Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Night club 'Red rose'
Cafe de Paris - Page 2 EmptyНед Мар 03, 2013 5:23 pm by Angelica Daren Thompson

» Hey, little bitch!
Cafe de Paris - Page 2 EmptyСъб Мар 02, 2013 9:37 pm by Angelica Daren Thompson

» make me remember you|angie's
Cafe de Paris - Page 2 EmptyСъб Мар 02, 2013 9:31 pm by Angelica Daren Thompson

» Free flood.
Cafe de Paris - Page 2 EmptyЧет Яну 03, 2013 12:22 pm by Аналей Рокфелер

» Кой беше последният филм, който гледахте?
Cafe de Paris - Page 2 EmptyВто Яну 01, 2013 11:00 pm by Noah Clary

» Коя е последната книга, която прочетохте?
Cafe de Paris - Page 2 EmptyСъб Дек 29, 2012 8:38 pm by Noah Clary

» Кой е филма,който ви е накарал да се замислите?
Cafe de Paris - Page 2 EmptyСъб Дек 29, 2012 8:19 pm by Noah Clary

» It's Annaleigh, leave a message...
Cafe de Paris - Page 2 EmptyСъб Дек 29, 2012 8:19 pm by Anthony Evans

» Кой сериал гледахте последно?
Cafe de Paris - Page 2 EmptyСъб Дек 29, 2012 7:48 pm by Hunter Cayne

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 28, на Нед Апр 08, 2012 1:31 pm
Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар


Cafe de Paris

+2
Serena Van Der Woodsen
Blair Waldorf
6 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Cafe de Paris - Page 2 Empty Re: Cafe de Paris

Писане by Serena Van Der Woodsen Нед Дек 09, 2012 9:24 pm

Нейт дойде преди Блеър. Беше странно и неловко . От една страна се радвах, че го виждам и че успеем да изчистим всичко между нас, от друга страна предпочитах да стоя на страна и да не се приближавам. Очевидно точно в този момент не беше възможно. Сложих усмивката си и се обърнах към него.
- Да не повярва човек, този път бях на време. - казах и между нас настана доста неловко мълчание, при което силно се молех Би да се появи възможно най-бързо. - Не знам доста е неловко ако питаш мен.
Спогледахме се за момент и тогава се появи Би. Точно в този момент бях страшно щастлива да я видя. За сметка на мен тя, както винаги закъсняваше, но учудването й че аз съм на време не остана скрито.. Прегърнахме се набързо и тя седна на стола срещу мен.
- Нали да не повярва човек, обаче ти не изневеряваш на себе си. -казах усмихнато.
Въпреки че вече и тримата бяхме по местата си и се очакваше да си изчистваме отношенията и всичко останало. Между нас имаше едно много неловко мълчание, което ме изнервяше страшно много. Бях притеснена преди да дойда, но сега се чувствах пред криза. Не беше нормално хора, които сее познават от толкова много време да стоят на една маса без да имат какво да си кажат. Съдбата беше изиграла доста лошо всички ни.
-Неловко.- казах. - Осъзнавате ли колко смешно изглеждаме отстрани. Познаваме се от толкова години, а седим и мълчим като непознати, което между другото ме изнервя страшно много. Вижте знам, че всичко и особено аз доста сериозно сгрешихме преди, но не може ли вече да го забравим. Очевидно никой не иска да си спомня за това.
Макар, че сама казвах да забравим, аз нямаше да мога, а сигурна съм и те, но ако не друго поне можем да преглътнем и да продължим. Исках всичко да е като преди, което изглеждаше страшно невъзможно точно в този момент.


Последната промяна е направена от Serena Van Der Woodsen на Пон Дек 10, 2012 9:38 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Serena Van Der Woodsen
Serena Van Der Woodsen
Manhattan's Elite
Manhattan's Elite

Брой мнения : 535
Дата на регистрация : 06.11.2011
Местожителство : Upper East Side

Character sheet
Квартал: Uper East Side
Най-важното за героя:
Тайна: you can't know everything

Върнете се в началото Go down

Cafe de Paris - Page 2 Empty Re: Cafe de Paris

Писане by Nate Archibald Пон Дек 10, 2012 9:36 pm

Ясно беше, че е време всички да преглътнем тази малка пречка и да продължим живота си постаро му, но нима беше толкова лесно това да се случи. Да, аз отдавна бях преодолял всичко, но това не значеше, че мога да се усмихна, да махна пренебрежително с ръка, да кажа "Майната му на всичко" и да си сложа изкуственото удовлетворение. Усмихнах се и реши да започна пръв... колкото и нелепо да се чувствах в момента. Да, определено ми беше трудно, но знаех, че е момента всичко да приключи и да спрем да си мълчим сякаш сме непознати.
-Ами... предполагам, че щом съм тук, значи съм повече от готов да направя компромис и да забравя всичко, но ако не ми помогнете и продължаваме с това мълчание, аз лично ще откача, обещавам ви. - вкарах малко изкуствен смях в действие и се облегнах назад отпивайки от кафето си. Погледнах към Би, а после и към Серина в оачкване на някакъв отговор. Дано скоро получех такъв, защото щях да се побъркам окончателно.
Nate Archibald
Nate Archibald
Manhattan's Elite
Manhattan's Elite

Брой мнения : 8
Дата на регистрация : 21.10.2012

Върнете се в началото Go down

Cafe de Paris - Page 2 Empty Re: Cafe de Paris

Писане by Blair Waldorf Вто Дек 11, 2012 6:25 pm

Уау.
Серина наистина беше доста директна, което не е необичайно за нея, но не ми се вярваше, че ще се заеме толкова бързо с 'разрешаването' на проблема ни. В крайна сметка всички бяхме продължили напред (надявам се) и седейки в миналото, нищо нямаше да бъде, както трябва. Усмихнах се, сякаш отдъхвайки си. Ес беше взела в свои ръце тежката част, а и определено каза всичко необходимо. Изведнъж осъзнах, че след като постигнаха съгласие, и двамата погледнаха мен, все едно очакваха да кажа нещо.
- Какво? Подразбира се, че съм на вашето мнение - усмихнах се и завъртях очи.
В същия момент повиках една сервитьорка, на която поръчах топло капучино. А сега какво следва? Нямам представа. Може би трябваше да повдигнем някаква тема. Серина ме погледна, а в погледа ѝ се четеше отчаяние, беше изпаднала в безизходица. Ясно, беше мой ред да завързвам разговор. Нямаше нужда да ми го казва, познавах най-добрата си приятелка доста добре.
- Е, предполагам сте чули за Коледния бал? - интонацията ми беше въпросителна, въпреки че въпросът бе риторичен, а и нямаше да имат време да отговорят. - Познайте кой ще се заеме с организацията!Да, аз. Надявам се да дойдете и да не си намерите недостоверни оправдания - завъртях очи и погледът ми срещна Нейт.
Знаех, че той почти никога не пропускаше подобни събития, но за Ес бях сигурна, че ще дойде. Оставаше само него да навия.
- О, за малко да забравя! Задължително трябва да дойдете с някого и под някого имам предвид кавалер или дама - натътрих думата "задължително", този път поглеждайки и двамата си приятели.
Точно тогава започнах да се замислям, че всъщност аз нямам партньор. В съзнанието ми изплува само един човек... Не, Блеър, престани да мислиш глупости. Трябваше просто да престана да си въобразявам. Щях да отида с някой, а ако ли не.. е, все пак аз го организирах, можех да си позволя да отида сама, нали така?
Blair Waldorf
Blair Waldorf
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.

Брой мнения : 1165
Дата на регистрация : 21.06.2011
Местожителство : Manhattan... where everything happens.

Character sheet
Квартал: Upper East Side
Най-важното за героя:
Тайна: Най-големият ѝ скандал със Серина е защото тя е спала с Нейт. Влюбена е в Чък Бас, но не може да позволи на никого да знае за това.

Върнете се в началото Go down

Cafe de Paris - Page 2 Empty Re: Cafe de Paris

Писане by Serena Van Der Woodsen Вто Дек 11, 2012 8:33 pm

Гледах отчаяно и се чувствах абсолютно не на място. Като се сетех преди колко хубаво си изкарвахме всички заедно, а сега беше неловко да стоим на такова разстояние. Търсех погледа на Блеър, защото тя винаги беше подготвена и знаеше как да смени тежката тема. Въпреки всичко темата за Коледния бал, която тя захвана беше дори по тегава от тази до сега. Едно беше да изчистваме неразбирателството между нас, съвсем друго да ми напомня, че трябва да ходя на бал с кавалер, което в момента силно се съмнявах, че може да се случи.
- Сигурна съм, че няма човек който да не е чул за бала, Би... Ти си направила всичко възможно дори хората на другия край на света да разберат какво ще се случи на 22ри.- казах аз и се усмихнах.- Само че..
Тръгнах да й казвам, че може би този път ще пропусна, но ми трябваше брилянтно оправдание иначе, най-добрата ми приятелка щеше да ме убие. Тя беше наясно, че аз и партитата сме си на "ти" от доста отдавна и сега ако кажех, че няма да присъствам на това тя просто би ме обезглавила. Зареди това реших да не и го казвам направо. Може би сега можех да намекна, че има вероятност да не отида, а в последствие да и кажа, че няма да мога.
- Може би този път ще се наложи да пропусна..- казах малко по-тихо..- Да не говорим, че това твое правило за кавалер направо уби всичко детско в мен. Затова няма да ми се сърдиш много.. Виж ще навиеш Нейт и той ще компенсира моето отсъствие.. - казах с надежда Нейт да ме измъкне от всичко това.
Serena Van Der Woodsen
Serena Van Der Woodsen
Manhattan's Elite
Manhattan's Elite

Брой мнения : 535
Дата на регистрация : 06.11.2011
Местожителство : Upper East Side

Character sheet
Квартал: Uper East Side
Най-важното за героя:
Тайна: you can't know everything

Върнете се в началото Go down

Cafe de Paris - Page 2 Empty Re: Cafe de Paris

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите