Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Night club 'Red rose'
'Welcome back' Party EmptyНед Мар 03, 2013 5:23 pm by Angelica Daren Thompson

» Hey, little bitch!
'Welcome back' Party EmptyСъб Мар 02, 2013 9:37 pm by Angelica Daren Thompson

» make me remember you|angie's
'Welcome back' Party EmptyСъб Мар 02, 2013 9:31 pm by Angelica Daren Thompson

» Free flood.
'Welcome back' Party EmptyЧет Яну 03, 2013 12:22 pm by Аналей Рокфелер

» Кой беше последният филм, който гледахте?
'Welcome back' Party EmptyВто Яну 01, 2013 11:00 pm by Noah Clary

» Коя е последната книга, която прочетохте?
'Welcome back' Party EmptyСъб Дек 29, 2012 8:38 pm by Noah Clary

» Кой е филма,който ви е накарал да се замислите?
'Welcome back' Party EmptyСъб Дек 29, 2012 8:19 pm by Noah Clary

» It's Annaleigh, leave a message...
'Welcome back' Party EmptyСъб Дек 29, 2012 8:19 pm by Anthony Evans

» Кой сериал гледахте последно?
'Welcome back' Party EmptyСъб Дек 29, 2012 7:48 pm by Hunter Cayne

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 28, на Нед Апр 08, 2012 1:31 pm
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар


'Welcome back' Party

+7
Jenny Humphrey
Анджела Питърсън
Стивън Питърсън
Hunter Cayne
Serena Van Der Woodsen
Джаксън Кларк
Blair Waldorf
11 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

'Welcome back' Party Empty 'Welcome back' Party

Писане by Blair Waldorf Съб Окт 20, 2012 2:36 pm

Theme: 'Welcome back'
Place: The Waldorf Residence
Date & Time: 20.10.2012, 04:00 pm


Партито по случай началото на новата учебна година и завръщането на всички се провежда в апартамента на Блеър Уолдорф. Всички са поканени.
Spoiler:
Blair Waldorf
Blair Waldorf
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.

Брой мнения : 1165
Дата на регистрация : 21.06.2011
Местожителство : Manhattan... where everything happens.

Character sheet
Квартал: Upper East Side
Най-важното за героя:
Тайна: Най-големият ѝ скандал със Серина е защото тя е спала с Нейт. Влюбена е в Чък Бас, но не може да позволи на никого да знае за това.

Върнете се в началото Go down

'Welcome back' Party Empty Re: 'Welcome back' Party

Писане by Джаксън Кларк Съб Окт 20, 2012 3:14 pm

Парти по случай края на лятото и завръщането в училище. За първи път ме канеха на подобен купон, организиран от елита. Беше някак странно, защото принципно не ходех по такива места. Единствените партита, които посещавах, бяха на приятелите ми. Все пак кой би поканил момчето от Бруклин на купон в Горен Ийст Сайд? Явно Блеър Уолдорф. Но канеше всички, затова реших да не се лаская.

Разбрах, че дрескодът трябва да е по-официален и си облякох бяла риза и тъмни дънки. Излязох и за около 15 минути стигнах до сградата. Само на входа имаше поне 20 души, които се редяха на опашка да влязат, а във фоаето два пъти толкова. Уау, наистина много хора! Качих се горе не след дълго и видях доста познати лица. Определено си биваше организацията. Навсякъде имаше серивтьори, които се грижеха за нуждите на гостите, а алкохолът и храната бяха в изобилие. Забелязах и една от най-красивите гостенки, а и едно от най-известните момичета в Манхатън - Серина Ван Дер Удсън. Седеше сама. Бяхме си говорили няколко пъти и беше една от малкото, които не се държаха надменно. Приближих се към нея.

- Здрасти - поздравих я. Надявах се да ме помни - Нещо против да ти правя компания за малко? - попитах я, а по погледа разбрах, че няма нищо против. Усмихнах се и взех от масата до нас две мартинита, като едното й го подадох.

- Хубаво парти - казах и отпих от чашката.
Джаксън Кларк
Джаксън Кларк
Brooklyn
Brooklyn

Брой мнения : 118
Дата на регистрация : 09.07.2011
Местожителство : Бруклин, Ню Йорк

Character sheet
Квартал: Бруклин
Най-важното за героя:
Тайна: Прекарал е две години в пансион, защото родителите му го изоставили.

Върнете се в началото Go down

'Welcome back' Party Empty Re: 'Welcome back' Party

Писане by Serena Van Der Woodsen Съб Окт 20, 2012 3:39 pm

Практически това наистина беше началото на учебната година за мен. Все още не бях прекрачвала училищния праг, но това не пречеше да посетя партито за началото. До някъде аз бях виновна да се състои, защото ако питахте най-добрата ми приятелка, то тази година тя щеше да пропусне организирането на това събитие. Все твърдеше, че я провалям, но аз не съм напълно съгласна.
И така най-накрая парти и тук. Беше ми омръзнало всички да говорят за училище. Имаше около два часа, докато стане време да тръгвам, а аз нямах какво да облека. Това просто не беше възможно. В крайна сметка се спях на черно бяла мини рокля и светло бежови обувки. Гримът ми беше лек макар да можех да си позволя и малко по силен. Косата си оставих пусната на букли. Най-накрая дори успях да стигна на време, но това в никакъв случай не значеше, че бях първа. Пред вратата чакаха хора да влязат, но аз малко ги заобиколих. Не можех да чакам да влизам по правилата.
Около три минути по-късно вече се намирах на бара. И си бях взела мартини. Към мен дойде едно момче. Мисля че се казваше Джаксън. Бях го засичала няколко пъти.
- Здравей.- казах усмихнато. - Разбира се, че ще е хубаво все пак се организира от специалист. Малко е прекалено претъпкано, но всичко друго е перфектно.
Serena Van Der Woodsen
Serena Van Der Woodsen
Manhattan's Elite
Manhattan's Elite

Брой мнения : 535
Дата на регистрация : 06.11.2011
Местожителство : Upper East Side

Character sheet
Квартал: Uper East Side
Най-важното за героя:
Тайна: you can't know everything

Върнете се в началото Go down

'Welcome back' Party Empty Re: 'Welcome back' Party

Писане by Джаксън Кларк Съб Окт 20, 2012 4:15 pm

Да наистина имаше страшно много хора, но всъщност това правеше партито толкова забавно, защото с малко хора нямаше да има купон. Радвах се, че Серина не се срамуваше от това да общува с някой от Бруклин, все пак повечето момичета изобщо не можеха да си го представят. Огледах се и видях, че имаше няколко гимназистки, които си бяха извадили телефоните и ни снимаха. Уау, а сега какво ще го пратят на клюкарката ли? Хахах, всичко ми беше ясно. Серина само се засмя.
- Май си свикнала да те снимат постоянно, а? - попитах я.

Не вярвах да ми отговори, може би щеше да се смути. Но напук на очакванията ми тя се засмя. Представях си какво е постоянно някой да те наблюдава, да заснема всяка твоя крачка. Когато излезеш с някого, сигурно постоянно виждаш камери насам-натам, а вечерта намираш снимките си в интернет заедно с клюки, които на всичкото отгоре не са верни в повечето случаи. Не, мерси, не ми се иска да съм едно от богаташчетата тук. Предпочитам да съм г-н Никой и хората да не се вълнуват от живота ми и да не се бъркат в него.

- Как се справяш с всички тези клюки и слухове?
Джаксън Кларк
Джаксън Кларк
Brooklyn
Brooklyn

Брой мнения : 118
Дата на регистрация : 09.07.2011
Местожителство : Бруклин, Ню Йорк

Character sheet
Квартал: Бруклин
Най-важното за героя:
Тайна: Прекарал е две години в пансион, защото родителите му го изоставили.

Върнете се в началото Go down

'Welcome back' Party Empty Re: 'Welcome back' Party

Писане by Serena Van Der Woodsen Съб Окт 20, 2012 4:44 pm

Очевидно погледите на хората му правеха впечатление. Аз бях свикнала да не обръщам внимание вече. Беше нормално обаче той да се впечатлява. Имам предвид когато не си свикнал на такъв тип внимание ти прави дори бих казала лошо впечатление. Джаксън ме попита дали съм свикнала да ме снимат. Аз се разсмях.
- В крайна сметка се свиква повярвай ми. В началото те дразни и то много, но в един момент спират да предизвикват вниманието ти и дори не ги забелязваш.
Въпреки че вече не им обръщах внимание, понякога много ме дразнеше. Представям си какво му е на него. Ако утре си видеше името в клюкарката според мен не трябваше да се учудва. Даже по-скоро вероятността за това беше много голяма.
- Бих казала че понякога е доста забавно да разбираш неща за себе си от някой друг е доста забавно. Или просто спираш да ги отразяваш. Въпреки всичко обаче не мога да отрека, че се случва да намериш и истини из клюките на Клюкарката. Такива които могат да развалят много приятелства и отношения, но в крайна сметка истини.
Надигнах мартинито си и огледах залата. Хората ставаха все повече. Не бих казала че познавам много от тях. Е по голямата част от така нареченото ВИП пбщество ги познавах, но понякога тези хора не са от най-приятните.
- Предполагам не трябва да се учудваш, ако видиш някоя и друга клюка за самия себе си утре. След такива партита се говори дълго. Особено ако им дадеш повод да говорят.
Serena Van Der Woodsen
Serena Van Der Woodsen
Manhattan's Elite
Manhattan's Elite

Брой мнения : 535
Дата на регистрация : 06.11.2011
Местожителство : Upper East Side

Character sheet
Квартал: Uper East Side
Най-важното за героя:
Тайна: you can't know everything

Върнете се в началото Go down

'Welcome back' Party Empty Re: 'Welcome back' Party

Писане by Blair Waldorf Съб Окт 20, 2012 5:17 pm

Понякога сама на себе си се чудех как се навивах да организирам купони вкъщи. Принципно именно Серина бе тази, която си падаше по постоянните забавления, алкохол и така нататък. Знаех си, че нейното завръщане ще ме пречупи по някакъв начин. Нямаше я само за седмица, а вече ме нави да направя парти с поне сто души вкъщи. Цял ден бях заета с гостите, кетъринга и всичко останало и почти не усетих кога мина цялото това време.
Ето, оставаше едва час до събитието, а все още нямах представа какво щях да облека. Повярвайте ми, един час не стига за подобно решение, но този път щеше да ми се наложи да го взема и в по-малки рамки. В крайна сметка се спрях на къса синьо-черна рокля, подчертаваща тялото ми, и оставих косата си да пада свободно по раменете ми. Подчертах очите си с очна линия и спирала и, учудващо, бях готова за по-малко време от предвиденото.
Гостите започваха да пристигат и Дорота ме извика на първия етаж. Когато се уверих, че изглеждам по възможно най-добрия начин, се запътих към коридора. Плъзнах ръката си по парапета, слизайки по стълбите. Няколко души ми се усмихнаха още от сега, а аз просто им махнах учтиво в отговор. Музиката звучеше силно. Може би в крайна сметка организацията на това парти не беше толкова лоша идея. От една от сервитьорките взех чаша шампанско и отпих малка глътка. Изведнъж, редом с около десет души, от асансьора се появи едно момче, което ми беше до болка познато. Физиономията, излъчването, фигурата... И тогава се сетих. Точно това момче бях видяла в един бар преди около два месеца.
- Хънтър, нали така? - попитах, усмихвайки се леко. - Добре дошъл, надявам се да си прекараш приятно.
Blair Waldorf
Blair Waldorf
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.

Брой мнения : 1165
Дата на регистрация : 21.06.2011
Местожителство : Manhattan... where everything happens.

Character sheet
Квартал: Upper East Side
Най-важното за героя:
Тайна: Най-големият ѝ скандал със Серина е защото тя е спала с Нейт. Влюбена е в Чък Бас, но не може да позволи на никого да знае за това.

Върнете се в началото Go down

'Welcome back' Party Empty Re: 'Welcome back' Party

Писане by Hunter Cayne Съб Окт 20, 2012 6:43 pm

Доволна усмивка веднага се появи на лицето ми, когато чух тъмнокосата красавица да изрича името ми. Макар да се бяхме виждали само веднъж до сега всеки в Манхатън знаеше коя е Блеър Уолдорф, а това тя да знае кой си ти си беше истинска чест. Нямаше как да не се почувствам поласкан от този факт.
Нямаше как да пропусна да отида и на партито, което тя организираше макар и да не си падах много по подобен тип партита. Намирах всичко за толкова нагласено и не можех да понасям фалшивите усмивки, които си разменят хората помежду си, затова при всеки удобен случай ги пропусках, но не и този път. Когато разбрах, че ще е в дома на Уолдорф нещо ме накара да отида и ето, че сега срещу мен стоеше тя.
- Хънтър, нали така? - попита ме тя, усмихвайки се леко. - Добре дошъл, надявам се да си прекараш приятно.
Не обърнах внимание на надеждите, които изразяваше във връзка с прекарването ми, защото бях почти сигурен, че няма да ми бъде кой знае колко забавно, имайки предвид другите подобни партита, на които бях присъствал, но.. все пак нищо не се знаеше и това можеше да се окаже не чак толкова скучно.
- Не мислех, че ще си спомниш кой съм.- отвърнах й аз с леко закъснение, придавайки си по небрежен и незаинтересован вид- Поласкан съм. - добавих и игрива усмивка заигра по лицето ми.
Hunter Cayne
Hunter Cayne
Upper West Side
Upper West Side

Брой мнения : 38
Дата на регистрация : 20.05.2012

Върнете се в началото Go down

'Welcome back' Party Empty Re: 'Welcome back' Party

Писане by Blair Waldorf Съб Окт 20, 2012 7:18 pm

В интерес на истината и на мен не ми се вярваше, че успях да се сетя как се казва, а и самата случка дори. Принципно не си правех труда да запомням имената на хората, но този път май съдбата ми показваше обратното. Отпих обилна глътка от шампанското, довършвайки наведнъж съдържанието в чашката. Взех си още едно питие от минаващия покрай мен сервитьор. Да, нощта щеше да е дълга. Отдръпнах се от входа, защото препречвах пътя на идващите гости. Някои ме поздравяваха, а аз гледах да не свалям фалшивата усмивка от лицето си. Забелязах Хънтър, който все още стоеше до мен.
- Как всъщност разбра за партито?
Въпросът ми беше малко спонтанен, но се съмнявах Дорота да е поканила човек, когото съм виждала точно веднъж. Имаше я и възможността да е дошъл с приятели. В крайна сметка именно така ставаха най-големите купони - всеки си носи по един човек, който е взел със себе си друг човек и какъв е резултатът - потрошен апартамент и разярени съседи. Но партитата, които аз организирах, бяха далеч от изцепки - те бяха изискани и луксозни, както всички празненства в Горен Ийст Сайд. Приближих се към масата с алкохола.
- Нещо за пиене? - попитах Хънтър и погледът ми обходи всички стъклени бутилки и чашки, а те, повярвайте ми, бяха много.
Blair Waldorf
Blair Waldorf
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.

Брой мнения : 1165
Дата на регистрация : 21.06.2011
Местожителство : Manhattan... where everything happens.

Character sheet
Квартал: Upper East Side
Най-важното за героя:
Тайна: Най-големият ѝ скандал със Серина е защото тя е спала с Нейт. Влюбена е в Чък Бас, но не може да позволи на никого да знае за това.

Върнете се в началото Go down

'Welcome back' Party Empty Re: 'Welcome back' Party

Писане by Стивън Питърсън Съб Окт 20, 2012 7:47 pm

"Нова година, нов късмет."Да бе.О, чакай, това се казваше по новогодишните празници.А какво да кажат учениците?Не че мен ме касаеше това.Аз бях лесен - "Нов семестър, нови главоблъсканици".
Тези ми размишления пред огледалото бяха прекъснати от чукането на вратата ми.Бях си облякъл тъмни дънки и тънка риза, тъмносиня на цвят.Трябваше да изглеждам представително и елегантно, но все пак не прекалено натруфено, като смокинг и тен подобни.Не че бих облякъл смокинг.Мразех да нося такива неща.
Отворих на сестра ми, Анджела.
-Давай.-След командата ми, ръцете й започнаха да играят по косата ми.Само тя знаеше как да ме разроши.-Мерси сестричке.-Знаех че двамата с Крис мразят да им говоря така, но аз ли съм виновен, че съм се родил най-напред.
След като прекарах лятото в Сидни при стари приятели от детството, които едва успях да позная, когато ги видях, се върнах в Ню Йорк за началото на новата учебна година.Получих покана от младата Мис Уолдорф за парти по случай завръщането на всички.
През почти целия си живот съм присъствал на такива официални вечери ,балове, партита и т.н. Знаех как да се държа, и по-важното - как да изглеждам.Въпреки че не обичах да присъствам на тях, трябваше да се покажа там и да уважа домакина.
И така, най-сетне пристигнахме пред дома на Уолдорф.Качихме се с асансьора и погледите се приковаха за миг в нас, след което всеки се върна към бъбренето си с някой друг.Аз пристъпих напред и срещнах погледа на Блеър. Поздравих я с кимване и топла усмивка и си взех едно питие от масата.
Странното беше, че за пръв път ми допадаше обстановката.За пръв път ми беше приятно да съм сред тези хора.
Вероятно се разболявам, помислих си.
Стивън Питърсън
Стивън Питърсън
Upper West Side
Upper West Side

Брой мнения : 104
Рожден ден : 12.03.1991
Дата на регистрация : 09.04.2012
Местожителство : Upper West Side

Върнете се в началото Go down

'Welcome back' Party Empty Re: 'Welcome back' Party

Писане by Анджела Питърсън Съб Окт 20, 2012 8:19 pm

Дълго време не бях ходила по приеми или партита, но просто нямаше как да откажа на брат си. Беше толкова мил напоследък, поне започвахме да се разбираме по-добре. Къщата в Ъпър Уест Сайд бе на мое разположение цяло лято и сигурно затова гледах да не му се сопвам много,както и на Крис,който така и не бях виждала от векове. След като приключих с "прическата" на Стивън, реших да се облека в нещо червено. Издърпах една рокля от гардероба и без много да му мисля разреших косата си в нещо обикновено.
- Да вървим. - ивзиках брат си,който все още оправяше ризата. - Хайде де,хубав си,тръгвай. - засмях се и взех ключовете от колата му. Позволявах да кара,само защото бях забравила да заредя бензин в моя автомобил.
Пътя до дома на Уолдорф беше кратък и не се наложи да говорим много, когато пристигнахме и вратите на асансьора откриха гледка към вътрешността ,забелязах прекрасна обстановка и доста хора. Всички говореха оживено и забързано,смееха се и вдигаха чаши към устите си. Брат ми, за да не е по-назад,грабна шампанско и поздрави домакинята с топла усмивка. Честно казано аз не я познавах много. Бяхме се засичали само по улиците и я поздравявах от учтивост,но за персоната и характера й бях слушала само от Клюкарката,а на нея нямах доверие. Последвах примера на Стивън и взех чаша,която обърнах почти на еск и примигнах към един от гостите с усмивка. Това питие (каквото и да беше) определено удряше в петите. Преместих чантичката си в другата ръка и тръгнах пред Стив.
Анджела Питърсън
Анджела Питърсън
Upper West Side
Upper West Side

Брой мнения : 58
Рожден ден : 12.03.1991
Дата на регистрация : 09.04.2012
Местожителство : Ню Йорк

Character sheet
Квартал: Upper West Side
Най-важното за героя:
Тайна:

Върнете се в началото Go down

'Welcome back' Party Empty Re: 'Welcome back' Party

Писане by Стивън Питърсън Съб Окт 20, 2012 8:46 pm

Разбира се, сестра ми гаврътна питието си на екс и взе друга чаша.
-Знам че не сме вече малки.-прошушнах й.-Но все пак внимавай с алкохола.
След последвалия кръвнишки поглед от страна на Анджи, аз завъртях отегчено очи и се насочих към канапето, което беше свободно.Настаних се удобно и отпих от водката си.
Помещението беше доста просторно, елегантно и да, много ми допадаше.Всичко беше изпипано до най-малкия детайл.Разбира се, това беше домът на Уолдорф и перфекционизмът за тях беше закон.
Забелязах Серина Ван Дер Уудсън, разговаряща с някакъв младеж отсреща.С нея май се бях запознал преди няколко години.Приятно момиче, доста открито и дружелюбно.Поне това бяха първите ми впечатления и с тях я помня и до днес.
Изглежда всеки имаше с кого да си говори за кой знае какво.Освен мен...Но така си ми беше пределно добре.Обичах спокойствието и нямах против да си стоя сам на канапето и да отпивам малко по малко от чашата си.
Стивън Питърсън
Стивън Питърсън
Upper West Side
Upper West Side

Брой мнения : 104
Рожден ден : 12.03.1991
Дата на регистрация : 09.04.2012
Местожителство : Upper West Side

Върнете се в началото Go down

'Welcome back' Party Empty Re: 'Welcome back' Party

Писане by Hunter Cayne Нед Окт 21, 2012 9:38 am

Spoiler:

Двамата се приближихме до масата, върху която старателно бяха наредени различните видове алкохол. Имаше почти всичко, за което човек можеше да се сети, но както винаги заложих на класическото и след секунда чашата ми беше пълна с жълтеникаво- кафява течност.
- Наздраве.- направих лек жест с ръката, в която държах чашата и отпих от скъпото уиски.
Погледите ни се срещнаха, когато и двамата отпихме от напитките си и лека усмивка заигра по лицето ми.
Когато продължих да оглеждам присъстващите с съжаление открих, че някои от тях не са ми много приятно, но както и да е нали не мислех да се задържам много.. поне за сега.
Преместих погледа си от гостите на домакинката на партито.
- Дойдох с приятели- отвърнах й с доста голямо закъснение на въпроса и погледите ни се срещнаха отново- Но все пак бях изненадан, когато получих и покана. Не знаех, че толкова съм ти харесал.. само от една среща- подхвърлих й аз и й намигнах закачливо. Естествено, че се шегувах, но нещо ме накара да си мисля, че шеги от този род не са много по вкуса на госпожица Уолдорф, но още по- добре.
Hunter Cayne
Hunter Cayne
Upper West Side
Upper West Side

Брой мнения : 38
Дата на регистрация : 20.05.2012

Върнете се в началото Go down

'Welcome back' Party Empty Re: 'Welcome back' Party

Писане by Blair Waldorf Нед Окт 21, 2012 9:55 am

Едвам преглътнах шампанското си, когато чух репликата от страна на Хънтър. Не ми се нравеха подобни изказвания, особено след като точно в момента, в който го видях, аз и Нейт бяхме заедно, щастливо обвързани. Като се замисля, имаше още един човек, който много обичаше да си прави подобни шегички с мен и реакциите ми към него бяха съвсем различни, но за него не ми се мислеше точно в този момент, особено след като не присъстваше на партито.
- Объркал си се, струва ми се. Повярвай ми, мен много трудно можеш да впечатлиш - отвърнах с лека иронична усмвка, оглеждайки събеседника си от глава до пети.
Бързо допих и тази чашка, което не ми хареса. Нямах намерението да се напивам или нещо подобно. Може би алкохолът ми вървеше толкова леко от напрежение. Но защо? Нямах представа. Имайки предвид всичко, което ми се беше случило, може би щях да си намеря оправдание. Но точно тази вечер смятах да си прекарам прекрасно. В далечината видях Серина. Мислех да отида при нея, но забелязах момчето, с което си говореше, и реших да я оставя. Тъкмо когато си мислех, че Хънтър си е тръгнал, го видях, седящ зад мен.
- Няма да се откажеш лесно, нали? - реторичен въпрос, след който последва въздишка. Прекрасно, сега трябваше да му обръщам внимание още известно време, за да играя ролята на 'добра домакиня'.
Blair Waldorf
Blair Waldorf
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.

Брой мнения : 1165
Дата на регистрация : 21.06.2011
Местожителство : Manhattan... where everything happens.

Character sheet
Квартал: Upper East Side
Най-важното за героя:
Тайна: Най-големият ѝ скандал със Серина е защото тя е спала с Нейт. Влюбена е в Чък Бас, но не може да позволи на никого да знае за това.

Върнете се в началото Go down

'Welcome back' Party Empty Re: 'Welcome back' Party

Писане by Jenny Humphrey Нед Окт 21, 2012 11:44 am

Нямах навик да изневерявам на вкуса си, затова и за разлика от повечето момичета, които обикаляха по моловете, търсейки перфектната дреха за вечерното събитие, аз бях решила да сътворя нещо свое. Тъмния клин беше станал част от облеклото ми и просто не можех да му бия шута, затова и нямаше да изненадам никой с него, но днес реших роклята да бъде малко по-лятна, макар и това парти да предизвестяваше края на лятото. Разбира се, трябваше да послушам и мрънкащия си баща, който държеше да сложа яке, а високите токчета … те бяха поради простата причина, че някак си бях успяла да уредя като свой кавалер Дийн Бейкър …
Половината момичета в училище настръхваха, щом му чуеха името, а другата половина само бяха чували за него. За мен той бе … като подобрена версия на Нейт и макар да бе завършил отдавна, нямаше нищо против да отиде на някое парти на старото си училище. Оууу това щеше да им дойде като гръм от ясно небе, а понеже все още се опитвах да се набутам при Блеър, едва ли щях да имам затруднения след този дебют.

* ~ * ~ * ~ * ~ * ~ * ~ * ~ * ~ * ~ *
Седях на Прак Авеню, чакайки кавалера си да пристигне, като крачех нервно в кръг и бях забила главата си в екрана на телефона. Ами ако не дойдеше … ако се беше отказал или никога не е мислил да дойде, а аз просто седях там като пълна идиотка и чаках някакъв си колежанин, да дойде, за да прекара цялата вечер с мен … Боже, ама аз наистина си бях параноичка и вече започвах да се плаша.
Най-накрая въздъхнах тежко и заключих телефона си, като вдигнах глава. Аз бях жена … не можех да се паникьосвам за такива глупости. Ако дойде … супер, ако не … щях да си намеря някоя сладко момче, с което да се направя, че се забиваме и отново щях да замажа очите на всички. И все пак предпочетох да поседя още пет минути пред сградата.

Дрешки:
Spoiler:
Jenny Humphrey
Jenny Humphrey
Brooklyn
Brooklyn

Брой мнения : 128
Дата на регистрация : 11.06.2012

Върнете се в началото Go down

'Welcome back' Party Empty Re: 'Welcome back' Party

Писане by Hunter Cayne Нед Окт 21, 2012 11:59 am

Погледнах през рамото й, когато видях двама от приятелите си, които се бяха насочили към нас, но когато я видяха и двамата се спряха и не се приближиха повече. "Кретени", помислих си аз, докато ги гледах как се кискат, шушкат и правят разни жестове с ръце, от които нищо не успях да разбера. Май вече бяха попрекалили с алкохола..
Реших да отида при тях, но след първите две крачки внезапното спиране на Блеър ми попречи.
- Няма да се откажеш лесно, нали? - каза ми тя с остър и пренебрежителен тон.
Изобщо не знаех за какво говори, гледах я с неудомение.
- Да се откажа от кое?!- отвърнах й аз- Аз отивах при приятелите си.- направих лек жест към двете момчета в другия край на стаята, които се бяха ухилили до уши- Ти да не си помисли, че нарочно вървя след теб? - прозрението ми дойде като лъч светлина и си знаех, че и това ще я подразни.
- Леле, ти май настина си мислиш, че всички са обсебени от теб.- щипнах леко дясната и буза сякаш беше малко дете. Не можех да скрия усмивката си.
Hunter Cayne
Hunter Cayne
Upper West Side
Upper West Side

Брой мнения : 38
Дата на регистрация : 20.05.2012

Върнете се в началото Go down

'Welcome back' Party Empty Re: 'Welcome back' Party

Писане by Blair Waldorf Нед Окт 21, 2012 12:50 pm

Фактът, че дори докосваше лицето ми, изобщо не ми хареса. В отговор го ударих през ръцете, след което се усмихнах сякаш на себе си. Не знам какво си въобразяваше с тази своя реакция. Все пак реших да не правя сценки точно на своето парти (което е почти невъзможно) и започнах да въртя кичур коса, опитвайки се да се успокоя.
- Ами то не е ли така? - почти шептейки попитах, а по лицето ми заигра дяволита усмивка.
Всъщност беше точно така. Ако никой не беше "обсебен" от мен, нямаше да има жив човек на партито, нямаше да се пишат постоянно клюки за мен, да се носят слухове или пък навсякъде да ме снимат. Независимо дали ме обожаваха или мразеха, пак все животът на елитното общество им беше в устите, което ни правеше все по-известни и по-известни. В интерес на истината, това понякога дори ми харесваше.
- Все пак именно поради тази причина си тук, нали така? - последва втори въпрос, а в очите ми започваха да бушуват пламъчета, докато отпивах поредната масивна глътка от питието, което току-що си взех.
Забелязах още няколко души, които прекрачиха прага на апартамента ми, и им се усмихнах от учтивост.
Blair Waldorf
Blair Waldorf
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.

Брой мнения : 1165
Дата на регистрация : 21.06.2011
Местожителство : Manhattan... where everything happens.

Character sheet
Квартал: Upper East Side
Най-важното за героя:
Тайна: Най-големият ѝ скандал със Серина е защото тя е спала с Нейт. Влюбена е в Чък Бас, но не може да позволи на никого да знае за това.

Върнете се в началото Go down

'Welcome back' Party Empty Re: 'Welcome back' Party

Писане by Hunter Cayne Нед Окт 21, 2012 3:17 pm

Преувеличих малко като разтърсих ръка и направих тъжна физиономия сякаш много ме е заболяло от удрянето й, но играта ми харесваше. Погледнах я жално с присвити устни, а после изведнъж станах сериозен или поне така се опитвах да се сдържа да не се разсмея силно на глас.
Думите й нямаше как да не ме разсмеят и за момент дори усетих, че се смея малко по- силно, от колкото трябваше.
- Виж.. -започнах аз, преглъщайки смеха си- .. нямаше да съм тук, ако не бяха приятелите ми.- намигнах й и допих уискито, което беше останало в чашата ми- Кхъм.. които между другото май се канят да направят нещо.- посочих й момчетата, които имаха доста подозрителен вид, а това означаваше, че се готвят да направят някоя беля.
От изражението, което се появи на лицето й разбрах, че малко се стресна от този факт. И как иначе? Тя беше Блеър Уолдорф. Нямаше как да си позволи партито й да се провали или да бъде провалено от някой друг.
- Нека сключим една сделка- обърнах се към нея с хитра усмивка- Аз ще отида и ще ги спра да извършат някоя пакост, а ти ще разведеш на около.. о, и ще ми кажеш още ли си с онзи.. ъъ, как му беше името? - дори не изчаках да ми отговори.
Оставих я да гледа след мен, докато разговарях с приятелите ми, а когато се върнах лукавата усмивка пак се беше възцарила на лицето.
- Е, готова ли си? -
Hunter Cayne
Hunter Cayne
Upper West Side
Upper West Side

Брой мнения : 38
Дата на регистрация : 20.05.2012

Върнете се в началото Go down

'Welcome back' Party Empty Re: 'Welcome back' Party

Писане by Nate Archibald Нед Окт 21, 2012 6:14 pm

Нов ден, ново начало... Да, ама НЕ! Денят ми започна така, както започваше всеки мой поредно отегчителен ден. Събудих се сутринта, закусих, извърших всичките си рутинни действия и погледнах календара. Единственото различно беше, че това беше края на лятото и началото на новата учебна година... Почакай, края на учебната година не значеше ли ежегодното парти по случай всяко започване на новата година?!? Добре, че се сетих навреме, така че не ми остана нищо друго освен да се облека подходящо за случая и да отида да се позабавлявам преди отново да започнат да ме изтезават в училище. Усмихнах се арогантно и се качих в стаята си, за да се изтупам подходящо. Застанах пред гардероба си в търсене на идеалния тоалет. За щастие търсенето не трая дълго, така че ми останаха последни приготовления, включващи минаване през банята и още няколко рутинни действия.
Излязох необичайно рано и си хванах такси до местоположението. След около двадесет-двадесет и пет минутно пътуване, се озовах пред блока, където се вихреше купона. Бавно започнах да се качвам по стълбите и когато вече стигнах до вратата, оправих вратовръзката си и влязох в помещението, което вече беше пълно. Запромъквах се сред тълпата като се отправих към масата с напитки. Пресегнах се за чаша шампанско и след това се подпрях на плота, оглеждайки множеството. Дори и да имах познати, малко трудно щях да ги открия в тълпата, така че оставих нещата просто така и отпих солидна глътка от пенливата течност и я оставих да се стече бавно по гърлото ми.

Nate Archibald
Nate Archibald
Manhattan's Elite
Manhattan's Elite

Брой мнения : 8
Дата на регистрация : 21.10.2012

Върнете се в началото Go down

'Welcome back' Party Empty Re: 'Welcome back' Party

Писане by Blair Waldorf Нед Окт 21, 2012 6:52 pm

А, не. Ако той си мисли, че ще си играя игрички с него, изобщо не е познал. Поне Хънтър действа първи, тоест партито ми нямаше да бъде застрашено. Чудех се дали да го излъжа, че с Нейт още сме заедно? Може би това щеше да го накара да ме остави на мира. Или просто щях да се слея с тълпата и да се надяваме, че нямаше да ме намери.
- Е, готова ли си?
Тъкмо когато имах план, той се появи. Мамка му! Трябваше по някакъв начин да се измъкна от цялата неловка сутация. Какво му се въртеше в главата, само един Бог знаеше. Е, аз знаех друго - нямаше да го развеждам из мезонета, особено пък да му показвам стаята си. В същия момент вратите на асансьора се отвориха. Тогава оттам се появи... Нейт ?! Това да не би да беше карма? Не ми се мислеше за това. В очите на Арчибалд виждах своя спасител и съвсем спокойно можех да кажа, че се радвам да го видя.
- Нейт! - възкликнах и тръгнах към него, усмихвайки се.
Прегърнах го пред шокирания поглед на Хънтър. Не се бях виждала с Нейт от... от както всичко това с Чък се случи. Не знаех дали е наясно с факта, но предполагам, че си нямаше и представа. Все пак бях сигурна, че Бас не би му казал. Сега не ми се размишляваше, просто допих чашката си и си взех ново питие.
Blair Waldorf
Blair Waldorf
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.

Брой мнения : 1165
Дата на регистрация : 21.06.2011
Местожителство : Manhattan... where everything happens.

Character sheet
Квартал: Upper East Side
Най-важното за героя:
Тайна: Най-големият ѝ скандал със Серина е защото тя е спала с Нейт. Влюбена е в Чък Бас, но не може да позволи на никого да знае за това.

Върнете се в началото Go down

'Welcome back' Party Empty Re: 'Welcome back' Party

Писане by Serena Van Der Woodsen Нед Окт 21, 2012 7:08 pm

Разглеждах забавляващите се хора, както наблюдавах и тези които все още пристигат. Най-добрата ми приятелка имаше компания, от която очевидно искаше да се отърве. Още не бях стигнала до нея, но имаше време до края на вечерта. Отпих поредната глътка от мартинито си, когато врата на асансьора се отвори за пореден път. Този път обаче не беше поредното непознато лице, даже напротив беше някой който познавах доста добре.
Най-добрата ми приятелка също се зарадва че го вижда, защото именно в него намери спасението си. Изправих се от мястото си. Изобщо не бързах да се приближавам, защото в никакъв случай не исках да се натрапвам. Извиних се на момчето до мен и се запромъквах през тълпата. Когато стигнах до тях прегърнах най-добрата си приятелка.
- Би, точно от това имахме нужда! Едно шумно парти. - казах й аз усмихнато. - Нейт. - след това му кимнах.- От кога не сме били всички на едно място, сега само Чък ни липсва.
Погледнах най-добрата си приятелка малко многозначно. Силно се съмнявах че Нейт знаеше за техните преживявания. Беше странно точно ние тримата да седим на едно място да си говорим съвсем спокойно, все едно нищо никога не се е случвало. Донякъде беше добре че сме изгладили нещата, но доколко това е така никой от нас не беше сигурен.
Serena Van Der Woodsen
Serena Van Der Woodsen
Manhattan's Elite
Manhattan's Elite

Брой мнения : 535
Дата на регистрация : 06.11.2011
Местожителство : Upper East Side

Character sheet
Квартал: Uper East Side
Най-важното за героя:
Тайна: you can't know everything

Върнете се в началото Go down

'Welcome back' Party Empty Re: 'Welcome back' Party

Писане by Hunter Cayne Нед Окт 21, 2012 7:19 pm

Заради държанието ми човек можеше да си помисли много, особено ако беше някоя малка надута госпожица като Блеър, освен това лесно можеше да остане с грешно впечатление точно, както нея. Тъмнокоската определено си мислеше, че се превърнала във фикс идея за мен и сега няма да спра да я преследвам, освен това явно си въобразяваше, че искам нещо.. кхъм, нещо специално от нея. Но за нейно разочарование, макар че все още не беше наясно с това, не исках абсолютно нищо от нея. Най- малко това, което си мислеше. Просто ми харесваше да я дразня и да я карам да си мисли неща, които не са така.
Макар и играта да ми харесваше това парти продължаваше да не ми е забавно и точно когато си мислех да си тръгвам Блеър се впусна към новодошлото момче, което макар и да си мислеше, че аз не знам беше вече бившото й гадже.
Лукавата усмивка продължаваше да седи на лицето ми, докато я последвах до Нейт. Спрях до тях и след неодобрителният поглед, с който ме изгледа се обърнах към нея.
- Блеър, няма ли да ни запознаеш?- преструвах се, че не знам кое е другото момче и какви по точно са били двамата с Уолдорф, за да я дразня.
Hunter Cayne
Hunter Cayne
Upper West Side
Upper West Side

Брой мнения : 38
Дата на регистрация : 20.05.2012

Върнете се в началото Go down

'Welcome back' Party Empty Re: 'Welcome back' Party

Писане by Дийн Бейкър Нед Окт 21, 2012 9:17 pm

Jenny Humphrey написа:...
Скуката беше навсякъде. Имах нужда от нещо ново,което да потдържа живота ми,преди да съм се отчаял напълно. Беше поредния ден,прекаран с компанията,когато забелязах,че имаме ново попълнение. Момичето беше симпатично и ужасно много искаше да се хареса на всеки. Веднага забелязах,че е ученичка и се приближих към нея.

***

Вървях по улиците, в опит да намеря къщата на Блеър. С нея се познавахме и няколко пъти бях ходил у тях,но в Ню Йорк човек лесно може да се обърка. Докато вървях по улицата видах Джени и се приближих към нея,като се направих,че чак сега идвам,а не просто защото се бях леко загубил.
- Съжалявам,че се забавих. - казах простичко и се усмихнах леко. - Е,нека разбием това парти. - допълних и си подадох подмишницата.
Тя ме хвана и двамата тръгнахме напред.
След малко вече бяхме в асансьора. Сега вече спомените ми се събуждаха. Имах доста спомени от това място,усмихнах се на себе си и се обърнах към момичето. Изглеждаше леко притеснена. Намигнах `и,а след това погледнах напред,защото асансьора спря. Вратите се отвориха и двамата направихме две крачки напред. Обърнахме се.
Мястото беше пълно с хора,които ходеха наоколо, смееха се и си говореха,но щом влязохме почти всички се обърнаха към нас и замълчаха за момент. Усмихнах се и се обърнах към Джени.
- Отивам да взема нещо за пиене. - прошепнах в ухото `и,а след това я целунах по бузата.
Тръгнах между хората и взех напитки,а след това се огледах за Джени. Няколко момичета бяха застанали около нея.
- Някакъв проблем ли има? - попитах аз и застанах до Джени.
Дийн Бейкър
Дийн Бейкър
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 966
Дата на регистрация : 07.04.2012

Върнете се в началото Go down

'Welcome back' Party Empty Re: 'Welcome back' Party

Писане by Jenny Humphrey Пон Окт 22, 2012 5:48 pm

Усетих успокоението, което обля тялото ми като охлаждаща вълна през горещ летен ден, а усмивката на лицето ми стана така изразителна, че не можеше да остане незабелязана. Не знам какво ми беше станало, но вече обмислях да си ударя един шамар, за да може кожата ми да се отпусне и да спра да се усмихвам, но щом вратите се отвориха, а Дийн докосна с плътните си устни бузата ми, лицето ми грейна. Не можех да повярвам, че всички погледи бяха вперени в мен и не бях много сигурна, дали Блеър ме бе забелязала, но бях сигурна, че щеше да се гордее с мен. Все пак бях една от най-отдадените на своята „Кралица”.
Дийн се отдалечи бавно от мен, а аз тръгнах с наперена усмивка към Пенелопи, която ме гледаше с онзи завистлив поглед. Даааа … обичах този поглед! Колкото и да мразех самата нея, обожавах да я гледам, щом беше в това състояние и се чудих дали щеше да се възпламени като някоя вещица. И въпреки това, имаше наглостта да ме помоли да я запозная с него, след като и на двете ни бе пределно ясно в какви отношения сме точно. Е … разбира се, аз се съгласих на драго сърце, но когато кавалера ми се върна при нас, поех в различна посока.
- Разбира се, че не – казах с широка усмивка, вземайки чашата, която ми подаде, като го хванах под ръка – Какво ще кажеш да потърсим Блеър. Сигурна съм, че ще се радва да те види – допълних накрая, като го дръпнах от момичетата, а накрая се обърнах към тях и изписах с устни само една дума – „Забравих”.
Така се отървах по възможно най-лесния начин от тях, като много добре знаех колко са нахални, но очевидно не достатъчно, за да го изтръгнат от ръцете ми. Истината обаче беше, че нямах ни най-малка представа къде се намираше Блеър, но в момент не се интересувах толкова много от това. Просто приближих чашата към устните си, като си позволих да направя една голяма глътка и усетих как очите ми се насълзиха.
- Уоооу … какво е това – попитах с детска усмивка и го погледнах с неприкрито любопитство.
Jenny Humphrey
Jenny Humphrey
Brooklyn
Brooklyn

Брой мнения : 128
Дата на регистрация : 11.06.2012

Върнете се в началото Go down

'Welcome back' Party Empty Re: 'Welcome back' Party

Писане by Дийн Бейкър Вто Окт 23, 2012 3:39 pm

Момичетата около Джени за секунда се изпариха и аз се обърнах към нея с усмивка. Още когато дойде при нас в началото знаех,че си заслужава да прекарам малко време с нея. Да,вярно беше по - малка от мен,но аз вече бях възрастен и можех сам да си взимам решенията. Знаех, че може да излезе много хубаво приятелство между нас и щях да се опитам да го потдържам. Ако не друго, то поне тя винаги ще може да идва у нас,когато баща `и я накаже или просто когато иска да избяга от вкъщи. Исках у мен да вижда добър приятел,на когото винаги ще може да разчита,независимо в какви обстоятелства попадаме.
Лицето `и,когато отпи от напитката беше незаменимо. В интерес на истината аз също не знаех какво може да има в тези питиета,но се надявах да не е някой много тежък алкохол,с който тя да не може да се справи,а и все пак това беше парти за деца,които учат в гимназия не вярвах Блеър да е направила подобно нещо и да е сложила алкохол в питиетата. Може би най - вероятно някой друг го е направил вместо нея,без нейното знание.
- Честно казано не знам. Стори ми се по - добро на външен вид. - усмихнах се аз,усещайки че звуча нелепо.
Отпих от чашата и установих,че вътре наистина има алкохол. Допих чашата си и се обърнах към Джени.
- Отивам да си взема още една чаша. Ти искаш ли? - попитах я.
Дийн Бейкър
Дийн Бейкър
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 966
Дата на регистрация : 07.04.2012

Върнете се в началото Go down

'Welcome back' Party Empty Re: 'Welcome back' Party

Писане by Jenny Humphrey Вто Окт 23, 2012 4:06 pm

Засмях се леко на думите му, като след това просто последвах примера му и допих съдържанието на чашата си. Не знам как му се виждаше на него, но на мен ми беше силно … и все пак беше колежанин, а аз не исках да изглеждам глупава в очите му, затова и щях да пия колкото него. Е добре де, може би малко по-мъничко, но какво пък толкова … щях да се справя. Бях у Блеър, а и Дийн беше с мен. Определено имаше кой да ме пази, така че можех да си го позволя.
- Разбира се – казах с широка усмивка, но преди да е тръгнал на някъде, хванах нежно ръката му, като след алкохола, този допир ми се видя доста по-приятен – Предпочитам обаче, да дойда с теб – довърших накрая и двамата се отправихме към отворения бар.
Бях наясно, че е прекалено голям, за да ме приема като останалите момичета, но това не ми пречеше да точа лиги по него. Беше си сладък, а и в същото време мъжествен, затова и когато го поканих, знаех че няма какво да загубя, дори и да ме отреже … можех само да спечеля, затова и реших да се възползвам докрай. Никой не знаеше какви точно са ни отношенията, дори и Блеър, затова не виждах какъв е проблема да накарам хората да си мислят, че имаше нещо повече … все пак, няма лоша реклама.
Видях как Дийн започна да оглежда подозрително различните коктейли и това ме наведе на мисълта, че ще ми пробута безалкохолно, затова и се нацупих леко. Не исках да гледа на мен като на дете, затова и веднага щом разпознах жълто-оранжевата напитка със сок от цитрусови плодове, взех две чаши и му подадох едната с игрива усмивка. За момент се загледах за по-дълго в очите му, но преди да си е помислил, че го зяпам, се извъртях леко на страни, сякаш оглеждах хората и отпих една по-нормална глътка.
Jenny Humphrey
Jenny Humphrey
Brooklyn
Brooklyn

Брой мнения : 128
Дата на регистрация : 11.06.2012

Върнете се в началото Go down

'Welcome back' Party Empty Re: 'Welcome back' Party

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите