Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Night club 'Red rose'
Езерото EmptyНед Мар 03, 2013 5:23 pm by Angelica Daren Thompson

» Hey, little bitch!
Езерото EmptyСъб Мар 02, 2013 9:37 pm by Angelica Daren Thompson

» make me remember you|angie's
Езерото EmptyСъб Мар 02, 2013 9:31 pm by Angelica Daren Thompson

» Free flood.
Езерото EmptyЧет Яну 03, 2013 12:22 pm by Аналей Рокфелер

» Кой беше последният филм, който гледахте?
Езерото EmptyВто Яну 01, 2013 11:00 pm by Noah Clary

» Коя е последната книга, която прочетохте?
Езерото EmptyСъб Дек 29, 2012 8:38 pm by Noah Clary

» Кой е филма,който ви е накарал да се замислите?
Езерото EmptyСъб Дек 29, 2012 8:19 pm by Noah Clary

» It's Annaleigh, leave a message...
Езерото EmptyСъб Дек 29, 2012 8:19 pm by Anthony Evans

» Кой сериал гледахте последно?
Езерото EmptyСъб Дек 29, 2012 7:48 pm by Hunter Cayne

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 28, на Нед Апр 08, 2012 1:31 pm
Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар


Езерото

+2
Sonnia Stavinski
Blair Waldorf
6 posters

Go down

Езерото Empty Езерото

Писане by Blair Waldorf Нед Сеп 11, 2011 9:51 pm

Езерото 810601413_82189ebde3
Blair Waldorf
Blair Waldorf
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here.

Брой мнения : 1165
Дата на регистрация : 21.06.2011
Местожителство : Manhattan... where everything happens.

Character sheet
Квартал: Upper East Side
Най-важното за героя:
Тайна: Най-големият ѝ скандал със Серина е защото тя е спала с Нейт. Влюбена е в Чък Бас, но не може да позволи на никого да знае за това.

Върнете се в началото Go down

Езерото Empty Re: Езерото

Писане by Sonnia Stavinski Нед Ное 13, 2011 11:16 am

Соня имаше нужда от спокойствие и усамотеност. Трябваше да довърши рисунката в срок, а това беше последният й ден. Взе най-важните неща, боите и четките си, прибра ги в раницата, взе под ръка платното и се запъти към езерото. Там природата бе непокътната и можеше спокойно да рисува и да се наслаждава на гледката.
Преди да тръгне хвърли бегъл поглед на огледалото. Не беше спала от два дена и умората личеше по красивото й лице. Беше вързала черната си коса на кок,но някоя и друга непокорна къдрица беше паднала.
Момичето се запъти към мястото. Беше го разучила предварително. Запъти се към малка полянка, осеяна с цветя, близо до езерото.
Беше рано сутрин и слънцето се показа зад хоризонта. Ето тази красота искаше тя да пренесе на бялото платно. Потопи четката и сръчно започна да нанася бои.
След няколко часа реши да почине. Извади сандвича от раницата си и реши да се поразходи.
Когато се връщаше зърна силует, който любопитно разглеждаше нещата й. Забърза крачка и вече можеше да различи момичето.
-Коя си ти?-попита леко грубо, но й се струваше странно да има още някой на това забутано място, още повече, че непозната явно не изпитваше и капка притеснение.Е, Соня никога не е била от прекалено общителните хора, които можеха да разговарят с удоволствие, през цялото време.
-Попитах коя си?-повтори въпроса си. Повиши тон..вече се усещаше остротата в гласа й.
Sonnia Stavinski
Sonnia Stavinski

Брой мнения : 20
Дата на регистрация : 12.11.2011
Местожителство : Манхатън

Върнете се в началото Go down

Езерото Empty Re: Езерото

Писане by Ariyah Daemos Нед Ное 13, 2011 1:34 pm

Всяка сутрин Арая излизаше точно в седем и тичаше по два километра, преди отново да се прибере в апартамента си в Бруклин и да се приготви за училище. Но тъй като днес бе неделя, тя реши да се излежава. Не бе в настроение да се бъхти по алеите на Сентрал Парк, но накрая се реши да излезе и да побяга колкото можеше, преди мързелът да каже "Спри!".
Вече два часа правеше обиколки на парка, ако това, което правеше, можеше да се нарече обиколка, защото тя спирашена всеки две минути за да си поотпочине малко. Мързеливостта ѝ се бе отразила доста неполезно - Арая се задъхваше все повече и повече, докато по принцип двата километри ги изминаваше за по-малко от половин час. Но да прибавим към уравнението студеното време, силния вятър и заслепяващото бяла слънце, което противно на очакванията да топли, то само допринасяше за студа.
'Слънцето трябва да се уволни' помисли си Дей.
Докато правеше една бърза лека обиколка на езерото, тя се спря на една полянка за почивка. Тревата все още бе мека, а пръстта не бе влажна, въпреки лекия дъжд, който валя през нощта. Дърветата все още имаха корони, обсипани с червено и жълто, а по земята, противно на неприветливото време, се стелеше килим от малки есенни цветя, приличащи на минзухари. Ая вдиша приятната миризма, която се носеше около нея и се настани удобно на меката покривка. Не далеч от нея тя забеляза статив, на статива едно платно - наполовина довършена рисунка, която обаче имаше потенциал. Можеше да се каже, че Арая разбираше горе-долу от изкуство, но това не можеше да се каже за нейното рисуване. Стигаше се само до това да надраска някой заек по тетрадките си или някое аматьорско бухалче, но нищо повече. Любопитна до мозъка на костите си, тя се приближи, за да разгледа по-отблизо бъдещото произведение.
От платното се носеше мирисът на химикали, който се смесваше с уханието на аромати в една не толкова приятна миризма, леко замайваща главата на червенокоската. Боята все още блестеше на слънчевите лъчи, подсказвайки на Арая да не пипа нищо, помеже щеше да остави отпечатаци във влажните цветове. Изучаваше размаха на четките, палитрата на непознатия художник...
- Коя си ти? - враждебен женски глас се разнесе зад нея. - Попитах коя си ти! - отново същата враждебност.
Арая се обърна с нахална усмивка и откри едно високо слабо момиче, с глеми кафеви очи, високи скули и черна коса, вързана на небрежен кок.
- Радвай се, че аз не съм брадатия чичко, който спи в канавката на трийсетина метра оттук. - рече спокойно Арая и продължи да наблюдава рисунката на непознатата, която държеше дългата си четка като бойно оръжие, готова да намаца лицето на синеочката с жълта боя. - Има още какво да се желае, но малко ми напомня на Ван Гог. Естествено, казвам го в добрия смисъл.
Тя направи една крачка към момичето, след това я заобиколи и игриво я потупа по гърба като двама футболни фенове.
Ariyah Daemos
Ariyah Daemos
Upper West Side
Upper West Side

Брой мнения : 14
Дата на регистрация : 12.11.2011
Местожителство : Ъпър Уест Сайд

Character sheet
Квартал: Upper West Side
Най-важното за героя:
Тайна: Изнасилена е; предава баща си на полицията;

Върнете се в началото Go down

Езерото Empty Re: Езерото

Писане by Sonnia Stavinski Нед Ное 13, 2011 2:00 pm

Засмя се. Непринудено-нещо съвсем нетипитично за Соня. Попринцип избягваше разговорите с непознати. А това любопитно момиче, което излжедаше на години, колкото нея, беше доста забавно. Остротата, която показа в началото се изпари и Соня искаше да разтопи леда. Обърна се към синеочката и попита, като същевременно подаде ръка:
-Аз съм Соня. Приятно ми е.
-Съжалявам за грубия тон. Просто не съм от най-общитетлните, да не казвам...както и да е.
Още от малка, единствените хора, с които говореше и играеше бяа родителите й и прислужниците. Нямаше приятели и не беше добра в сприятеляването. Насили се да се усмихне, за да не създава лошо впечатление. Но усмивката й наподоби измъчено изражение. Никога не е била добра актриса.
-Рисувам от доста време...-реши да завърже разговор и да прекъсне неловката тишина между тях-..това е моята страст.
Седна на тревата и извади от раницата пликче с курабийки. Прикани с жест момичето да седне до нея и й подаде сладките.
-Заповядай! Много са вкусни-изфъфли Соня вече с пълна уста.
Sonnia Stavinski
Sonnia Stavinski

Брой мнения : 20
Дата на регистрация : 12.11.2011
Местожителство : Манхатън

Върнете се в началото Go down

Езерото Empty Re: Езерото

Писане by Charlotte Beatris Montes Съб Юни 23, 2012 9:46 pm

Kaзах му да кара към езерото в парка.Докато караше се бях вкопчила в него.Косата ми се беше разрошила и постоянно се опитвах да отместя някой друг непокорен кичур застанал пред очите ми.
Той най-после спря и аз слязох от мотора.Седнах на тревата и обгърнах с ръце коленете си.
-Харесвам това място.-казах и погледнах Бен, който беше седнал до мен.
-Харесва ли ти?
Беше тихо и спокойно.Нямаше други хора даже не се чуваше музика от близко кафене или бар..
Charlotte Beatris Montes
Charlotte Beatris Montes
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 110
Рожден ден : 16.04.1995
Дата на регистрация : 08.04.2012

Върнете се в началото Go down

Езерото Empty Re: Езерото

Писане by Benjamin Curtis Нед Юни 24, 2012 1:00 am

Учудих се когато ми каза, че иска да отидем до езерото в парка, по никое време вечерта. Там вероятно нямаше да има има никой и когато пристигнахме, вече бях убеден че няма никой. Явно се чувастваше сигурна с мен и вярваше, че ще ч предпазя, ако някой пиница ни налети. И все пак многосмелост се искаше да дойде с един напълно непознат, в мое лице, на такова забутано място. Не, че аз щях да й направя нещо, но тя не можеше да е чак толкова сигърна в мен.

- Да, и на мен ми харесва. - Отговорив на въпроса й като както седях до нея, се излегнах. - Обожавам спокойствието, толкова е приятно.

Малко е странно да се запознаеш в бар с човек, който обожава спокойствието.

- Обичам да се вслушвам в тишината, доставя мо удоволствие да гледам разпръснатите по цялото небе свободни като вятъра зведи. - Погледнах към нея и попитах. - А ти какво мислиш за звездите?
Benjamin Curtis
Benjamin Curtis
Brooklyn
Brooklyn

Брой мнения : 86
Рожден ден : 16.11.1988
Дата на регистрация : 20.06.2012
Местожителство : Бруклин

Върнете се в началото Go down

Езерото Empty Re: Езерото

Писане by Charlotte Beatris Montes Нед Юни 24, 2012 9:24 am

Замислих се какво правех.Тръгнах си от бара с напълно непознат и го доведох на това забутано място, където нямаше никой и ако се опиташе да ми направи нещо, никой нямаше да ме спаси.Обаче имах чувство, че Бен по-скоро би ме защитил отколкото да ме нарани.Надявах се да не греша в преценката си.
Свалих високите обувки и се излегнах на тревата до него.
- Обичам да се вслушвам в тишината, доставя мо удоволствие да гледам разпръснатите по цялото небе свободни като вятъра зведи. -попита той. - А ти какво мислиш за звездите?
Загледах се в пръснатите по цялото небе блещукащи точици.
-Красиви са.-казах замислено докато се взирах в най-ярката звезда.
Charlotte Beatris Montes
Charlotte Beatris Montes
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 110
Рожден ден : 16.04.1995
Дата на регистрация : 08.04.2012

Върнете се в началото Go down

Езерото Empty Re: Езерото

Писане by Benjamin Curtis Нед Юни 24, 2012 2:30 pm

Шели легна на тревата до мен. Явно не се притесняваше от близоста ми. Обърнах се на една страна и се вгледах в лицето й. Лунната светлина го огряваше и му придаваше някакъв много странен и карсив вид. Изглеждаше спокойна и някак малка.

- На колко си години Шели? - Попитах я, защото сега сякаш я виждах наистина. Все едно до сега изобщо не я бях поглеждал.

- Не си ли малка за да обикаляш по баровете самичка? - Засмях с защото аз самия ги обиалях от няколко години.
Benjamin Curtis
Benjamin Curtis
Brooklyn
Brooklyn

Брой мнения : 86
Рожден ден : 16.11.1988
Дата на регистрация : 20.06.2012
Местожителство : Бруклин

Върнете се в началото Go down

Езерото Empty Re: Езерото

Писане by Charlotte Beatris Montes Нед Юни 24, 2012 3:01 pm

И ето че той ми зададе неизбежният въпрос.
- На колко си години Шели? Не си ли малка за да обикаляш по баровете самичка?
Имах навика да лъжа за годините си особено момчетата, които срещах по баровете.
-На 17.Няма кой да ме контолира къде ходя и в колко се прибирам.-този път казах истината за годините си.-Ами ти, на колко си?-леко извъртях глава за да го погледна.
Изглеждаше ми на не повече от 19-20.

Charlotte Beatris Montes
Charlotte Beatris Montes
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 110
Рожден ден : 16.04.1995
Дата на регистрация : 08.04.2012

Върнете се в началото Go down

Езерото Empty Re: Езерото

Писане by Benjamin Curtis Нед Юни 24, 2012 5:19 pm

Изглеждаше малка, но 17... И мойте родители не ме контролираха, най - вече защото не им пукаше за мен, но нямаше да ги споменавам, те вече бяха история...

- Аз съм на 24, за последна година съм в университета, после заминавам за Напа, за да раборя. - Усмихнах се на момичето и я погалих по бузата.- До тогава, можеш да ме възприемаш като твой приятел или по голям брат.

Бях твърде голям за нея, за да имаме по сериозни отношения, пък и тя едва ли щеше да има голямо желание да излиза с мен. Даже можеше да ме мисли за старец. Поне аз така си мислех за хората, гогато бях на неймата възраст.

- Обещавам, че ще те измъквам от неприятности, ако се забъркваш в такива. - Засмях се леко. - А ако някой те дразни само ми кажи и ще го набия.
Benjamin Curtis
Benjamin Curtis
Brooklyn
Brooklyn

Брой мнения : 86
Рожден ден : 16.11.1988
Дата на регистрация : 20.06.2012
Местожителство : Бруклин

Върнете се в началото Go down

Езерото Empty Re: Езерото

Писане by Charlotte Beatris Montes Нед Юни 24, 2012 5:32 pm

Засмях се на последното.
- Ще го имам впредвит.
Замислих се не ме ли харесва малко повече, защото това ''приеми ме като брат/сестра'' в повечето случеи значеше ''симпатична/ симпатичен си ми ,но не достатъчно, че да излизам с теб.
Завъртях се по корем, подпрях се на лакти и го погледнах без да казвам нищо.
Той усети погледа ми и ме погледна въпросително.
- Чудех се само като брат ли мога да те приема?-май бях прекалено директна, но мразех недомлъвките , а и честно казано не ме биваше в задаването на въпроси завоелирано.
Май го бях изненадала с тази дирекност.Винаги изненадвах хората с тази моя черта от характера.
Charlotte Beatris Montes
Charlotte Beatris Montes
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 110
Рожден ден : 16.04.1995
Дата на регистрация : 08.04.2012

Върнете се в началото Go down

Езерото Empty Re: Езерото

Писане by Benjamin Curtis Нед Юни 24, 2012 5:52 pm

Усмихнах се накриво и се завъртях на една страна, като подпрях главата си с ръка. Извесно време просто я гледах, на толкова директен въпрос се изискваше и директен отговор. Но мен ме интересужаше нещо и не можех да и отговоря, преди да сме се уточнили напълно.

- Не, не само като брат, но си помислих, че съм твърде голям за теб. Очевидно обаче в това няма проблем... - Замълчах за миг и се вгледах по дълго в очите й, които на лунна светлина имаха много интересен цвят, нещо между сиво и зелено. - А ти като какъв искаш да ме приемаш?

Щеше да е добре да знам, защото аз можех да си миля едно, а тя съвсем друго.
Benjamin Curtis
Benjamin Curtis
Brooklyn
Brooklyn

Брой мнения : 86
Рожден ден : 16.11.1988
Дата на регистрация : 20.06.2012
Местожителство : Бруклин

Върнете се в началото Go down

Езерото Empty Re: Езерото

Писане by Charlotte Beatris Montes Нед Юни 24, 2012 6:02 pm

- Не, не само като брат, но си помислих, че съм твърде голям за теб.
Усмихнах се и не отместих погледа си , когато ме погледна.Стояхме и мълчаливо се гледахме.
Имаше страхотни сини очи, от които не откъсвах погледа си.
- А ти като какъв искаш да ме приемаш?
Можех директно да му отговора, но реших да пробвам с намек, нещо което никога не съм правила и даже не знаех дали ще се получи.
-Знаеш за какво говоря..-прехапах леко долната си устна.
Да, определено се почуватвах глупаво..Може би трябваше да съм директна или да го целуна за да стане още по-ясно, но както й да е вече бях отговорила и очаквах реакцията му..
Charlotte Beatris Montes
Charlotte Beatris Montes
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 110
Рожден ден : 16.04.1995
Дата на регистрация : 08.04.2012

Върнете се в началото Go down

Езерото Empty Re: Езерото

Писане by Benjamin Curtis Нед Юни 24, 2012 6:15 pm

Усмихнах се защото бях мого наясно за какво говори. Шели прехапа долната си устна и изглеждаше още по -сладко, някак невинно.

- Добре, значи няма да имаш против ако... - Приближих се още по близо до нея, като оставих около милиметър между устните ни. Гледах я в очите, за да разбера дали ми дава позволение, но след като не се отдръпна, предполагам това беше досататъчен знак. Дъхът и далеше нежно кожата ми, а аз го откраднах с една целувка, много лека и нежна, без да се натрапвам.

Отдръпнах се на няколко сантиметра и я загледах отново. Това момиче ми харесваше, но не така обикновенно като да видиш някои и да си кажеш "той/тя е хубав/а", а след това да подминеш просто така. Надявах се само да не я стрсна, защото бяхме сам самички в парка, а тя можеше да си помисли, че ще поискам нещо повече от проста целувка.
Benjamin Curtis
Benjamin Curtis
Brooklyn
Brooklyn

Брой мнения : 86
Рожден ден : 16.11.1988
Дата на регистрация : 20.06.2012
Местожителство : Бруклин

Върнете се в началото Go down

Езерото Empty Re: Езерото

Писане by Charlotte Beatris Montes Нед Юни 24, 2012 6:27 pm

Радвам се ,че ме разбра.Приближи се много влизо до мен и каза.
- Добре, значи няма да имаш против ако...
И тогава ме целуна съвсем леко и нежно за секунди и след това се отдръпна.
За първи път срещах толкова внимателно момче, което да се държи наистина мило с мен.
Усмихнах му се.Не знаех какво да кажа, целувката беше достатъчна да направи излизшни всякакви думи и обяснения.
-Радвам се, че те сещнах.-признах като вече бях легнала на тревата и гледах звездите.
Когато излязох бясна от къщата на леля ми не очаквах, че така ще се развият нещата.Все пак бях отишла в озни бар за да забравя малко за всички проблеми.
Charlotte Beatris Montes
Charlotte Beatris Montes
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 110
Рожден ден : 16.04.1995
Дата на регистрация : 08.04.2012

Върнете се в началото Go down

Езерото Empty Re: Езерото

Писане by Benjamin Curtis Нед Юни 24, 2012 6:42 pm

Шели отново легна по гръб. Попринцип хората не се радваха когато ме срещнат, но пък аз не съм се държал толкова добре с никой до сега, гледах да отблъсна всички от себе си.

- И аз се радвам че те срещнах. - Усмихнах се, но продължавах да стоя на една стана. - Нямаш ли вечерен час или нещо такова?

Чувствах се отговорен да я прибера навреме, нямаше да е добре техните да ме намразят още преди да са ме срещнали. Протегнах ръката, която не подпираше главата ми и се заиграх с един кичур от копринено меката й, чуплива, кестенява коса. Звезсите и луната бяха единствените ни свидетели.

- Когато трябва да се прибираш ми кажи, става ли?
Benjamin Curtis
Benjamin Curtis
Brooklyn
Brooklyn

Брой мнения : 86
Рожден ден : 16.11.1988
Дата на регистрация : 20.06.2012
Местожителство : Бруклин

Върнете се в началото Go down

Езерото Empty Re: Езерото

Писане by Charlotte Beatris Montes Нед Юни 24, 2012 7:36 pm

- Когато трябва да се прибираш ми кажи, става ли?
- Може и въобще да не се прибера, никой няма да забележи.
Чудех се дали да му кажа за родителите ми.Може би не трябваше да започваме някаква връзка с пазене на тайни.
-Бен, родителите ми починаха в катастрофа ,когато бях на 13..Сега живея при леля, но на нея не й пука за мен.Прекалено заета е.Мисля да се махна от онази къща, но няма къде да отида.Имам достатъчно пари останали от родителите, имам дял и от фирмата на баща ми.Единственият проблем са годините.
Млъкнах и отново се загледах в небето.
Чудех се дали след като разбере всичко за мен все още ще иска да имаме нещо общо..
Charlotte Beatris Montes
Charlotte Beatris Montes
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 110
Рожден ден : 16.04.1995
Дата на регистрация : 08.04.2012

Върнете се в началото Go down

Езерото Empty Re: Езерото

Писане by Benjamin Curtis Нед Юни 24, 2012 7:57 pm

Може би направих грешка като я попитах за вечерен час, по гласа и си личеше, че и е тежко.

- Сажалявам... - Прошепнах тихо. - Напълно те разбирам. Аз съм на горе - долу същото положение, само че баба ми поне я е грижа за мен.

Замислих се за момент, беше твърде рано да и предлагам да живее при мен или нещо такова.

- Ако искаш, не знам, може да ти намеря апартамент или да останеш в моя. Аз може да се преместя при баба си за малко, за да не те притеснявам... - Това звучеше глупаво, сякаш не искам да съм при нея, но истината е, че можеше да го сметне за откачено да я каня в апартамента си след като се познаваме от 2-3 часа.

- Може да измислим нещо и да не се налага да се връщах при леля ти...
Benjamin Curtis
Benjamin Curtis
Brooklyn
Brooklyn

Брой мнения : 86
Рожден ден : 16.11.1988
Дата на регистрация : 20.06.2012
Местожителство : Бруклин

Върнете се в началото Go down

Езерото Empty Re: Езерото

Писане by Charlotte Beatris Montes Нед Юни 24, 2012 8:04 pm

- Ако искаш, не знам, може да ти намеря апартамент или да останеш в моя. Аз може да се преместя при баба си за малко, за да не те притеснявам...
- Може да измислим нещо и да не се налага да се връщах при леля ти...
- Ще е страхотно, но не искам да напускаш апартамента си заради мен, но наистина не искам да се връщам при онази вещица.
Надихнах се и както беше легнал се надвесих над него и съвсем леко допрях устните си до неговите.
-Бих се радвала да живея и при теб.-дано не беше прекалено нахално все пак се познавахме от няколко часа.-Все пак съм на 17 и не е законно да живея сама.
Засмях се на последното, което казах.
Charlotte Beatris Montes
Charlotte Beatris Montes
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 110
Рожден ден : 16.04.1995
Дата на регистрация : 08.04.2012

Върнете се в началото Go down

Езерото Empty Re: Езерото

Писане by Benjamin Curtis Нед Юни 24, 2012 9:26 pm

Притесних се малко, до сега не се бях замислял да живея с някого, а тя беше момиче. Въпреки това предложението ми още важеше, а и тя беше права беше незаконно да живее сама, защото беше непълнолетна. Което ме подсети, че ако някой полицай ни хване тък, щяхме да спим в някой участък, а да не говорим, че ако реши леля и може да ме осъди.

- Когато решиш можем да тръгваме, защото вечерния час, който са ти определили от общината отдавна мина. - Засмях се леко и се надигнах за да я целуна още един път, а след това отново се отпуснах. - Можем да минем и през лудата ти леля и да ти съберем багажа.
Benjamin Curtis
Benjamin Curtis
Brooklyn
Brooklyn

Брой мнения : 86
Рожден ден : 16.11.1988
Дата на регистрация : 20.06.2012
Местожителство : Бруклин

Върнете се в началото Go down

Езерото Empty Re: Езерото

Писане by Charlotte Beatris Montes Пон Юни 25, 2012 12:08 pm

-Хайде да тръгваме тогава.-предложих.
Знаех, че леля ми сигорно спи.Казах му накъде да кара и не след дълго бяхме пред имението.
Влязах и се качих на втория етаж.Той ме последва.Започнах бързо да си събирам нещата.Можех да напълня около 3 куфара само с дрехи.
-Май се налага да оставя някой неща.-казах натъжена.
Той беше видимо изненадан от количеството дрехи, което имах.
Взех една рокля и я оставих на леглото.Беше от миналата колекция, но беше наистина красива.
Замислих се за това което правя.Беше доста голяма и рискована стъпка.
Сърцето ми се късаше, но успях да отделя само един куфар с дрехи и дори събрах няколко чифта обувки и две три чантички.
Набързо взех малка част от колекцията ми с козметика.Някак напъхах в куфара машата, пресата за коса и лаптопа.
-Е това е.-казах и огледах стаята.На леглото бяха скупчени всички дрехи за които нямаше място.
Написах една бележка на леля ми и бях готова.
Излязохме от имението и тръгнахме към апартамента, който дори не знаех в кой квартал е.
ps: Ако иксаш, пиши направо в апартамента ^^
Charlotte Beatris Montes
Charlotte Beatris Montes
Upper East Side
Upper East Side

Брой мнения : 110
Рожден ден : 16.04.1995
Дата на регистрация : 08.04.2012

Върнете се в началото Go down

Езерото Empty Re: Езерото

Писане by Стивън Питърсън Нед Окт 28, 2012 10:25 am

Първото нещо, което се намести най-нахално в главата ми, беше езерото.Винаги така ставаше.Това беше любимото ми място, където можех да прекарам няколко часа на чист въздух и красиви пейзажи, образувани от езерото и върбите, надвиснали над него.
-Не знам дали ще ти хареса тук, но...поне за мен е доста приятно място.-Говорех на Тея, докато вървяхме по мостчето над езерото.
Не бях идвал тук през нощта.Беше великолепно.Дори по-красиво отколкото през деня.Малките вълнички в езерото блещукаха, отразявайки светлината на пълната луна.Наоколо нищо не се чуваше, нито птици, нито други твари.Само щурчетата допълваха картината със своите мелодии.
Подпрях се на края на моста и се надвесих над водата.
-Много е красиво, не мислиш ли?-попитах Съмърс и я погледнах в очите.Топла усмивка веднага се намести на лицето ми.Честно казано, не съм се усмихвал никога толкова много пъти за един ден.
Засмях се леко на последните си мисли и отново погледнах към водата.
Стивън Питърсън
Стивън Питърсън
Upper West Side
Upper West Side

Брой мнения : 104
Рожден ден : 12.03.1991
Дата на регистрация : 09.04.2012
Местожителство : Upper West Side

Върнете се в началото Go down

Езерото Empty Re: Езерото

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите