Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Night club 'Red rose'
Karaoke bar 'Sing sing' EmptyНед Мар 03, 2013 5:23 pm by Angelica Daren Thompson

» Hey, little bitch!
Karaoke bar 'Sing sing' EmptyСъб Мар 02, 2013 9:37 pm by Angelica Daren Thompson

» make me remember you|angie's
Karaoke bar 'Sing sing' EmptyСъб Мар 02, 2013 9:31 pm by Angelica Daren Thompson

» Free flood.
Karaoke bar 'Sing sing' EmptyЧет Яну 03, 2013 12:22 pm by Аналей Рокфелер

» Кой беше последният филм, който гледахте?
Karaoke bar 'Sing sing' EmptyВто Яну 01, 2013 11:00 pm by Noah Clary

» Коя е последната книга, която прочетохте?
Karaoke bar 'Sing sing' EmptyСъб Дек 29, 2012 8:38 pm by Noah Clary

» Кой е филма,който ви е накарал да се замислите?
Karaoke bar 'Sing sing' EmptyСъб Дек 29, 2012 8:19 pm by Noah Clary

» It's Annaleigh, leave a message...
Karaoke bar 'Sing sing' EmptyСъб Дек 29, 2012 8:19 pm by Anthony Evans

» Кой сериал гледахте последно?
Karaoke bar 'Sing sing' EmptyСъб Дек 29, 2012 7:48 pm by Hunter Cayne

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 28, на Нед Апр 08, 2012 1:31 pm
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар


Karaoke bar 'Sing sing'

5 posters

Go down

Karaoke bar 'Sing sing' Empty Karaoke bar 'Sing sing'

Писане by Blair Waldorf Съб Мар 31, 2012 3:50 pm

Karaoke bar 'Sing sing' Nisha-Bar-and-Restaurant-Interior-by-Pascal-Arquitectos
Blair Waldorf
Blair Waldorf
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.

Брой мнения : 1165
Дата на регистрация : 21.06.2011
Местожителство : Manhattan... where everything happens.

Character sheet
Квартал: Upper East Side
Най-важното за героя:
Тайна: Най-големият ѝ скандал със Серина е защото тя е спала с Нейт. Влюбена е в Чък Бас, но не може да позволи на никого да знае за това.

Върнете се в началото Go down

Karaoke bar 'Sing sing' Empty Re: Karaoke bar 'Sing sing'

Писане by J.T. Smith Нед Апр 08, 2012 9:47 pm

Как беше стигнал до тук?
И не говорим за тъпия екзистенциален въпрос, който повечето млади хора имаха навика да си задават, след като са сгафили страшно много. Не. В този миг Джей се чудеше как е позволил на компанията му да го довлече в този караоке-бар. Знаеха, че въобще не го бива да пее, още повече, че след като вкараше достатъчно алкохол в системата, този факт започваше съвсем умишлено да му убягва и мистър Смит грабваше най-близкия микрофон, създавайки сериозен дискомфорт на околните.
Както и да е, вече беше късно да си тръгне.
Няколко негови приятелчета от академията празнуваха, защото единият имаше рожден ден и щеше да е твърде грубо от негова страна просто така да се омете, без думичка да каже. Пък и изглежда заведението бе приятно, защото наоколо беше просто пълно с готини момичета и весели хора. Върху лицето на Джей се появи доволна усмивка и той пое дадената му чаша с уиски, след което вдигна наздравица на компанията си.
- За рождения ден на Туигс! - засмя се, опитвайки се да надвика шумотевицата и отпи огромна глътка.
Бяха минали през един ирландски pub и там бяха изпили доста бири, та всички бяха в добро настроение. Изглежда нещата вървяха перфектно. Освен една малка подробност. В компанията им нямаше момичета. Факт, който май приятелите му намираха за доста важен и постоянно се оглеждаха търсейки някаква компания.
J.T. Smith
J.T. Smith
Brooklyn
Brooklyn

Брой мнения : 13
Рожден ден : 26.05.1988
Дата на регистрация : 08.04.2012
Местожителство : Бруклин.

Character sheet
Квартал:
Най-важното за героя:
Тайна: От 13 до 18 годишна възраст е живял в изправителен дом. Нещо, което се старае никой да не научава.

Върнете се в началото Go down

Karaoke bar 'Sing sing' Empty Re: Karaoke bar 'Sing sing'

Писане by Вайлет Файъруърк Нед Апр 08, 2012 9:55 pm

Изгонена?!Реакцията ми като видях табелката на вратата на апартамента ми бе просто уникална.Не можех дори да се докопам до собствените си неща.И сега какво?!Закопчах лекото си пролетно яке в черен цвят и тръгнах ядосано по стълбите ,като токчетата ми огласяха този блок за последно.Като излязох погледнах към прозореца и се намусих ,огледах де наоколо и тръгнах без посока.Без никаква посока.
След няколко преки забелязах някакъв бар.Името не бе важно,но съдържаше думата "бар"!
Без и една мисъл да ми мине през ума се насочих към входа.След една или две бързи крачки нахлух набързо и се отправих към един от свободните места до бара и мигновено дори без да поглеждам бармана.
-Уиски,чисто!
Е,бях бясна.Всички знаеха какво означава.Алкохол,алкохол.Извадих кутията цигари,издърпах едничка и я запалих.Не се огледах за знак,че е забранено .. но и в момента не ми пукаше особено.Надявах се просто да позабравя,че в момента нямам къде да отида .. и хоп погледа ми се заби върху един човек.Познат.. познах.Амбър?Това тя ли беше?!Ако беше тя щеше да дойде при мен,аз винаги съм била разсеяна.А и не виждах много добре дали е тя.
Както и да е.След като едва дочух как бармана оставя чашата на бара се обърнах.Как не ме попита за лична карта.Що за бар.Ужас.Сериозно ли мисля за закони?!Не съм много в ред.
Поех в ръка чашата и отпих няколко големи глътки.След като я пуснах оставих цигарата в пепелника и се загледах в една точка.
И сега какво?!
Вайлет Файъруърк
Вайлет Файъруърк
Brooklyn
Brooklyn

Брой мнения : 58
Рожден ден : 01.04.1993
Дата на регистрация : 08.04.2012
Местожителство : Ъпър Ийст Сайд

Character sheet
Квартал: Ъпър Ийст Сайд
Най-важното за героя:
Тайна:

https://www.facebook.com/ninsSsSsS

Върнете се в началото Go down

Karaoke bar 'Sing sing' Empty Re: Karaoke bar 'Sing sing'

Писане by Charlotte Beatris Montes Нед Апр 08, 2012 10:13 pm

''Шарлот Беатрис Монтес, да не си посмяла да преминеш прага на този дом!'' -пискливият глас на леля ми още отекваше в главата ми..
Бяхме се скарали както всеки ден.Набързо бях обула тесните, светли дънки и новият, черен топ без презрамки, който си бях купила по-рано днес.
Затръшнах входната врата още докато леля ми мърмореше нещо, как щяла да ми вземе кредините карти и да ме остави на улицата.Хич не я слушах, през това време мислех за бар където да отида.Наблизо имаше караоке бар.Помислих си, че ако се напия достатъчно можеше и а изпея нещо.
Влязох в бара и веднага поръчах:
-Едно голямо мартини!-извадих кутията цигари от малката си чантичка и се заех да си търся запалката... и се нацупих като установих, че я няма никъде.Винаги я забравях, а пушех повече от година и никога нямах запалка.
-Все на мен ли?!-казах тихо и се огледах наоколо.
На няколко крачки от мен стоеше момиче, което тъкмо палеше цигарат си.Взех си чашата в ръка и се приближих до нея като в дръгата си ръка държах вече извадена цигара.
-Хей!Може ли запалка?-попита й се умихнах мило.
През това време някакво момче изпълняваше някаква песен и май поздравяваше някакъв негов приятел.
-Между другото аз съм Шарлот.-представих се на непознатата.
Charlotte Beatris Montes
Charlotte Beatris Montes
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 110
Рожден ден : 16.04.1995
Дата на регистрация : 08.04.2012

Върнете се в началото Go down

Karaoke bar 'Sing sing' Empty Re: Karaoke bar 'Sing sing'

Писане by J.T. Smith Нед Апр 08, 2012 10:33 pm

- Брато, не можеш!
Туигс се засмя, размахвайки чашата си насам-натам, при което солидно количество алкохол се разля върху масата и хората около него. Добре, че Джей не стоеше в близост, иначе щеше да се прибере с огромно петно уиски, което не беше убеден, че знае как да разкара от тениската си. Усмихна се широко на колегата си и вдигна своето питие, в знак на наздравица, след което го пресуши на един дъх.
- Мислиш ли? - засмя се, - Watch and learn, kiddo.
Предизвикваха го?! Него?! Не можел да заговори двете великолепни брюнетки на бара? Не само, че можеше, но и щеше да докаже на другарчетата си, че го умее по-добре от тях. Изправи се бавно, взе една от цигара от захвърлените на масата кутии и се насочи уверено към момичетата. Трябваше му доста алкохол, за да го повали или накара да ходи неуверено, но Смит тепърва беше започнал вечерта. Е, вярно, че беше оставил достатъчно пресушени чаши, че да му е весело и самочувствието му да е в повече, но все още бе далеч от момента, когато ще се напие.
Само след секунди вече бе до тях, но първоначално не ги заговори. Беше тактическа грешка. Покажеш ли прекален интерес към обекта - той чувства, че си прекалено лесна плячка. Трябваше да се изчака удобния момент. А в момента Джей като че ли разполагаше с цялото търпение на света. Повика бармана с ръка и поръча още две бутилки Джак Даниелс, след което почти кротко зачака да му ги донесат. Беше на няма и метър разстояние от красавиците, но все още нямаше намерение да ги заговори. Просто им хвърляше по някой-друг поглед, колкото да им загатне интереса си.
J.T. Smith
J.T. Smith
Brooklyn
Brooklyn

Брой мнения : 13
Рожден ден : 26.05.1988
Дата на регистрация : 08.04.2012
Местожителство : Бруклин.

Character sheet
Квартал:
Най-важното за героя:
Тайна: От 13 до 18 годишна възраст е живял в изправителен дом. Нещо, което се старае никой да не научава.

Върнете се в началото Go down

Karaoke bar 'Sing sing' Empty Re: Karaoke bar 'Sing sing'

Писане by Вайлет Файъруърк Нед Апр 08, 2012 10:41 pm

-Заповядай Шарлот ..
Подадох `и тъмно червената запалка и се усмихнах.
Хайде да забравим ,че съм бездомна и да се напия с нов приятел!
-Вайлет .. но ме наричай Вай.
Изпих последната глътка от чашата и направих сигнал на бармана да донесе следващата чаша.
-Защо си сама тук?
Попитах я с най-изтъркания въпрос на света ,но си бе прост.А и ми бе интересно.Взех цигарата от пепелника и лекичко я тръсна ,понеже половината бе изгорена.След секунда вече наблюдавах дима който бе от цигарата.А той стигна до някакво момче.Усмихнах му се.
-Здравей ..
Поздравих го.Може би беше малко трудно да ме чуе.Но бе само на около метър разстояние.Трябваше да ме чуе.. мисля.Много мисля.
Бармана остави чашата пред мен и аз веднага я грабнах и я пресуших за около секунда.Усмихнах се на бармана и той разбра,че ще ми трябва следваща.
Вайлет Файъруърк
Вайлет Файъруърк
Brooklyn
Brooklyn

Брой мнения : 58
Рожден ден : 01.04.1993
Дата на регистрация : 08.04.2012
Местожителство : Ъпър Ийст Сайд

Character sheet
Квартал: Ъпър Ийст Сайд
Най-важното за героя:
Тайна:

https://www.facebook.com/ninsSsSsS

Върнете се в началото Go down

Karaoke bar 'Sing sing' Empty Re: Karaoke bar 'Sing sing'

Писане by Charlotte Beatris Montes Нед Апр 08, 2012 10:53 pm

Запалих си цигарата и май си дръпнах прекалено много, защото леко се закашлях.
-Мерси.-казах й и върнах запалката.
-Защо си сама тук?-попита ме Вай.
-Ами.. скарах се с леля ми и ншмах време да се обадя на някой, а и обичам понякога да идвам сама.Така срещам нови хора.-обясних й накратко.-Ами ти?-попитах я, защото и тя беше сама.
-Здравей..-тя поздрави някой и аз се огледах да видя кой.Погледа ми се спря на ншкакжо момче.
-Сладък е.-подкачих я и пак хвърлих бърз поглед върху момчето, което Вай гледаше..

Charlotte Beatris Montes
Charlotte Beatris Montes
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 110
Рожден ден : 16.04.1995
Дата на регистрация : 08.04.2012

Върнете се в началото Go down

Karaoke bar 'Sing sing' Empty Re: Karaoke bar 'Sing sing'

Писане by J.T. Smith Нед Апр 08, 2012 11:01 pm

Ето го моментът. Човек трябваше само да почака и внезапно хищникът се превръщаше в жертва и обратно. Барманът дойде с двете бутилки, при което Джей ги взе и се отправи към момичетата. Сметката щяха да оправят на края на вечерта, пък и не беше негов рождения ден, че да се занимава с парите. Колегата щеше да плаща, все пак самият той бе настоял да дойдат тук. Нищо, че утре бяха още от шест часа.
- Привет, дами. - върху лицето му се появи тънка усмивка, - Ако не бях сигурен, щях да ви попитам дали сме се виждали преди, но съм убеден, че щях да помня такива красавици като вас.
Разстоянието от един метър вече се бе стопило. Държейки свойски с една ръка двете бутилки (все пак имаше малко опит като барман), Джейсън наклони леко глава и вдигна цигарата, която беше взел от масата преди малко.
- Някоя от вас случайно да има огънче?
Пушеше само, когато е навън с компания, но започнеше ли веднъж - нямаше спиране. Опитваше се да се откаже от този порок от доста време, но все неуспешно. Е, какво пък. Щеше някак да преживее две или три годинки, които цигарите скъсяваха от живота му.
- Какво правите тук сами? Не мислите ли, че е ... опасно за две самотни момичета?
Последният въпрос беше закачка, която се надяваше да разчетат по игривия поглед и тембър на гласа му. Досега не му се беше случвало да не схванат шегите му, но за всичко си имаше първи път, нали?


п.с. Момичета, лягам, че утре съм на даскало. Като се върна, ще продължим. Ок?
J.T. Smith
J.T. Smith
Brooklyn
Brooklyn

Брой мнения : 13
Рожден ден : 26.05.1988
Дата на регистрация : 08.04.2012
Местожителство : Бруклин.

Character sheet
Квартал:
Най-важното за героя:
Тайна: От 13 до 18 годишна възраст е живял в изправителен дом. Нещо, което се старае никой да не научава.

Върнете се в началото Go down

Karaoke bar 'Sing sing' Empty Re: Karaoke bar 'Sing sing'

Писане by Вайлет Файъруърк Нед Апр 08, 2012 11:07 pm

Веднага се изсмях на първото клише което беше издрънкал."Ако не бях сигурен, щях да ви попитам дали сме се виждали преди, но съм убеден, че щях да помня такива красавици като вас. " що за клише?!След като се поуспокои ,а те ме гледаха странно ,аз само се усмихнах мило и леко се наведох съм Шарлот и тихо `и казах.
-Може да е сладък ,но още едно клише и ще се убия от смях!
След като се върнах в предишната си позиция му подадох запалката която скоро щеше сигурно да стане обществена собственост,но бях сигурна ,че това за запалката отново си бе само опит да ни заговори.Е,получи му се.
Вдигнах леко туко-що напълнената чаша и я посочих.
-Пием .. не си ли личи?
Саркастично отговорих.Ох,май вече алкохола ми влияеше.Защо се напивах лесно.До края на тази чаша щях да обичам всички .

PS.Оки .. лека и мека ;р
Вайлет Файъруърк
Вайлет Файъруърк
Brooklyn
Brooklyn

Брой мнения : 58
Рожден ден : 01.04.1993
Дата на регистрация : 08.04.2012
Местожителство : Ъпър Ийст Сайд

Character sheet
Квартал: Ъпър Ийст Сайд
Най-важното за героя:
Тайна:

https://www.facebook.com/ninsSsSsS

Върнете се в началото Go down

Karaoke bar 'Sing sing' Empty Re: Karaoke bar 'Sing sing'

Писане by Charlotte Beatris Montes Пон Апр 09, 2012 7:24 am

Добре де, наистина започна с клише, ама нали трябваше да ни заговори някак си.Засмях се на думите му , но май на Вай репликата му й се стори по-смешна.След като се успокои тя ми каза тихо.
-Може да е сладък ,но още едно клише и ще се убия от смях!
Засмях се леко и погледнах непознатият.Той ни попита какво правим и дали не ни е страх да сме сами.Вай му отговори доста съркастично.Аз нищо не казах само отпих от мертинито си и изчаках да видя дали ще последва още някакво клише или ще се представи след като си направи труд да прави опити да ни заговори.
Charlotte Beatris Montes
Charlotte Beatris Montes
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 110
Рожден ден : 16.04.1995
Дата на регистрация : 08.04.2012

Върнете се в началото Go down

Karaoke bar 'Sing sing' Empty Re: Karaoke bar 'Sing sing'

Писане by Amber O'Connor Пон Апр 09, 2012 10:34 am

СЪОБЩЕНИЕТО Е ИЗТРИТО !

от: Амбър /мен/


Последната промяна е направена от Amber O'Connor на Вто Апр 10, 2012 7:23 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Amber O'Connor
Amber O'Connor
Brooklyn
Brooklyn

Брой мнения : 519
Рожден ден : 29.11.1998
Дата на регистрация : 31.03.2012
Местожителство : Ню Йорк

Character sheet
Квартал: Бруклин
Най-важното за героя:
Тайна: м .. няма какво да крия от вас душиции

Върнете се в началото Go down

Karaoke bar 'Sing sing' Empty Re: Karaoke bar 'Sing sing'

Писане by J.T. Smith Пон Апр 09, 2012 10:06 pm

Джей може би, до някаква степен, беше погълнал значително количество алкохол, но можеше съвсем ясно да разпознае белезите в чуждо държание, които индикираха определена емоция. Още повече, че в момента ставаше дума за присмех насочен към неговата скромна личност. Че тази госпожица очакваше да започне да ѝ сваля звезди на първа среща? Или да се измисли толкова засукано, че никога да не го е чувала. Цялото това познанство се разиграваше по правила, които бяха толкова стари, колкото и самата институция наричаща се "бар". Готин тип приближава готини момичета, прави няколко очевидни забележки, държи се като идиот и ...е, останалото зависеше. Но началото винаги беше такова.
Тъмнокосият остана напълно сериозен, не отвръщайки на смеха на събеседницата си. Чак сега намери време да ги огледа от по-близо. Дрехите им очевидно бяха скъпи, нещо което ги причисляваше към по-горната класа. Хора, които обикновено дори не благоволяваха да говорят с него. Той остави бутилките на бара до себе си и дръпна солидно количество лютив дим, което се плъзна надолу към дробовете му. Присви едно око и се усмихна едва забележимо:
- Въпросът беше реторичен, сладурче. - Джей Ти наклони лекичко глава и продължи все така равно, но достатъчно силно да го чуват, - Според мен не сте тук просто да пийнете, обаче. Всяка си има ... цел. Да се забавлява, да забрави нещо или просто да разнообрази. И пиенето е само средство. Ако искате да продължите, можете да дойдете на нашата маса. С едни колеги съм. Ако, разбира се, не ви се струваме твърде скучни.
Сложи цигарата в устата си и взе по една бутилка във всяка ръка, след което се обърна към масата си. Изброи до пет на ум, след което се обърна и допълни небрежно:
- Аз съм Джей Ти, между другото.
Забеляза, че към двете госпожици се приближи и трето момиче. Чудесно. Може би тя знаеше как се процедира на такива места. Мистър Смит вдигна безпомощно рамене и тръгна към масата.
J.T. Smith
J.T. Smith
Brooklyn
Brooklyn

Брой мнения : 13
Рожден ден : 26.05.1988
Дата на регистрация : 08.04.2012
Местожителство : Бруклин.

Character sheet
Квартал:
Най-важното за героя:
Тайна: От 13 до 18 годишна възраст е живял в изправителен дом. Нещо, което се старае никой да не научава.

Върнете се в началото Go down

Karaoke bar 'Sing sing' Empty Re: Karaoke bar 'Sing sing'

Писане by Charlotte Beatris Montes Вто Апр 10, 2012 8:46 pm

На момчето май не му стана много приятно.Изглеждаше забавен тип , но ,май и ние бяхме прекалили.Той просто се опитваше да ни заговори и нека си го признаем, клишираните реплики се използваха най-много с такава цел.
Следващата му реплика малко ме изненада ,защото беше напълно прав.
- Според мен не сте тук просто да пийнете, обаче. Всяка си има ... цел. Да се забавлява, да забрави нещо или просто да разнообрази. И пиенето е само средство. Ако искате да продължите, можете да дойдете на нашата маса. С едни колеги съм. Ако, разбира се, не ви се струваме твърде скучни.
Момчето тръгна към масата си, но след това се обърна и каза:
- Аз съм Джей Ти, между другото.
- Аз съм Шарлот Беатрис.-представих се и тръгнах към него.
- Надявам се поканата за вашата маса още да важи.-усмихнах се.
Погледнах към Вай с поглед ''хайде ела, ще бъде забавно.''
Charlotte Beatris Montes
Charlotte Beatris Montes
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 110
Рожден ден : 16.04.1995
Дата на регистрация : 08.04.2012

Върнете се в началото Go down

Karaoke bar 'Sing sing' Empty Re: Karaoke bar 'Sing sing'

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите