Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Night club 'Red rose'
'Victrola' strip bar EmptyНед Мар 03, 2013 5:23 pm by Angelica Daren Thompson

» Hey, little bitch!
'Victrola' strip bar EmptyСъб Мар 02, 2013 9:37 pm by Angelica Daren Thompson

» make me remember you|angie's
'Victrola' strip bar EmptyСъб Мар 02, 2013 9:31 pm by Angelica Daren Thompson

» Free flood.
'Victrola' strip bar EmptyЧет Яну 03, 2013 12:22 pm by Аналей Рокфелер

» Кой беше последният филм, който гледахте?
'Victrola' strip bar EmptyВто Яну 01, 2013 11:00 pm by Noah Clary

» Коя е последната книга, която прочетохте?
'Victrola' strip bar EmptyСъб Дек 29, 2012 8:38 pm by Noah Clary

» Кой е филма,който ви е накарал да се замислите?
'Victrola' strip bar EmptyСъб Дек 29, 2012 8:19 pm by Noah Clary

» It's Annaleigh, leave a message...
'Victrola' strip bar EmptyСъб Дек 29, 2012 8:19 pm by Anthony Evans

» Кой сериал гледахте последно?
'Victrola' strip bar EmptyСъб Дек 29, 2012 7:48 pm by Hunter Cayne

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 28, на Нед Апр 08, 2012 1:31 pm
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар


'Victrola' strip bar

2 posters

Go down

'Victrola' strip bar Empty 'Victrola' strip bar

Писане by Blair Waldorf Съб Мар 31, 2012 3:47 pm

'Victrola' strip bar 4584908k
Blair Waldorf
Blair Waldorf
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.

Брой мнения : 1165
Дата на регистрация : 21.06.2011
Местожителство : Manhattan... where everything happens.

Character sheet
Квартал: Upper East Side
Най-важното за героя:
Тайна: Най-големият ѝ скандал със Серина е защото тя е спала с Нейт. Влюбена е в Чък Бас, но не може да позволи на никого да знае за това.

Върнете се в началото Go down

'Victrola' strip bar Empty Re: 'Victrola' strip bar

Писане by Blair Waldorf Нед Апр 08, 2012 10:03 am

Последните няколко дни времето бе топло, слънчево - истинска мечта. По парковете имаше само млади хора, наслаждаващи се на идната пролет. Уличиците на Ню Йорк бяха истинско бойно поле - талази от хора вървяха и в двете посоки. Именно днес бе и откриването на новата придобивка на Чък Бас - стриптийз бар 'Виктрола'. Нямаше как да пропусна събитието. Най-накрая той започна да мисли в друга посока, да мисли за реализация. Черна лимузина бавно спря пред бара. Вратата се отвори. Слязох, оглеждайки се за свидетели. Просто си представях новите горещи клюки - "Блеър Уолдорф работи в новия стриптийз бар" например, което беше напълно неприемливо и в никакъв случай не можеше да се случи. Влязох вътре. Още от вън се чуваше силна музика, но вече тя кънтеше в главата ми. С поглед проследих цялото място. Беше... забележително. Не можех да повярвам, че си го мисля, но барът е едно от малкото неща, които успяха да привлекат вниманието ми. Беше пълно с хора, които се забавляваха. Дизайнът беше в стил четиредесетте - времето, което признавам най-много. Една доволна усмивка се появи на лицето ми, а не след дълго не кой да е, а именно Чък дойде до мен.
- Мястото е невероятно, Чък. Гордея се с теб - усмихнах му се, но погледът ми бързо се върна на бара.
Не можех да повярвам, че Бас е направил всичко това. Безмълвно тръгнах към една от масите, а той ме последва. Беше точно пред пилоните. Една от сервитьорките ми донесе чаша шампанско, а аз я поех с една ръка, отпивайки глътка от течността. Седнах на един от диваните. Бях по-добра. Можех да танцувам също толкова добре, колкото и момичетата там, горе.
- Аз също мога да танцувам - изръсих без да мисля, сякаш на себе си.
Но не съжалявах, че го казвам. Усетих погледа на Чък, наблюдаващ ме изпитателно. Отпих още една глътка от шампанското и се облегнах назад, все още разглеждайки мястото.
Blair Waldorf
Blair Waldorf
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.

Брой мнения : 1165
Дата на регистрация : 21.06.2011
Местожителство : Manhattan... where everything happens.

Character sheet
Квартал: Upper East Side
Най-важното за героя:
Тайна: Най-големият ѝ скандал със Серина е защото тя е спала с Нейт. Влюбена е в Чък Бас, но не може да позволи на никого да знае за това.

Върнете се в началото Go down

'Victrola' strip bar Empty Re: 'Victrola' strip bar

Писане by Chuck Bass Нед Апр 08, 2012 10:28 am

Известно време не се бях виждал с Блеър.И през това време подготвях всичко по откриването на клуба,който беше лично мой.Имах толкова пари,а освен да ги инвестирам в компаньонки,можех да ги инвестирам и в нещо друго.Нещо,от което ще печеля и което ще доставя удоволствие!Стриптийз бар!Бях сигурен,че "добрите" съпрузи са зажаднели за ослепителни тела на красиви момичета.А и не само те..щяха да идват хора на всякаква възраст.И когато мястото успееше не само аз,а и Барт щеше да се гордее с мен.Необичайно,но наистина мисленето ми се беше променило.Сякаш започнах да израствам като мъж.
Ето,че и вечерта на откриването настъпи.Подписах и последният лиценз за алкохола и вратите на Виктрола се отвориха.Стоях на бара с уиски в ръка и се наслаждавах на гледката пред себе си.Клубът се пълнеше за отрицателно време и явно на хората им харесваше.
Не след дълго забелязах..Блеър.Усмихнах се доволно и със самоуверена крачка се доближих до нея.
- Мястото е невероятно, Чък. Гордея се с теб-каза брюнетката,а аз едвам повярвах,че точно тя го казва!Знаех си,че не е толкова набожна за колкото се представяше.Усмихнах се доволно и я последвах като седнахме на масата точно пред пилоните.Това беше служебната ми маса и така винаги щях да бъда спокоен,че когато и да дойда ще имам идеалната гледка пред себе си.
- Аз също мога да танцувам -каза Блеър и аз се изсмях за миг инстинктивно.Никога не си я бях представял така...е бях,но знаех че и няма да го направи.
-Не ти стиска,Уолдорф.
Казах поглеждайки я изпитателно като погледът ми се спусна по тялото й.
Chuck Bass
Chuck Bass
Manhattan's Elite
Manhattan's Elite

Брой мнения : 95
Дата на регистрация : 31.03.2012

Character sheet
Квартал: Upper East Side
Най-важното за героя:
Тайна: Влюбен в Блеър Уолдорф,но е твърде горд за да го призне.

Върнете се в началото Go down

'Victrola' strip bar Empty Re: 'Victrola' strip bar

Писане by Blair Waldorf Нед Апр 08, 2012 11:45 am

Погледът ми застана на гледката пред нас, а именно стриптийзьорките, въртящи се около пилоните и определено предизвикващи буйни овации от страна на мъжката аудитория в бара. Бяха точно копие на представите на Чък - високи, с дълги крака и стегнато тяло. С една дума - перфектни. Може би същите, каквито имаше и в леглото си, но със сигуронст по-високо платени. Облеклото им (ако можете да се нарече така) се състоеше само от корсет и определено това се харесваше на всички посетители. Отпих още една глътка от питието си, но така и не го оставих на масата.
- Не ти стиска, Уолдорф.
Предизвикваше ли ме? Аз не бях казала нищо. Просто отбелязах, че мога да танцувам. Не че помня последния път, когато съм го правила, но го можех и това беше неуспорим факт. Песента продължаваше и едно от момичетата се завъртя на пилона точно пред нас. Чък се усмихна доволно, вдигайки леко чашата си. Завъртях очи и се засмях.
- Просто казах, че мога да танцувам, това е всичко - допълних, когато се уверих, че екстазният момент е отминал и въпросната мадама вече не го разсейва.
Може би беше прав. Наистина не ми стиска. Да изляза пред всички тези хора и просто да танцувам. Не, това определено не съм аз и нямаше да го направя. Просто не бих. Представям си клюките, които щяха да завладеят цял Манхатън. Щеше да ми се отрази наистина ужасно, защото вече съм го изживяла веднъж. Не бих го направила, каквото и да става. Или пък може би бих?
Blair Waldorf
Blair Waldorf
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.

Брой мнения : 1165
Дата на регистрация : 21.06.2011
Местожителство : Manhattan... where everything happens.

Character sheet
Квартал: Upper East Side
Най-важното за героя:
Тайна: Най-големият ѝ скандал със Серина е защото тя е спала с Нейт. Влюбена е в Чък Бас, но не може да позволи на никого да знае за това.

Върнете се в началото Go down

'Victrola' strip bar Empty Re: 'Victrola' strip bar

Писане by Chuck Bass Нед Апр 08, 2012 11:52 am

Честно казано досега никога не бях виждал Блеър да танцува,освен някакви бавни и скучни танци на някоя официална вечеря или прием.И ми беше адски интересно да я видя в тази светлина,но пък и знаех,че няма.Първо-не беше способна на това,нямаше достатъчно смелост и второ-беше Блеър Уолдорф,този танц напълно си противоречеше с идеалите й за момиче.
-Не можеш да танцуваш и на половина толкова добре,колкото тях.
Казах като се усмихнах доволно,а погледът ми не спираше да я предизвиква.Знаех,че нямаше да го направи,въпреки че би било страхотно.Никога не съм я виждал в такава светлина и определено го исках.Не беше лъжа,че Блеър ме изкушаваше адски много.
Една от танцьорките се завъртя на пилона точно пред нас и достави голямо удоволствие за очите ми.Леко надигнах чашата си и проследих внимателно движенията й,докато не се отдалечи.
Музиката не спираше,а хората в бара се веселяха и радваха на гледката,което ме правеше адски горд.Най-накрая направих нещо,което да се хареса на останалите.Това беше най-хубавата вечер в живота ми!Облегнах се назад и просто се наслаждавах на всичко.
Chuck Bass
Chuck Bass
Manhattan's Elite
Manhattan's Elite

Брой мнения : 95
Дата на регистрация : 31.03.2012

Character sheet
Квартал: Upper East Side
Най-важното за героя:
Тайна: Влюбен в Блеър Уолдорф,но е твърде горд за да го призне.

Върнете се в началото Go down

'Victrola' strip bar Empty Re: 'Victrola' strip bar

Писане by Blair Waldorf Нед Апр 08, 2012 12:56 pm

Е, този път наистина ме ядоса. Предизвикваше ме, но беше с ясното съзнание, че никога не бих се качила горе пред всички тези души. Никога не бих паднала на това ниво. Исках да сваля гадната самоуверена усмивка от лицето на Бас. Може би тази вечер щеше да е обратът. Щях да направя нещо, на което си мисля, че не съм способна. Тогава се сетих, че Блеър Уолдорф може всичко. Дяволита усмивчица се появи на устните ми и се обърнах към Чък.
- Не мислиш, че ще се кача горе, нали? - попитах го, а той поклати отрицателно глава.
Е, греши. Греши страшно много, защото именно това щях да направя. За момент забравих всичко. Не, не се доказвах толкова пред Чък, колкото пред самата себе си. Подадох му питието си, усмихвайки му се леко. Погледът ми беше решителен, крящащ 'Само гледай'. Тази вечер се чувстах, сякаш съм извън контрол. Сякаш не бях аз. Аз наистина не бях на себе си и това ми харесваше.
С уверена стъпка се качих горе, а тълпата започна да подсвирква. Усмихнах се сама на себе си, а тялото ми сякаш от само себе си започна да се движи в ритъм с музиката. Обърнах се с гръб към аудиторията. За миг се попитах какво правя, но бързо избих мислите от главата си. Свалих диадемата си, хвърляйки я, незнайно къде. Едната ми ръка се спусна бавно по тялото ми. Напипах ципа на роклята си и внимателно го свалих. С едната си ръка все още я придържах. В момента, в който се дръпнах, роклята ми се спусна по дължината на изваяното ми тяло и се озова в краката ми. Обърнах се и прехапах долната си устна. Забелязах Чък, който беше станал на крака и не можеше да отдели поглед от мен. Хах, дали ми вярваше вече?
Blair Waldorf
Blair Waldorf
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.

Брой мнения : 1165
Дата на регистрация : 21.06.2011
Местожителство : Manhattan... where everything happens.

Character sheet
Квартал: Upper East Side
Най-важното за героя:
Тайна: Най-големият ѝ скандал със Серина е защото тя е спала с Нейт. Влюбена е в Чък Бас, но не може да позволи на никого да знае за това.

Върнете се в началото Go down

'Victrola' strip bar Empty Re: 'Victrola' strip bar

Писане by Chuck Bass Пон Апр 09, 2012 9:11 pm


- Не мислиш, че ще се кача горе, нали? -разбира се,че нямаше да се качи.Все пак това беше Блеър Уолдорф.Никога нямаше да го направи,нямаше да рискува репутацията си и тази на цялото й семейство.
Не повярвах на очите си!Наистина не вярвах,че точно Блеър ще излезе там и ще започне да танцува.Бях напълно онемял.Това не беше момичето,което седеше до преди малко до мен.Беше напълно друга.В погледа ми се четеше недоумение,но и голямо удоволствие.Усмивката по лицето ми се сменяше и дори не можех да управлявам мимиките си.Гледах като тийнеджър,който за пръв път ходи на стрип бар и е замаян и омагьосан.Но и беше така...Блеър наистина ме омагьоса.И все пак..не беше като останалите и никога нямаше да бъде.Тя имаше достойнство,самочувствие,красота...всичко нужно.Не можеше дори да се сравнява с останалите момичета в този бар.В целия свят.
-Кое е това момиче?
Чух глас зад мен.Някакъв травестит или нещо такова беше.
-Нямам идея..
Поклатих глава и се усмихнах доволно изправяйки се.Засякох погледа на Блеър и леко присвих поглед,надигайки чашата си със шампанско като отпих доста голяма глътка от нея.Просто стоях прав и обхождах цялото тяло на Блеър с поглед.Беше толкова секси!Исках я повече то всяко едно момиче в този бар!
Chuck Bass
Chuck Bass
Manhattan's Elite
Manhattan's Elite

Брой мнения : 95
Дата на регистрация : 31.03.2012

Character sheet
Квартал: Upper East Side
Най-важното за героя:
Тайна: Влюбен в Блеър Уолдорф,но е твърде горд за да го призне.

Върнете се в началото Go down

'Victrola' strip bar Empty Re: 'Victrola' strip bar

Писане by Blair Waldorf Пон Апр 09, 2012 11:02 pm

Не знаех дали всичко това беше под влиянието на малкото, но все пак същетсвуващ алкохол, който погълнах тази вечер, или просто се опитвах да докажа пред себе си, че съм способна на всичко, което си наумя. Факт беше, че вече тълпата зад мен не скриваше своите овации. Тялото ми се движеше бавно в такт с музиката. Прокарах ръка по дължината на крака си, а след това се заиграх с перленото си колие, от което бързо се отървах. Погледнах Чък. Харесваше му и това си личеше по доволната физиономия, изписана на лицето му. Усмихнах се, прехапвайки леко долната си устна.
Не след дълго песента свърши и аз, за съжаление на публиката, се оттеглих от сцената. Взех роклята, паднала на земята, и бързо я облякох отново. Май така и нямаше да намеря диадемата си, но определено си заслужаваше един аксесоар за това, което направих току-що.
Приближих се към Бас, който ме гледаше леко учудено, но в същото време все още не беше свалил усмивката от лицето си. Присвих устни и седнах на дивана, поемайки с една ръка чашата с малкото останало шампанско, и го изпих докрай.
Определено ми трябваше нещо силно.
- Шоуто свърши! - заявих и се облегнах назад, затваряйки за миг очи.
Чак сега осъзнах какво бях сторила преди малко. Не се и съмнявах, че на сутринта щяха да плъзнат клюки не само из Манхатън, ами и из цял Ню Йорк за набожната Блеър Уолдорф, сваляща рокличката си в току-що открития стриптийз бар на Чък Бас. Прекрасно. Може би трябваше да отида на църква поне десет пъти, за да се изповядам, и още повече - да ми бъде откупен греха. Честно казано, в момента тези неща не ме вълнуваха особено много.
Blair Waldorf
Blair Waldorf
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.

Брой мнения : 1165
Дата на регистрация : 21.06.2011
Местожителство : Manhattan... where everything happens.

Character sheet
Квартал: Upper East Side
Най-важното за героя:
Тайна: Най-големият ѝ скандал със Серина е защото тя е спала с Нейт. Влюбена е в Чък Бас, но не може да позволи на никого да знае за това.

Върнете се в началото Go down

'Victrola' strip bar Empty Re: 'Victrola' strip bar

Писане by Chuck Bass Сря Апр 11, 2012 5:34 pm

Блеър продължаваше да танцува,а аз стоях безмълвен,учуден и с предоволна усмивка.Не можех да повярвам,че това е тя и че ми доставя такова удоволствие факта,че я виждам в такава светлина.Вярно..не беше по-добра от онези стриптизьорки,те бяха професионалистки,но точно това,че беше различна я правеше толкова секси и красива.Начина,по който прехапа устната си и се усмихна така палаво...ъх побъркваше ме!Блеър,Блеър...никога не го бях очаквал от нея.Това беше събитието на годината.В съзнанието ми се зародиха такива фантазии,за които беше най-добре никой да не разбира,особено тя.
Песента свърши,а Блеър взе роклята си и бързо седна на дивана до мен.Така не ми се искаше песента да свършва.Публиката аплодираше бурно,а аз не можех да сваля очи от нея дори когато седна до мен.
И все пак разбрах,че се държа като бавноразвиващ се и леко отърсих глава.Изпих шампанското си на екс и се обърнах към Блеър.
-Ако мястото ти е дошло в повече можем да отидем на друго място?
Повдигнах вежди и се усмиханх.
Може би беше най-добре да я закарам у тях..кой знае какво още би направила тази нощ?!Не че не исках да разбера,но като знам колко щеше да съжалява после наистина щеше да е най-добре да я прибера.
-Или да те закарам у вас?
Chuck Bass
Chuck Bass
Manhattan's Elite
Manhattan's Elite

Брой мнения : 95
Дата на регистрация : 31.03.2012

Character sheet
Квартал: Upper East Side
Най-важното за героя:
Тайна: Влюбен в Блеър Уолдорф,но е твърде горд за да го призне.

Върнете се в началото Go down

'Victrola' strip bar Empty Re: 'Victrola' strip bar

Писане by Blair Waldorf Сря Апр 11, 2012 8:52 pm

Без изобщо да мисля, просто хванах Чък за китката и бавно тръгнах към изхода. Усещах, че трябва да изляза оттук. Дишането ми стана накъсано. Не можех да си поема въздух. Няколко момчета от тълпата ми намигнаха, докато минавах покрай тях, но аз просто ги погледнах изпепеляващо и продължих към целта си, а именно вратата. В момента, в който излязох навън, почувствах облекчение. Спрях се, затворих очи и си поех въздух бавно, задържах го и издишах. Зави ми се свят. Не знаех какво ми става. Може би просто не трябваше да се качвам там горе. Беше грешка, която определено нямаше да повторя. Всичко просто ми дойде вповече. Вече всичко беше нормално. Нямаше да се върна вътре. Чък най-накрая излезе навън. Лимузината му, естествено, го чакаше точно пред входа и аз не чаках втора покана. Той ми отвори вратата и аз влязох вътре. Трябваше да се прибера вкъщи. След като Бас се настани до мен, аз се облегнах назад. Може би всичко това не беше грешка. Може би така е трябвало да стане. В интерес на истаната се забавлявах. На устните ми се съзираше искрена усмивка, а това бе направо постижение, имайки предвид, че никой досега не можеше да го постигне от последните месеци. Откакто перфектният свят на Блеър Уолдорф започна да се срива. Нещото, което не можех да позволя да се случи. Винаги съм получавала това, което искам, и просто е немислимо перфектният ми живот да стане отвратителен. Но беше станал точно такъв. След като Серина си беше тръгнала, имах най-ужасната година в живота си. Но не, не можех да си мисля за подобни неща, защото тъкмо всичко започва да се подрежда. Лимузината потегли бавно в посока дома ми.
- Благодаря ти - прошепнах на Чък, усмихвайки се леко.
Наистина бях благодарна. Бях благодарна за всичко, което се случи. За миг се откъснах от цялата обстановка, от истинския ми живот. Бях себе си и правех точно каквото пожелая. Дори не мислех за последствията... сега беше същото. Не ми пука какво щяха да говорят хората утре. Обърнах се към Чък, поглеждайки го в очите. Дарих го с още една лека усмивка. След това просто се приближих към него и впих устните си в неговите.
Blair Waldorf
Blair Waldorf
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.

Брой мнения : 1165
Дата на регистрация : 21.06.2011
Местожителство : Manhattan... where everything happens.

Character sheet
Квартал: Upper East Side
Най-важното за героя:
Тайна: Най-големият ѝ скандал със Серина е защото тя е спала с Нейт. Влюбена е в Чък Бас, но не може да позволи на никого да знае за това.

Върнете се в началото Go down

'Victrola' strip bar Empty Re: 'Victrola' strip bar

Писане by Chuck Bass Чет Апр 12, 2012 9:37 am

Блеър просто ме хвана за ръката и тръгна напред към изхода.Усмихнах се и просто я последвах,но се забавих малко тъй като всички започнаха да ме поздравяват за отличния бар както и за..отличното представяне на "красивата брюнетка" както казваха те.Можех само да се възгордея и да надуя егото си на макс.Гордеех се и с успеха на бара,но не по-малко и с Блеър.Това момиче...това беше най-голямата изненада за вечерта.
След като си проправих път през тълпата излязох пред заведението и Артър каза,че Блеър е в лимузината.
Усмихнах се доволно и влязох в колата.Честно казано когато излязох навън и я нямаше си помислих,че е тръгнала сама,но това,че беше в лимузината ме зарадва.
Влязох вътре с широка усмивка и тогава тя ми благодари.
Не можех да откъсна поглед от нея,бях като..замечтан.Картините от бара не спираха да изникват в съзнанието ми.
-Беше невероятна там горе.
Казах и усетих как Блеър се приближава бавно към мен и в следващият момент ме целуна.Сякаш ток премина през цялото ми тяло,в мига,в който долепи устните си до моите.
След като целувката приключи забелязах онзи поглед,който ми беше добре познат.Искаше да стигнем до края.
-Сигурна ли си?
Попитах леко объркано.Аз бях сигурен,че го искам,но не бях сигурен,че тя го иска.Все пак едва ли желаеше първият й път да е с Чък Бас.
Chuck Bass
Chuck Bass
Manhattan's Elite
Manhattan's Elite

Брой мнения : 95
Дата на регистрация : 31.03.2012

Character sheet
Квартал: Upper East Side
Най-важното за героя:
Тайна: Влюбен в Блеър Уолдорф,но е твърде горд за да го призне.

Върнете се в началото Go down

'Victrola' strip bar Empty Re: 'Victrola' strip bar

Писане by Blair Waldorf Чет Апр 12, 2012 8:22 pm

Нещо в мен се преобърна. Още от момента, в който Бас ме предизвика да се кача там горе с ясното съзнание, че няма да го направя. Още от момента, в който видях погледа му, изучаващ всяка част от тялото ми. Може би още от момента, в който го видях. Бях се променила именно заради него. Влияеше ми. Определено фактът, че някой оказва влияние на Блеър Уолдорф, е интригуващ. Дори Нейт не успя да го направи за толкова време. Дали се доказвах сама пред себе си? Не, не и този път. В случая просто слушах сърцето си. Истината беше, че наистина ми пукаше за Чък, колкото и невероятно да ви се струва. Имаше нещо между мен и него. Нещо, което не бях изпитвала никога до момента. Редом с омразата и заядливите реплики прехвърчаха искри. Ток. В момента, в който устните ми докоснаха неговите през цялото ми тяло започнаха да се редуват топли и студени вълни. Настръхнах. Но ми харесваше.
- Сигурна ли си? - попита ме той.
Мамка му, да.
Дори не смятах да отговарям. Просто се приближих бавно, целувайки го настойчиво. Не можех да повярвам, че го правя. Исках да го направя. Чък ме придърпа към себе си. Между нас имаше толкова много страст. Огън, плам. Така се чувствах. Сякаш вътре в мен бушуваше невероятен пожар. Честно казано не исках да викат пожарната. Усетих ръката му, плъзгаща се по бедрото ми. Бързо се отървах от сакото му, а устните ни така и не се разделяха. Настаних се в скута му, прокарвайки ръка по цялото му тяло. Зарових пръстите си в косата му.
Всичко това ми харесваше. По дяволите.
Blair Waldorf
Blair Waldorf
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.

Брой мнения : 1165
Дата на регистрация : 21.06.2011
Местожителство : Manhattan... where everything happens.

Character sheet
Квартал: Upper East Side
Най-важното за героя:
Тайна: Най-големият ѝ скандал със Серина е защото тя е спала с Нейт. Влюбена е в Чък Бас, но не може да позволи на никого да знае за това.

Върнете се в началото Go down

'Victrola' strip bar Empty Re: 'Victrola' strip bar

Писане by Chuck Bass Чет Апр 12, 2012 8:34 pm

Блеър дори не ми отговори,просто се приближи и ме целуна настоятелно.Но тази целувка..беше различна.Тя ми даде целият стимул,който ми трябваше.
Придърпах я към себе си,заравяйки едната си ръка в шоколадовите й коси,а другата се разходи настойчиво по външната страна на бедрото й.
Мамка му,харесваше ми и то много.Цялата тази страст и тръпка,която имаше.Всяка една искра,която прехвърчаше помежду ни.Чък и Блеър..Блеър и Чък..някак си започнах да възприемам това.Започнах наистина да го искам.
Ръката ми се плъзна нагоре по рамото й,не исках да я пускам.Исках да е държа в обятията си колкото може по-дълго време.
Целувките ни бяха страстни и оставящи ни без дъх.
Плъзнах едната си ръка бавно по гърба й като я наведох назад и лежеше на седалката,а косата й се беше разпръснала като водопад по меката мебел.
Чувствах се като крал,а тя беше кралицата.Имах я и това ми доставяше най-огромното удоволствие,което можех да изпитам.
Отново я повдигнах като се настани в скута ми и свлякох презрамките на роклята й надолу.
Кожата й беше толкова нежна и мека..цялата беше толкова крехка,че имах чувството,че щеше да се счупи в ръцете ми.
Набрах роклята й нагоре,оставяйки Блеър да махне ризата ми.Не можех да спра да я целувам..от устните се преместих към шията и деколтето й.Всяко едно движение,което правеше ме възбуждаше,а всяка една целувка ме мотивираше.
Chuck Bass
Chuck Bass
Manhattan's Elite
Manhattan's Elite

Брой мнения : 95
Дата на регистрация : 31.03.2012

Character sheet
Квартал: Upper East Side
Най-важното за героя:
Тайна: Влюбен в Блеър Уолдорф,но е твърде горд за да го призне.

Върнете се в началото Go down

'Victrola' strip bar Empty Re: 'Victrola' strip bar

Писане by Blair Waldorf Пет Апр 13, 2012 9:33 am

Подлудяваше ме.
Точно това беше правилното определение за всичко, което изпитвах. Всеки път, щом ме докоснеше, всеки път, щом ме целунеше. Всяко едно движение ме караше да крещя вътрешно. Чувствах, че точно това трябваше да се случи. Може би наистина не беше грешка, че бях дошла в бара тази вечер. Чък набра роклята ми, която беше на път да се свлече сама. Свалих едната презрамка и след това просто разкопчах ципа и не след дълго се озова точно при сакото му - на земята. Забравих за всичко в момента, в който устните му започнаха да обхождат врата ми.
Без дори да се замислям разскъсах ризата му. Нямах намерението да си играя с всяко едно копче.
Последваха още безброй страсни целувки. Не исках да свършват. Държейки ме в обиятията си, се чувствах негова, сякаш му принадлежа, и ми харесваше.
Чък ме завъртя така, че за миг се намерих легнала на седалката. Обвих ръце около врата му, целувайкои го. Усетих ръката му, обхождаща бедрото ми, и в миг настръхнах. Прокарах ръка по гърба му, а ноктите ми оставяха червени следи.
Наслада. Неконтролируеми чувства бушуваха в мен и нямах представа какво да правя. Дали просто трябваше да избухна и да се оставя на тях да ме водят, или просто да се опитвам да ги заглуша вътре в себе си? Не, определено нямаше да е второто.
В миг се обърнах така, че се озовах седнала върху Чък. Устните ми започнаха да изучават всяка една част от тялото му. С една ръка започнах да разкопчавам колана на панталоните му. Той ме придърпа към себе си и устните ни се сляха в една продължителна и страсна целувка, от която останах без дъх.
Божичко, никога не бях вярвала, че именно Чък Бас би ме докарал до лудост. Ръцете ми се спуснаха надолу по панталона му, разкопчавайки и ципа му. Устните ми оставяха следи по тялото му. Ако сега можех да имам едно единствено желание, то то би било моментът никога да не свършва.
Blair Waldorf
Blair Waldorf
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.

Брой мнения : 1165
Дата на регистрация : 21.06.2011
Местожителство : Manhattan... where everything happens.

Character sheet
Квартал: Upper East Side
Най-важното за героя:
Тайна: Най-големият ѝ скандал със Серина е защото тя е спала с Нейт. Влюбена е в Чък Бас, но не може да позволи на никого да знае за това.

Върнете се в началото Go down

'Victrola' strip bar Empty Re: 'Victrola' strip bar

Писане by Chuck Bass Съб Апр 14, 2012 10:22 am

Щом свлече роклята си пред очите ми се откри прекрасна гледка,която с часове бих гледал.Тялото й беше толкова съвършено,толкова крехко и нежно.
Бавно прокарах пръсти по ръката й и просто се опиянявах от аромата на кожата й.
По дяволите,Чък Бас!Защо тя успяваше да ме накара да се чувствам така,както никоя друга не го беше правила?!Защо при всяка нейна целувка и допир възбудата в мен растеше толкова много,защо имах такава огромна нужда от Блеър.Сякаш без нея..аз не бях Чък Бас,което беше най-странното нещо.Но..винаги..от както съм се родил сме били заедно,независимо по какъв повод и сега я усещах толкова близо и толкова моя,но и сякаш можех за секунда да я изгубя,а не исках това.Сякаш ме допълваше колкото и странно и нетипично да звучеше.А най-лошото беше,че онова пърхащо чувство в корема се появи отново и сега беше много по-силно от преди.
Но мислите веднага изхвърчаха от главата ми щом разкопча колана и свлече панталоните ми.Усещах как всичко в мен пулсира и кръвта нахлуваше в главата ми.Така де..и в двете ако трябваше да бъдем точни.
Притиснах тялото й към себе си и с едната си ръка разкопчах сутиена й,захвърляйки го настрани.Усмихнах се предоволно и започнах нежно да обсипвам врата й с целувки като слизах бавно надолу към бюста й.
Усетих как потрепера,когато настаних устните си на най-чувствителната част от гърдите й.Ръцете ми бяха на талията й като се движеха нагоре и след това отново се спускаха надолу.
Усещах,че всеки миг трябва да се отърва от боксерките си,а тя от бикините си.Но все още не бях сигурен дали тя наистина го иска.
Приближих устните си до ухото й,като преместих косата й на една страна и прошепнах:
-Невероятна си.
Имах нужда да й го кажа,не можех да го тая в себе си.Трябваше да го чуе,трябваше да знае,че е такава.
След думите си впих устните си в нейните силно и настървено,а пръстите на ръцете ми гъделичкаха нежната й кожа.
Chuck Bass
Chuck Bass
Manhattan's Elite
Manhattan's Elite

Брой мнения : 95
Дата на регистрация : 31.03.2012

Character sheet
Квартал: Upper East Side
Най-важното за героя:
Тайна: Влюбен в Блеър Уолдорф,но е твърде горд за да го призне.

Върнете се в началото Go down

'Victrola' strip bar Empty Re: 'Victrola' strip bar

Писане by Blair Waldorf Съб Апр 14, 2012 11:32 am

Не можех да повярвам до какво състояние ме докарваше. Болестно. Така се чувствах. Сякаш ако беше далеч от мен, нямаше да съм завършена. Двамата образувахме едно цяло. Боже мили, какво си мислех? Нима бях склонна да изпитвам някакви чувства към Чък Бас - човекът, с когото сме се мразили през по-голямата част от живота ми? Явно съществуват всякакви аномалии, но, честно казано, точно сега не ми се правеха житейски размисли.
Парещият му дъх гъделичкаше кожата на врата ми и аз се усмихнах леко, наслаждавайки се на всяко едно негово движение. И точно в този момент усетих едно странно чувство, което обзе цялото ми тяло. Не можех да си представя как бих могла да се чувствам себе си без Чък. Ако го нямаше него, нищо нямаше да е същото. Може би съм мислела това през всички тези години на злоба и желание за отмъщение между нас, но ме е било страх да го призная.
Не след дълго сутиенът се присъедини и към другия куп с дрехи. Усетих устните му, обхождащи всяка една частица от тялото ми. Тих стон на наслада се откъсна от гърдите ми. Не исках да спира. Кожата му, плътно допираща се до моята, беше едно от най-хубавите неща, които можех да си представя. Възбудата в мен нарастваше. Единственото, което ни делеше, беше оскъдното количество бельо по нас.
- Невероятна си.
Точно в този момент усетих, че го искам най-много. Чък леко се отдръпна. Беше го грижа за мен. Наистина му пукаше дали искам да го направя с него или не. Не можех да се отказвам сега. Придърпах го рязко към себе си и последва поредната страстна целувка. Разтапях се в ръцете му. Бях негова, само негова. Сякаш той не позволяваше на никой друг да ме притежава. Обърнах се и преметнах косата си на една страна. Започнах да оставях влажни следи по врата му, а след това устните ми се спуснаха по цялото му тяло. Беше като наркотик - веднъж опиташ ли, не можеш да престанеш. Отървах се от боксерките му, а той от бикините ми.
- Просто давай.
Blair Waldorf
Blair Waldorf
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.

Брой мнения : 1165
Дата на регистрация : 21.06.2011
Местожителство : Manhattan... where everything happens.

Character sheet
Квартал: Upper East Side
Най-важното за героя:
Тайна: Най-големият ѝ скандал със Серина е защото тя е спала с Нейт. Влюбена е в Чък Бас, но не може да позволи на никого да знае за това.

Върнете се в началото Go down

'Victrola' strip bar Empty Re: 'Victrola' strip bar

Писане by Chuck Bass Съб Апр 14, 2012 12:30 pm

Усещах,че съвсем скоро щяхме да стигнем до кулминационния момент и нямах търпение за това.
Устните ми се разхождаха по кадифената й кожа,а ръцете ми изучваха всяка една нейна извивка.Тялото й беше просто съвършено,като изваяно.Цялата беше съвършена.Всяка част от нея.Силата и едновременно слабостта,която излъчваше я правеха толкова неустоима.Истина беше..това не беше кое да е момиче,а Блеър Уолдорф.
Да..и аз бях Чък Бас.Богаташчето,което не си знае парите и ги прахосва по компаньонки и екскурзии.Мъжът,който никога не бе способен да се влюби,досега.
Не можех да си го принзая и може би не исках,но изпитвах повече от силни чувства към Блеър.Не можех да го обясня.Просто се случваше.
Щом вече бях напълно сигурен,че го иска нямах намерение да бавя повече нещата.
Поех я в обятията си като я сложих внимателно да легне на седалката и наместих тялото си между бедрата й.Усетих как в този момент цялото й тяло се напрегна,а не биваше.Трябваше да е напълно отпусната.
Прокарах пръсти по коремчето й като леко я гъделичкаха,а устните ми застанаха точно срещу нейните.Нежно прокарах пръсти между косите й и бавно впих устните си в нейните,а същевременно бавно проникнах в нея.Заглуших стона й с целувката и преплетох пръстите на едната си ръка с нейните.
Chuck Bass
Chuck Bass
Manhattan's Elite
Manhattan's Elite

Брой мнения : 95
Дата на регистрация : 31.03.2012

Character sheet
Квартал: Upper East Side
Най-важното за героя:
Тайна: Влюбен в Блеър Уолдорф,но е твърде горд за да го призне.

Върнете се в началото Go down

'Victrola' strip bar Empty Re: 'Victrola' strip bar

Писане by Blair Waldorf Съб Апр 14, 2012 2:00 pm

Изведнъж се озовах отново легнала на седалката и усетих тялото на Чък, плътно прилепено до моето. Знаех, че рано или късно всичко щеше да свърши, но ми се искаше да продължи вечно. Усетих как проникна в мен. В същия момент той ме целуна, заглушавайки напиращия в устните ми стон. Първото, което почувствах, беше болка. Но след това болката беше заменена с наслада, страст.
Едната ми ръка бавно обходи гърба на Бас, а пръстите на другата ми бяха преплетени с неговите. От време на време забивах ноктите си в кожата му, предвещавайки някой по-силен тласък.
Замислих се дали трябваше да отида на църква, когато се върна вкъщи. Може би трябваше.
Но не е грях да слушаш сърцето си, нали така? Значи не съм грешница, много просто. Хиляди момичета от гимназията и от цял Манхатън можеха да бъдат на мое място в момента, но Чък избра мен. Защо мен?
Преди време твърдях, че никога няма да ме има. Е, явно дори Блеър Уолдорф греши понякога.
С времето болката отмина и остана само и единствено едно блажено чувство. Завъртях се така, че да застана отгоре. Зарових пръстите си в косата му и обвих ръце около врата му.
Устните ми отново намериха неговите. Още една целувка, и още една, и още една. Вече се обсебвах. Исках все повече и повече. Усетих как отново проникна в мен. Този път тих стон се откъсна от гърдите ми. Дишането ми се учести. Сърцето ми туптеше толкова силно, че имах чувството, че ще спре в най-скоро време
- Господи, Чък - простенах несъзнателно и забих ноктите си в гърба му. Придърпах го към себе си и впих устните си в неговите, опитвайки се да заглуша поредния стон на наслада.
Blair Waldorf
Blair Waldorf
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.

Брой мнения : 1165
Дата на регистрация : 21.06.2011
Местожителство : Manhattan... where everything happens.

Character sheet
Квартал: Upper East Side
Най-важното за героя:
Тайна: Най-големият ѝ скандал със Серина е защото тя е спала с Нейт. Влюбена е в Чък Бас, но не може да позволи на никого да знае за това.

Върнете се в началото Go down

'Victrola' strip bar Empty Re: 'Victrola' strip bar

Писане by Chuck Bass Нед Апр 15, 2012 10:08 pm

Всичко се случваше адски бързо и неусетно.Е..усещаше се страстта и удоволствието от влучващото се.Усещах как устните й пареха кожата ми,а тласъците ставаха все по-силни,щом тя забиеше нокти в гърба ми.Не можех да контролирам тялото си..целувките бяха настоятелни и страстни,погледът ми беше замъглен,а ръцете ми обхождаха всяка част от тялото й,наслаждавайки й се.
Тази нощ..никога нямаше да я забравя,а и не исках всичко да свършва,защото след това щеше да последва един от онези неловки разговори,в които определено не ме биваше.Всъщност..аз с никое момиче не ги бях и водил.Те просто мълчаха,вършеха си работата и след това си заминаваха.Докато бях убеден,че с Блеър нямаше да е така..все пак не беше някоя компаньонка и никога нямаше да се равнява на такава.Беше много ама много повече от тях.
Скоро и двамата щяхме да свършим,затова просто впих устните си в нейните за доста продължителна целувка,изпълнена със страст и равняваща се дори на едно "Обичам те".По нея можеше да познае,че наистина ми пука за нея,както и особено по тъпия ми полгед след целувката.Последен тласък и вече и двамата лежахме на седалката,запъхтени и определено уморени.
Не можех да я погледна в очите,просто..не можех.Сякаш ме беше страх,че ще види това,от което самият аз се страхувах.
Chuck Bass
Chuck Bass
Manhattan's Elite
Manhattan's Elite

Брой мнения : 95
Дата на регистрация : 31.03.2012

Character sheet
Квартал: Upper East Side
Най-важното за героя:
Тайна: Влюбен в Блеър Уолдорф,но е твърде горд за да го призне.

Върнете се в началото Go down

'Victrola' strip bar Empty Re: 'Victrola' strip bar

Писане by Blair Waldorf Пон Апр 16, 2012 7:14 pm

Последната целувка, която ми подари Бас, беше способна да ме зашемети. Останах без въздух, сърцето ми започна да тупти страшно силно, както никога до сега. Не можех да контролирам себе си. Вътре в мен бушуваха пламъци. Палитри от емоции се преплитаха в мен и не можех да реша на коя по-точно да се доверя. Чък ме подлудяваше. Караше всяко едно нервно окончание в тялото ми да се напрегне, караше ме да правя неща, на каквито не съм мислила, че съм била способна. Мисля, че тази вечер е доста точно доказателство за това.
Не след дълго всичко приключи. Не ми се искаше да свършва, но всяко нещо си има край, а краят на хубавите идва много по-бързо, отколкото очакваме. Погледнах го несигурно и се облегнах на седалката, затваряйки за миг очи. Ами сега какво? Просто щяхме да се върнем към ежедневното ни заяждане, сякаш това не се е случвало? Нямах представа какво следва. Може би като за начало ще е добре, ако се върна вкъщи. Взех дрехите си и нахлузих невнимателно роклята си.
- Ще ме закараш ли вкъщи? - попитах го, прехапвайки устна.
Не можех точно в момента да говоря с него. Знаех, че е късно, а и имах нужда да поостана насаме с мислите си, да осъзная какво точно се случи. Не разсъждавах трезво и със сигурност щях да започна да говоря глупости. Не можех да съсредоточа вниманието си върху нищо. Най-вероятно отстрани изглеждах като поредната 'елитна' госпожица, минала през леглото на Чък Бас. Е, всеки можеше да прави, каквито иска изводи.
Blair Waldorf
Blair Waldorf
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.

Брой мнения : 1165
Дата на регистрация : 21.06.2011
Местожителство : Manhattan... where everything happens.

Character sheet
Квартал: Upper East Side
Най-важното за героя:
Тайна: Най-големият ѝ скандал със Серина е защото тя е спала с Нейт. Влюбена е в Чък Бас, но не може да позволи на никого да знае за това.

Върнете се в началото Go down

'Victrola' strip bar Empty Re: 'Victrola' strip bar

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите