Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Night club 'Red rose'
Bar 'White' EmptyНед Мар 03, 2013 5:23 pm by Angelica Daren Thompson

» Hey, little bitch!
Bar 'White' EmptyСъб Мар 02, 2013 9:37 pm by Angelica Daren Thompson

» make me remember you|angie's
Bar 'White' EmptyСъб Мар 02, 2013 9:31 pm by Angelica Daren Thompson

» Free flood.
Bar 'White' EmptyЧет Яну 03, 2013 12:22 pm by Аналей Рокфелер

» Кой беше последният филм, който гледахте?
Bar 'White' EmptyВто Яну 01, 2013 11:00 pm by Noah Clary

» Коя е последната книга, която прочетохте?
Bar 'White' EmptyСъб Дек 29, 2012 8:38 pm by Noah Clary

» Кой е филма,който ви е накарал да се замислите?
Bar 'White' EmptyСъб Дек 29, 2012 8:19 pm by Noah Clary

» It's Annaleigh, leave a message...
Bar 'White' EmptyСъб Дек 29, 2012 8:19 pm by Anthony Evans

» Кой сериал гледахте последно?
Bar 'White' EmptyСъб Дек 29, 2012 7:48 pm by Hunter Cayne

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 28, на Нед Апр 08, 2012 1:31 pm
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар


Bar 'White'

5 posters

Go down

Bar 'White' Empty Bar 'White'

Писане by Blair Waldorf Съб Мар 31, 2012 7:45 pm

Bar 'White' El-tubo-bar-4
Blair Waldorf
Blair Waldorf
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.

Брой мнения : 1165
Дата на регистрация : 21.06.2011
Местожителство : Manhattan... where everything happens.

Character sheet
Квартал: Upper East Side
Най-важното за героя:
Тайна: Най-големият ѝ скандал със Серина е защото тя е спала с Нейт. Влюбена е в Чък Бас, но не може да позволи на никого да знае за това.

Върнете се в началото Go down

Bar 'White' Empty Re: Bar 'White'

Писане by Джаксън Кларк Сря Юни 20, 2012 4:06 pm

Събудих се към пет наобед със страшно главоболие. В момента, в който се обърнах видях едно момиче, издърпало чаршафа ми и увило тялото си в него. Завъртях очи, станах и си взех един леден душ, който разведри малко обстановката. Като излязох видях, че момичето се е събудило и е тръгнало да се облича. Намигнах ѝ леко, а тя си тръгна безмълвно. Вече забравях бройките на мацките, които не ми казваха нищо след секс. Напълно неуважително! Облякох си едни тъмносини дънки и бяла риза, на която не закопчах последните две копчета. Разроших косата си с малко гел и не след дълго излязох навън.
Започваше да се стъмва, което означава, че е време за нов купон. Забелязах светещият надпис на някакво заведение, от което се чуваше силна музика. Влязох вътре и останаха очарован, че има толоква хора. Никога не бях идвал тук, но не ми пречеше да поправя грешката. Огледах се за свободно място и забелязах един стол на бара. Точно до него се беше настанила една тъмнокоска. Усмихнах се доволно и се приближих до нея.
- Свободно ли е? - прошепнах в ухото й, а дъхът ми погъделичка кожата й. Тя кимна леко, а аз се настаних до нея.
- Едно уиски - заръчах на бармана. - А за госпожицата тук, каквото си избере - допълних и хвърлих един предизвикателен поглед на момичето.
Джаксън Кларк
Джаксън Кларк
Brooklyn
Brooklyn

Брой мнения : 118
Дата на регистрация : 09.07.2011
Местожителство : Бруклин, Ню Йорк

Character sheet
Квартал: Бруклин
Най-важното за героя:
Тайна: Прекарал е две години в пансион, защото родителите му го изоставили.

Върнете се в началото Go down

Bar 'White' Empty Re: Bar 'White'

Писане by Фей Съмърс. Сря Юни 20, 2012 4:24 pm

Беше странно какъв нощен живот водех напоследък. Почти не спях. Най - много 4,5 часа на ден. Но ако питаш някой хаймани и това е много. Няма значение. Аз не бях от тях. Бях възпитана и примерна, но откакто с мама преживяхме втората катастрофа, поради МОЕТО невнимание, почти нищо не ме интересуваше. Беше обикновен ден. Бягах, ходих на училище, върнах се, душ, учене, малко сън и... аут! И без това мама не се прибираше по - рано от 10. Бях на ... свободен режим.

Оставих косата си свободно да виси на раменете ми, естествено права. Облякох къси бели панталонки, бял потник, след което се зачудих какво да си обуя. Това беше труден избор. Имах прекалено много токчета. Именно затова реших да съм... с кецове. Черни обикновени кецове. С мен взех единствено около 50 долара, телефона си и ключовете, ск оито заключих къщата. Нямах никакво намерение да ходя на бар, но от доста време бях Single. И въпреки, че въобще не бях облечена подходящо, минах между капките на бар Уайт. И аз не знам как ме пуснаха, дали съм се скрила зад някой грамаден батко... явно просто .. не следяха стриктно.

Седнах на бара и си поръчах фреш. Нека първо малко се освежа, а после с твърдия алкохол. Но ... явно нямах късмет тази вечер, щеше да се започне още по светло, защото някакво момче ме попита твърде близо до мен: "Свободно ли е?" , въобще не отговорих, защото той седна. Реших да ме почерпи и .. защо не?

- Бърбън. Чист Бърбън с лед... - промърморих тихо аз, зяпайки момчето, което така удобно се беше настанило до мен. Сигурно си мислеше, че ще съм поредната му играчка. Усмихнах се фълшиво и започнах с много дърдорене, за да се откае от мен - Е, каква е причината да почерпиш едно обикновено момиче, което стои само на бара? - попитах го почти троснато, но със някаква странна досадна нотка в гласа си.
Фей Съмърс.
Фей Съмърс.
Brooklyn
Brooklyn

Брой мнения : 16
Рожден ден : 18.07.1995
Дата на регистрация : 09.06.2012
Местожителство : Ню Йорк, Бруклин

Върнете се в началото Go down

Bar 'White' Empty Re: Bar 'White'

Писане by Джаксън Кларк Сря Юни 20, 2012 7:42 pm

Загледах я. Беше сладка. Приличаше на малко невинно момиченце, но по погледа й познавах, че не е такава. Впечатли ме именно това, че не беше претруфена с някакви рокли и токчета, ами беше с напълно нормални дрехи и обувки.
Доволна усмивка плъзна по устните ми в момента, в който момичето си поръча бърбън. Забележително беше, когато се вижда жена, която пие наистина силен алкохол - малко издържаха на него. Очертаваше се интересна вечер, ако непознатата продължаваше да се връзва на всяка моя прищявка.
- Ако беше толкова обикновено, нямаше да те черпя - намигнах й и отпих от уискито си.
Видях, че тя се подсмихна леко. Харесваше й да й правят комплименти, които и без друго сигурно получаваше постоянно. Е на кое момиче не му харесваше да го ухажват? Честно казано аз не съм ухажвал момиче от гимназията. Просто минах на принципа малко флирт и после всичко завършва в нечие легло... или тоалетна на заведение.
- Е непознато момиче от бара, ще ми кажеш ли как се казваш или аз да бъда първи? - усмихнах се чаровно и отпих още една глътка от питието си.
Джаксън Кларк
Джаксън Кларк
Brooklyn
Brooklyn

Брой мнения : 118
Дата на регистрация : 09.07.2011
Местожителство : Бруклин, Ню Йорк

Character sheet
Квартал: Бруклин
Най-важното за героя:
Тайна: Прекарал е две години в пансион, защото родителите му го изоставили.

Върнете се в началото Go down

Bar 'White' Empty Re: Bar 'White'

Писане by Фей Съмърс. Сря Юни 20, 2012 8:06 pm

Бях отпила няколко пъти, когато той ме попита за името ми. А колкото до комплиментите - не се лъскаех. Беше прекалено нахално от негова страна. Все едно не можех сама да си поръчам нещо. Ами той трябваше да дойде и да ми поръча. Няма значение. Да. Щях да му кажа името си. Но малко по - късно ако се засечем. Защото смятах да не се запознавам с `Up West/Еast Side`ъри.

- Защо просто не си представаиш, че съм онова обикновено момиче и да ми викаш... Обикновената? - направих малка пауза, за да си помисли, но после пак продължих - Или онази, с която ще се чукам довечера? - взех си бърбана и си тръгнах, а после се обърнах и очтиво казах - Мерси за бърбъна! Дано да се видим пак... - и отново онази фълшива усмивка.

Всъщност отивах до тоалетната с бърбън. Беше много тъпо. Дори и не ми се ходеше. Влезнах в дамската и реших малко да се поосвежа. Беше странно. Някакво момче да ме заговори. Изпуснах ... шанса, за който бях излезнала. Всъщност малко съжалявах, че зарязах "Принца на бял кон" така сам на бара. Защото всъщност и аз бях сама. Но пък има доста риба в морето, така че... Взех си бърбана и засилено отворих вратата, тъкмо когато..
Фей Съмърс.
Фей Съмърс.
Brooklyn
Brooklyn

Брой мнения : 16
Рожден ден : 18.07.1995
Дата на регистрация : 09.06.2012
Местожителство : Ню Йорк, Бруклин

Върнете се в началото Go down

Bar 'White' Empty Re: Bar 'White'

Писане by Адолф Адамик Сря Сеп 19, 2012 6:52 pm

По дяволите проклетият телефон нещо не беше наред с него и Адолф се можеше да се свърже с офиса на редакцията, за да съобщи че няма да може да им плати поръчаната статия за едноимената модан икона.
В момента младежът се намираше близо до някакъв бар,където явно падаше страхотен купон и веселие,а той през това време се мъчеше с мобилиня насред този вятър и лек дъжд, който започна да ръси отгоре му ,да се свърже с редакцията,но опитите му бяха безполезни.
-Мамку,да върви на майната си,шибаният телефон!-изкрещя с всичка сила младежът и като едва не събори една селиконова лелка на тротоара,насочи се към заведението и влезе вътре.
Още с влизането си,неговото обоняние усети силанта миризма на алкохол,няколко вида опита и разкрепостено поведение.
Без да обръща на зяпачите,нахаканият журналист се спусна към бара и като буквално се натресе на стола,който издаде шум все едно,че се е счули от тежестта му,Адолф хвърли пренебрежителен поглед къв бармана и му каза:
-Хей,човече дай ми едно питие,че днес денят ми е ужасен!-гласът му прозвуча студено и отблъскащо,а мислите му бяха някъде другаде.
Това явно стресна човека насреща му, която явно нямаше си идея с какъв човек разговаря,но усти заплахата и веднага се подчини.
-Да,сър питието ви идва веднага- с разтреперан глас му каза той и веднага се зае с приготвянето на питието.
Адолф Адамик
Адолф Адамик

Брой мнения : 51
Рожден ден : 12.02.1988
Дата на регистрация : 25.08.2012
Местожителство : Бруклин

Character sheet
Квартал: Бруклин
Най-важното за героя:
Тайна: от време на време взима наркотици и опиати за подобряване на настроението му

Върнете се в началото Go down

Bar 'White' Empty Re: Bar 'White'

Писане by Rose McGowan Сря Сеп 19, 2012 7:06 pm

Поредната нощ бе паднала на града.Аз си седях в апартамента и се чедех какво да правя тази вечер.Дали да отида на дискотеке и да се забия с някой пиян готин пич или да отида в някой бар и там да се забия с някой пиян дъртак.Но реших че ми трябват нови дрешки и бижута а по баровете все ще намеря някой кой да ми ги вземе.Облякох една къса и секси рокличка,пооправих се и се втурнах към най-близкия бар.Щом пристигнах бързо успях да се добера до бара като разбира се събрах много мъжки погледи.Седнах на бара и си поръчах едно мартини.
Rose McGowan
Rose McGowan
Brooklyn
Brooklyn

Брой мнения : 20
Дата на регистрация : 01.04.2012
Местожителство : Бруклин

Character sheet
Квартал: Бруклин
Най-важното за героя:
Тайна: няма

Върнете се в началото Go down

Bar 'White' Empty Re: Bar 'White'

Писане by Адолф Адамик Сря Сеп 19, 2012 7:15 pm

Докато чакаше да получи питието си,някаква мацка влезе в заведението и селд като поразходи дългите си прелестни крака пред мръснишките погледи на мъжете и събуди завистта у жените,настани се на бара близо до него и си поръча едно мартини.
Без да се натрапва по никакъв начин,тя просто изпълваше това заведение с своето присъствие и още по-привлекателното изваяно женско тяло.
Отвсякъде си беше красавица,но не личеше,че беше от вида за една нощ или евтин флирт,а осъзнаваше какво представлява и колко струва.
Барманът донесе уискито на Адолф,който на едни дъх го изпи и очите му блеснаха от удоволствие и поръа още да му сипе.
-Добър вечер,хубавице!Какво прави такова хубаво маце като теб сред тази паплач,която те изпива само с поглед?Може би си търсиш да забиеш някой или пък утешаваш любовна мъка?-цинично попита младежът, който реши да се запознае с непозната,независимо че не си падаше по това някоя жена да ими влияние върху него.
Обичае свободата си и тази вечер може би щеше да се позабавлява достатъчно, за да задоволи инстинктите си и жаждата за най-обикновен флирт.
Адолф Адамик
Адолф Адамик

Брой мнения : 51
Рожден ден : 12.02.1988
Дата на регистрация : 25.08.2012
Местожителство : Бруклин

Character sheet
Квартал: Бруклин
Най-важното за героя:
Тайна: от време на време взима наркотици и опиати за подобряване на настроението му

Върнете се в началото Go down

Bar 'White' Empty Re: Bar 'White'

Писане by Rose McGowan Сря Сеп 19, 2012 7:26 pm

Чакането да намеря някой който да ме заговори не бе дълго.Тъкмо отпих първата глъдка от мартинито си и един пич ме заговори.Поогледах го и си казах"става,дано е готов да не жертва".
.Търся си приятна компания за вечерта-докато казвах това го гледах във очите даже си крастосах краката като нарочно го направих бавно и той определено го хареса.Усмихнах се и продължих:
-А ти защо си тук сам самичък,някоя може да те сруска.-засмях се леко.
Rose McGowan
Rose McGowan
Brooklyn
Brooklyn

Брой мнения : 20
Дата на регистрация : 01.04.2012
Местожителство : Бруклин

Character sheet
Квартал: Бруклин
Най-важното за героя:
Тайна: няма

Върнете се в началото Go down

Bar 'White' Empty Re: Bar 'White'

Писане by Адолф Адамик Сря Сеп 19, 2012 7:36 pm

Тази мацка си я биваше,откъдето и да я погледне човек всичко си имаше,а начина по който си кръстоса краката,беше доста показателен и го направи със стил,все едно Шарън Стоун беше пред него.
Дръзка,остроумна и секси,все неща, който му допадаха и освен красивото женско тяло обичаше жената срещу него да е умна,а да не е някаква глупачка,която си кикоти истерично и две думи не може да обели.
-Не знам, може би си търся начин по който да си оправя скапания ден,пък ако попадна на някой мацка като теб,няма да имам нищо против да ме схуска-отвърна в същият предизвикателен тон младежъ и я изгледа от главата до петите.
В момента не му беше да прави секс с първата срещната,по-скоро един разговор ще му се отрази доста добре.
-Нов съм в града,казвам се Адолф Адамик и за протокола не съм немец,а чех-представи се младежът и като леко с език отпи от чашата протегна ръка към красавицата.
Адолф Адамик
Адолф Адамик

Брой мнения : 51
Рожден ден : 12.02.1988
Дата на регистрация : 25.08.2012
Местожителство : Бруклин

Character sheet
Квартал: Бруклин
Най-важното за героя:
Тайна: от време на време взима наркотици и опиати за подобряване на настроението му

Върнете се в началото Go down

Bar 'White' Empty Re: Bar 'White'

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите