Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Night club 'Red rose'
Домът на Дийн,Закъри и Никол - Page 2 EmptyНед Мар 03, 2013 5:23 pm by Angelica Daren Thompson

» Hey, little bitch!
Домът на Дийн,Закъри и Никол - Page 2 EmptyСъб Мар 02, 2013 9:37 pm by Angelica Daren Thompson

» make me remember you|angie's
Домът на Дийн,Закъри и Никол - Page 2 EmptyСъб Мар 02, 2013 9:31 pm by Angelica Daren Thompson

» Free flood.
Домът на Дийн,Закъри и Никол - Page 2 EmptyЧет Яну 03, 2013 12:22 pm by Аналей Рокфелер

» Кой беше последният филм, който гледахте?
Домът на Дийн,Закъри и Никол - Page 2 EmptyВто Яну 01, 2013 11:00 pm by Noah Clary

» Коя е последната книга, която прочетохте?
Домът на Дийн,Закъри и Никол - Page 2 EmptyСъб Дек 29, 2012 8:38 pm by Noah Clary

» Кой е филма,който ви е накарал да се замислите?
Домът на Дийн,Закъри и Никол - Page 2 EmptyСъб Дек 29, 2012 8:19 pm by Noah Clary

» It's Annaleigh, leave a message...
Домът на Дийн,Закъри и Никол - Page 2 EmptyСъб Дек 29, 2012 8:19 pm by Anthony Evans

» Кой сериал гледахте последно?
Домът на Дийн,Закъри и Никол - Page 2 EmptyСъб Дек 29, 2012 7:48 pm by Hunter Cayne

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 28, на Нед Апр 08, 2012 1:31 pm
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар


Домът на Дийн,Закъри и Никол

3 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Домът на Дийн,Закъри и Никол - Page 2 Empty Re: Домът на Дийн,Закъри и Никол

Писане by Kathalina Lawrence. Пон Апр 16, 2012 7:31 pm

Добре сега официално се чувствах като някаква отрепка. Като някаква тъпа тийнейджърка, забременяла от съвсем непознат, което до голяма степен си беше истина. И двете неща всъщност. И какво по дяволите се очакваше да правя с това дете!? Да направя аборт, да го дам за осиновяване или просто да го изоставя!? И трите неща бяха просто абсурдни и ми се струваха просто...неправилни. Може би поради простата причина, че бях изпитала чувството какво е да те изоставят, не че на мен ми пукаше особено, даже мисълта да съм по приемни домове ми беше по - приятна от мисълта да живея с два наркомана и все пак ...
Погледнах мъжа срещу мен тъпо, когато ме пита дали бях сигурна, че детето е от него. Извъртях очи, като в мимиката ми се долавяше голяма доза досада и още по - голямо неудобство и неловкост.
- Да, напълно сигурна. И без това ми беше достатъчно трудно да дойда... мислиш ли, че щях да го направя ако не бях на сто процента сигурна. Виж не искам абсолютно нищо от теб, не искам да поемаш отговорност за това дете, не за това съм тук. Просто мислех, че трябва да знаеш. Очевидно съм сгрешила. - казах със съвсем леко повишен тон. - И между другото в петата седмица съм и смятам да го задържа. - допълних като погледа ми просто се насочи в празното пространство и се бе забил в една точка.
Kathalina Lawrence.
Kathalina Lawrence.
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 15
Дата на регистрация : 08.04.2012

Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите