Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Night club 'Red rose'
Поляните - Page 3 EmptyНед Мар 03, 2013 5:23 pm by Angelica Daren Thompson

» Hey, little bitch!
Поляните - Page 3 EmptyСъб Мар 02, 2013 9:37 pm by Angelica Daren Thompson

» make me remember you|angie's
Поляните - Page 3 EmptyСъб Мар 02, 2013 9:31 pm by Angelica Daren Thompson

» Free flood.
Поляните - Page 3 EmptyЧет Яну 03, 2013 12:22 pm by Аналей Рокфелер

» Кой беше последният филм, който гледахте?
Поляните - Page 3 EmptyВто Яну 01, 2013 11:00 pm by Noah Clary

» Коя е последната книга, която прочетохте?
Поляните - Page 3 EmptyСъб Дек 29, 2012 8:38 pm by Noah Clary

» Кой е филма,който ви е накарал да се замислите?
Поляните - Page 3 EmptyСъб Дек 29, 2012 8:19 pm by Noah Clary

» It's Annaleigh, leave a message...
Поляните - Page 3 EmptyСъб Дек 29, 2012 8:19 pm by Anthony Evans

» Кой сериал гледахте последно?
Поляните - Page 3 EmptyСъб Дек 29, 2012 7:48 pm by Hunter Cayne

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 28, на Нед Апр 08, 2012 1:31 pm
Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар


Поляните

+2
Дийн Бейкър
Blair Waldorf
6 posters

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Поляните - Page 3 Empty Re: Поляните

Писане by Blair Waldorf Нед Окт 14, 2012 10:46 am

Все същата стара Серина. Дори Испания не може да я подобри. Мислеше само и единствено за забавление и купони. Е, може би именно заради това сме приятелки - защото сме пълните противоположности. Но трябваше да направя нещо, защото ако се държеше, както миналата година, като нищо да напусне доста бързо Констанс. По-скоро да я изгонят.
- Нали знаеш, че от малка си правя плановете за Бръшляновата лига. Но най-много ме влече Йейл.
Наистина, от както се помня мечтая да уча в някой от най-великите колежи в света. Вярвам, че това ще се случи, защото за мен провалът не беше опция. Щях да направя всичко по силите си, за да успея. Проблемът беше само един - исках да бъда заедно с Ес, но ако не я впрегна да учи, това нямаше как да стане. Тя трябваше да се замисли за бъдещето си, а не просто да живее за момента, защото по този начин няма да стигне до никъде.
- Знай едно: ако искаш да сме заедно в колежа, тази година ще трябва да е коренно различна от миналата. Просто казвам.
Понякога наистина говорех на Серина, сякаш съм й майка, но наистина в повечето случаи се налага. Особено когато самата Ес се държи като малко дете.
Blair Waldorf
Blair Waldorf
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.

Брой мнения : 1165
Дата на регистрация : 21.06.2011
Местожителство : Manhattan... where everything happens.

Character sheet
Квартал: Upper East Side
Най-важното за героя:
Тайна: Най-големият ѝ скандал със Серина е защото тя е спала с Нейт. Влюбена е в Чък Бас, но не може да позволи на никого да знае за това.

Върнете се в началото Go down

Поляните - Page 3 Empty Re: Поляните

Писане by Serena Van Der Woodsen Нед Окт 14, 2012 11:28 am

- О, не няма как да стане. Изобщо не ми намеквай как трябва да уча. Напоследък дори майка ми не се сеща за това. Знам че искате най-доброто, но аз съм си аз.
Нейните мечти бяха по-различни от моите. Аз исках постоянно забавление, докато тя мечтаеше за Йейл. В това нямаше нищо лошо, но моите представи бяха доста по различни. Честно казано дори нямаше да ми пука ако пропусна една година. Точно зареди това и не исках веднага да се връщам. Там не трябваше да ми се налага да мисля за това, което исках.
- Хайде сега нали няма да говорим за училище. Знаеш че това не е една от любимите ми теми. Говори ми за мъже,, за купони, за нещо забавно, но не и за училище.
Времето започваше да се оправя. Може би още можехме да имаме надежди за хубави топли дни. Макар вече не горещи, но поне приятни. Слънцето се мъчеше да пробие между облаците, а някой лъчи даже вече се показваха. Още можехме да се чувстваме добре от времето, а пък и един купон като за край на пълната свобода поне за сега щеше да е забавен. Чаровни мъже и силен алкохол. Какво повече можехме да искаме.
- Може би ако се получи един луд купон, можем да разнообрази и твоя така зает от учене живот. - след моите думи най-добрата ми приятелка ме изгледа на криво.- Стига Би, ако сега не се позабавляваме малко то кога?
Serena Van Der Woodsen
Serena Van Der Woodsen
Manhattan's Elite
Manhattan's Elite

Брой мнения : 535
Дата на регистрация : 06.11.2011
Местожителство : Upper East Side

Character sheet
Квартал: Uper East Side
Най-важното за героя:
Тайна: you can't know everything

Върнете се в началото Go down

Поляните - Page 3 Empty Re: Поляните

Писане by Blair Waldorf Чет Окт 18, 2012 5:03 pm

Да не говоря за училище ми беше непосилно, особено след като това беше едно от главните места, които посещавах, беше в центъра на живота на всички ни. Но не задълго.
Вътре в себе си знаех, че до известна степен Серина е права. Всяка година организирах купон по случай началото, но сякаш този път не бях в настроение. Или пък може би бях? Като за последен път в гимназията, се очакваше нещо грандиозно. Може би беше време да започна с организацията. Най-добрата ми приятелка се беше прибрала току-що, а вече започна да променя мисленето ми. Разваляше ме !
- Добре - завъртях очи и се усмихнах леко, сякаш опитвайки се да пренебрегна факта, че е права.
Но ми се правеше нещо още от сега. Може би да посетим любимия ни бар заедно с момичетата нямаше да е лоша идея. В крайна сметка всички имахме нужда от малко развлечение.
- Знаеш ли... защо не излезем още тази вечер? - попитах Ес, а в същия момент очите й светнаха. Засмях се. - Ще звънна на момичетата, ако нямат планове... - казах, но в същия момент осъзнах, че те винаги правеха, каквото им кажа. - Тоест ще дойдат задължително. Какво ще кажеш?
Blair Waldorf
Blair Waldorf
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.

Брой мнения : 1165
Дата на регистрация : 21.06.2011
Местожителство : Manhattan... where everything happens.

Character sheet
Квартал: Upper East Side
Най-важното за героя:
Тайна: Най-големият ѝ скандал със Серина е защото тя е спала с Нейт. Влюбена е в Чък Бас, но не може да позволи на никого да знае за това.

Върнете се в началото Go down

Поляните - Page 3 Empty Re: Поляните

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите