Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Night club 'Red rose'
Subway EmptyНед Мар 03, 2013 5:23 pm by Angelica Daren Thompson

» Hey, little bitch!
Subway EmptyСъб Мар 02, 2013 9:37 pm by Angelica Daren Thompson

» make me remember you|angie's
Subway EmptyСъб Мар 02, 2013 9:31 pm by Angelica Daren Thompson

» Free flood.
Subway EmptyЧет Яну 03, 2013 12:22 pm by Аналей Рокфелер

» Кой беше последният филм, който гледахте?
Subway EmptyВто Яну 01, 2013 11:00 pm by Noah Clary

» Коя е последната книга, която прочетохте?
Subway EmptyСъб Дек 29, 2012 8:38 pm by Noah Clary

» Кой е филма,който ви е накарал да се замислите?
Subway EmptyСъб Дек 29, 2012 8:19 pm by Noah Clary

» It's Annaleigh, leave a message...
Subway EmptyСъб Дек 29, 2012 8:19 pm by Anthony Evans

» Кой сериал гледахте последно?
Subway EmptyСъб Дек 29, 2012 7:48 pm by Hunter Cayne

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 28, на Нед Апр 08, 2012 1:31 pm
Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар


Subway

3 posters

Go down

Subway Empty Subway

Писане by Blair Waldorf Съб Юни 25, 2011 6:51 pm

Subway 548_SubwayMall_1209588439
Blair Waldorf
Blair Waldorf
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.

Брой мнения : 1165
Дата на регистрация : 21.06.2011
Местожителство : Manhattan... where everything happens.

Character sheet
Квартал: Upper East Side
Най-важното за героя:
Тайна: Най-големият ѝ скандал със Серина е защото тя е спала с Нейт. Влюбена е в Чък Бас, но не може да позволи на никого да знае за това.

Върнете се в началото Go down

Subway Empty Re: Subway

Писане by Евър Файъруърк Пет Апр 13, 2012 8:05 pm

С този мой апетит нямаше да се търпим така още дълго. Докато си ходех в мола изведнъж коремът ми започна да къркори, а аз имах чувството, че скоро не хапна ли, ще си умра. Единственото нещо, което стомахът ми щеше да понесе в този момент бяха сандвичите в Събуей. Не, че нямаше да ги ям и по друга причина, обожавах ги. Поръчах си Съб на деня, и след пет минути вече го нагъвах като първото прасе и разреждах мишмаша, който се образуваше в корема ми с малко кола.
След като заситих глада си просто седях спокойно на стола, докато допивах колата и си хапвах вкусната бисквитка, която беше втората причина да ям тук. След малко около мен затропаха токчета. Огледах се и видях русо момиче, което си търсеше място. Тъй като чантата ми не се нуждаеше от собствен стол помахах на непознатата и се провикнах:
- Можеш да седнеш тук. - Усмихнах се ведро и схрусках една хапка от бисквитката. - Аз съм Евър. - Казах и протегнах свободната си ръка.
Евър Файъруърк
Евър Файъруърк
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 47
Рожден ден : 15.04.1991
Дата на регистрация : 07.04.2012
Местожителство : Ъпър Ийст Сайд, Ню Йорк

Character sheet
Квартал: Ъпър Ийст Сайд
Най-важното за героя:
Тайна: За да бъде в сравнително хубавото си сегашно положение се е наложило, така да се каже, да ограби баща си.

Върнете се в началото Go down

Subway Empty Re: Subway

Писане by Amber O'Connor Пет Апр 13, 2012 9:06 pm

Днес бях на разходка.. Обикалях безцелно из пътищата на Ню Йорк. Обикалях къде ли не. Изведнъж усетих, че нещо ме сви коремът. Нуждаех се от вода и стол, за да седна. Затова отидох до най-близкото местенце. От една машина си пуснах вода, за щастие тя беше студена, та така огледах се внимателно за свободно място и изведнъж някой се провика.
- Можеш да седнеш тук.
Беше момиче тъмнокосо, с хубава усмивка и голям чар. Приближих се към нея, а тя ми се представи. Усмихнах се и оставих бутилката с вода на масата. Седнах на стола до непознатото момиче и отвърнах:
- Ами аз съм Амбър. Приятно ми е !
Усмихнах се чаровно и отворих бутилката с вода. Отпих 1-2 глъдки и я оставих на масата.
Amber O'Connor
Amber O'Connor
Brooklyn
Brooklyn

Брой мнения : 519
Рожден ден : 29.11.1998
Дата на регистрация : 31.03.2012
Местожителство : Ню Йорк

Character sheet
Квартал: Бруклин
Най-важното за героя:
Тайна: м .. няма какво да крия от вас душиции

Върнете се в началото Go down

Subway Empty Re: Subway

Писане by Евър Файъруърк Пет Апр 13, 2012 10:00 pm

Амбър. Това име винаги ми е звучало сладко и звучно. Но винаги съм се чудела как им казват на галено, затова без да се замислям я попитах:
- А когато приятелите ти те викат, не вярвам да казват "Амбър, ела насам!", трябва да си имаш някакво умалително име, нали? - Попитах и отпих от колата. Тъй като тя продължаваше да ме гледа, реших, че не е разбрала и отново заприказвах. - Ъм, малко име.. Като от Александа, Алекс например.. - Боже, звучах отчайващо.
Като плашещите хора по страшните улици на Манхатън. Да, имаше и такива улици. Веднъж се натъкнах на бездомник, който реши, че сме приятели и започна да ме прегръща. Около двадесет минути го убеждавах, че не се познаваме, и накрая избягах.. Повече никога не минах оттам..
- Извини ме, с моето въображение понякога ставаме странни, сещаш се. - Промълвих и се усмихнах мило. Това трябваше да замаже положението, но тя продължаваше да ме гледа леко накриво, затова реших да сменя темата. - Какво те води насам? Не си пазарувала, поне на мен така ми се струва.. - Уау, когато бях притеснена не спирах да говоря.. Амбър седеше тук вече пет минути, а само аз говорех на тази маса..
Евър Файъруърк
Евър Файъруърк
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 47
Рожден ден : 15.04.1991
Дата на регистрация : 07.04.2012
Местожителство : Ъпър Ийст Сайд, Ню Йорк

Character sheet
Квартал: Ъпър Ийст Сайд
Най-важното за героя:
Тайна: За да бъде в сравнително хубавото си сегашно положение се е наложило, така да се каже, да ограби баща си.

Върнете се в началото Go down

Subway Empty Re: Subway

Писане by Amber O'Connor Пет Апр 13, 2012 10:23 pm

Евър ме попита как ми викат на галено .. На мен нещо ми ставаше. Не бях както преди. Мълчах и гледах.. Дори тя си мислеше, че не съм разбрала и ми поясни.
-Ъм, малко име.. Като от Александа, Алекс например..
Разбрах въпроса още от първият път.. но днес все едно ми бяха залепили устата с лепило. И затова тя смети темата.. Явно и бях домръзнала с това мълчене.. Макар, че само от 5 минути бях тук .. Тя не спираше да говори. Явно бяхме на един акъл.
- Какво те води насам? Не си пазарувала, поне на мен така ми се струва..
Каза тя. Аз я погледнах и отговорих:
- Ами .. Какво да ти кажа.. аз просто излязох да се разкарам, но нещо ме заболя корема и се нуждаех от почивка. Иначе .. до сега гледах.. сега почвам с покупките..
Засмях се и отпих отново от водата си.
Amber O'Connor
Amber O'Connor
Brooklyn
Brooklyn

Брой мнения : 519
Рожден ден : 29.11.1998
Дата на регистрация : 31.03.2012
Местожителство : Ню Йорк

Character sheet
Квартал: Бруклин
Най-важното за героя:
Тайна: м .. няма какво да крия от вас душиции

Върнете се в началото Go down

Subway Empty Re: Subway

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите