Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Night club 'Red rose'
Фонтанът EmptyНед Мар 03, 2013 5:23 pm by Angelica Daren Thompson

» Hey, little bitch!
Фонтанът EmptyСъб Мар 02, 2013 9:37 pm by Angelica Daren Thompson

» make me remember you|angie's
Фонтанът EmptyСъб Мар 02, 2013 9:31 pm by Angelica Daren Thompson

» Free flood.
Фонтанът EmptyЧет Яну 03, 2013 12:22 pm by Аналей Рокфелер

» Кой беше последният филм, който гледахте?
Фонтанът EmptyВто Яну 01, 2013 11:00 pm by Noah Clary

» Коя е последната книга, която прочетохте?
Фонтанът EmptyСъб Дек 29, 2012 8:38 pm by Noah Clary

» Кой е филма,който ви е накарал да се замислите?
Фонтанът EmptyСъб Дек 29, 2012 8:19 pm by Noah Clary

» It's Annaleigh, leave a message...
Фонтанът EmptyСъб Дек 29, 2012 8:19 pm by Anthony Evans

» Кой сериал гледахте последно?
Фонтанът EmptyСъб Дек 29, 2012 7:48 pm by Hunter Cayne

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 28, на Нед Апр 08, 2012 1:31 pm
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар


Фонтанът

3 posters

Go down

Фонтанът Empty Фонтанът

Писане by Blair Waldorf Нед Сеп 11, 2011 9:59 pm

Фонтанът Fountain3
Blair Waldorf
Blair Waldorf
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.

Брой мнения : 1165
Дата на регистрация : 21.06.2011
Местожителство : Manhattan... where everything happens.

Character sheet
Квартал: Upper East Side
Най-важното за героя:
Тайна: Най-големият ѝ скандал със Серина е защото тя е спала с Нейт. Влюбена е в Чък Бас, но не може да позволи на никого да знае за това.

Върнете се в началото Go down

Фонтанът Empty Re: Фонтанът

Писане by Джаксън Кларк Съб Мар 31, 2012 5:56 pm

Стъмваше се, но времето беше толкова хубаво, че нямаше как да не изляза навън. Взех едно такси от Бруклин. Пътувах около петнайсет минути. Очудващо нямаше задръствания, което не е присъщо за Ню Йорк. Не след дълго стигнах до Центръл Парк. Обичах това място. Принципно обичам природата. Платих на таксиджията и слязох. Започнах да се разхождам по алеите на парка и не след дълго стигнах до един от фонтаните. Водата пръскаше леко. Нямаше много свободни пейки. Единственото свободно място беше до едно непознато момиче. Доближих се.
- Може ли да седна? - попитах я и се усмихнах.
Джаксън Кларк
Джаксън Кларк
Brooklyn
Brooklyn

Брой мнения : 118
Дата на регистрация : 09.07.2011
Местожителство : Бруклин, Ню Йорк

Character sheet
Квартал: Бруклин
Най-важното за героя:
Тайна: Прекарал е две години в пансион, защото родителите му го изоставили.

Върнете се в началото Go down

Фонтанът Empty Re: Фонтанът

Писане by Barbara Dawson. Съб Мар 31, 2012 6:08 pm

Поредният скапан ден. Бях толкова разсеяна в университетът,а в работата беше тотален ад. Всеки,които ме познава би попитал защо правя всичко това щом баща ми е препълнен с пари. Много просто.. левкемията няма да ме задържи в този "заемен рай" още дълго,, предпочитам да изживея колкото се може повече неща. на връщане от късните часове реших да поседя до фонтана,да се разсея от някой апокалиптични мисли. Когато пристигнах там бе пълно с хора,малки деца,скейтъри. Настаних се почти незабелязано и се огледах,нямаше някое познато лице. Точно тогава едно познато лице ме попита дали може да седне до мен.
- Естествено,заповядай. - казах без да се замислям още. - Ти си Джаксън Кларк,нали? - попитах веднага след това. Страшно харесвах майка му,бе великолепна актриса. Пък и на няколко пъти го бях виждала из колежа. А пък и някой от фотографиите му бяха страхотни.
- Аз съм Барбара.. приятно ми е. - вметнах след това,подавайки ръка. - Не би ли трябвало да си на някоя своя изложба на снимки?
Barbara Dawson.
Barbara Dawson.
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 6
Дата на регистрация : 31.03.2012

Върнете се в началото Go down

Фонтанът Empty Re: Фонтанът

Писане by Джаксън Кларк Съб Мар 31, 2012 6:46 pm

Изненадах се, че знае кой съм. Вярно, че майка ми е актриса, но аз винаги съм оставал на заден план заради славата на родителите си. Усмихнах се и поех ръката на момичето.
- Приятно ми е, Барбара. И не, аз се опитвам да съм далеч от звездата кариера на майка ми. Славата не е мой тип.
Точно затова си бях купил и собствен апартамент при това в Бруклин. Исках да водя свой собствен живот, а не да бъда "синът на Елизабет Кларк". Обичах майка си, но искам хората да ме знаят заради това, което се стремя да върша, а именно фотографията.
- Ти какво правиш тук по това време? - попитах я.
Вече ставаше тъмно и не беше хубаво за едно момиче да се разхожда само по това време, особено по улиците на Ню Йорк, които както безопасни, могат да бъдат доста опасни.
Джаксън Кларк
Джаксън Кларк
Brooklyn
Brooklyn

Брой мнения : 118
Дата на регистрация : 09.07.2011
Местожителство : Бруклин, Ню Йорк

Character sheet
Квартал: Бруклин
Най-важното за героя:
Тайна: Прекарал е две години в пансион, защото родителите му го изоставили.

Върнете се в началото Go down

Фонтанът Empty Re: Фонтанът

Писане by Barbara Dawson. Съб Мар 31, 2012 7:53 pm

Кимнах,разбирах го до някъде. Моята майка също бе известна актриса,но не съм имала късмета да отрасна заедно с нея,защото още при раждането ме е оставила на половина сирак.
- Не искам да се прибирам у дома.. всичко ми е толкова.. еднакво.. разбираш ли ? - попитах,поглеждайки го отново. - всеки ден едно и също.. искам малко повече адреналин,повече неща,които да направя. - тук трябваше да има едно "Преди да..",но не споменах нищо. Едва ли едно непознато момче щеше да се интересува от заболяването ми.Огледах се,вече бе почти тъмно.
- Разкажи ми малко за себе си,обичам да знам с кого разговарям.
Barbara Dawson.
Barbara Dawson.
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 6
Дата на регистрация : 31.03.2012

Върнете се в началото Go down

Фонтанът Empty Re: Фонтанът

Писане by Джаксън Кларк Нед Апр 01, 2012 12:38 pm

Барбара изглеждаше доста симпатично момиче и за разлика от повечето тук не беше превзета или надута. Беше много мила и добра. Личеше си, че е от някой регион на Манхатън по дрехите и като цяло външният й вид, но характерът й не се бе променил само защото живее там.
- Ами роден съм в Лондон и винаги съм бил под светлината на прожекторите заради майка ми. Точно заради това, когато дойдох в Ню Йорк, си купих малък апартамент в Бруклин. Така се изолирам от елита и поне тук мога да водя нормален живот. Дойдох тук, за да уча и в момента съм студент. Ами ти?
Не вярвах, че разказвам историята си на момиче, което бях срещнал току що, но някак имах доверие на Барбара и усещах, че между нас има доста общи неща.
Джаксън Кларк
Джаксън Кларк
Brooklyn
Brooklyn

Брой мнения : 118
Дата на регистрация : 09.07.2011
Местожителство : Бруклин, Ню Йорк

Character sheet
Квартал: Бруклин
Най-важното за героя:
Тайна: Прекарал е две години в пансион, защото родителите му го изоставили.

Върнете се в началото Go down

Фонтанът Empty Re: Фонтанът

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите