Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Night club 'Red rose'
Апартаментът на Чък Бас EmptyНед Мар 03, 2013 5:23 pm by Angelica Daren Thompson

» Hey, little bitch!
Апартаментът на Чък Бас EmptyСъб Мар 02, 2013 9:37 pm by Angelica Daren Thompson

» make me remember you|angie's
Апартаментът на Чък Бас EmptyСъб Мар 02, 2013 9:31 pm by Angelica Daren Thompson

» Free flood.
Апартаментът на Чък Бас EmptyЧет Яну 03, 2013 12:22 pm by Аналей Рокфелер

» Кой беше последният филм, който гледахте?
Апартаментът на Чък Бас EmptyВто Яну 01, 2013 11:00 pm by Noah Clary

» Коя е последната книга, която прочетохте?
Апартаментът на Чък Бас EmptyСъб Дек 29, 2012 8:38 pm by Noah Clary

» Кой е филма,който ви е накарал да се замислите?
Апартаментът на Чък Бас EmptyСъб Дек 29, 2012 8:19 pm by Noah Clary

» It's Annaleigh, leave a message...
Апартаментът на Чък Бас EmptyСъб Дек 29, 2012 8:19 pm by Anthony Evans

» Кой сериал гледахте последно?
Апартаментът на Чък Бас EmptyСъб Дек 29, 2012 7:48 pm by Hunter Cayne

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 28, на Нед Апр 08, 2012 1:31 pm
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар


Апартаментът на Чък Бас

2 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Апартаментът на Чък Бас Empty Апартаментът на Чък Бас

Писане by Chuck Bass Нед Апр 01, 2012 12:51 pm

Входа
Апартаментът на Чък Бас Chuck1
Хола
Апартаментът на Чък Бас Chuck5
Бара
Апартаментът на Чък Бас Palace1
Билярда
Апартаментът на Чък Бас Chuck6
Кухнята
Апартаментът на Чък Бас Chuck8
Кухненската маса
Апартаментът на Чък Бас Chuck7
Гостна
Апартаментът на Чък Бас Chuck
Коридора към спалнята
Апартаментът на Чък Бас Chuck4
Спалнята на Чък
Апартаментът на Чък Бас Chuck3
Апартаментът на Чък Бас Chuck2
Chuck Bass
Chuck Bass
Manhattan's Elite
Manhattan's Elite

Брой мнения : 95
Дата на регистрация : 31.03.2012

Character sheet
Квартал: Upper East Side
Най-важното за героя:
Тайна: Влюбен в Блеър Уолдорф,но е твърде горд за да го призне.

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Чък Бас Empty Re: Апартаментът на Чък Бас

Писане by Chuck Bass Нед Апр 01, 2012 5:38 pm

Влязох в хотела с бърза крачка и направо се запътих към конферентната зала.Влязох вътре и на стола,с гръб към мен седеше противният служител на банката.Противен,защото трябваше да му давам от парите си,но ако ли не Емпайър щеше да фалира,а не ми се искаше,защото всъщност се развиваше доста добре,а и баща ми щеше да ме убие,когато се върнеше от Малдивите.Отново щеше да ми натяква,че не ставам за нищо и т.н и т.н.Досега правех всичко възможно той да се проваля,но сега нещата бяха различни.Да кажем,че бях пораснал с една година и не бях чак такъв лигльо,а и хотелът беше единственото нещо,което имах.Дори и само докато се върне Барт.
-Има ли някакъв проблем,г-н Томсън?
Попитах,настанявайки се срещу него.Не разбирах защо беше тук..бях превел всички наеми и разходи по банков път.
-Да,господин Бас.Не сте плащали сметките на хотела този месец.
-Но няма начин!
Възразих.
-Преведох всички пари още преди седмица.Нещо се е объркало и ако не го оправите няма да си имате работа само с мен,а и с Барт!Надявам се да се погрижите!
Казах ясно и точетливо на висок тон,излизайки от стаята като тръшнах вратата след себе си.Нямаше начин..бях направил всичко,освен ако някой не ме беше изиграл,но не ми се вярваше.Въпреки че ако брояхме враговете на баща ми нямаше да ни стигне и нощта.
Прибрах се в апартамента си и хвърлих сакото си на дивана,излягайки се.Притворих очи и в този миг телефонът ми,който се намираше в джоба на сакота иззвъня.
Взех го и видях СМС-а от Блеър.Ясно.Беше видяла цветята и сега или идваше да ми благодари или да ми каже,че съм свиня и да ми ги хвърли в лицето.По-вероятно беше второто.Реших че трябва да взема един душ и да се преоблека.Така и направих.Облякох един черен панталон и кремава риза.
Сипах си чаша уиски от бара и се настаних съвсем удобно на дивана,чакайки Блеър да дойде.
Chuck Bass
Chuck Bass
Manhattan's Elite
Manhattan's Elite

Брой мнения : 95
Дата на регистрация : 31.03.2012

Character sheet
Квартал: Upper East Side
Най-важното за героя:
Тайна: Влюбен в Блеър Уолдорф,но е твърде горд за да го призне.

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Чък Бас Empty Re: Апартаментът на Чък Бас

Писане by Blair Waldorf Нед Апр 01, 2012 6:22 pm

В крайна сметка си намерих шофьор, който щеше да ме закара до Емпайър. Влязох в малката черна кола със затъмнени стъкла. Никой не трябваше да ме вижда. Бях наясно, че навсякъде има източници на Клюкарката и всеки, който ме забележи, веднага щеше да ѝ прати снимка, която разкрива точно къде отивам... и слуховете щяха да плъзнат. За всеки случай си бях сложила и тъмни очила, закриващи част от лицето ми. За първи път ми се налагаше да посещавам Ъпър Уест Сайд за втори път през месеца, пък какво остава за деня. Не посещавам тази част на Манхатън. Не се чувствам в свои води, не познавам никого. Имам чувството, че тук има едно отделно общество, вървящо се около нашето. Клюките и за двете части на Манхатън бяха едни и същи - главно за елита. Но коментиращите бяха различни. Стигнах до хотела и, уверявайки се, че никой не гледа, слязох от колата и бързо влязох вътре. Портиерът дорине ме попита кого търся. Толкова ли беше очевидно? Качих се на асансьора и натиснах бутона за най-горния етаж.
Три, две, едно...
Вратите се отвориха и вече се намирах в апартамента на Чък Бас. Тракането от токовете ми отекна между стените и овенча пристигането ми. Повървях малко по коридора и се озовах в хола, където точно този, при когото идвах, се беше излегнал на дивана. В момента, в който ме видя, на лицето му се появи широка усмивка и стана.
- Чък, аз... - започнах привидно неуверено, забивайки поглед в земята - исках да ти благодаря за цветята. Наистина ме изненада.
Приближих се към него и несигурна усмивка се появи на лицето ми. Този път Чък не беше арогантен, напротив даже. Може би усещаше как ще се разтопя в ръцете му след малко. Ще започнем да се целуваме и най-накрая една от мечтите на Бас ще се изпълни. Повече нямаше да съм му толкова интересна, но какво пък - нали щеше да ме притежава.
Я чакай малко. Блеър Уолдорф и неуверена? Това са абсолютни оксиморони. След като се понаправих малко на света вода ненапита, вдигнах поглед към Чък и присвих очи.
- Нима си мислиш, че ще ме спечелиш с тонове цветя? Е, не си познал, скъпи. Трябва да направиш доста повече. Да не се държиш като задник е добро начало.
Хубаво се върза. Не знам какво си е въобразявал, но никога не бих спала с него, най-малко ако причината е, че ми е подарил един милион рози.
Blair Waldorf
Blair Waldorf
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.

Брой мнения : 1165
Дата на регистрация : 21.06.2011
Местожителство : Manhattan... where everything happens.

Character sheet
Квартал: Upper East Side
Най-важното за героя:
Тайна: Най-големият ѝ скандал със Серина е защото тя е спала с Нейт. Влюбена е в Чък Бас, но не може да позволи на никого да знае за това.

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Чък Бас Empty Re: Апартаментът на Чък Бас

Писане by Chuck Bass Нед Апр 01, 2012 6:40 pm

Не след дълго чух потракването на токчетата на Блеър по коридора,но не си направих труда да стана,докато не дойде.Ето че и този миг дойде.Усмихнах се доволно и застанах пред брюнетката.И да,този път по лицето ми не се изписваше и грам сарказъм,арогантност и прочие.И защо..защото Блеър най-накрая ми благодари за нещо.И точно в този миг сякаш очите ми светнаха,а на лицето ми се появи тъпа и щастлива физиономия.
-Радвам се да чуя това,Блеър.
Казах,усмихвайки се широко.Беше странно,адски странно.Бях щастлив,защото ми благодари?!Та от кога ми пукаше,по дяволите..аз не исках тя да се радва,да е щастлива,исках я в леглото си,или поне така смятах до преди часове.
Но ето,че старата кучка Уолдорф отново излезе наяве и физиономията ми веднага се промени.Всъщност се надявах да не е видяла колко глупаво изглеждах преди.
-Не бяха розови божури,знам.Но не съм и искал да са.Нямаше да ти доставя удоволствието да ти подаря любимите цветя.
Казах саркастично и присвих очи.Трябваше да продължавам да се държа така,иначе рискувах да изглеждам слаб пред нея,а това в никакъв случай не биваше да става.
Отидох до бара и взех една чаша за мартини.Налях на Блеър и й я поднесох.
-Питие?
Повдигнах вежди,настанявайки се отново на дивана.
Chuck Bass
Chuck Bass
Manhattan's Elite
Manhattan's Elite

Брой мнения : 95
Дата на регистрация : 31.03.2012

Character sheet
Квартал: Upper East Side
Най-важното за героя:
Тайна: Влюбен в Блеър Уолдорф,но е твърде горд за да го призне.

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Чък Бас Empty Re: Апартаментът на Чък Бас

Писане by Blair Waldorf Нед Апр 01, 2012 7:12 pm

Розови божури. Любимите ми цветя, откакто се помня. Единствените, които знаеха за това, бяха Серина, Нейт и майка ми. И Чък Бас. Искрено усмихнатата физиономия на Чък се изпари в момента, в който не получи това, което очаква. Наистина ли се върза? Не го вярвах, но мислено си отбелязах една точка за мен.
Проследих внимателно Чък до бара, където оставих чантичката си. За негово съжаление нямаше да си тръгна толкова рано. Прибрах очилата си и прокарах пръсти между тъмните къдрици, подреждайки някои от кичурите коса, попаднали пред очите ми. Бас ми предложи питие. Разбира се, че щеше да ми предложи питие. Нали се правеше на кавалер. Тъй като аз съм дама, без да се правя на такава, отказах. И не само заради това. Не ми се пиеше. Не бях пила от отдавна, а и не изпитвах такава нужда. Не бях от отчаяните типове, стоящи сами в къщата с чашка в ръка. Ако той си въобразяваше, че с няколко питиета ще ме вкара в леглото, то сериозно грешеше.
- Нямаш ли вода? - попитах го.
Разбира се, че имаше. Въпросът беше дали ще ми даде. Нямаше дда ме подкупи и с питиета, ако това целеше. Седнах на един от високите столове до бара и започнах обстойно да разглеждам интериора. Признавам, биваше си го. Всичко беше модерно, луксозно, обзаведено със стил. Тогава забелязах билярдната маса. Сабух обувките си и тръгнах боса към масата, като хванах една от щеките. Подпрях я на земята и се завъртях около нея. След това се обърнах към Чък. Предизвиквах го. Не, че можех да играя, но не ми пречеше да опитам, нали така?
Blair Waldorf
Blair Waldorf
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.

Брой мнения : 1165
Дата на регистрация : 21.06.2011
Местожителство : Manhattan... where everything happens.

Character sheet
Квартал: Upper East Side
Най-важното за героя:
Тайна: Най-големият ѝ скандал със Серина е защото тя е спала с Нейт. Влюбена е в Чък Бас, но не може да позволи на никого да знае за това.

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Чък Бас Empty Re: Апартаментът на Чък Бас

Писане by Chuck Bass Нед Апр 01, 2012 8:10 pm

Оставих мартинито й на бара и поех дълбоко въздух.Явно вечерта нямаше да е лека,особено когато Блеър се инатеше.
Обърнах се към нея и казах безизразно:
-Можеш сама да си налееш вода,но тъй като съм кавалер ще ти налея.
Усмихнах се фалшиво и се запътих към каната с минерална вода,която стоеше на масичката до бара.Налях й една чаша и щом се обърнах видях,че е пред билярдната маса и явно имаше намерение да играем,което ме накра да се измсея шумно,но пък и подбуди мръсното ми подсъзнание.
Оставих чашата с вода в края на билярдната маса и застанах зад Блеър,отмествайки кадифената й коса на една страна.
Приближих устните си към ухото й и изшептях:
-Билярд значи?Доколкото знам ти не знаеш как се играе билярд..Но пък мога да те науча.
Казах и след думите си я завъртях светкавично с лице към мен,притискайки я към тялото си.
-Удивителна си.
Казах,а устните ми приближиха до врата й и дъхът ми опраи кожата й.Знаех,че ако продължавам така ще си отнеса някой друг шамар,но на това бях свикнал,особено от Блеър.И точно сега не се стараех да я вкарам в леглото си,просто се забавлявах,а и нямаше какво да се лъжем.Уолдорф беше адски секси,много по-секси от всяка една компаньонка,която е минала през мен.
Chuck Bass
Chuck Bass
Manhattan's Elite
Manhattan's Elite

Брой мнения : 95
Дата на регистрация : 31.03.2012

Character sheet
Квартал: Upper East Side
Най-важното за героя:
Тайна: Влюбен в Блеър Уолдорф,но е твърде горд за да го призне.

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Чък Бас Empty Re: Апартаментът на Чък Бас

Писане by Blair Waldorf Нед Апр 01, 2012 8:47 pm

Чашата с вода просто остана на барплота, недокосната. Наистина имах намерението да играя билиард, но явно Чък не беше особено убеден в способностите ми. И с право, играла съм няколко пъти и то не беше особено успешно. Но след като този път ми се отдаваше възможност, нямаше да я пропусна. Дори не осъзнах какво става. Със свектавични движения същият Чък Бас, който правеше всичко възможно да се заяжда с мен при всеки повод, ме завъртя и подпря на билиардната маса, държейки ме в обятията си.
- Удивителна си - прочепна тихо, а аз цялата настръхнах.
Не знаех как да реагирам. Знаех, че колкото и да беше гаден, никога нямаше да ме нарани. Или поне се надявах. Настъпиха няколко секунди, в които нито един от нас не помръдна. За миг затворих очи и поставих ръката си на рамото му.
- Чък... - промълвих, побутвайки го леко.
Отскубнах се от здравата му хватка и бавно се подпрях на барплота. Зави ми се свят, причерня ми. Не знаех какво ми става. Рязко се обърнах и се приближих към него. Погледнах го в очите.
- Ти харесваш ли ме?
Не можех да повярвам, че мога да го питам подобно нещо. В гласа ми се забелязваше нотка сарказъм, а все още неразбиращият поглед не ме беше напуснал. Усещах студения паркет под краката си. Сега, когато не бях на токове, разликата във височината между мен и Чък беше видима. С две ръце поех чашата с вода и отпих няколко глътки. Настъпи неловко мълчание.
Blair Waldorf
Blair Waldorf
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.

Брой мнения : 1165
Дата на регистрация : 21.06.2011
Местожителство : Manhattan... where everything happens.

Character sheet
Квартал: Upper East Side
Най-важното за героя:
Тайна: Най-големият ѝ скандал със Серина е защото тя е спала с Нейт. Влюбена е в Чък Бас, но не може да позволи на никого да знае за това.

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Чък Бас Empty Re: Апартаментът на Чък Бас

Писане by Chuck Bass Нед Апр 01, 2012 9:30 pm

Добре...това което направих беше глупаво.Защо трябваше да й казвам,че е удивителна?!Дори не знам кога се беше изплъзнало от устата ми.
За пръв път Чък Бас не знаеше какво да каже.Бях тотално блокирал,а това никога досега не се беше случвало.Все намирах какво да кажа..или някой сарказъм или просто се измъквах от ситуацията,но тук забих като пълен глупак.
-Дефинирай харесвам..
Казах и извъртях очи,а погледът й само ме ядоса и обърка още повече.
-Как мислиш,че се чувствам?!Не съм спал,чувствам се като болен..все едно..има нещо в стомаха ми..пърхащо..
Казах и отидох на балкона с чаша уиски и се подпрях на парапета.Не знаех изобщо какво става сега..планът изобщо не беше такъв,но истината беше,че се чувствах така.Явно не можех да го държа вече скрито,но какво пък..Вече си имах репутация на женкар и Блеър вероятно нямаше да ми повярва.Не можех да повярвам,че съм го казал,изглеждах като пълен глупак и неудачник,като някакъв задръстен тийнейджър.
Chuck Bass
Chuck Bass
Manhattan's Elite
Manhattan's Elite

Брой мнения : 95
Дата на регистрация : 31.03.2012

Character sheet
Квартал: Upper East Side
Най-важното за героя:
Тайна: Влюбен в Блеър Уолдорф,но е твърде горд за да го призне.

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Чък Бас Empty Re: Апартаментът на Чък Бас

Писане by Blair Waldorf Нед Апр 01, 2012 9:45 pm

Нещо пърхащо в стомаха... Само не и това, което си мисля. Моля те, Господи, да не е това. Не е възможно.
- Пеперуди.
Думата се изплъзна от устните ми, без изобщо да го осъзнавам. Не, не, не, само не и пеперуди. Празя пеперудите. Чък Бас ме харесва. Възможно ли е изобщо да харесва някого ? Нямах никаква идея. Той се отдръпна съвсем и се доближи до прозореца с алкохол. Разбира се, че точно това би направил. Когато не можеше да намери решение на проблема си или нещо го тормозеше, удавяше мъката си в уискито. Доближих се до него, грабвайки рязко чашата от ръцете му и безкомпромисно излях течността в мивката. Обух се и отново 'пораснах' с около десет сантиметра. Облякох палтото си и взех чантичката от барплота. Погледнах през прозореца, за да потърся шофьора си, но, уви, него го нямаше.
- Мамка му! - извиках на глас без да се усетя.
Беше страшно късно и нямаше начин да се прибера пеша. Тръшнах се на дивана, напълно отчаяна. Бях затворена тук. Все едно насила ме бяха заключили. Отървах се от връхните си дрехи и кръстосах крака.
- Май ще ме държиш тук до утре, а? - попитах саркастично, хвърляйки един не особено одобрителен поглед към Чък.
Прекрасно, само това ми трябваше. Ако стоях тук, то със сигурност нямаше да спя. Мамка му. Първата работа, когато се прибера, ще е да уволня този некадърник, който ме докара.
Blair Waldorf
Blair Waldorf
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.

Брой мнения : 1165
Дата на регистрация : 21.06.2011
Местожителство : Manhattan... where everything happens.

Character sheet
Квартал: Upper East Side
Най-важното за героя:
Тайна: Най-големият ѝ скандал със Серина е защото тя е спала с Нейт. Влюбена е в Чък Бас, но не може да позволи на никого да знае за това.

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Чък Бас Empty Re: Апартаментът на Чък Бас

Писане by Chuck Bass Нед Апр 01, 2012 9:53 pm

-Добре може да не изразяваш толкова недоволството си!Да не мислиш,че на мен ми е особено приятно?!Временно е...не то е огромно нищо!
Казах и се ядосах още повече щом взе чашата ми с уиски и изля течността в мивката.
-Това защо беше?!
Измрънках и веднага си налях нова чаша с ново уиски.Прекрасно..сега и тъпият й шофьор го нямаше.Можех да извикам Артър да я закара,но нямаше да й доставя това удоволствие.Знаех,че не може да ме поняся,както и аз нея само дето имаше онова ужасно пърхащо нещо.
-Ами явно така се очертава за жалост.
Казах злобно и се настаних до нея.Последва неловко мълчание,което все някой трябваше да разчупи.
-Няма да спиш в моето легло спокойно!Не се цупи като малко дете!Ще спиш в стаята за гости,съжалявам ако има някой друг жартиер..
Присвих устни и изпих течността в чашата на екс.
-По принцип не бих те молил за нищо,но сега..да забравим това,което стана преди минути,окей?
Повдигнах вежди и я погледнах сериозно.
Chuck Bass
Chuck Bass
Manhattan's Elite
Manhattan's Elite

Брой мнения : 95
Дата на регистрация : 31.03.2012

Character sheet
Квартал: Upper East Side
Най-важното за героя:
Тайна: Влюбен в Блеър Уолдорф,но е твърде горд за да го призне.

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Чък Бас Empty Re: Апартаментът на Чък Бас

Писане by Blair Waldorf Нед Апр 01, 2012 10:04 pm

Да се цупя като малко дете? Май на моменти наистина ставах такава. От онзи Чък Бас, който ме притискаше към себе си до билиардната маса нямаше и спомен. Сега се беше превърнал във същия задник, какъвто съм свикнала да го гледам. Успокоение? Може би до някъде. Но не беше за изпускане, че имаше и точно онази страна, която ми показа тази вечер. Беше прекалено странно. Ще спя в стаята за гости. Има напредък. Взех си нещата и под неща имам предвид именно обувките, чантата и палтото, и ги занесох там. Бързо се върнах, за да се уверя, че не е заключил вратата, докато съм в стаята или нещо подобно. Щеше да е прекалено гадно от негова страна, но нямаше да се учудя, ако го направи. Бавно се доближих до него, уверявайки се, че няма да изръси поредния злобен коментар, на който няма да обърна внимание.
- Моля те, нека да не ми доразваляш вечерта. Поне този път.
Наистина бях уморена. Бях уморена от всичко. От няколко седмици насам имах чувството, че Серина си премълчава нещо съществено важно, връзката ми с Нейт приключи, нашите имаха проблеми. Изобщо не ми беше до хапливите закачки на Бас. Настъпи тишина. Междувременно седнах не на дивана, а именно на барплота. Взех една от чашите и си сипах малко уиски, което изпих до половината.
- Защо ме мразиш толкова? - въпросът сякаш неволно се откъсна от устните ми, но със сигурност ми беше интересно какво ще ми отговори.
Blair Waldorf
Blair Waldorf
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.

Брой мнения : 1165
Дата на регистрация : 21.06.2011
Местожителство : Manhattan... where everything happens.

Character sheet
Квартал: Upper East Side
Най-важното за героя:
Тайна: Най-големият ѝ скандал със Серина е защото тя е спала с Нейт. Влюбена е в Чък Бас, но не може да позволи на никого да знае за това.

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Чък Бас Empty Re: Апартаментът на Чък Бас

Писане by Chuck Bass Нед Апр 01, 2012 10:15 pm

Блеър стана и пренесе нещата си в стаята за гости.Седях си на същото място и просто пиех поредното уиски.Никога,когато сме били заедно не е било толкова тихо.Винаги сме си крещяли или сме мислили коварни планове за разпада на нечий живот.
-Аз да ти развалям вечерта?!Уолдорф в грешка си..ти развали моята!
Казах гневно и се изправих отивайки точно срещу нея при барплота.И точно тогава ме обзе онова гадно пърхащо чувство.Просто седях и я гледах без никакво изражение,впил поглед в лицето й.И истината беше,че Блеър беше много повече от всички компаньонки взети заедно.Имаше достойнство,красота,стил,чар и ме караше да полудявам само с присъствието й.
-Не те мразя Уолдорф.
Казах сериозно и бавно се приближих към нея и обвих ръце около талията й.Скъсих дистанцията помежду ни и устните ни бяха на милиметри едни от други.И точно в този миг ги преместих и нежно целунах бузата й,но след това останах в същото положение.Бяхме толкова близо,че дори можех да усетя дъха й.Колкото и да не исках да го принзая близостта й ми харесваше.Чудех се как дори съм способен да изпитвам някакви чувства?!И то точно към Блеър..защо към нея..защо към някоя изобщо?!

Chuck Bass
Chuck Bass
Manhattan's Elite
Manhattan's Elite

Брой мнения : 95
Дата на регистрация : 31.03.2012

Character sheet
Квартал: Upper East Side
Най-важното за героя:
Тайна: Влюбен в Блеър Уолдорф,но е твърде горд за да го призне.

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Чък Бас Empty Re: Апартаментът на Чък Бас

Писане by Blair Waldorf Нед Апр 01, 2012 10:30 pm

Още един злобен отговор. Май се бях научила да не им обръщам внимание, когато не желая. Излишно ме натоварваше с негативна енергия, а това не ми се отразяваше добре. Не ми беше до заяждане. Допих и остатъка от алкохола в чашата си и я оставих настрани.
- Не те мразя, Уолдорф.
След тези думи Чък се приближи до мен. Разстоянието по между ни стана все по-малко, а той го скъсяваше с всяка изминала секунда. Дъхът ми секна, когато усетих ръцете му на талията си. Обвих босите си крачета около кръста му, сякаш инстинктивно. Затворих очи и усетих устните му върху бузата си. Ще бъда ли голяма грешница, ако кажа, че ми харесва? За първи път се държеше така с мен. Какво говоря - за първи път не си крещяхме и разменяхме хапливи реплики. Никога не бях виждала тази негова страна. Харесваше ми. Признавах го.
- Чък... - промълвих тихо, стягайки хватката на краката си.
Имаше нещо, което ме спира. Сякаш невидима бариера, застанала на пътя ни. Не намирах подходящите думи. Не е 'не искам'. Не е 'не мога'.
- Не трябва.
Точно така. Не трябва. Чък Бас и Блеър Уолдорф. Блеър Уолдорф и Чък Бас. Никак не ми звучеше. А и беше най-добрият приятел на бившият ми. Най-важното: ние никога не сме се понасяли и това е факт. Не можеше да падна на нивото на всичките кукли барби, които минаваха през леглото му всяка вечер по няколко пъти. Защото съм жена с класа. Но дали Принцът на бял кон ще се появи все някога? Има два варианта: да се появи или просто да умра, чакайки го.
Blair Waldorf
Blair Waldorf
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.

Брой мнения : 1165
Дата на регистрация : 21.06.2011
Местожителство : Manhattan... where everything happens.

Character sheet
Квартал: Upper East Side
Най-важното за героя:
Тайна: Най-големият ѝ скандал със Серина е защото тя е спала с Нейт. Влюбена е в Чък Бас, но не може да позволи на никого да знае за това.

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Чък Бас Empty Re: Апартаментът на Чък Бас

Писане by Chuck Bass Пон Апр 02, 2012 3:20 pm

-Тогава,Уолдорф..защо все още си обвила крака около тялото ми?
Попитах тихо и разходих дъха си по шията й като съвсем нежно я целунах там.Невероятното й ухание ме накара за миг да затворя очи,а пръстите на едната ми ръка се покатяриха по гърба й,гъделичкайки го.
-Защо да е толкова забранено?
Прошепнах тихо и притиснах тялото й здраво към моето,като другата ми ръка се спусна по бедрото й,впивайки се в него.
Не знаех какво точно ставаше,но Блеър ме караше да се държа различно,караше ме наистина да искам една жена,а не както всичките компаньонки,които идваха тук.С тях всичко беше монотонно,без никакви чувства,емоции и т.н.А с Блеър..усещах онова гадно пърхащо чувство в стомаха си.Но..Чък Бас да чувства?!Къде се бе чуло и видяло?Дори аз не можех да се позная,до толкова ли бях зависим от нея,че да ме промени толкова?Но едно нещо беше сигурно,точно в този момент я исках и не за да я дразня,не за да я направя една от всичките,а за да я направя единствената,която ме бе накрала да изпитам всички тези ужасни и подтискащи чувства.
Chuck Bass
Chuck Bass
Manhattan's Elite
Manhattan's Elite

Брой мнения : 95
Дата на регистрация : 31.03.2012

Character sheet
Квартал: Upper East Side
Най-важното за героя:
Тайна: Влюбен в Блеър Уолдорф,но е твърде горд за да го призне.

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Чък Бас Empty Re: Апартаментът на Чък Бас

Писане by Blair Waldorf Пон Апр 02, 2012 6:48 pm

В някои моменти човек има чувството, че времето спира. Всичко престава да съществува за няколко части от секундата. Сякаш нещо като втори шанс да запаметиш цялата ситуация идеално, да се запечата в мозъка ти до такава степен, че никога да не я забравиш. Май точно това се случваше с мен в момента. Не усещах нищо друго, освен парещият дъх на Чък върху врата си. Може би не ми и трябваше да чувствам нищо друго. Не исках да свършва. Знаех, че всяко нещо има край, но този миг ми се стори безкраен. Секунда по-късно устните на Бас се озоваха върху нежната ми гладка като порцелан кожа. Въпросът му беше логичен. Ако не желаех да имам, каквито и да е било отношения с него, то защо краката ми все още бяха около тялото му? Е, това вече е въпрос, на който дори Блеър Уолдорф не може да отговори. Ако тя знаеше, то тогава бих ви посъветвала да я питате.
Силните ръце на Чък ме притиснаха още по-здраво към тялото му. Сякаш не искаше да ме пуска. Настояваше да покаже на света, че точно в този миг, аз бях негова. Но не е така. Все още не мога да осъзная какво правех в момента. Доверявах се на първичния си инстинкт, което, между другото, доста пъти ме е подвеждало.

- Моля те... - започнах, мълвейки, но след като усетих ръката му върху бедрото си... сякаш това ме спря.
Затворих очи за миг, опитвайки се да овладея всички чувства, които преминаха през тялото ми. Какво, по дяволите, ми става? Никога не съм се чувствала така. Дори не можех да го опиша. Знаех, че не трябва. Между мен и Чък нямаше да се получи никога.
- Моля те, спри - допълних и отпуснах краката си, които се плъзнаха надолу по тялото му.
В същия момент слязох от барплота. Мамка му, Блеър Уолдорф, ти, точно ти, какво правиш тук с този мъж ? Никога не съм си представяла, че мога да сторя нещо подобно. Е, разбира се, че съм си представяла, но определено във фантазиите ми не фигурираше името Чарлз Бас. Всичките ми детски мечти бяха свързани с Нейт и изведнъж всичко просто свърши. Явно не ни е било писано да сме заедно. Но дали ми е било писано да бъда с Чък точно сега? Съмнявам се.
Blair Waldorf
Blair Waldorf
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.

Брой мнения : 1165
Дата на регистрация : 21.06.2011
Местожителство : Manhattan... where everything happens.

Character sheet
Квартал: Upper East Side
Най-важното за героя:
Тайна: Най-големият ѝ скандал със Серина е защото тя е спала с Нейт. Влюбена е в Чък Бас, но не може да позволи на никого да знае за това.

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Чък Бас Empty Re: Апартаментът на Чък Бас

Писане by Chuck Bass Пон Апр 02, 2012 7:34 pm

Отново се дърпаше и точно това ми харесваше.Не беше предсказуема и лесна като онези манекенки,с които нощувах.Не,те дори не спяха у нас,те просто..си свършваха работата и си заминаваха.Не можех да ги понасям след секс..бяха толкова досадни с приказките си.
Поех дълбоко дъх и се обърнах към Блеър с широка,доволна усмивка,заставайки точно зад нея.
Нежно отместих косата й на една страна и отново долепих устните си до врата й,обсипвайки го с нежни целувки.
-Хайде Блеър.Не можеш да го отречеш..
Долепих устните си до ухото й.
-Чък и Блеър..Блеър и Чък..отива си.
Казах и преместих устните си на рамото й,обвивайки ръце около талията й.
Беше толкова нежна и крехка,а кожата й мека и гладка като кадифе.Беше..съвършена.
Едната ми ръка се спусна надолу по тялото й като хвана дланта й и набра роклята й.
-Забрави,че си Блеър Уолдорф,както аз ще забравя,че съм Чък Бас.
Произнесох в ухото й и целунах лявата й буза,а дъхът ми се снесе надолу по врата й.
Chuck Bass
Chuck Bass
Manhattan's Elite
Manhattan's Elite

Брой мнения : 95
Дата на регистрация : 31.03.2012

Character sheet
Квартал: Upper East Side
Най-важното за героя:
Тайна: Влюбен в Блеър Уолдорф,но е твърде горд за да го призне.

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Чък Бас Empty Re: Апартаментът на Чък Бас

Писане by Blair Waldorf Пон Апр 02, 2012 8:14 pm

За Чък Бас няма невъзможни неща и в това се уверявам за пореден път. Когато иска нещо, то той трябва да го получи с цената на всичко. Доближи се до мен и за пореден път обви ръце около талията ми. Стигнах до извода, че му харесва да го прави. Харесва му да чувства, че съм само негова поне за миг. Да ме притежава. Но Блеър Уолдорф не може да бъде притежавна от никого. Устните му отново намериха шията ми. Мамка му, защо просто не престанеше?
- Когато те моля да спреш, значи наистина трябва да спреш. Ясно?
Гласът ми премина в по-груб. Завъртях се плавно, сваляйки ръцете му от кръста си. Толкова съжалявах, че не можех да се прибера вкъщи, да заспя и да забравя всичко случило се. Липсваше ми онзи Чък Бас, който постоянно се заяжда с мен. Поне тогава можех да го игнорирам, да не обръщам внимание на всички заядливи реплики по мой адрес. Побързах да се отдръпна, преди отново да бъда приклещена в обятията на Бас.
Седнах на дивана, качвайки краката си горе. А сега какво следваше? Дали просто трябваше да си тръгна? Можеше и да се обадя на Серина, молейки я да ме прибере. Но не. По този начин щях да се порявя като слаба, каквато определено не бях. Я почакай... пред кого по-точно щях да се доказвам? Пред този тук, който всяка вечер беше с друга? Честно казано, не ме интересува особено какво мнение си е изградил за мен. Или пък ми? Може би в момента лъжех самата себе си.
Blair Waldorf
Blair Waldorf
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.

Брой мнения : 1165
Дата на регистрация : 21.06.2011
Местожителство : Manhattan... where everything happens.

Character sheet
Квартал: Upper East Side
Най-важното за героя:
Тайна: Най-големият ѝ скандал със Серина е защото тя е спала с Нейт. Влюбена е в Чък Бас, но не може да позволи на никого да знае за това.

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Чък Бас Empty Re: Апартаментът на Чък Бас

Писане by Chuck Bass Пон Апр 02, 2012 8:51 pm

Явно трябваше да се въоръжа с огромно търпение,но нямаше да се откажа.Винаги получавах това,което искам.А и Блеър...м странно,но си заслужаваше.Тя имаше всичко,което ме караше да полудявам.Визия,държание..дори хапливият й език ме възбуждаше понякога.Вярно,че досега винаги сме се мразили,но явно това щеше да се промени колкото и странно и необикновено да изглеждаше.
-Няма да се откажа от теб,Блеър.
Казах уверено,настанявайки се на дивана до нея.
-Хайде,нека да последва лекцията,в която изтъкваш,че съм свиня и т.н и т.н.
Казах с ирония и я погледнах предизвикателно,сипвайки си още едно уиски.
Това беше нормалната реакция,която се очакваше от Блеър,да ми каже,че съм отвращаващ,свиня,да каже колко ме мрази да пусне някой злобен коментар,на който аз щях да отвърна двойно по-злобно.
Chuck Bass
Chuck Bass
Manhattan's Elite
Manhattan's Elite

Брой мнения : 95
Дата на регистрация : 31.03.2012

Character sheet
Квартал: Upper East Side
Най-важното за героя:
Тайна: Влюбен в Блеър Уолдорф,но е твърде горд за да го призне.

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Чък Бас Empty Re: Апартаментът на Чък Бас

Писане by Blair Waldorf Пон Апр 02, 2012 9:17 pm

Най-накрая спокойствие. Явно Чък беше преодолял себе си или по-скоро сексуалните си желания. Дори не мога да повярвам, че си го помислям. Напълно безцеремонно той се настани на дивана до мен. Нямах представа какво си беше наумил. Очевидно е, че нямаше да се предаде без битка. Сипа още уиски в чашата си. Дори не забелязах кога е изпил количеството от преди десет минути. Всичко ми стана ясно.
- Няма да се откажа от теб, Блеър.
Думите му отекнаха в съзнанието ми. Това значеше ли, че трябва да се подготвя за още подобни изживявания като тези от преди малко? Побиха ме тръпки. Хвърлих зорък поглед на уискито и, без Чък да се усети, грабнах чашата от ръцете му и допих остатъка от алкохол на един дъх. Щеше да ми трябва, при положение, че щях да прекарам нощта тук с него.
- Съжалявам те, Чък. Не разбираш ли, че всичко просто е губене на време?
Не всичко. По-скоро аз съм губенето на време. Дори не знаех защо ме иска толкова много. Хората ми казват, че съм красива. Може би трябва да им повярвам. Съществуват и момичета тип барби, които нарочваха за хубави. Точно такива, каквито Бас имаше всяка вечер. Можеше да има милиони жени, но избра точно мен. Е, както казах - губене на време.
Blair Waldorf
Blair Waldorf
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.

Брой мнения : 1165
Дата на регистрация : 21.06.2011
Местожителство : Manhattan... where everything happens.

Character sheet
Квартал: Upper East Side
Най-важното за героя:
Тайна: Най-големият ѝ скандал със Серина е защото тя е спала с Нейт. Влюбена е в Чък Бас, но не може да позволи на никого да знае за това.

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Чък Бас Empty Re: Апартаментът на Чък Бас

Писане by Chuck Bass Пон Апр 02, 2012 9:49 pm

Не го ли разбираше?!Не разбира се ли,че не исках само да спя с нея.Исках я за..жена до себе си колкото и страшно и обвързващо да звучеше.Блеър беше единственото нещо,което можеше да ме накара да зарежа компаньонките,да намаля пиенето и всичко останало.Единствено тя можеше да ми помогне да порасна и да стана по-отговорен.Единствено тя можеше да промени Чък Бас.И осъзнавах,че ми се случва нещо огромно,сякаш ме бе връхлетяло като ураган,беше ме страх дори пред себе си да го призная,но ако пред мен не го признавах щях да влоша нещата още повече.
-Съжалявай ме колкото искаш,ругай ме колкото искаш,но аз няма да се откажа,Уолдорф.И не е нужно да те убеждавам,че не е загуба на време,сама го знаеш.
Смигнах й и си налях ново уиски,тъй кат тя беше така нахална да изпие предишното.
-Чудиш се защо точно ти?Ами и аз не знам,но е факт.
Казах,присвивайки поглед.Блеър може би беше единственото нещо,заради което бих се борил до край.Не знаех защо беше толкова голяма тръпка за мен.
Chuck Bass
Chuck Bass
Manhattan's Elite
Manhattan's Elite

Брой мнения : 95
Дата на регистрация : 31.03.2012

Character sheet
Квартал: Upper East Side
Най-важното за героя:
Тайна: Влюбен в Блеър Уолдорф,но е твърде горд за да го призне.

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Чък Бас Empty Re: Апартаментът на Чък Бас

Писане by Blair Waldorf Пон Апр 02, 2012 10:11 pm

Не казах абсолютно нищо. В главата ми беше една голям хаос, с който така и не можех да се справя. Бях забила погледа си в една точка. Не мислех за нищо. Просто случах Чък. Нямаше да се откаже от мен. Явно наистина изпитваше нещо към мен. Не съм губене на време. Това направо си беше комплимент от устата на някой, подобен на Бас. Погледнах телефона си. Беше минало полунощ, наближаваше един. Дори не усетих колко бързо са се проточили часовете.
Забрави, че си Блеър Уолдорф.
Тези думи бяха останали в главата ми и постоянно се въртяха, сякаш напомняйки ми нещо. Настъпи тишина. Чък си наля още уиски, а аз стоях в същата поза, гледайки абсолютно същата точка. Погледът ми бе празен. Преди да се усети, аз взех чашата му и отново изпих съдържанието. Тръшнах чашата на масичката и рязко се обърнах към Бас, който стоеше точно до мен. Седнах в скута му, поглеждайки го несигурно. Сякаш цялата неувереност у мен се изпари и долепих устните си до неговите. Усетих ръцете му на любимото му място, именно на талията ми. Определено не го очакваше. Е, аз също. Не знаех какво ми става, но ми харесваше. Целувките ми бяха настоятелни, но и нежни. Не исках моментът да свършва. Никога. Мамка му. Преплетох пръстите си в косата му. За миг се отдръпнах, усмихвайки се. Харесваше ми. Харесваше ми, че за миг забравих коя съм и послушах сърцето си за първи път.
Blair Waldorf
Blair Waldorf
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.

Брой мнения : 1165
Дата на регистрация : 21.06.2011
Местожителство : Manhattan... where everything happens.

Character sheet
Квартал: Upper East Side
Най-важното за героя:
Тайна: Най-големият ѝ скандал със Серина е защото тя е спала с Нейт. Влюбена е в Чък Бас, но не може да позволи на никого да знае за това.

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Чък Бас Empty Re: Апартаментът на Чък Бас

Писане by Chuck Bass Пон Апр 02, 2012 10:22 pm

Прекрасно.Явно за пръв път Блеър беше избрала опцията да мълчи,а не да ме обижда.Странно.Това никога не се беше случвало.Или беше изпаднала в транс или се беше напила.Нямаше друга причина да не говори и да гледа в една точка.
Но пък и аз не смятах да казвам каквото и да е било.Сигурно цяла нощ щяхме да мълчим,докато един от нас не заспи,а на сутринта крясъците на Блеър щяха да ме събудят.
Мамка му пак ми изпи питието!Започваше да ме ядосва вече.Като толкова й се пиеше можеше да си вземе чаша и да пие от там,но разбира се,че нямаше да го направи.Щеше да пие от моята и да ме кара да си наливам отново!
Мълчахме и не казвахме нито дума.Първоначално беше неловко,но след това свикнах.
Изведнъж брюнетката се изправи и се настани в скута ми.Ама тя да не беше пияна!?Първо се дърпаше толкова много,а сега сама идваше при мен.Е това определено не го очаквах,но не можех да излъжа и че адски много ми хареса.
Поставих ръце сякаш инстинктивно на талията й,отвръщайки на всяка една нейна целувка.Или искаше да ми докаже нещо или наистина беше пияна.Но ми изглеждаше твърде трезвена..
Притиснах тялото й към моето и едната ми ръка се спусна към бедрото й,а другата ми зарових в косите й.Целувките бяха страстни,но и нежни.Не исках да откъсвам устните си от нейните,не исках този момент да свършва.
Chuck Bass
Chuck Bass
Manhattan's Elite
Manhattan's Elite

Брой мнения : 95
Дата на регистрация : 31.03.2012

Character sheet
Квартал: Upper East Side
Най-важното за героя:
Тайна: Влюбен в Блеър Уолдорф,но е твърде горд за да го призне.

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Чък Бас Empty Re: Апартаментът на Чък Бас

Писане by Blair Waldorf Пон Апр 02, 2012 10:43 pm

Страст. Това е думата, с която мога да опиша напиращите в мен чувства. Поставих ръката си на тялото му, целувайки всеки милиметър от устните му. Този път Чък не беше груб, напротив даже. Беше внимателен, но настойчив. Отново усетих парещият му дъх върху шията си. Затворих очи, отпускайки се в ръцете му. Крачетата ми леко се плъзгаха по тялото му. След миг последва поредната целувка. Никога не съм изпитвала нещо подобно. С Нейт винаги е било различно. Връзката ни се градеше по-скоро на приятелство и дълги взаимоотношения. Там нямаше страст. Дори грам от емоциите, които изпитвах тази вечер, не можеха да се сравнят с миналото ми.
Приближих тялото си още по-плътно до това на Чък. Пулсът ми беше толкова ускорен, че имах чувството, че сърцето ми ще изхвръкне в скоро време. Подлудяваше ме. Целувките ставаха все по-дълги, ръцете му се разхождаха по дължината на талията ми. Не можех да повярвам какво правя. За миг се замислих дали е правилно. Отговорих си - не е. Бавно се отдръпнах, прекъсвайки може би последната ни целувка. Оправих роклята си, която беше на път да се разкопчае, и седнах отново на дивана. Можехме да продължаваме до сутринта. Но може би просто мозъкът и сърцето ми си противоричаха, а в случая слушах именно първото. Стана късно, а аз бях страшно изморена. Стояхме безмълвни. Изведнъж Чък стана, запътил се към стаята си.
- Не - тихо прошепнах и той се обърна. - Остани - помолих го и посочих свободното място до себе си. Очевидно примирил се, той се върна, а аз легнах на дивана, най-наивно сгушвайки се в обятията му. Да, очевидно нямаше да спя в гостната стая.
Blair Waldorf
Blair Waldorf
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.

Брой мнения : 1165
Дата на регистрация : 21.06.2011
Местожителство : Manhattan... where everything happens.

Character sheet
Квартал: Upper East Side
Най-важното за героя:
Тайна: Най-големият ѝ скандал със Серина е защото тя е спала с Нейт. Влюбена е в Чък Бас, но не може да позволи на никого да знае за това.

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Чък Бас Empty Re: Апартаментът на Чък Бас

Писане by Chuck Bass Сря Апр 04, 2012 1:26 pm

Ето,че Уолдорф отново се поддаде на чувствата си към мен.Колкото и да го прикриваше знях,че и тя изпитва нещо към мен и това доста ме мотивираше.
Целувките ни бяха страстни и дълги,а ръцете ми нежно,но и настойчиво се спускаха по тялото й,притискайки го към моето.Колкото по-близо беше,толкова по-добре.
Беше странно,защото досега никога не бях изпитвал тази страст и тази нужда от някого.Може би,защото с компаньонките всичко беше..сигурно.Щях да спя с тях,да си тръгнат след това и аз отново да остана сам с чашката в ръка.Но сега беше някак различно.Беше ме страх да не я изгубя и точно след миг точно това стана.Блеър се отдръпна.До една степен я разбирах...мен кой би могъл да ме обича?!Затова и нищо не казах,доизпих питието си и станах за да отида в стаята си,но тя ме спря.Първоначално смятах да не й обърна внимание,но птк ми беше интересно какво иска да ми каже.
Седнах отново на дивана,а погледът ми беше празен.В следващият миг тя се приближи и просто се сгуши в мен!Никога...ама никога досега не бях стоял така с момиче и ми беше странно.С никоя не лежах просто така прегърнат,просто защото не оставаха,а и не исках да останат.Но сега исках да я имам в обятията си колкото може по-дълго време.
Прекарах пръсти през шоколадовата й коса и леко надигнах брадичката й,сключвайки устните ни в бавна и нежна целувка.
Chuck Bass
Chuck Bass
Manhattan's Elite
Manhattan's Elite

Брой мнения : 95
Дата на регистрация : 31.03.2012

Character sheet
Квартал: Upper East Side
Най-важното за героя:
Тайна: Влюбен в Блеър Уолдорф,но е твърде горд за да го призне.

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Чък Бас Empty Re: Апартаментът на Чък Бас

Писане by Blair Waldorf Сря Апр 04, 2012 5:49 pm

Последното нещо, което усетих, беше устните на Чък, за пореден път намиращи се на моите. Кратка, но нежна целувка. След това се отдръпнах леко и облегнах глава на рамото му. Ръката му обгърна тялото ми, а аз придърпах едно от одеалата на дивана. Чувствах се спокойна и сигурна в обятията му. Сякаш нищо и никой не може да ме нарани. Отпуснах се. Не след дълго клепачите ми натежаха, умората ме обзе, затворих очи и се озовах в страната на сънищата.
Тънък лъч светлина проникна между завесите, дразнейки очите ми. Отразяваше се в шоколадовите ми коси и явно нямаше намерението да ме остави, докато не се събудя. Отворих рязко очи. За миг се зачудих къде съм. Забелязах познатия интериор, а след това усетих, че спя върху някого. Обърнах се внимателно и забелязах... Чък Бас. В същия момент всички спомени от снощи преминаха през главата ми на бавен каданс.
Чак сега осъзнах какво се случваше. Бях в апартамента на Чък. Не знаех какво да правя. Дали трябваше да си тръгна, преди да се е събудил? Не, може би не. Понечих да стана, когато усетих, че той беше застъпил роклята ми, която бе напът да се смъкне. Ох, мамка му. Трябваше да го събудя. Разтърсих рамото му, но не подейства.
- Чък Бас, веднага ставай! - викнах, бутайки го междувременно.
Изритах одеалото, защото от опит знаех, че това да ти отмъкнах завивката е едно от най-ужасните неща сутрин. Той сънено промълви нещо, но аз упорствах. Щях да го ръчкам до момента, в който най-накрая се изтътреше от дивана. Божичко, сигурно Серина е полудяла, а какво остава за майка ми. Представях си картинката вкъщи - паника. Но точно в момента не ми се мислеше за това, защото си имах друга задача - да събудя Чък Бас, което може би нямаше да е толкова лесно.
Blair Waldorf
Blair Waldorf
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.

Брой мнения : 1165
Дата на регистрация : 21.06.2011
Местожителство : Manhattan... where everything happens.

Character sheet
Квартал: Upper East Side
Най-важното за героя:
Тайна: Най-големият ѝ скандал със Серина е защото тя е спала с Нейт. Влюбена е в Чък Бас, но не може да позволи на никого да знае за това.

Върнете се в началото Go down

Апартаментът на Чък Бас Empty Re: Апартаментът на Чък Бас

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите