Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Night club 'Red rose'
Домът на Дийн,Закъри и Никол EmptyНед Мар 03, 2013 5:23 pm by Angelica Daren Thompson

» Hey, little bitch!
Домът на Дийн,Закъри и Никол EmptyСъб Мар 02, 2013 9:37 pm by Angelica Daren Thompson

» make me remember you|angie's
Домът на Дийн,Закъри и Никол EmptyСъб Мар 02, 2013 9:31 pm by Angelica Daren Thompson

» Free flood.
Домът на Дийн,Закъри и Никол EmptyЧет Яну 03, 2013 12:22 pm by Аналей Рокфелер

» Кой беше последният филм, който гледахте?
Домът на Дийн,Закъри и Никол EmptyВто Яну 01, 2013 11:00 pm by Noah Clary

» Коя е последната книга, която прочетохте?
Домът на Дийн,Закъри и Никол EmptyСъб Дек 29, 2012 8:38 pm by Noah Clary

» Кой е филма,който ви е накарал да се замислите?
Домът на Дийн,Закъри и Никол EmptyСъб Дек 29, 2012 8:19 pm by Noah Clary

» It's Annaleigh, leave a message...
Домът на Дийн,Закъри и Никол EmptyСъб Дек 29, 2012 8:19 pm by Anthony Evans

» Кой сериал гледахте последно?
Домът на Дийн,Закъри и Никол EmptyСъб Дек 29, 2012 7:48 pm by Hunter Cayne

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 28, на Нед Апр 08, 2012 1:31 pm
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар


Домът на Дийн,Закъри и Никол

3 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Домът на Дийн,Закъри и Никол Empty Домът на Дийн,Закъри и Никол

Писане by Дийн Бейкър Нед Апр 08, 2012 9:09 pm

Домът на Дийн,Закъри и Никол Abstract-Painting-in-Modern-Living-Room-with-White-Sofa_large
Домът на Дийн,Закъри и Никол Tumblr_m0p8nnM3bE1qgx0gpo1_500_large
Стаята на Дийн
Домът на Дийн,Закъри и Никол Teenage-bedroom-designs-boys-1
Банята на Дийн
Домът на Дийн,Закъри и Никол Tumblr_l13ac5MqFZ1qzpe8uo1_500
Стаята на Закъри
Домът на Дийн,Закъри и Никол Dmcv202b-ArtieLange-ss_lg
Банята на Закъри
Домът на Дийн,Закъри и Никол White-bathroom
Стаята на Никол
Домът на Дийн,Закъри и Никол Tumblr_m04m9sSLYZ1qfaztwo1_500_large
Гардероба на Никол
Домът на Дийн,Закъри и Никол 395919_311273085577315_157716417599650_799650_1608137687_n_large
Банята на Никол
Домът на Дийн,Закъри и Никол Tumblr_lhc7cvCis81qb72iwo1_500_large


Последната промяна е направена от Дийн Бейкър на Сря Апр 11, 2012 1:27 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Дийн Бейкър
Дийн Бейкър
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 966
Дата на регистрация : 07.04.2012

Върнете се в началото Go down

Домът на Дийн,Закъри и Никол Empty Re: Домът на Дийн,Закъри и Никол

Писане by Никол Мур Вто Апр 10, 2012 9:23 pm

-Сега ? Погледнах го очудено .. всъщност беше добра идея.
-Ъм, секунда само.-Посмихнах се.
Взех чашата като я наддигнах и изпих всичко на екс, течноста се стече по врата ми, присвих очи, след което тръснах чашата на плота и се изправих, но залитнах и се подпрях на гърдите му.
-Ъмм, извинявай аз .. малко май се напих.-Засмях се.
Излезнахме от клуба и тръгнахме към въпросната къща.Тогава едни мисли нахлуха в съзнанието ми .. ами ако това е номер ? Нее, той не би го направил.
Пътят не беше кратък, изминахме доста път .. пеш краката вече ме боляха и не ги чувствах много, много.Не говорехме много което беше смущаващо поне за мен ..
Не много скоро пристигнахме до една голяма и бяла къща, ъъ това е като Рай.
-Къщата си я бива.-Засмях се.
Никол Мур
Никол Мур
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 613
Дата на регистрация : 08.04.2012
Местожителство : Upper East Side

Character sheet
Квартал: Не ти трябва да знаеш
Най-важното за героя:
Тайна: Крие че е прекарала година в лудница!

Върнете се в началото Go down

Домът на Дийн,Закъри и Никол Empty Re: Домът на Дийн,Закъри и Никол

Писане by Дийн Бейкър Вто Апр 10, 2012 9:35 pm

Надявах се да `и хареса,защото мен ме изненада супер много. Явно все пак си струваше парите. Нямах търпение да вляза в моята стая и добре да я разгледам,беше ми много интересно да видя дали се бяха справили и отвътре толкова добре.
- Е,това е къщата. - казах с усмивка на лице,а след това извадих от джоба си ключа,който беше готов от самото начало.
Отключих и влязох вътре.
Беше наистина доста приятно. Огледах се любопитно,а после се обърнах към Никол,попитах я дали иска нещо за пиене и влязох в кухнята,която беше хубава. И хладилника беше зареден,доста удобно.
Върнах се при Никол, за да чуя дали има нужда от нещо.
- Радвам се,че дойде.
Дийн Бейкър
Дийн Бейкър
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 966
Дата на регистрация : 07.04.2012

Върнете се в началото Go down

Домът на Дийн,Закъри и Никол Empty Re: Домът на Дийн,Закъри и Никол

Писане by Никол Мур Сря Апр 11, 2012 10:15 am

Майка ми като разбере че се местя косите й ще побелеят, но защо винаги са толкова притеснени ? Тя ще ме разбере .. нали ?
Погледът ми се плъзна по целия гоям коридор, всичко беше добре изпипано .. -Кой е дизайнерът ? -Засмях се.
Не спрях да опъвам късата блузка надолу .. това ме дразнеше. Направих няколко крачки, ще живея тук, подсмихнах се като се обърнах рязко ..
-Уиски, извиках от коридора докато разглеждах картините.Исках да пия, трябваше ми нещо твърдо, насъбра ми се много.
Докато вървях нанякъде чух гласът на Дийн зад мен.
-Да, и аз се радвам.-Усмихнах се.
Никол Мур
Никол Мур
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 613
Дата на регистрация : 08.04.2012
Местожителство : Upper East Side

Character sheet
Квартал: Не ти трябва да знаеш
Най-важното за героя:
Тайна: Крие че е прекарала година в лудница!

Върнете се в началото Go down

Домът на Дийн,Закъри и Никол Empty Re: Домът на Дийн,Закъри и Никол

Писане by Дийн Бейкър Сря Апр 11, 2012 1:25 pm

Веднага отидох да приготвя уискито за Никол. Започвах да се притеснявам за нея,защото можеше да се напие много бързо. А,доста неочаквани неща,ставаха когато един от нас се напиеше.
Оглеждах се наоколо. Може би малко се обърках от новата къща,но всичко беше наред. Взех уискито и две чаши,а след това ги оставих на масата в кухнята и се качих нагоре.
Намерих Никол в някаква стая. Когато я огледах по - обстойно ми се стори,че това бе стаята,която аз бях поръчал. Нищо чудно да се окаже и тя. Действително беше доста добре направена.
- Избра ли си стая? - попитах я любопитно.
Тя излезе от стаята,а аз я последвах. След малко тя ми посочи врата. Отворих я. Там нямаше нищо. Явно тази стая си беше избрала.
Седнахме на дивана и започнахме от уискито. По едно време ми стана малко кофти,затова отидох и направих кафе.
- За днес приключваме с уискито. - казах строго,издърпвайки чашата с уиски от ръцете `и.
Сложих кафето пред нея. Може да бе минало много време,но аз все още помнех как пиеше кафето си.
Направих и са себе си кафе,понеже не се чувствах особено трезвен.
След малко Никол,сякаш се съвзе.
- Добре ли си? - попитах я. Надявах се да не се налага да я слагам под душа,за да изтрезнее,но щях да направя всичко за нея,стига да е добре.
Дийн Бейкър
Дийн Бейкър
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 966
Дата на регистрация : 07.04.2012

Върнете се в началото Go down

Домът на Дийн,Закъри и Никол Empty Re: Домът на Дийн,Закъри и Никол

Писане by Никол Мур Сря Апр 11, 2012 2:30 pm

Бавно вървях по коридора отваряйки всяка врата която видя.Спрях се при една стая като се упрях на вратата и се загледах.
-Мдам.-Подсмихнах се.
Минах с ръка през косата си след което му посочих стаята срещу тази която току що разгледах.
Слезнахме на долния етаж и седнахме на дивана.Грабнах си чашата и отпих от превъзходната течност.Секунди по-късно Дийн каза че приключваме с алкохола за днес.Ококорих се като започнах да го дърпа към себе си за да взема чашата си.Той не ми я даде, кръстосах ръце гледайки към него сърдито.
-Искам си чашата, не искам кафе.Троснах му се аз ..
Упрях главата си на рамото му като се загледах в чашата с кафето.
Видяло се е че няма да ми върне уискито затова взех чашата с топлото кафе, вдишах силният аромат и отпих.
-Главата ме боли ужасно много.-Засмях се.
Обърнах се към него като се загледах в лицето му, не отделях погледа си .. нямаше го толкова дълго ..
-Лиспваше ми!
Никол Мур
Никол Мур
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 613
Дата на регистрация : 08.04.2012
Местожителство : Upper East Side

Character sheet
Квартал: Не ти трябва да знаеш
Най-важното за героя:
Тайна: Крие че е прекарала година в лудница!

Върнете се в началото Go down

Домът на Дийн,Закъри и Никол Empty Re: Домът на Дийн,Закъри и Никол

Писане by Дийн Бейкър Сря Апр 11, 2012 3:08 pm

Погледнах любопитно към нея.
Беше ми интересно дали ще се разбира със Закъри,който почти никога не знаеше какво иска,но все пак беше най - добрият ми приятел,може би в крайна сметка щяха да си допаднат. Силно се надявах да е така,защото в противен случай щеше да се получи доста неприятно.
- Ти също ми липсваше. - казах откровено,а след това я прегърнах.
Тя вдигна главата си и ме погледна. Доста дълго време стояхме и просто се гледахме без да правим нищо. Един доста дълъг и продължителен поглед. Бавно се приближих към нея. Целунах я по устните.
След малко се отдръпнах и се изправих. Никол изглеждаше не по - малко объркана от мен. Тя допи кафето си и се изправи,заставайки до мен. Гледаше ме с мил и топъл поглед.
После се приближи към мен и ме целуна. Отдръпна се,но аз веднага я дръпнах към себе си и отново я целунах.
Дийн Бейкър
Дийн Бейкър
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 966
Дата на регистрация : 07.04.2012

Върнете се в началото Go down

Домът на Дийн,Закъри и Никол Empty Re: Домът на Дийн,Закъри и Никол

Писане by Никол Мур Сря Апр 11, 2012 3:36 pm

Зарадвах се след като чух че и аз съм му липсвала, но не го показах.Той ме прегърна, тялото ми потръпна усмихнах се леко след това се отдръпнах.Топлата му и сигурна прегъдка ми липсваше, последва неочаквана целувка, ъгхх Дийн .. какво ми направи онази нощ .. не успях да се отърва от чувството за теб толкова години.Преглътнах шумно като се изправих хванах блузата му като го придърпах към себе си и впих устни в неговите.Трябваше да призная че ме беше страх .. ами ако отново ме остави .. сама ? Той не знае през какво преминах докато го нямаше.Майка ми беше принудена да ме запише при психолог, който успя някак да ми помогне, но той не трябва да научава.Телефонът ми звънна, извадих го от джоба си като се отдръпна за секунда ... беше майка ми, ъггхх вече не се търпеше.Затворих и след което хвърлих телефонът на масата и отново впих устни в неговите.
Никол Мур
Никол Мур
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 613
Дата на регистрация : 08.04.2012
Местожителство : Upper East Side

Character sheet
Квартал: Не ти трябва да знаеш
Най-важното за героя:
Тайна: Крие че е прекарала година в лудница!

Върнете се в началото Go down

Домът на Дийн,Закъри и Никол Empty Re: Домът на Дийн,Закъри и Никол

Писане by Дийн Бейкър Сря Апр 11, 2012 3:42 pm

През цялото време се чудех дали може да стане по - хубаво. Най - накрая можех да споделя това,което чувствах към нея,но просто беше прекалено скоро за да започнем отначало,а и знаех,че и на двама ни се отрази доста зле последната раздяла.
Мислех си,че няма да успея да преживея цялото това време без нея,но явно не съм бил прав. Сега бях с нея и се чувствах толкова добре.
Вече се чувствах на място. Сякаш принадлежех на този град и на хората около себе си,докато преди няколко дни вече бях изгубил смисъл.
Вдигнах Никол на ръце. Изкачих стълбите и отворих вратата на моята стая. Явно все пак бях запомнил към е моята.
Оставих я на леглото. Нямаше нужда да заключвам защото никой нямаше да ни притеснява.
Дийн Бейкър
Дийн Бейкър
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 966
Дата на регистрация : 07.04.2012

Върнете се в началото Go down

Домът на Дийн,Закъри и Никол Empty Re: Домът на Дийн,Закъри и Никол

Писане by Никол Мур Сря Апр 11, 2012 4:08 pm

Кожата ми изгаряше след всяко негово докосване, това сън ли е или кошмаер .. ако е не искам да се събуждам .. никога!
Придърпах го към себе си като притиснах тялото си силно към неговото.Бавно съблякох блузата му като я захвърлих на някъде.Спуснах ръка по добре оформеното му и стегнато тяло без да отделям устни от неговите.Преместих целувките си по врата и ръменете му като след всяка целувка оставаха парещи следи .. Усетих топлите му ръцете под блузката си, тялото ми настръхна Дийн се отърва от моята тениска, усмихнах се предизвикателно като отново целунах устните му страстно и продължително
Увих краката си около кръста му след което вплетох пръсти в косата му.
Сякакш всичко се повтаряше отначало .. отново сме пияни донякъде и ще се случи отново!
Ами ако приятелят му Закъри .. така ли беше, се върне .. наах голяма работа.
Никол Мур
Никол Мур
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 613
Дата на регистрация : 08.04.2012
Местожителство : Upper East Side

Character sheet
Квартал: Не ти трябва да знаеш
Най-важното за героя:
Тайна: Крие че е прекарала година в лудница!

Върнете се в началото Go down

Домът на Дийн,Закъри и Никол Empty Re: Домът на Дийн,Закъри и Никол

Писане by Дийн Бейкър Сря Апр 11, 2012 4:14 pm

Телата ни се преплитаха. Чувствах,че двамата ставаме едно цяло. Чувството бе неописуемо и невероятно приятно.
Не зная колко време бяхме продължили това,но не исках за нищо на света да свърши,защото се плашех,че когато свърши тя ще изчезне и повече няма да я видя. Не исках нещата между нас да приключват,но може би в момента бях прекалено пиян за да мисля трезво или просто не исках да мисля за бъдещето и това,което щеше да стане.
След малко всичко приключи,а ние двамата се озовахме в леглото,изпотени и изморени. Затворих очи,придърпвайки я към себе си.
- Моля те,бъди тук,когато отворя очите си... - казах,а след това усетих,че заспивам. Не можех да остана буден за по - дълго.

Дийн Бейкър
Дийн Бейкър
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 966
Дата на регистрация : 07.04.2012

Върнете се в началото Go down

Домът на Дийн,Закъри и Никол Empty Re: Домът на Дийн,Закъри и Никол

Писане by Никол Мур Сря Апр 11, 2012 4:36 pm

-Обещавам.-Усмихнах се.
Придърпах завивката, завих ни като облегнах главата си върху гърдите му усещайки как се унисам бавно.
На сутринта слънчевите лъчи се впиха в очите ми, отворих ги рязко а зайниците ми се разшириха.Погледнах на другата страна Дийн още спеше, разтърках очи като минах с ръка през косата си.Тогава осъзнах какво се случва, обърнах се рязко като го погледнах .. не помнех много от снощи, взех си бикините от пода, обух ги след което взех късата си тениска и тихо се изнесох от стаята.
Слезнах по стълбите като започнах да търся кунята,но вместо кухнята попаднах на хола .. мернах телефонът си, взех го след което го погледнах..
-Не може да бъде!
28 препуснати повиквания.-Подмсмихнах се.
Време е да се обадя, набрах майка си .. веднага чух разтревожения глас на майка си, засмях се тихо като тръгнах да и обяснявам.
-Виж сега, аз ще съм добре .. и ти обещавам че ще бъда послушно момиче.-Засмях се.
-Ще ти се обаждам всеки кхмм ден .. и ще си идвам в къщи понякога.
-О и ако може да кажеш на прислугата да събератвсичко в стаята мии да ми го донесът.Затворих и след което тръгнах да търся кухнята .. къде по дяволите са я вградили тая кухня ?
Вървях още малко и я намерих, време беше .. извадих брашно, мая, яйца сладко и масло като ги тръснах на плота.Аз съм ужасна готвачка .. най-верояно да ги изгоря повечето палачинки.
Никол Мур
Никол Мур
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 613
Дата на регистрация : 08.04.2012
Местожителство : Upper East Side

Character sheet
Квартал: Не ти трябва да знаеш
Най-важното за героя:
Тайна: Крие че е прекарала година в лудница!

Върнете се в началото Go down

Домът на Дийн,Закъри и Никол Empty Re: Домът на Дийн,Закъри и Никол

Писане by Дийн Бейкър Сря Апр 11, 2012 5:12 pm

На сутринта леко се притесних,когато не я открих в леглото,но нещо ми подсказваше,че не си е отишла. Все пак вече щеше да живее тук,така че нямаше къде да ми избяга.
Отворих гардероба. Дрехите ми бяха вътре. Доста удобно. Явно вече нямах никаква работа в онзи хотел,който не ми харесваше и без това. Предполагах,че същото нещо е сполетяло и стаята на Закъри,затова нямах никакво желание да влизам в стаята му,щеше да е прекалено нахално от моя страна.
Облякох си тениска и къси панталони,които ми бяха достатъчно удобни. Слязох надолу,когато телефона ми иззвъня. Беше Джеймс,които ме питаше дали всичко е наред.
- Промяна в плановете,искам днес да се върнете и да направите още една стая. Когато пристигнете ще получите подробностите. - казах,слизайки надолу по стълбите.
Усетих миризма на загоряло затова се затичах надолу,озовавайки се в кухнята. Оказа се,че Никол бе загорила нещо. Усмихнах се,а след това се приближих към нея.
- След малко ще дойдат хора,които ще поискат от теб да им опишеш подробно каква искаш да е стаята ти. А след това ще отидем накъде. Само аз и ти. - усмихнах се,сядайки на един стол. - Стават ли за ядене? - попитах я,посочвайки храната.
Дийн Бейкър
Дийн Бейкър
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 966
Дата на регистрация : 07.04.2012

Върнете се в началото Go down

Домът на Дийн,Закъри и Никол Empty Re: Домът на Дийн,Закъри и Никол

Писане by Никол Мур Сря Апр 11, 2012 6:01 pm

-Хубаво ще измисля нещо в движение, само знам че ще в розово !
Защо пък розово аз ненавиждам този цвят, поклатих глава като се приближих до Дийн и го целунах.
-Няма добтро утро ли? -Засмях се.
-Иначе, да стават за ядене.-Засмях се.
Подадох му шоколадът след което рязко се обърнах .. -Нее, не ъгхх.
Грабнах шпатулата с две ръце като тръгнах към палачинката.Вдигнах я след което я оставих при купа ..
-Леле направила съм смес за сто палачинки! Ще готвя до утре.-Намусих се.
-Скоро и прислугата ми ще се домъкне да ми донесе глупостите от стаята.-Усмихнах се.
Никол Мур
Никол Мур
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 613
Дата на регистрация : 08.04.2012
Местожителство : Upper East Side

Character sheet
Квартал: Не ти трябва да знаеш
Най-важното за героя:
Тайна: Крие че е прекарала година в лудница!

Върнете се в началото Go down

Домът на Дийн,Закъри и Никол Empty Re: Домът на Дийн,Закъри и Никол

Писане by Дийн Бейкър Сря Апр 11, 2012 6:09 pm

- Добро утро. - казах.
Реших да опитам тези палачинки,затова взех една и си я намазах с шоколад. Не бяха толкова зле. Вярно,че бяха леко изгорели,но не бяха и за изхвърляне. Докато се усетя,бях изял към 3-4 палачинки.
След малко Никол направи още няколко и седна срещу мен.
- Остави сместа. Може да я използваме за утре. Нямам нищо против да ям палачинки всеки ден,стига ти да ми ги правиш. - усмихнах се,дояждайки поредната палачинка.
След малко се наядох и реших да изчистя малко. Точно когато свърших на вратата се почука. Отидох и отворих. Хората влязоха вътре,а аз ги насочих към стаята.
- Е,ако искаш отиди и им кажи как искаш да е стаята,аз ще се погрижа да изчистя. - усмихнах се.
Дийн Бейкър
Дийн Бейкър
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 966
Дата на регистрация : 07.04.2012

Върнете се в началото Go down

Домът на Дийн,Закъри и Никол Empty Re: Домът на Дийн,Закъри и Никол

Писане by Никол Мур Сря Апр 11, 2012 6:35 pm

-Всеки ден от моите кхмм изгорели палачинки .. найс.-Засмях се.
След малко се звънна на вратата Дийн отиде да отваря а аз взех ичнията му и я оставих в мивката, грабнах течния шоколад и го прибрах в хладилника.Той се върна и каза да отивам да си кхмм "творя стаята" а той ..
-Ти ще чистиш ?! Изгледах го очудено.
Тръгнах нагоре по стълбите и няколко мъжки след мен.Влезнах в празната стая като се подпрях на стената.
-Искам кремави плочки .. светли, розови стени .. леко цикламени леглото да е спалня и да е повдигнато, лампите .. искам две лампи от страната на леглото правоъгълни и одължени.Всички кимаха, повдигнах вежда ..
-Едно нощно шкафче от бук, ниска ракла пред леглото и тя от бук, пухкав розов стол, цикламени завеси и климатик.
-Това е за стаята, гардероба много шкафчета по стените, кремаво канапе ии това ..
-И банята кафява с кремаво .. хайде сега се омитайте.-Усмихнах се.
Слезнах долу .. -Ммм готово.-Засмях се.
Никол Мур
Никол Мур
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 613
Дата на регистрация : 08.04.2012
Местожителство : Upper East Side

Character sheet
Квартал: Не ти трябва да знаеш
Най-важното за героя:
Тайна: Крие че е прекарала година в лудница!

Върнете се в началото Go down

Домът на Дийн,Закъри и Никол Empty Re: Домът на Дийн,Закъри и Никол

Писане by Дийн Бейкър Сря Апр 11, 2012 8:22 pm

Мина доста време,докато я чаках да дойде,но все пак след малко и ме гледаше доста странно. Явно все пак бе успяла да се справи с трудната задача да каже как да изглежда стаята `и. На мен ми бе отнело доста повече време,но явно жените бяха добри в много неща.
- Аз трябва да свърша нещо,но ако искаш ти остани тук,докато оправят нещата или излез някъде. Довечера ще има парти,затова ако искаш може да се подготвиш...можеш да правиш всичко докато аз дойда. - казах,намигнах `и,а след това я прегърнах. После отворих вратата и излязох.
Надявах се да не се разсърди,но просто трябваше да мина пред едно място,преди довечера.
Дийн Бейкър
Дийн Бейкър
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 966
Дата на регистрация : 07.04.2012

Върнете се в началото Go down

Домът на Дийн,Закъри и Никол Empty Re: Домът на Дийн,Закъри и Никол

Писане by Никол Мур Сря Апр 11, 2012 8:36 pm

-Чакай .. какво да правя сама ? И .. парти, погледнах очудено чкай малко, парти плюс мен равно на много алкохол и дива вечер.-Подсмихнах се.Прегърнах Дийн след което седнах на плота.
-И сега какво ? Въздъхнах като слезнах от плота .. уу верно бе ще се изкъпя .. ами като нямам баня, все още ? На Дийн банята най-вероятно няма да има нищо против.
Качих се на горния етаж, влезнах в стаята му а след това в банята.Пуснах водата за да се пълни ваната а през това време събличах дрехите по мен, те не че кой знае колко бяха ..
Настаних се във ваната, мм беше толкова успокояващо можех да стоя тук с часове.15мин по късно излезнах като увих тялото си с една кавлия.
-АМИ СЕГА ... като нямам дрехи ?
Доротея колко време ви орнема да съберете нещата от една стая ?
Слезнах долу а след себе си оставях мокри следи.
неловко.
Никол Мур
Никол Мур
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 613
Дата на регистрация : 08.04.2012
Местожителство : Upper East Side

Character sheet
Квартал: Не ти трябва да знаеш
Най-важното за героя:
Тайна: Крие че е прекарала година в лудница!

Върнете се в началото Go down

Домът на Дийн,Закъри и Никол Empty Re: Домът на Дийн,Закъри и Никол

Писане by Дийн Бейкър Нед Апр 15, 2012 7:26 pm

След малко се прибрах в нас. Трябваше да намерия Никол. Исках да говоря с нея за толкова неща. Надявах се да не се сърди,че я бях оставил сама,но просто трябваше да изляза.
Потърсих малко и след малко,но не я открих. Нейната стая беше готова. Уау. Тези хора си заслужаваха всеки спечелен лев. Наистина бяха доста добри,трябваше да отрия начин да им се отблагодаря.
Седнах на дивана в хола. Беше ми тъпо. Стоях така около половин или един час реших да си взема душ. Доста дълъг и успокоителен душ. Точно излизах,когато на вратата се звънна.
Най - вероятно беше Никол. Слязох по хавлия. Отворих вратата. Това определено не беше Никол.
- Здрасти. - казах,оглеждайки леко познатото момиче.
Дийн Бейкър
Дийн Бейкър
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 966
Дата на регистрация : 07.04.2012

Върнете се в началото Go down

Домът на Дийн,Закъри и Никол Empty Re: Домът на Дийн,Закъри и Никол

Писане by Kathalina Lawrence. Нед Апр 15, 2012 7:44 pm

Ъгх отново това гадене и онова чувство в корема. Както и онова гадно усещане, че трябва да погълна толкова много храна. И макар да не исках, имах чувството, че така трябва. Беше отвратително, а онези спомени от лекарския кабинет като, че ли просто ме удряха в лицето и оставяха големи и болезнени синини по него. Думите на лекаря, се повтаряха в съзнанието ми, сякаш се бе някакъв развален касетофон, и съзнанието ми сякаш се бе обзело от тази една - единствена мисъл. Но просто не можеше да я приеме, не исках да я приемам, беше ми по - лесно да мисля, че това беше просто един сън, мираж..по - точно кошмар. Да това беше точната дума.
И все пак може би беше дошло времето да бъда напълно откровена. Със себе си и с някои други хора, за това просто взех ключовете за колата си и тръгнах към дома на Дийн, карайки по пустото шосе, благодарение на което стигнах едва за петнадесет минути. О да, определено трябваше да попадна в някое задръстване, за да може да се разубедя от тази идея. Все пак не можех просто да се появя пред вратата на дома му и да кажа "Бременна съм, детето е твое, честито ще ставаш баща." Беше жалко и определено не му трябваше да знае та това...по дяволите това си беше едно бебе, което аз не бях сигурна че искам и нямах правото да му казвам, за да затормозявам и него и да съсипвам и неговия живот, но нещо в мен крещеше, че трябваше да му кажа, за да съм честна пред самата себе си, макар че и аз все още не можех да приема тази новина, камо ли той. Е ако имах малко късмет, щеше да помисли че се шегувам, а аз най - вероятно щях да се съглася с предположението му и всичко да си е наред. И да има "щастлив край", поне за него.
Докато се усетя вече бях звъннала на вратата и той ми бе отворил.
- Здрасти. - поздрави той, а аз го изгледах някак странно, като в погледа ми се долавяше нотка на страх, но също така и ирония.
- Аз .. ъм... мисля, че трябва..кхъм, да поговорим за нещо. - казах, прокарвайки прусти през косата си, а на лицето ми се лепна онази неловка физиономия.
Kathalina Lawrence.
Kathalina Lawrence.
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 15
Дата на регистрация : 08.04.2012

Върнете се в началото Go down

Домът на Дийн,Закъри и Никол Empty Re: Домът на Дийн,Закъри и Никол

Писане by Дийн Бейкър Нед Апр 15, 2012 7:53 pm

Какво толкова щеше да иска да говори с мен и коя по дяволите беше тази?
Погледнах я объркано,но все пак я пуснах да влезе. Исках да разбера какво толкова искаше от мен. Исках да знам,защото знаех,че ако Никол ме види да разговарям с жена ще ме убие.
- Сядай. - казах аз.
След малко се качих до горе за да си облека дрехи.
Слязох доста бързо. Нямах `и никакво доверие. Не я познавах,но все пак ми беше позната от някъде. Седнах на един стол срещу нея. След малко се сепнах. Изправих се.
- Искаш ли нещо. Кола,кафе...вода? - попитах я поглеждайки я любопитно. Мисълта да не знам защо е тук ме убиваше.
Дийн Бейкър
Дийн Бейкър
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 966
Дата на регистрация : 07.04.2012

Върнете се в началото Go down

Домът на Дийн,Закъри и Никол Empty Re: Домът на Дийн,Закъри и Никол

Писане by Kathalina Lawrence. Нед Апр 15, 2012 9:33 pm

Ъъ мдам по физиономията му личеше, че определено нямаше представа коя съм. Беше ме забравил и това май ми беше от полза. Можех просто да си излезна, като че нищо не е станало, всъщност щеше да е леко, добре де...много странно така изведнъж, но определено не ми пукаше колко тъпо щях да изглеждам. И все пак нещо в мен все още искаше да му каже, което не би било особено уместно имайки предвид обстоятелствата. Мдам щеше да е доста странно и все пак може би имаше право да знае. Но пък, какво по дяволите изобщо мислех, кой мъж в днешно време би искал да знае че ще има дете, при това от напълно непозната!?
- Дам, очевидно не ме помниш. Аз съм Каталина, от кхъм...бара, преди няколко седмици, ние...да вече би трябвало да се сетиш. - измърморих и онази неловка физиономия отново се появи на лицето ми. Защо просто не си тръгнах, когато му беше времето и защо изобщо дойдох, само щях да си загубя времето, а нямах никаква цел с идването си тук, което беше необичайно странно. Винаги целях нещо, а сега просто исках да кажа истината. Беше тъпо, защо трябваше да се случи точно в този момент.
- Аз съм...ъгх по дяволите, доста е трудно да се изрече на глас...- промърморих като че ли на самата себе си, надявайки се да не е чул тихото ми недоволство, защото това определено щеше да му подскаже леко ситуацията.
Kathalina Lawrence.
Kathalina Lawrence.
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 15
Дата на регистрация : 08.04.2012

Върнете се в началото Go down

Домът на Дийн,Закъри и Никол Empty Re: Домът на Дийн,Закъри и Никол

Писане by Дийн Бейкър Нед Апр 15, 2012 9:44 pm

Добре,това беше странно.
Действително си спомнях малко,но не знаех защо трябваше да дойде до тук. Бях зарязвал много момичета след една нощ заедно. Да не би да е влюбена в мен? Или е бременна?
Хахахаха. Не , не може да е бременна. Сигурен съм,че използвахме предпазни средства....или не използвахме.
Не,няма начин да е бременна. Просто ми минаваха разни глупави неща из главата,затова просто да си замълча и да зачакам да чуя какво иска да ми каже.
Усмихнах се.
- Добре,искаш ли нещо? - попитах я отново,потропвайки нервно с крак.
Дийн Бейкър
Дийн Бейкър
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 966
Дата на регистрация : 07.04.2012

Върнете се в началото Go down

Домът на Дийн,Закъри и Никол Empty Re: Домът на Дийн,Закъри и Никол

Писане by Kathalina Lawrence. Нед Апр 15, 2012 10:11 pm

О по дяволите, колко ли тъпо изглеждах от страни, всъщност от кога ме интересуваше как изглеждам в очите на другите!? Не можеше ли просто да го изтърся и да си тръгна набързо!? Вероятно щеше да е доста тъпо, но определено щеше да ми спести много неловки погледи и разговори и обяснения в които щях да изпадам. Или пък можеше да го излъжа!? Като например да му кажа "дойдох да ти кажа, че съм влюбена в теб.", пак беше тъпо, но съвсем малко по - успокояващо.
Отново усетих онази болка в корема, която би трябвало да е съвсем нормална, но от къде ли ще знам аз, сякаш забременявам за стотен път. Ръката ми плъзна към корема, като го хвана леко и съвсем незабележимо с дланта си и когато усетих малката издутина, която беше съвсем нормална имайки предвид на колко седмици бе плода се усмихнах и лицето ми сякаш засия, но този възторг и радост не се застояха дълго, когато чух нервното потропване на мъжа срещу мен. Погледнах го тъпо след това склоних погледа си надолу и се подсмихнах иронично.
- Аз ъм...само да ти кажа, защото мисля че трябва да си наясно... Аз, тоест след като ние преспахме ми имаше нещо и ... не бях съвсем сигурна какво е за това отидох на лекар и за Бога точно в този момент щеше да е най - добре да ми каже, че съм болна от нещо като спин или нещо от сорта, но аз...амм бременна съм. И съм убедена на сто процента, че бебето е твое. Не съм дошла да искам нищо или пък да ти съсипвам настроението просто реших, че трябва да знаеш... - казах провлачено, като погледа ми все още гледаше празно пода несмеещ да се вдигне на горе, за да види реакцията на себеседникът ми.
Kathalina Lawrence.
Kathalina Lawrence.
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 15
Дата на регистрация : 08.04.2012

Върнете се в началото Go down

Домът на Дийн,Закъри и Никол Empty Re: Домът на Дийн,Закъри и Никол

Писане by Дийн Бейкър Нед Апр 15, 2012 10:18 pm

Добре. Това беше изненадата на деня.
Погледнах я като застрелян. Не,това не се случваше.
Чувствах се невероятно тъпо. Трябваше да направя нещо. Усмихнах се съвсем,леко а след това се изправих. Реших да си сипя питие.
Отидох до хладилника и взех една бутилка уиски. Надигнах бутилката без да си правя труда за чаша.
Подпрях се на барплота. Не можех да повярвам. Какво щях да кажа на Никол?
Отпих отново. Върнах се при нея.
- Добре,това е странно. Сигурна ли си,че е от мен? - попитах я,не се чувствах много добре,но трябваше да направя нещо.
Аз обичах Никол,но не можех да имам дете от друга жена.
- Извинявай,не прозвуча много добре...ъм,в коя седмица или месец си?- попитах я любопитно,отпивайки от бутилката.
Дийн Бейкър
Дийн Бейкър
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 966
Дата на регистрация : 07.04.2012

Върнете се в началото Go down

Домът на Дийн,Закъри и Никол Empty Re: Домът на Дийн,Закъри и Никол

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите