Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Night club 'Red rose'
Апартаментът на Оксана и Амбър. EmptyНед Мар 03, 2013 5:23 pm by Angelica Daren Thompson

» Hey, little bitch!
Апартаментът на Оксана и Амбър. EmptyСъб Мар 02, 2013 9:37 pm by Angelica Daren Thompson

» make me remember you|angie's
Апартаментът на Оксана и Амбър. EmptyСъб Мар 02, 2013 9:31 pm by Angelica Daren Thompson

» Free flood.
Апартаментът на Оксана и Амбър. EmptyЧет Яну 03, 2013 12:22 pm by Аналей Рокфелер

» Кой беше последният филм, който гледахте?
Апартаментът на Оксана и Амбър. EmptyВто Яну 01, 2013 11:00 pm by Noah Clary

» Коя е последната книга, която прочетохте?
Апартаментът на Оксана и Амбър. EmptyСъб Дек 29, 2012 8:38 pm by Noah Clary

» Кой е филма,който ви е накарал да се замислите?
Апартаментът на Оксана и Амбър. EmptyСъб Дек 29, 2012 8:19 pm by Noah Clary

» It's Annaleigh, leave a message...
Апартаментът на Оксана и Амбър. EmptyСъб Дек 29, 2012 8:19 pm by Anthony Evans

» Кой сериал гледахте последно?
Апартаментът на Оксана и Амбър. EmptyСъб Дек 29, 2012 7:48 pm by Hunter Cayne

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 28, на Нед Апр 08, 2012 1:31 pm
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар


Апартаментът на Оксана и Амбър.

 :: Brooklyn :: Brooklyn :: Apartments

Go down

Апартаментът на Оксана и Амбър. Empty Апартаментът на Оксана и Амбър.

Писане by Оксана Адлър Съб Мар 31, 2012 12:55 pm

Апартаментът на Оксана и Амбър. Bed-clothes-girl-loft-messy-room-58098



Да, знам. Пълна бъркотия. Но няма да лъжа за начина, по който живея? Поне не себе си. Още не съм срещнала човека, на когото ще разкрия мястото, което обитавам. Отчасти защото ще трябва да се справя с целия хаос, а на мен ми харесва да се вихри наоколо, но най-вече за да не разкрия квартала си. Винаги преспивам в домовете на мъжете, ако въобще се стигне до там, или резервирам стая в хотел. Така е по-лесно и си спестявам срама пред човек, с когото едва ли ще се видя отново. Домът е интимно място; защо да го споделям с тях?
Но все едно. За момента мястото ме задоволява. Има време за къщи и имения, нали така? Дрехите ми се разхвърляни къде ли не, понякога ги намирам хвърлени над гардероба или закачени зад лампата. Леглото ми никога не е оправено - чаршафите са свлечени, възглавницата е в краката ми; вечер се чудя как да си легна. Има книги навсякъде - на масите, по лавиците, на пода. Това е, защото обичам във всеки момент, независимо от положението, в което се намирам, когато се пресегна, да хвана някое томче и да се зачета в него. Пазя само книгите, които харесвам и намирам за ценни. Останалите давам на познати или просто в библиотеката. Има ли смисъл да пазиш нещо, което не харесваш? А така имат шанс да стигнат до хора, които могат да ги оценят повече от мен. Кухнята е малка и почти неизползвана - мога да готвя, но все не ми остава време да го направя правилно и с истинско желание, затова предпочитам да хапна пица на крак или да претопля някой полуфабрикат в микровълновата печка.


Стаята на Амбър, моята съквартирантка, бе забранена зона за мен и контрастираше рязко с безпорядъка, който аз създавах.

Апартаментът на Оксана и Амбър. 154_big
Оксана Адлър
Оксана Адлър
Brooklyn
Brooklyn

Брой мнения : 113
Дата на регистрация : 02.07.2011

Character sheet
Квартал: Бруклин
Най-важното за героя:
Тайна:

http://abaddon.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 :: Brooklyn :: Brooklyn :: Apartments

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите