Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Night club 'Red rose'
Night club 'Red rose' EmptyНед Мар 03, 2013 5:23 pm by Angelica Daren Thompson

» Hey, little bitch!
Night club 'Red rose' EmptyСъб Мар 02, 2013 9:37 pm by Angelica Daren Thompson

» make me remember you|angie's
Night club 'Red rose' EmptyСъб Мар 02, 2013 9:31 pm by Angelica Daren Thompson

» Free flood.
Night club 'Red rose' EmptyЧет Яну 03, 2013 12:22 pm by Аналей Рокфелер

» Кой беше последният филм, който гледахте?
Night club 'Red rose' EmptyВто Яну 01, 2013 11:00 pm by Noah Clary

» Коя е последната книга, която прочетохте?
Night club 'Red rose' EmptyСъб Дек 29, 2012 8:38 pm by Noah Clary

» Кой е филма,който ви е накарал да се замислите?
Night club 'Red rose' EmptyСъб Дек 29, 2012 8:19 pm by Noah Clary

» It's Annaleigh, leave a message...
Night club 'Red rose' EmptyСъб Дек 29, 2012 8:19 pm by Anthony Evans

» Кой сериал гледахте последно?
Night club 'Red rose' EmptyСъб Дек 29, 2012 7:48 pm by Hunter Cayne

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 28, на Нед Апр 08, 2012 1:31 pm
Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар


Night club 'Red rose'

+5
Оксана Адлър
Christian Nortfild
Дийн Бейкър
Никол Мур
Blair Waldorf
9 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Night club 'Red rose' Empty Night club 'Red rose'

Писане by Blair Waldorf Съб Мар 31, 2012 3:47 pm

Night club 'Red rose' Home1
Blair Waldorf
Blair Waldorf
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.

Брой мнения : 1165
Дата на регистрация : 21.06.2011
Местожителство : Manhattan... where everything happens.

Character sheet
Квартал: Upper East Side
Най-важното за героя:
Тайна: Най-големият ѝ скандал със Серина е защото тя е спала с Нейт. Влюбена е в Чък Бас, но не може да позволи на никого да знае за това.

Върнете се в началото Go down

Night club 'Red rose' Empty Re: Night club 'Red rose'

Писане by Никол Мур Вто Апр 10, 2012 7:48 pm

Побързах да излезна от парка, трябваше ми по-шумно място .. пълно с хора! Минавах от една улица в друга мислейки за толкова много неща, песните се сменяха дори не усещах кога минаваха.В къщи бяха толкова досадни или по скоро загрижени, но тяхната загриженост ставаше банална а и вече не съм малко момиче .. мога и сама да се грижа за себе си.Време ли беше да се изместя някъде на .. хотел може би ... хаха хотел, много смешно.Вървях близо половин час и не видях клуб, бар или нещо подобно .. от дълеч се видяха светещите в червено светлинки на един клуб, Night club 'Red rose'. Свалих слушалките от ушите си, прибрах телефона в джоба си като бутнах големите катранено черни врати на клуба а димът на цигарите и мирисът на тежкия алкохол ме заля.Поех дълбоко въздух като направих няколко крачки напред .. не е късно да се обърна и да си тръгна, подсмихнах се на умните си мисли като тръгнах бързо напед.Усетих как някой хвана ръката ми, погледнах очудено издърпвайки ръката си рязко.Идиот!
Седнах на един от високите столове на бара като затраках нервно по барплота.
-Уиски! Казах нервно на бармана след което погледът ми се впери в ярко светещата в червено лампа.
Никол Мур
Никол Мур
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 613
Дата на регистрация : 08.04.2012
Местожителство : Upper East Side

Character sheet
Квартал: Не ти трябва да знаеш
Най-важното за героя:
Тайна: Крие че е прекарала година в лудница!

Върнете се в началото Go down

Night club 'Red rose' Empty Re: Night club 'Red rose'

Писане by Дийн Бейкър Вто Апр 10, 2012 8:04 pm

Бях в приповдигнато настроение,когато излязох от хотела. Със Закъри вече бяхме избрали къщата и сега оставаше да ни бъдат направени стаите по наш вкус. Една строителна фирма бе така добра да направи къщата както ние я поискахме,което си беше готино.
Влязох в един бар оглеждайки се наоколо с леко мръснишки поглед. Нямаше много познати. Седнах на един висок стол на бара и се обърнах към бармана.
- Днес черпавам. Всички поръчки на моята сметка. - заръчах му,а след това поръчах за себе си едно уиски и започнах бавно и обстойно започнах да оглеждам индивидите, които стояха на бара.
Едно момиче стоеше до мен,но с гръб към мен. Не можех да видя лицето `и. Приближих се към нея,слагайки дясната си ръка на бедрото `и. Очаквах да не се окаже мъж и да не е заета,защото днес не исках да оставам на сухо.
Дийн Бейкър
Дийн Бейкър
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 966
Дата на регистрация : 07.04.2012

Върнете се в началото Go down

Night club 'Red rose' Empty Re: Night club 'Red rose'

Писане by Никол Мур Вто Апр 10, 2012 8:15 pm

Барманът остави кристалната чаша на плота и я блъсна към мен.Няколко капки уиски изхвърчаха през чашата, да ти имам и обноските да ти имам.Инстинктивно прехапах устна отпивайки от уискито.Усетих топла, груба до някъде ръка върху бедрото си.
-Хей кучко докосни ме още веднъж и ще ти направя четката за зъби безработна.Изгледах го нервно заглеждайки се в доволно усмихнатото му лице .. нее, не това не е той .. не може да е той.Сякаш пеперуди запърхаха в корема ми, сърцето ми заби лудо минах нервно с ръка през косата си като отново го погледнах.
Той е, но защо, защо Дийн ? По добре да бях срещнала баща си или ядосаната ми майка. Ъгхх, спомени от онази нощ се набиха в главата ми .. не можех да скрия че имах чувства към него, но явно той е нямал ии работата му в Ню Йорк е била много по-важна от мен.
-Какво правиш тук ?
Никол Мур
Никол Мур
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 613
Дата на регистрация : 08.04.2012
Местожителство : Upper East Side

Character sheet
Квартал: Не ти трябва да знаеш
Най-важното за героя:
Тайна: Крие че е прекарала година в лудница!

Върнете се в началото Go down

Night club 'Red rose' Empty Re: Night club 'Red rose'

Писане by Дийн Бейкър Вто Апр 10, 2012 8:25 pm

Погледнах към нея и за миг замръзнах.
Това беше тя. Никол Мур,от плът и кръв. Не можех да повярвам,че я виждам след толкова време. Все още си спомням когато се напихме и го направихме,беше толкова лудо и забавно. Беше най - хубавото изживяване в живота ми,но по странни причини двамата трябваше да се разделим,но аз все още имах някакви чувства към нея,дори и сега да не го осъзнавах.
- Никол,не очаквах да те видя тук! - бях видимо доста изненадан,но приятно изненадан.
Усмихнах се,а след това я огледах. Все още беше дяволски секси.
- Как вървят нещата при теб,успя ли да си намериш място в Ню Йорк?-запитах я.
Дийн Бейкър
Дийн Бейкър
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 966
Дата на регистрация : 07.04.2012

Върнете се в началото Go down

Night club 'Red rose' Empty Re: Night club 'Red rose'

Писане by Никол Мур Вто Апр 10, 2012 8:37 pm

Хванах един кичур от косата си започвайки да го въртя нервно, ъгхх вредни навици.
-Нито пък аз.Насилих се да се усмихна, извъртях поглед към него .. ъгхх защо по дяволите е толкова сладък, влияещ и невероятно секси ?
Изпих останалото в чашата на екс като присвих устни ..
-Мястото, не аз го намерих.-Подмсихнах се.
Какво сега за животът си ли ще му разказвам ?
Нервно потрепвах с крак .. дали си личеше притеснението ми, нах как няма аз цялата треперя!
-Ъмм, съжелявм за езикът си .. преди малко.-Усмихнах се.
Изглеждах толкова глупаво отстрани, но какво се очакваше да му кажа или направя ?
Защо трябва да е толкова трудно, това съдба ли е ? Съдба, глупости!
-Как вървят нещата при теб, кхмм .. работата ?
Никол Мур
Никол Мур
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 613
Дата на регистрация : 08.04.2012
Местожителство : Upper East Side

Character sheet
Квартал: Не ти трябва да знаеш
Най-важното за героя:
Тайна: Крие че е прекарала година в лудница!

Върнете се в началото Go down

Night club 'Red rose' Empty Re: Night club 'Red rose'

Писане by Дийн Бейкър Вто Апр 10, 2012 8:47 pm

По дяволите не можех да се чувствам добре,когато тя не беше добре. Сърцето ме сряза,когато чух,че все още не е намерила мястото си. Беше толкова тъжно и гадно. Не исках да изпадам в депресии,заради това,че на нея `и беше гадно,затова в главата ми се посади една нова идея и тя започна много бързо да се разрастваше. Усмихнах се доволно.
- Все още нямам работа. Може да се каже,че уча. Но от тези уроци,много не излиза полза,затова сигурно накрая ще си купя дипломата.- засмях се,но действително възнамерявах да правя точно това,ако се наложеше.
Огледах се,а след това се приближих към Никол.
- Усещам,че може да прозвучи налудничаво и странно. Но имам свободно място при мен. С един приятел ще живеем заедно и имаме свободна стая. Ще значи много за мен,ако се съгласиш да живееш с нас. Не очаквам да се съгласиш,но ако има време,може да дойдеш да огледаш и да се запознаеш със Закъри...
Дийн Бейкър
Дийн Бейкър
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 966
Дата на регистрация : 07.04.2012

Върнете се в началото Go down

Night club 'Red rose' Empty Re: Night club 'Red rose'

Писане by Никол Мур Вто Апр 10, 2012 9:08 pm

Кимах и се усмихвах от време на време, а колко глупаво изглеждах просто не беше истина.
Имах чувството че ще се разтопя заради тази негова усмивка, кожата ми пламтеше, цялата треперех, това ли става когато кхмм човек срещне старата си кхмм, любов .. а всъщност колко стар ..., тази реакция, стомакът ми .. да не би да, нее няма начин все още да имам чувства към него.Той започна да се приближава, ам обърнах главата си на другата страна .. погледнах бармана ..-Уиски!-Усмихнах се.
Когато се обърнах лицето му беше толкова близко до моето .. опитах да събера мислите си, но нещо неми се получаваше.
След като чух предложението, погледнах очудено .. ъгхх как да му откажа, та той е като ангел .. аа какви ги говоря ?!
Но и ще се отърва от загрижените и винаги притеснени за мен родители и прислуга .. засмях се ..
Аа ии ще значи много за него .. какво трябва да значи това ?
-Ммм, съгласна.-Усмихнах се.
Никол Мур
Никол Мур
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 613
Дата на регистрация : 08.04.2012
Местожителство : Upper East Side

Character sheet
Квартал: Не ти трябва да знаеш
Най-важното за героя:
Тайна: Крие че е прекарала година в лудница!

Върнете се в началото Go down

Night club 'Red rose' Empty Re: Night club 'Red rose'

Писане by Дийн Бейкър Вто Апр 10, 2012 9:13 pm

Усмихнах се,това ме накара да се почувствам по - добре,което беше страхотно и приятно.
Отпих от уискито си. Хвърлих един поглед на хората около нас. Всички до един се забавляваха по странни начини,а на мен започна да ми омръзва и то много,надявах се поне Никол да е в добро настроение.
Стояхме така в продължение на пет минути. Пет дълги и тежки минути,които нямаше да се върнат. Трябваше да направя нещо,преди да изгубя интереса `и напълно.
-Какво ще кажеш да ти покажа къщата още сега? - попитах я и се усмихнах.
Вече трябваше да е обзаведена. Целия ден беше на разположение,а със Зак бяхме платили състояние за да може днес да се приберем в хубавата си къща,затова беше подходящо време за показване,точно сега.
Тъкмо сега Никол щеше да си избере стая и утре вечерта щеше да е готова по неин вкус.
Дийн Бейкър
Дийн Бейкър
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 966
Дата на регистрация : 07.04.2012

Върнете се в началото Go down

Night club 'Red rose' Empty Re: Night club 'Red rose'

Писане by Christian Nortfild Нед Юни 03, 2012 4:31 pm

Къде другаде можеше да се намира Кристиан в късните часове на нощта,ако не в някой нощен клуб пиян до козирката или поне опитващ се да стигне до това състояние.А повярвайте ми това не е лесно.
Нортфилд беше излезнал късно от местенцето си и бързаше към някакъв бар в центъра.Е,бързаше беше доста силно казано,защото не му пукаше дали ще закъснее.Както обикновено беше облякъл дънки и тениска,но на него му стояха адски секси и изглеждаха все едно са излезли от някоя корица на модно списание.Като се знае как пазарува тази идея беше доста вероятно да е истина.
Докато се казваше в една от колите си,Криатиан бръкна в джоба си и веднага напипа кутията с цигари.Супер,извади една и поднесе пламъка на запалката към нея.ИЗпуши гъст дим и потегли към един нощен клуб.
Клубът беше претъпкан и трудно можеше да се различат хората вътре,но Крис нямаше проблем с това,защото току-що беше получил съобщение,че "приятелчетата" му ще закъснеят.
-Мамка му!-изтуга той.Мразеше да му връзват тенекия,още повече,когато беше "бързал",за да дойде навреме.
Напоследък всичко беше затихнало и станало еднообразно в живота му и в Ню Йорк.Трябваше това да се промени и Нортфилд имаше някои грандиозни планове за това.Но за сега си оставаше прецакан да чака,докато онези кретени си довлечаха задниците в клуба.
Криатиан тръгна към бара и се настани на едно от високите столчета.Метна на барманката,сложи една мачовска усмивка и си поръча една бутилка уиски.Момичето веднага го погледна и на лицето й цъфна една флиртаджийска усмивка.Нортфилд се сети за скорошното изказване на Серина за това,че трябвало да научи мацките на устояват на нашия герой,това го накара да се разсмее леко.
След това се озърна из бара да намери някоя интересна и забавна личност да му прави компания,докато чака,а можеше и след това.
Christian Nortfild
Christian Nortfild
Upper West Side
Upper West Side

Брой мнения : 24
Дата на регистрация : 20.05.2012
Местожителство : Ню Йорк,Ъпър Уест Сайд

Character sheet
Квартал: Ъпър Уест Сайд
Най-важното за героя:
Тайна:

http://academy-nortfild.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Night club 'Red rose' Empty Re: Night club 'Red rose'

Писане by Оксана Адлър Нед Юни 03, 2012 5:44 pm

Отвсякъде е връхлиташе дъхът на прекалено много изпит алкохол и сдържано желание. Откъдето и да го погледнеш си беше жалка работа, но Оксана бе привикнала към атмосферата в подобни заведения и дори не й правеше впечатление. От време на време се налагаше да отблъсква прекалено нетрезвите и настъпателни мъже, които й натрапваха вниманието си, както и някои части от анатомията си. Немалко пъти бе усещала нечия ръка да опипва нахално дупето й или да я притегля към себе си.
Можеше да понесе всичко това. В крайна сметка защо бе дошла, ако не да се забавлява?
Никой не можеше да й попречи да си изкара добре. Нито майка й, нито Миранда, която й се обади поне десет пъти, за да й напомни, че утре е първа смяна и по-добре да се прибира още сега, докато Оксана не я прати по дяволите.
Намери пътя към бара с цената на много усилия и няколко неприятни епитета, които чу по свой адрес, но предпочете да ги пропусне край ушите си. Придърпа роклята си надолу, защото имаше чувството, че този път наистина е прекалила, обличайки най-късата възможна от всички, които имаше в гардероба си. По принцип не се страхуваше, но точна за такива момичета като нея майка й казваше, че си просят изнасилването.
- Водка, чиста. - Барманката й обърна внимание след третото повтаряне - предпочиташе да обслужва клиентите, които я привличаха с нещото между краката си. Оксана предположи, че така е честно - ако зад бара стоеше представител на другия пол, тя щеше да бъде тази, която се радва на бързото изпълнение на поръчките. А това й се случваше доста често.
Чашата се плъзна вяло към нея и жената я обви с пръсти. Поднесе я към устните си, но преди да отпие, очите й срещнаха нечии поглед. Тя се усмихна.
Намигна му, а после отпи голяма глътка, която изпрати сладка тръпка по цялото й тяло.
Оксана Адлър
Оксана Адлър
Brooklyn
Brooklyn

Брой мнения : 113
Дата на регистрация : 02.07.2011

Character sheet
Квартал: Бруклин
Най-важното за героя:
Тайна:

http://abaddon.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Night club 'Red rose' Empty Re: Night club 'Red rose'

Писане by Christian Nortfild Нед Юни 03, 2012 7:02 pm

Кристиан вече беше претърсил с поглед около 1000 пъти територията на клуба,но всички бяха в разгара на танците си или не бяха за нивото на нашия герой.Определено щеше да накара така наречени те си приятелчета да съжеляват,че са закъснели.Казах ли вече,че мразеше да чака?Отново бръкна в джоба си и извади кутията с цигари.Това му беше като запазена марка.Отпуши от новозапалената цигара и видя току-що пристигналото момиче.
ОГледа я от глава до пети,а когато погледите им се срещнаха тя му намигна.Кристиан реши,че може би тази мацка заслужава вниманието му.Изглеждаше интересна,а и явно имаше да почака още доста.
Нортфилд метна отново на сервитьорката и й се усмихна за пореден път с прочутата си усмивка на момче трепач,тя веднага му донесе нова доза от алкохола му.Кристиан й направи знак да приближи и се пресегна към нея.Доближи устни до ухото й,за да създаде по-интимна обстановка и да я накара да направи това,което искаше.Тя веднага потръпна цялата и от близостта на телата им на лицето й разцъфна една благоговейна усмивка и веднага припна да изпълни поръчката му.
А Крис взе бутилката си и се приближи към тъмнокоската,която пиеше водка.
-Здрасти ,тъмнокоске-поде той й се усмихна както преди малко на сервитьорката,-доста силно го караш.
Не се виждаха често момичета,които да издържат на такъв силен алкохол като чистата водка,а тези които го правеха заслужаваха похвала.Кристиан отново огледа бара.Мислеше скоро да зареже това място и да отиде на един много по-готин купон,където ,100 процента вероятно,щеше да се забавлява и дивее.Освен ако тук имаше какво да го задържи де,може би щеше да го задържи именно момичето пред него.Кой знае?
-Секси рокличка-той отново я погледна с онзи поглед,който я изпиваше цялата.Изглеждаше доста добре и това не обягна на нашия герой.
Christian Nortfild
Christian Nortfild
Upper West Side
Upper West Side

Брой мнения : 24
Дата на регистрация : 20.05.2012
Местожителство : Ню Йорк,Ъпър Уест Сайд

Character sheet
Квартал: Ъпър Уест Сайд
Най-важното за героя:
Тайна:

http://academy-nortfild.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

Night club 'Red rose' Empty Re: Night club 'Red rose'

Писане by Charlotte Beatris Montes Чет Юни 21, 2012 6:10 pm

Ядосах се и затръшнах вратата на голямата къща.Стъклата издрънчаха и чух как някой извика името ми и ме накара да се върна в къщата.
Вместо да изпълня заповетта аз се качих в колата.
Карах нанякъде.Нямах представа накъде.
С леля ми отново се бяхме скарали.Тази жена просто ме подлудяваше.Видях един бар и паркирах наблизо.Заключих колата и тръгнах към бара.
Времето беше страхотно, топла ,но не задувна нощ.Бях с една черна къса рокля.Не беше от най-хубажите ми рокли, но толкова се бях ядосала, че не ми остана време да се преоблека.
Взех си една малка водка.Супер в този бар даваха алкохол без да питат за годините.
Извадих една цигара от кутията и започнах да си търся запалката, но не ш намерих никъде в малката ми чантичка.
-Имаш ли огънче?-попитах една момче, което стоеше на бара близо до мен.
Charlotte Beatris Montes
Charlotte Beatris Montes
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 110
Рожден ден : 16.04.1995
Дата на регистрация : 08.04.2012

Върнете се в началото Go down

Night club 'Red rose' Empty Re: Night club 'Red rose'

Писане by Benjamin Curtis Чет Юни 21, 2012 10:03 pm

Стоях в бара и чаках някой да се напие, да го ядосам и да се сбием. Както всеки път. Бях си взел бира и седях на бара, запалил цигара и се наслаждавах на лекия си алкохол и тютюневия си дим. До мен седна момиче изглеждаше ядосана. Започна да търси нещо в чантата си, но явно така и не го откри. ОБърна се към мен и ме помоли за огънче. Подадох и запалката си и се усмихнах. Беше привлекателна и пиеше водка. Имаше два варичнта на тази ситуация. Първия беше, че е скъсала с гаджето си и му е ядосана и иска да се напие, а втория, че се е скарала с родителите си. Огледах рокличката й, къса и черна. Предизвикателно!

- Проблеми с гаджето? - Предположих, избрах първия вариянт и се усмихнах. - Ако е заради момче не си заслужава да се напиваш... Ние сме идиоти, повечето не заслужават това което имат.

Обърнах се отново към бара и дръпнах силно от цигарата си, след това отпих и от бирата. Погледнах отново към момичето и я загледах, беше ми интересно какво ще каже след признанието ми за момчета...
Benjamin Curtis
Benjamin Curtis
Brooklyn
Brooklyn

Брой мнения : 86
Рожден ден : 16.11.1988
Дата на регистрация : 20.06.2012
Местожителство : Бруклин

Върнете се в началото Go down

Night club 'Red rose' Empty Re: Night club 'Red rose'

Писане by Charlotte Beatris Montes Чет Юни 21, 2012 10:18 pm

- Проблеми с гаджето?Ако е заради момче не си заслужава да се напиваш... Ние сме идиоти, повечето не заслужават това което имат.
Засмях се.Дръпнах си от цигарата и му отговорих.
-Не е момче.Не съм от типа момичета,които се ядосват за момчета.-погледнах го и издишах малко дим.-Семейни истории..-огледах го.Беше доста привлекателен.
Отпих от водката и усетих колко беве силна.
-Един портокалов сок.-поръчах и когато ми подадоха сока ,излях водката ж него.
-Ами ти какво правиш тук сам?-попитах го и разбърках сока и водката със сламката и след това отпих.
Charlotte Beatris Montes
Charlotte Beatris Montes
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 110
Рожден ден : 16.04.1995
Дата на регистрация : 08.04.2012

Върнете се в началото Go down

Night club 'Red rose' Empty Re: Night club 'Red rose'

Писане by Benjamin Curtis Чет Юни 21, 2012 11:13 pm

Усмихнах се весело, добре беше, че не е за момче, но семейните проблеми бяха кофти. Не я попитах за подробности пък и тя пожела да сменим темата, насочвайки я към моя милост.

- Ами аз съм от момчетата които си търсят белята... Обичам адреналина. - Нямах намерение да й казвам, че съм дошъл да се бия. Нямаше да е добре още преди да е разбрала името ми да ме мисли за побойник.

Огледах се наоколо, не видях потенциален мой съперник и отново се обърнах към момичето като протегнах ръката си към нея.

- Аз съм Бенджамин, приятелите ме наричат Бен, но ако искаш може да ме наричаш с друго съкращение на името ми, каквото ти хрумне. - Усмихнах се леко стамежливои отново дръпнах от цигара си.
Benjamin Curtis
Benjamin Curtis
Brooklyn
Brooklyn

Брой мнения : 86
Рожден ден : 16.11.1988
Дата на регистрация : 20.06.2012
Местожителство : Бруклин

Върнете се в началото Go down

Night club 'Red rose' Empty Re: Night club 'Red rose'

Писане by Charlotte Beatris Montes Пет Юни 22, 2012 12:22 am

- Ами аз съм от момчетата които си търсят белята... Обичам адреналина.
Хмм май беше от типа лови момчета.Умихнах му се.
-Как обикновено си търсиш белята?-позаинтересувах се.
Той протегна ръката си и се представи.
- Аз съм Бенджамин, приятелите ме наричат Бен, но ако искаш може да ме наричаш с друго съкращение на името ми, каквото ти хрумне.
-Бен ми харесва.-хванах ръката му.-Аз съм Шарлот Беатрис, може да ми казваш Шели,Шар,Бет,Бети,Беа или както си решиш.-засмях се и си дръпнах последно от цигарата преди да я изгася в пепелника.
Името ми даваше възможност да се измислят галени производни имена от него.
Charlotte Beatris Montes
Charlotte Beatris Montes
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 110
Рожден ден : 16.04.1995
Дата на регистрация : 08.04.2012

Върнете се в началото Go down

Night club 'Red rose' Empty Re: Night club 'Red rose'

Писане by Benjamin Curtis Пет Юни 22, 2012 1:09 am

- Шели... - Казах с най - слядкия си възможен глас, звучеше ми както на малко момиченце. Обичах да се занимавам с деца. Доставяше ми невъовразимо удоволствие като видя онези така мили усмивки на лицата им, може и с някой липсващ зъб, когато стане за сменяне...

Отпих от бирата си и си поръчах още една, защото тази вече свърши. Беше ме попитала как си търся белята, а аз отлагах отговота възможно най - дълго. Не обичах да лъжа и нямаше да го сторя, въпреки това не ми се искаше да и казвам.

- Обикновенно, чакам някой да се напие достатъчно, че да започне да се закача с хората, тогава ако се опита да свали някое момиче, което не иска да бъде сваляно, започвам бой... - Усмихнах се леко знам как звучеше казано така, но аз нали вече бях споменал, че обичам адреналина.

- А ти Шели защо си сама в бара? Ако някой реши да те закача?
Benjamin Curtis
Benjamin Curtis
Brooklyn
Brooklyn

Брой мнения : 86
Рожден ден : 16.11.1988
Дата на регистрация : 20.06.2012
Местожителство : Бруклин

Върнете се в началото Go down

Night club 'Red rose' Empty Re: Night club 'Red rose'

Писане by Charlotte Beatris Montes Пет Юни 22, 2012 11:59 am

- Обикновенно, чакам някой да се напие достатъчно, че да започне да се закача с хората, тогава ако се опита да свали някое момиче, което не иска да бъде сваляно, започвам бой...
Хич не ми стана странно това, че обичаше да се бие.Изглеждаше много силен и имаше добре изваяно тяло.
- Тренираш ли нещо?-попитах и се засмях на неговият въпрос.
- А ти Шели защо си сама в бара? Ако някой реши да те закача?
- Ами няма с кой да дойда.От скоро съм в града и нямам нито гадже, нито много приятели.А ако някой реши да ме закача...-казах замислено-ще се надяжам ти да си наблизо.-усмихнах му се и посегнах към втора цигара и още преди да съм помолила за запалка, той вече беше запалил цигарата, която държах до утните си..
Charlotte Beatris Montes
Charlotte Beatris Montes
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 110
Рожден ден : 16.04.1995
Дата на регистрация : 08.04.2012

Върнете се в началото Go down

Night club 'Red rose' Empty Re: Night club 'Red rose'

Писане by Benjamin Curtis Пет Юни 22, 2012 12:26 pm

Запалих цигарата й като истински кавалер, а след това аз също запилих, моята беше изгаснала отдавна.

- Тренирам почри всяка вечер биене в бар... - Засмях се защото вече не ме допускаха в половината барове в Ню Йорк, а това не беше малък град. - Имам си и фитнес вкъщи, като няма какво друго да правя си губя времето.

Шели отговори на въпроса ми защо е сама, след което се засмях. Добре, поне не мислеше че съм някакв психясъл побойник и вярваше, че ако някой се опита да я нарани ще я защитя. И точно това щях да направя, ако нещо такова се случи.

- Не се притеснявай, ако стоиш до мен, няма кой да те докосне. - Помислих за секунда, дръпнах си от цигарата и отпих от бирата си. - Ако искаш може да танцуваме, ако ти се танцува?
Benjamin Curtis
Benjamin Curtis
Brooklyn
Brooklyn

Брой мнения : 86
Рожден ден : 16.11.1988
Дата на регистрация : 20.06.2012
Местожителство : Бруклин

Върнете се в началото Go down

Night club 'Red rose' Empty Re: Night club 'Red rose'

Писане by Charlotte Beatris Montes Пет Юни 22, 2012 9:42 pm

- Тренирам почри всяка вечер биене в бар..

-Хмм интересен спорт.-усмихнах му се.Това момче освен че беше привлекателно, ми изглеждаше и много интересно.

- Не се притеснявай, ако стоиш до мен, няма кой да те докосне.

Засмях се и се пошегувах.

- Аз ще стоя до теб, ама ако си харесаш някоя г-ца, каьи ми да се отдръпна, че може да ви проваля свалката.

Май не си беше харесал никоя, защото ме покани да танцувам с него.

- С удоволствие.-Станах и хжанах ръката му която ми беше подал.
Charlotte Beatris Montes
Charlotte Beatris Montes
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 110
Рожден ден : 16.04.1995
Дата на регистрация : 08.04.2012

Върнете се в началото Go down

Night club 'Red rose' Empty Re: Night club 'Red rose'

Писане by Benjamin Curtis Пет Юни 22, 2012 11:04 pm

Хванах ръката й и я поведох към дансинга. Нямаше много хора, но бара си беше достатъчно пълен и на няколко пъти наистина без да искам се блъснах в хората, като разбира се след това им се извинявах. Някой ми се усмихваха дръги изглежадаха така сякаш ще ме набият всеки момент.

Най - накрая стигнахме до заветния данасинг и аз се обърнах към Шели, а двамата се задвижихме в ритъма на музиката. Телата ни се докосваха за момент, но аз още бях твърде срамежлив, затова се отдръпвах бързо.

Стана ми кофти че си мислеше, че ще я пренебрегна заради някоя госпожица, както тя се изрази. Не обичах да се свалям с някой в бар. Всъщност не обичах да се свалям. Но това с Шели, не беше свалака, нали? Ние си говорехме, можехме да станем приятели.

- Когато се измориш ми кажи. - Казах на Шели и й се усмихнах приятелски.
Benjamin Curtis
Benjamin Curtis
Brooklyn
Brooklyn

Брой мнения : 86
Рожден ден : 16.11.1988
Дата на регистрация : 20.06.2012
Местожителство : Бруклин

Върнете се в началото Go down

Night club 'Red rose' Empty Re: Night club 'Red rose'

Писане by Charlotte Beatris Montes Съб Юни 23, 2012 5:57 am

- Когато се измориш ми кажи.

Усмихнах му се само и продължих да танцувам.Бях от хората, които можеха да танцужат цяла вечер.Направи ми впечатление, че и той танцува много добре, но сякаш нещо го притесняваше.Телата ни леко се допираха, но той винаги се отдръпваше.Сигорно просто още не се беше отпуснал.

Ставаше късно и дискотеката малко по малко започна да се пълни.Покрай нас мина една групичка и някой ме бутна.Бях на високо и нестабилни обувки и залитнах.Добре че Бен беше близо и успя да ме хване..
Charlotte Beatris Montes
Charlotte Beatris Montes
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 110
Рожден ден : 16.04.1995
Дата на регистрация : 08.04.2012

Върнете се в началото Go down

Night club 'Red rose' Empty Re: Night club 'Red rose'

Писане by Benjamin Curtis Съб Юни 23, 2012 2:15 pm

Тъкмо бях свикнал с присъствието й, бях се отпуснал и не се притеснявах, когато някакъв идиот мина покрай нас и и бутна Шели. Тя залитна и успях да я хвана, преди да е паднала. Очите и бяха толкожа красиви, чертите на лецето й нежни, тялото и крехко, а този идиот си позволи да я бутне. Явно се бях взирал в нея по дълго, отколкото предполагах, защото когато се уверих, че вече е добре и може да сеи права, негодника който мина покрай нас беше изчезнал. Явно нямаше да се бия с него.

- Искаш ли да спрем за малко и да се върнем за по една цигара. - Мразех да се блъскам в хората, затова попринцип не танцувах по такива места, дори не си ставах от мястото. - После ако искаш може да продължим...

Само ако тя искаше, защото вече навсякъде около наси имаше хора които ни притискаха.
Benjamin Curtis
Benjamin Curtis
Brooklyn
Brooklyn

Брой мнения : 86
Рожден ден : 16.11.1988
Дата на регистрация : 20.06.2012
Местожителство : Бруклин

Върнете се в началото Go down

Night club 'Red rose' Empty Re: Night club 'Red rose'

Писане by Charlotte Beatris Montes Съб Юни 23, 2012 2:28 pm

Koгато ме хвана го погледнах и погледа ми замалко е срещна с неговият.

-Моят спасител!-засмях се лекичко и го целунах по бузата в знак на благодарност.

Заведението вече се беше препълнило и едвам си намерихме места на бара.

Запалихме по една цигара и аз предложих.

-Пушим тези цигари и се махаме от тук става ли?Знам едно по-хубаво и спокойно място.-усмихнах се и зачаках отговор.
Charlotte Beatris Montes
Charlotte Beatris Montes
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 110
Рожден ден : 16.04.1995
Дата на регистрация : 08.04.2012

Върнете се в началото Go down

Night club 'Red rose' Empty Re: Night club 'Red rose'

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите