стара приятелка.По случайност днес се срещнахме и..наваксахме изгубеното - и двамата с Куин се засмяхме в тон,а другите членове на семейството просто гледаха като гръмнати.Не знаеха защо се смеем,а аз пък и нямах намерение да им казвам... Може да бях с голямо самочувстие,но на тях нямаше да тръгна да се хваля кога и къде съм правил любов.
Крис О'Браян Питърсън
Крис О'Браян Питърсън
Upper West Side
Upper West Side

Брой мнения : 101
Рожден ден : 12.03.1991
Дата на регистрация : 09.04.2012
Местожителство : Ню Йорк

Character sheet
Квартал: Upper West Side
Най-важното за героя:
Тайна:

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на сем.Питърсън - Page 3 Empty Re: Апартаментът на сем.Питърсън

Писане by Quinn. Нед Апр 15, 2012 9:03 pm

Момичето беше хубаво. Имаше страхотна коса,която много ми хареса. Щеше да ми е интересно да разбера как я потдържа,но не смятах,че сега е момента да я попитам точно това.
Момчето,явно току - що си бе взело душ. Изненадах се от реакцията им,но все пак се усмихнах,не исках да ги обидя,а и ми се струваха забавни.
Засмях се на думите на Крис. Наистина си беше доста неочаквано,но все пак и доста невероятно преживявяне. Надявах се да имаме още доста такива моменти,което щеше да е хубаво.
- Здравейте,аз съм Куин...приятно ми е да се запознаем. - казах аз,правейки една крачка напред. - Имате невероятна къща. - усммихнах се на тримата поотделно,а след това се обърнах към Крис.
Започваше да ми става неловко.
Дали изглеждах добре? Какво ли мислеха за мен?
avatar
Quinn.
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 65
Дата на регистрация : 08.04.2012

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на сем.Питърсън - Page 3 Empty Re: Апартаментът на сем.Питърсън

Писане by Анджела Питърсън Нед Апр 15, 2012 9:13 pm

Доброто отношение от страна на момичето ме изненада, спрямо поведението на брат ми, тя беше като дар от Бога.
-Здравей, аз съм Анджела, а "мокрото куче" е Стивън. - тръгнах към Куин и подадох ръка за да се здрависаме.
Погледнах косо към Крис,който както винаги се държеше надменно с нас и реших да не му оставам длъжна,нищо че момичето може би щеше да се.... хм, отврати от поведението ми.
- Кристофър, би трябвало да вземеш пример от дамата до теб - погледнах го на криво. - Не я заслужаваш, ако и в леглото си толкова гаден,колкото си и по характер.... не те виждам - подхилкнах се и оставих лицето на брат ми да позеленее.
Анджела Питърсън
Анджела Питърсън
Upper West Side
Upper West Side

Брой мнения : 58
Рожден ден : 12.03.1991
Дата на регистрация : 09.04.2012
Местожителство : Ню Йорк

Character sheet
Квартал: Upper West Side
Най-важното за героя:
Тайна:

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на сем.Питърсън - Page 3 Empty Re: Апартаментът на сем.Питърсън

Писане by Стивън Питърсън Нед Апр 15, 2012 9:31 pm

След като се здрависах и аз с Куин, застанах до Анджи.
-Не се тревожи сестричке.По доволната му физиономия виждам, че няма проблеми в тази област.А и щом се е захванал с красавица като Куин, явно е доста сериозна работа.На всичкото отгоре са стари познати.
Посочих с ръка към хола, в знак да влязат.
Когато двамата се запътиха към дивана, аз спрях Анджи да тръгне с тях и й прошушнах:
-Залагам колата си, че този път ще се задържи по-дълго отколкото с предишната.-засмях се тихо и отидох при младата двойка.
-Мога ли да ви предложа нещо или искате да сте сами?-запитах любезно, въпреки че брат ми не заслужава такова отношение от моя страна.Но реших да не го злепоставям.Все пак си заложих колата.
Стивън Питърсън
Стивън Питърсън
Upper West Side
Upper West Side

Брой мнения : 104
Рожден ден : 12.03.1991
Дата на регистрация : 09.04.2012
Местожителство : Upper West Side

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на сем.Питърсън - Page 3 Empty Re: Апартаментът на сем.Питърсън

Писане by Крис О'Браян Питърсън Нед Апр 15, 2012 9:49 pm

Анджела и Стивън още от началото започнаха да се заяждат с мен,а Стив дори опита да сваля Куин..Това беше доста грубо от негова страна...Хем знае,че никога не печели момиче,което и двамата харесваме.Винаги идват при мен.Двамата с Куин тръгнахме към дивана,когато чух какво каза Стивън на Анджела,което ме накара да се обърна и да го фрасна един по носа,но се сдържах,защото не исках да си показвам цветовете още от сега.
- Миличка,мисля че с Анджи много ще си допаднете.Може с нея доста често да се караме,но това е,защото много се обичаме!Вече свикнах и с нея и със Стивън и не вярвам,ако пак отида на някъде дали ще мога да издържа без тях ... - усмихнах се на Куин,като не исках да поглеждам брат си и сестра си,тъй като те ще ме гледаха достра странно и ще се възгордееха от думите ми,а това изобщо не исках да става.
Крис О'Браян Питърсън
Крис О'Браян Питърсън
Upper West Side
Upper West Side

Брой мнения : 101
Рожден ден : 12.03.1991
Дата на регистрация : 09.04.2012
Местожителство : Ню Йорк

Character sheet
Квартал: Upper West Side
Най-важното за героя:
Тайна:

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на сем.Питърсън - Page 3 Empty Re: Апартаментът на сем.Питърсън

Писане by Quinn. Нед Апр 15, 2012 9:57 pm

Те бяха толкова сладки заедно.
Дори и да не бяха в много добри отношения,знаех че държат един на друг. Усмихнах се засрамено. Не исках да ставам причина за кавга. Ако изобщо това беше възможно. Седнах на удобния диван,поглеждайки към тях.
Чувствах се напълно излишна,когато тримата си говореха. Може би трябваше да кажа нещо за да ги накарам да ме харесат.
- Всичко е страхотно. Имате вкус за мебели. - казах като се почувствах като кръгла идиотка.
Въздъхнах и се огледах.
Трябваше да направя нещо или щяха да ме изгонят след десет секунди. Стоях си и си мълчах.
- Кой е по - голям? - попитах любопитно,опитвайки се да започна тема.
avatar
Quinn.
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 65
Дата на регистрация : 08.04.2012

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на сем.Питърсън - Page 3 Empty Re: Апартаментът на сем.Питърсън

Писане by Анджела Питърсън Нед Апр 15, 2012 10:13 pm

Отидохме до хола,но не трябваше да стоим на празна маса,затова се запътих към кухнята,за да взема нещо. През това време дочух любимата тема на разговор на Крис,затова се провикнах, идвайки с една бутилка кола и сладки.
- Стивън е най- големия,после съм аз и накрая гаджето ти... нищо,че е само с 20 минути по-малък от Стив и с 10 минути от мен - възкликнах ентусиазирано. Не знаех дали Куин знае ,че сме сме тризнаци,но ако знаеше не исках да го натяквам,затова подходих по друг начин.
-Не се притеснявай,взимай си- подканих я ,сипвайки кола в чашите.
Стивън и Крис се настаниха от двете страни на момичето,като се гледаха из късо.Засмях се на странния им зрителен контакт и пийнах от чашата си,за да сподавя хиленето.
-Е, с какво се занимаваш? - опитах се да заговоря Куин,защото явно се чувстваше неудобно - Ученичка ли си или ?
Анджела Питърсън
Анджела Питърсън
Upper West Side
Upper West Side

Брой мнения : 58
Рожден ден : 12.03.1991
Дата на регистрация : 09.04.2012
Местожителство : Ню Йорк

Character sheet
Квартал: Upper West Side
Най-важното за героя:
Тайна:

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на сем.Питърсън - Page 3 Empty Re: Апартаментът на сем.Питърсън

Писане by Стивън Питърсън Нед Апр 15, 2012 10:29 pm

Анджела донесе кола и сладки, но аз се бях натъпкал и затова си взех само чаша с напитката и се облегнах назад, оставяйки сестра ми и гаджето на Крис за си говорят по женски с него, защото нямах намерение да участвам в разговора.Пийвах си по малко от чашата и гледах някакви награди, които даваха по MTV.Явно Анджи това е гледала до сега.Е, какво пък...
Съвсем забравих за косата си, която навярно беше изсъхнала без да я среша и е заприличала на кошер.
-Оф, супер...-изсумтях, глътнах останалата част от колата в чашата ми и станах.-Ще ме извините, но имам малко работа.
Отидох в стаята си и застанах пред огледалото.Когато се видях тръпки ме побиха.Взех гребена и започнах да дърпам силно и на няколко пъти извиках от болка.
-По дяволите!!!
В крайна сметка успях да се справя с буйните лиани извиращи от главата ми.Ако продължавах по същия начин да я сресвам, след като е изсъхнала, щях да развия мазохизъм.
Стивън Питърсън
Стивън Питърсън
Upper West Side
Upper West Side

Брой мнения : 104
Рожден ден : 12.03.1991
Дата на регистрация : 09.04.2012
Местожителство : Upper West Side

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на сем.Питърсън - Page 3 Empty Re: Апартаментът на сем.Питърсън

Писане by Крис О'Браян Питърсън Нед Апр 15, 2012 10:38 pm

Разговорите между четирима ни не вървяха на добре,особено,когато се подхвана моята любима тема за разликата между трима ни.Стивън както винаги се отклони от разговорите ни и си включи телевизора и започна да зяпа MTV,докато не се осети за бухналата му като кошер коса.След секунди той измрънка нещо под носа си и тръгна на някъде.А аз се завъртях леко към Куин и й казах тихичко,за да може Стив да не ме чуе.
- Да знаеш,той отива тайно да мастурбира!Косата му е просто извинение! - засмях се злобно и погледнах към Анджи,която колкото и да искаше да скрие смеха й,аз го усетих.
- Сигурен съм,че Стивън бързо ще свърши с 'косата си' - този път и тримата се засмяхме и бях напълно сигурен,че братчето ми ни е чул.
Крис О'Браян Питърсън
Крис О'Браян Питърсън
Upper West Side
Upper West Side

Брой мнения : 101
Рожден ден : 12.03.1991
Дата на регистрация : 09.04.2012
Местожителство : Ню Йорк

Character sheet
Квартал: Upper West Side
Най-важното за героя:
Тайна:

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на сем.Питърсън - Page 3 Empty Re: Апартаментът на сем.Питърсън

Писане by Quinn. Нед Апр 15, 2012 10:48 pm

Беше доста интересно да стоя с тях.
Първата изненада дойде,когато разбрах че са тризнаци. Не си приличаха. Ама изобщо. Усмихнах се леко.
Засмях се на коментара на Крис. Може би Стивън не беше такъв човек,но ми стана наистина доста забавно. Интересното беше,че те бяха спокойни да говорят свободно за всичко,което си беше готино.
Обърнах се към Анджела.
- В момента уча. Последна година. Надявам се да успея да завърша. - усмихнах се,отпивайки от колата.
Бяха доста необикновенни,но в същото време доста приятни. Надявах се да не им омръзна.
Намигнах на Крис.
- Как направи косата си?- попитах Анджела,надявайки се да не отегчавам Крис,просто исках да знам.
avatar
Quinn.
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 65
Дата на регистрация : 08.04.2012

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на сем.Питърсън - Page 3 Empty Re: Апартаментът на сем.Питърсън

Писане by Анджела Питърсън Нед Апр 15, 2012 11:12 pm

Просто нямаше как да не се засмея на хапливия коментар за Стивън. Знаех,че той ужасно щеше да се разсърди,но просто не се сдържах
- Аха, не се безпокой,ще завършиш...щом аз минах - засмях се и свих краката си по турски. Беше ми някак неудобно,странно но от както се помня никога не бях сядала на това място.
-Как направи косата си?
-Ами,честно да ти кажа ..не й правя нищо особено,след баня и слагам малко балсам без отмиване и просто си застава така.- направих някаква странна гримаса и погледнах Крис,който все още се подхилкваше. Сините му очи блесваха,когато се карахме или просто се закачахме.
- Меджу другото имаш супер готини обувки- свих устни и погледнах към кучето,което явно се бе събудило от шума и идваше насам с подскоци. Свирнах му и то скочи в скута ми като моментално ме захапа игриво за ръката. - А,това е Бъди - тупнах палето по гръбчето,защото започна да забива зъби.
Стивън заслиза по стълбите,явно не беше в настроение,понеже стъпките му бяха мудни и отекваха из целия апартамент.
" Perra" - прошепнах тихо на ухото на кутрето,като присвих очи към Стив. "Hombre enojado se acercó " Саркастично допълних и се отпуснах на стола. Бях научила малко испански от приятеля си в Торонто и обожавах да дразня хората с него

Анджела Питърсън
Анджела Питърсън
Upper West Side
Upper West Side

Брой мнения : 58
Рожден ден : 12.03.1991
Дата на регистрация : 09.04.2012
Местожителство : Ню Йорк

Character sheet
Квартал: Upper West Side
Най-важното за героя:
Тайна:

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на сем.Питърсън - Page 3 Empty Re: Апартаментът на сем.Питърсън

Писане by Стивън Питърсън Нед Апр 15, 2012 11:34 pm

Болката бавно отшумяваше.Имах чувството, че съм останал без коса.
Слизах по стълбите сравнително тихо, но видях Бъди, който моментално ме усети, насочи муцунката си към мен, а след неговия поглед към мен се насочи и на стопанката му.Направих на Анджела знак да не ме издава и бавно закрачих на пръсти към Крис.
Изведнъж го хванах за бузите и започнах да ги дърпам.Сестра ми и Куин незнайно защо започнаха да се смеят.
-Крисиииии!-викнах.Винаги като малки му казвах така, а той се сърдеше, защото звучало момичешко.-Липсвах ли ти?-извих силно бузите му и ги плесна няколко пъти.Двете момичета едвам си поемаха дъх от смях.-Едва ли колкото на Анджи.-сестра ми явно не очакваше това и смеха й секна.Отидох бързичко до нея и разроших леко косата й.Кучето й започна да джафка, за да я защити.
-Трай, пале!-смъмрих го.-Разваляш цялата веселба.
Изведнъж превключих на сериозното си изражение.
-Вижте какво...Днес е, вече ден за пране.И колкото и да мразя да го казвам...-просто съм роден да бъда саркастичен.-...не е мой ред.
Усмихнах се на роднините си и попитах Куин:
-А нашата скъпа гостенка ще желае ли нещо?Така и така съм станал...
Стивън Питърсън
Стивън Питърсън
Upper West Side
Upper West Side

Брой мнения : 104
Рожден ден : 12.03.1991
Дата на регистрация : 09.04.2012
Местожителство : Upper West Side

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на сем.Питърсън - Page 3 Empty Re: Апартаментът на сем.Питърсън

Писане by Крис О'Браян Питърсън Нед Апр 15, 2012 11:47 pm

Стивън ми налетя от изневиделица и започна да ми дърпа бузките.Мразех това,а също и да ми казва "Криси' ... Звучеше толкова женско!След секунди той спря,а бузите ми бяха адски червени и боляха.
- Стивчо,май малкия Стиви се показва отдолу. - засмях се и погледнах към дюкяна му. - Стив винаги ми се хващаше и този път не пропусна...Погледна надолу доста притеснен.Докато се усети,че нищо няма там долу,аз вече бях станал от дивана и бях за него,за да може,ако тръгне да ме гони-да бягам!Когато брат ми надигна глава,видях доста червеното му лице,което приличаше на дявол.Или беше бесен,или беше ядосан.Знам за сигурност,че аз бях пътник.Нищо не можех да му направя на него.Колкото и да ме дразнеше,все пак ми беше брат,а пък и щеше да ме е грях да го ударя,тъй като е по-голям,а пък и знам,че се наранява като прасковка.
Крис О'Браян Питърсън
Крис О'Браян Питърсън
Upper West Side
Upper West Side

Брой мнения : 101
Рожден ден : 12.03.1991
Дата на регистрация : 09.04.2012
Местожителство : Ню Йорк

Character sheet
Квартал: Upper West Side
Най-важното за героя:
Тайна:

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на сем.Питърсън - Page 3 Empty Re: Апартаментът на сем.Питърсън

Писане by Quinn. Нед Апр 15, 2012 11:52 pm

Усмихнах се. Тримата се забавляваха доста добре.
- Не благодаря. - казах на Стивън,поглеждайки към Анджела.
Момичето наистина имаше вкус за дрехите си. Беше доста готина,може би щях да получа и някой друг моден съвет от нея. Усмихнах се.
Крис и Стивън бяха доста сладки,когато се закачаха. Когато Стивън започна да дърпа бузките на Крис ми стана малко гадно за Крис,затова след като Стивън спря го целунах за кратко.
Крис си направи шега със Стивън и двамата хукнаха из къщата. Засмях се,а след това се обърнах към Анджела. Прекръстих краката си и се облегнах назад,хващайки чашата кола в ръка.
Погледнах към телевизора. Боже,обожавах този канал.
- От къде пазаруваш?- попитах я,усмихвайки се.
Огледах я от горе до долу. Определено имаше стил.
- Възхищавам се на дрехите ти. Невероятни са. Надявам се да ми дадеш някой съвет. - казах аз поглеждайки надолу.
Приличах на парцал. Погледнах към нея,отпивайки от колата си.
avatar
Quinn.
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 65
Дата на регистрация : 08.04.2012

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на сем.Питърсън - Page 3 Empty Re: Апартаментът на сем.Питърсън

Писане by Анджела Питърсън Пон Апр 16, 2012 12:09 am

Господи тези двамата си бяха загубили ума. Днес май беше пълнолуние всички откачаха. Превивах се от смях,гледайки как братята ми се гонят като пет годишни хлапета.
Със сълзи на очите погледнах Куин,която очевидно също се забавляваше.
-Не им обръщай внимание,като разгонени маймуни са.
- Ами пазарувам от Барнис или от Крайм Фешън,но напоследък се отбивам често и в спортните магазини..Адидас,Пума... - Не пазарувах често..може би един път в месеца,но когато излизах пълнех чантите като за световно.
Това,че момичето се възхищаваше на облеклото ми тотално ме очуди.. дрехите ми бяха малко...шантави.
- Не знам дали съм най-добрия пример за подръжание,но мисля че ако съчетаваш по- различни цветове и го даваш по-небрежно,ще намериш собствения си стил - усмихнах се на Куин и затърсих с поглед Стивън и Крис. Двамата приближаваха като торнадо, реших да се изгавря и най-безцеремонно положих крак пред Кристофър,който се занесе на една страна,а Стив се блъсна в него. Отново се изкикотих,знаейки,че няма да ми се размине .
-Опа,сори - обърнах се към двамата които ме гледаха зверски
Анджела Питърсън
Анджела Питърсън
Upper West Side
Upper West Side

Брой мнения : 58
Рожден ден : 12.03.1991
Дата на регистрация : 09.04.2012
Местожителство : Ню Йорк

Character sheet
Квартал: Upper West Side
Най-важното за героя:
Тайна:

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на сем.Питърсън - Page 3 Empty Re: Апартаментът на сем.Питърсън

Писане by Стивън Питърсън Пон Апр 16, 2012 12:22 am

Не помня последния път когато сме го правели, но беше време с Крис да работим в екип.Погледнах към него и присвих очи.Когато той кимна в знак на съгласие се втурнах след Анджи.Направихме няколко обиколки на хола, а на последната от тях Крис я хвана, така че ръцете й останаха долепени до тялото й.Аз от своя страна поех долната част и хванах за краката.Двамата с братлето я вдигнахме и я положихме на дивана до Куин, която остана потресена.
-Не се безпокой нищо й няма.-викнах и с Крис се засмяхме, след което започнахме да я гъдилкаме, но не така жестоко както когато бяхме малки, а по-внимателно, но достатъчно, че да се превива от смях.
Стивън Питърсън
Стивън Питърсън
Upper West Side
Upper West Side

Брой мнения : 104
Рожден ден : 12.03.1991
Дата на регистрация : 09.04.2012
Местожителство : Upper West Side

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на сем.Питърсън - Page 3 Empty Re: Апартаментът на сем.Питърсън

Писане by Крис О'Браян Питърсън Пон Апр 16, 2012 12:48 am

След падането,породено от страна на Анджела,двамата с Стивън се съюзихме срещу нея и започнахме да я гоним из апартамента,докато не я хванах и Стив се зае с долната част.Разроших и косата,което знаех,че мрази и отново седнах до Куин,като й лепнах една страстна целувка,въпреки че Стивън и Анджела гледаха.Беше се получило доста добре,въпреки че изложихме цялата фамилия пред Куин,но се надявах,че тя все още ме харесва.Не се бях забавлявал така с брат си и сестра си от доста време насам.Може би последният път,когато го направихме беше,когато бяхме на 5 години,а след това започнахме да се караме за всичко.Явно бе дошло времето,в което да се сдобрим и да заживеем щастливо до края на дните си.Ха,такова нещо при нас никога няма да се случи!
Крис О'Браян Питърсън
Крис О'Браян Питърсън
Upper West Side
Upper West Side

Брой мнения : 101
Рожден ден : 12.03.1991
Дата на регистрация : 09.04.2012
Местожителство : Ню Йорк

Character sheet
Квартал: Upper West Side
Най-важното за героя:
Тайна:

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на сем.Питърсън - Page 3 Empty Re: Апартаментът на сем.Питърсън

Писане by Quinn. Пон Апр 16, 2012 1:30 am

Боже,те бяха толкова сладки.
Като ги гледах колко сладко се забавляват,едвам се изкушавах да не отидя при тях,но си помислих,че щеше да е доста странно от моя страна да им се бутам и да се правя на интересна,затова си стоях кротко и се усмихвах весело.
След малко те се успокоиха,а Крис ме целуна. Доста приятно.
Като се замисля те бяха естествени,което ми харесваше. Не бяха някакви сдухани сноби,които се държеха прекалено прилично,когато имаше гости. Държеха се нормално,което ми харесваше,струваше си човек да ги опознае. Щях да опитам,защото бяха наистина много приятни тризнаци.
- Страхотни сте! - усмихнах се весело.
Когато и тримата погледнаха към мен се изчервих.
Може би не трябваше толкова да прибързвам,но такава си бях аз. Винаги казвах това,което мисля.
avatar
Quinn.
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 65
Дата на регистрация : 08.04.2012

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на сем.Питърсън - Page 3 Empty Re: Апартаментът на сем.Питърсън

Писане by Анджела Питърсън Пон Апр 16, 2012 11:15 am

Знаех,че нямаше да ми се размине,но в крайна сметна трябваше да поема риска. Когато забележих погледите на братята си,осъзнах че жестоко съм загазила.Двамата приложиха хватка,която не бях изпитвала до сега. Не знаех да викам ли или не.
- Е,стига де,беше просто спъвка, не се филмирайте!- засмях се,докато те продължаваха с гъделичкането. -Не пред хората,луди! - не можех да спра.
След няколко минути ме оставиха на мира,седнах на дивана и се обърнах към Куин.
-Съжалявам за всичко - явно беше,че се държим като стадо разпуснати диви кози - просто няма как деня да мине,ако не се скараме или сборичкаме . - поясних на момичето,за да не си помисли,че сме за лудницата,но за мое очудване,тя дори ни похвали. За момент погледнах странно.
- Ха, благодаря,не мислех,че изглеждаме страхотни,но е голям комплимент ...наистина. Знаеш ли..друг път не се притеснявай да се присъединиш...колкото повече,толкова по-добре - засмях се и пийнах малко кола. Косата ми сигурно приличаше на разплетена кошница от проявите на Крис,но не я оправих, не ми пукаше особено.
Анджела Питърсън
Анджела Питърсън
Upper West Side
Upper West Side

Брой мнения : 58
Рожден ден : 12.03.1991
Дата на регистрация : 09.04.2012
Местожителство : Ню Йорк

Character sheet
Квартал: Upper West Side
Най-важното за героя:
Тайна:

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на сем.Питърсън - Page 3 Empty Re: Апартаментът на сем.Питърсън

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите